پروموکلاب

از جعبه‌های جادویی پروموکلاب چه می‌دانید؟

پروموکلاب

شما هم در کودکی عاشق دنیای جادویی و رمز و رازهای آن بودید و منتظر قسمت جدید کارتون «سطل سحرآمیز» و فیلم جدید «هری پاتر» می‌ماندید؟ یا از آنهایی بودید که بیشتر طرفدار قصه‌های واقعی‌تر هستند و از تماشای «حنا دختری در مزرعه» و «هاچ زنبور عسل» لذت می‌برند؟

فرقی نمی‌کند جزء کدام دسته باشید. ما در پروموکلاب برای شما یک پیشنهاد جادویی داریم. پیشنهادی که نتوانید آن را رد کنید!

جعبه جادویی پروموکلاب هر ماه با امتیازات شما پر می‌شود و در موعد مقرر نام برنده خوش شانس را صدا خواهد زد. می‌خواهید بدانید جایزه‌های جعبه‌های جادویی چه چیزهایی هستند؟ پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

جعبه‌های جادویی پروموکلاب هر ماه با امتیازات شما پر می‌شود و در تاریخ مشخصی باز خواهد شد. هر جعبه یک جایزه ویژه دارد که به قید قرعه از بین تمام پروموترهایی که امتیازات خود را داخل جعبه انداخته باشند به پروموتر خوش شانس تعلق می‌گیرد.

برای انداختن امتیازات‌تان در جعبه کافیست با امتیازات پروموکلابی که از قبل ذخیره کرده‌اید، مهره جادویی بخرید. برای خرید مهره‌های مخصوص هر یک از جعبه‌های جادو باید تعداد امتیاز مشخصی را خرج کنید.

هر جعبه جادویی یک برنده دارد. جایزه جعبه جادوی شماره 1، یک دستگاه «پلی‌استیشن 5» برای یک نفر و جایزه جعبه جادوی شماره دو، هدفون سامسونگ «گلکسی بادز پرو» برای یک نفر است.

در ادامه شرایط شرکت در قرعه‌کشی هر یک از جعبه‌های جادو و امتیازات لازم برای خرید مهره را با هم مرور می‌کنیم.

برای شرکت در جعبه‌های جادوی پاییز (آذر ماه)، از 13 تا 26 آذر فرصت دارید.

شرایط شرکت در جعبه جادو شماره ۱

جایزه اولین جعبه جادویی پاییز، یک پلی‌استیشن 5 برای یک پروموتر خوش‌شانس است که در پایان مهلت مشارکت در این جعبه به قید قرعه به یک نفر از پروموترهای شرکت‌ کننده تعلق می‌گیرد.

 • با خرید هر مهره به ارزش 29 امتیاز، یک شانس در قرعه‌کشی جعبه جادو شماره 1 پیدا می‌کنید.
 • محدودیتی در تعداد مهره‌های خریداری شده وجود ندارد. می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید برای مشارکت در این جعبه مهره بخرید و شانس برنده شدن‌تان را افزایش دهید.

به ازای خرید هر مهره جادویی برای شرکت در جعبه شماره یک، 29 امتیاز از مجموع امتیازات پروموکلاب شما کسر خواهد شد. یعنی اگر بخواهید 5 مهره جادویی بخرید باید 145 امتیاز پروموکلاب خود را خرج کنید.

برای مشارکت در جعبه جادو شماره 1، با جایزه پلی‌استیشن 5، وارد حساب کاربری خود در پورتال پروموکلاب شوید و پس از ورود به بخش «پیشنهادات»، تعداد مهره‌های مورد نظر خود را انتخاب و ثبت کنید:

پلی‌استیشن 5 ، جایزه ویژه جعبه جادوی شماره ۱

شرایط شرکت در جعبه جادوی شماره ۲

جایزه هیجان‌انگیز دومین جعبه جادو پاییز، یک هدفون سامسونگ، مدل گلکسی بادز پرو برای یک پروموتر خوش‌شانس است. این جایزه هم مشابه جعبه جادو اول، در پایان مهلت مشارکت در این جعبه به قید قرعه به یک نفر از پروموترهای شرکت‌ کننده تعلق می‌گیرد.

 • با خرید هر مهره به ارزش 9 امتیاز، یک شانس در قرعه‌کشی جعبه جادو شماره ۲ پیدا می‌کنید.
 • محدودیتی در تعداد مهره‌های خریداری شده وجود ندارد. می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید برای مشارکت در این جعبه مهره بخرید و شانس برنده شدن‌تان را افزایش دهید.

به ازای خرید هر مهره جادویی برای شرکت در جعبه شماره دو، 9 امتیاز از مجموع امتیازات پروموکلاب شما کسر خواهد شد. یعنی اگر بخواهید 5 مهره جادویی بخرید باید 45 امتیاز پروموکلاب خود را خرج کنید.

برای مشارکت در جعبه جادو شماره ۲، با جایزه هدفون گلکسی بادز پرو، وارد حساب کاربری خود در پورتال پروموکلاب شوید و پس از ورود به بخش «پیشنهادات»، تعداد مهره‌های مورد نظر خود را انتخاب و ثبت کنید:

هدفون سامسونگ گلکسی بادز پرو، جایزه ویژه جعبه جادو شماره 2

شرکت هم‌زمان در هر دو جعبه جادو با 5 امتیاز صرفه‌جویی

در جعبه‌های جادویی پاییز، یک امکان جدید و البته اقتصادی هم برای پروموترهای اسنپ فراهم شده است. اضافه شده گزینه جدید شرکت هم‌زمان در جعبه جادویی شماره 1 و 2، به شما امکان می‌دهد تا 5 امتیاز در خرج امتیازات پروموکلاب خود صرفه‌جویی کنید. یعنی به جای خرج 38 امتیاز برای شرکت در هر دو جعبه، فقط 33 امتیاز خرج می‌کنید و مهره شرکت در هر دو جعبه را به صورت هم‌زمان تهیه می‌کنید.

برای خرید مهره جادویی هر دو جعبه نیز مشابه موارد قبل، وارد حساب کاربری خود در پورتال پروموکلاب شوید و مهره‌های مورد نظر خود را از بخش پیشنهادات انتخاب و ثبت کنید.

برای شرکت در هر جعبه چند مهره جادویی می‌توانیم بخریم؟

محدودیتی در تعداد مهره‌های خریداری شده وجود ندارد و اینکه می‌خواهید چه تعداد از امتیازات پروموکلاب خود را خرج کنید به میزان ریسک‌پذیری شما بستگی دارد. هر جعبه جادویی یک برنده دارد که از بین تمام شرکت‌کننده‌های این جعبه به قید قرعه انتخاب خواهد شد.

نکته مهم:

توجه داشته باشید حداکثر تعداد مهره‌هایی که می‌توانید خریداری کنید، به اندازه مجموع امتیازات پروموکلاب شماست. مثلا اگر مجموع امتیازات شما 60 است، می‌توانید حداکثر 2 مهره جادویی برای شرکت در جعبه شماره 1 و 6 مهره جادویی برای شرکت در جعبه شماره دو بخرید. پس پیش از خرید مهره‌های جادویی امتیاز مورد نیاز برای خرید آنها را محاسبه کنید و سپس برای تعداد مهره‌هایی که می‌خواهید بخرید تصمیم بگیرید.

مهلت شرکت در جعبه‌های جادو و زمان قرعه‌کشی

برای مشارکت در هر یک از جعبه‌های جادویی این ماه، از 13 تا 26 آذر فرصت دارید.

قرعه‌کشی جعبه‌های جادو بعد از آخرین مهلت خرید مهره‌ها انجام می‌شود و برنده‌های جادویی پاییز (آذر ماه) پروموکلاب اعلام خواهند شد.

ما هم بی‌صبرانه مشتاقیم با اولین برنده‌های جادویی پروموکلاب آشنا شویم.

امیدواریم شما برنده جعبه جادو باشید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (98 دیدگاه)

 1. خوبه هر کسی که شانسه بیشتری داشتباشه برندست به امید خوش سانس

 2. چه قولی داده بودم به پسرم که PS5 میگیرم برا پسرم خدا هیچ پدری رو شرمنده فرزندش نکنه

 3. سلام من درخواست زدم اما ۱۰ روزه که جوابی واسم نیومده که تایبد شده یانه چطودی بابد اطلاع پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

 4. سلام
  لطفا جایزه های بیشتری بزارید
  همه پرومتران به گوشی خوب نیازمند هستند لطفا امکان خرید اسان را فراهم کنید.

 5. سر این که این قرعه کشی انجام شده شکی نیست اما تعداد امتیاز ها که کم شده با چه چیزی دو دوتا چهار تا شدن که ضریب انتخاب رو تغییر بدن با این قواعد و کد نویسی کد بازاریاب یک بار تو سیستم تکرار شده و باید شخصی که ۹۵۰ امتیاز خرج کنه ۷۳ بار اسمش تو برنامه برنامه نویسی تکرار شه آیا واقعا قرعه کشی درست انجام شده یا فرمالیته بوده و الکی جواب
  قانع کننده ای از شما میخوام ؟
  من کامپیوتر خوندم اونجوری که برنامه نویس کد نویسی کرد فارسیش میشه این از یک تا عدد اخر رو انتخاب کرد کد نویسی کرد به صورت تصادفی یه عدد رو انتخاب کنه پس آدمی که ۷۳ تا باید کد پروموتوریش تکرار میشده چرا یک بار کد ها نوشته شدن این ۹۰۰ امتیاز حق من بود که به سختی جمع کرده بودم این جوری نباید به باد بره

 6. شرمنده میتونین قبل از اینکه قرعه کشی بشه بگین چن تا مهره برا گوشی خریداری شده کلا. فک کنم بالای هزار مهره باشه

 7. قرعه کشی رو انجام بدین، تو ویدا، خیلی لازمش دارم ای خدای مهربان نگاهتو ازمبرندار، خیلی لازمش دارم

 8. انشالله که هرکس که حقشه و بخت و اقبالش بلنده برنده بشه به امید خدا یکی از برنده ها از شهر یاسوجه انشالله زنده باد پروموتر های پرتلاش یاسوج????????????

 9. سلام و خسته نباشید به شما عزیزان؛آقا این پروموکلاب یا طریقه جمع کردن امتیاز یا خریدن یا کد پروموتری رو از کی یا کجا تهیه کنیم رو محبت کنید بما هم بگید.قربون شما.

 10. سلام خسته نباشید می خواستم از امتیازهای پروموتور کلاب کم شده جوایزام کی بدست می رسد و کی پیامک می آید ممنونم

  1. ایشالا که برنده میشین بهنام جان. ما هم منتظریم ببینیم این برنده خوش شانس کی می تونه باشه:)

  1. الان عوامل پشتیبانی میگن بزار بهنام ثریا را برنده اعلام کنیم انگار این واقعأ احتیاج داره.!!!!
   پسر خوب هممون مثل همیم منی که 7روز کنارخیابون وایسادم تا 12شب بعد میبینم 8تا ثبت کلا زدم که حدأقل 2تاشم دد میشه.
   اگه مایه دار بودیم که الان تو پروموکلاب نبودیم که..

 11. سلام ،ببخشید من حدود ۱ ساله ثبت نام اسنپ کردم ،ولی تا حالا پیامکی حاوی امتیازات دریافت نکردم

 12. سلام, از کجا بدونم کارشناس پروموتوری من کیه? از کجا بفهمم? و اینکه تا کنون چند امتیاز دارم? ایا با پشتیبانی تلفنی صحبت کنم بهم میگن?

 13. سلام من دیشب 5مهره برای گروه 1 خریدم ولی نت گوشیم آخرکار تموم شده بود و ارسال نهایی و ثبت نشده بود و امروز ثبتش کردم.
  مشکلی که نداره؟

 14. سلام.
  من تا حالا چنین پیامکی دریافت نکرده ام و اصن نمیدونم این چی هست
  با تشکر راننده اسنپ

  1. رحمان عزیز سلام. کد پروموتری، همون کدی است که هنگام ثبت نام به عنوان پروموتر دریافت می کنید. لطفا از کارشناس فروشتون کد پروموتری رو بگیرید.

  2. سلام شمابازایاب اسنپ باشید وقتی شما راننده را ثبت نام می کنید وبه سرگروه تون ارسال می کنید بعد داخل گروه کد پروموتور تون داخل می نویسید فرض مثال کد پروموتور ۳۵۶۱۶ است

  1. علی عزیز سلام. هر هفته یک پیامک حاوی امتیازات هفتگی پروموکلاب برای شما ارسال میشه. علاوه بر این در پایان هر ماه، یک پیامک دریافت میکنید که مجموع کل امتیازاتتون رو نشون میده. منظور از امتیازات پروموکلاب همون امتیازهایی هستند که با اونها هر ماه تسهیلات پروموکلاب رو دریافت می کنید. برای دیدن مجموع امتیازهاتون به آخرین پیامک امتیازات ماهانه که از پروموکلاب دریافت کردید مراجعه کنید.

   اگر پیامکی تا حالا دریافت نکردید همین جا اطلاع بدید به ما لطفا.

 15. س خسته نباشین،ببخشید کلا من هنوز متوجه نشدم که کد مخصوص من چندهستش،ومقدارامتیازهام کجا نوشته شده!!؟

  1. داریوش جان کد پروموتری رو از کارشناس فروشتون لطفا بگیرید. امتیازات پروموکلاب شما هم پایان هر ماه بهتون پیامک میشه. آخرین پیامک امتیاز ماهانه رو چک کنید و ببینید مجموع امتیازات پروموکلابتون چقدره. با همین امتیازات می تونید در جعبه های جادو هم شرکت کنید.

 16. سلام کد پرموتری چیه؟ماهم میتونیم شرکت کنیم یانه؟کد پرموتری از کجا باید بدست بیاریم؟

  1. بهمن جان کد پروموتری رو روز ثبت نام بهتون میدن. از کارشناس فروشتون می تونید بگیرید.

 17. چطوری ثبت نام کنیم بابا آنقدر توضیح دادید بجا نمیگی باید چیکار کنیم چطور واردش بشیم

  1. جواد جان سلام. در همین صفحه دو تا دکمه مشاده می‌کنید.
   بررای شرکت در جعبه جادوی اول، دکمه «شرکت در جعبه جادوی شماره 1» رو فشار بدین. به صفحه ثبت نام هدایت می‌شید. در این صفحه کد پروموتری و تعداد مهره‌هایی که می خواهید بخرید رو مشخص کنید و در انتها دکمه ثبت نهایی رو لمس کنید.
   برای شرکت در جعه جادویی دوم هم ددر همین صفحه دکمه «شرکت در جعبه جادو شماره 2» رو فشار بدید و مشابه مورد قبل تعداد مهره ها رو مشخص کرده و ثبت کنید.

 18. باسلام،
  کد پروموتریم 80502 هست لطفا پیگیری کنین تا نتیجه رو بدونم اگه خرید نکرده باشم، مجدد خرید کنم. ضمنا هردوجعبه خرید انجام دادم

  1. دوست عزیز سلام. شما تا حالا 23 مهره برای جعبه شماره 1 و 4 مهره از جعبه جادویی شماره 2 خریدین.

 19. من کدومو وارد کردم 20 تام مهره خریدم ولی ثبت نهایی رو زدم چیزی معلوم نشد هیچی برام ننوشت که بدونم خرج کردم یا نه

 20. سلام من 6 تا کدتخفیف 200000 تومنی که فرستادین یدونش فعال نشدکجا باید پیگیر بشم پشتیبانی پروتوکلاب شمارش چنده ممنون اززحمات شما من نیاز به موبایل دارم مال من مشگل داره تشکر بابت همچی

  1. فرزاد جان کارشناس فروش کسیه که شما رو به عنوان پروموتر ثبت نام کرده. لطفا نام و نام خانوادگی و شهر محل فعالیتتون رو همینجا بفرستید که کارشناس فروشتون رو بهتون معرفی کنیم.

    1. اسماعیل جان مورد شما در چک کردیم و کاملا درسته یکیش فعال نشده. لطفا به کارشناستون بگید که اعلام کنه. خیلی سریع مشکل برطرف میشه

 21. سلام
  چطوری میتونم از مقدار امتیازم آگاه بشم
  عباراتی مثه پرموکلاب و اینارو من اولین مرتبه هست که میشنپم

  خسته نباشید
  تشکر

  1. علی عزیز سلام. هر هفته پیامکی تحت عنوان امیتازات هفتگی پروموکلاب برای شما ارسال میشه. این پیامک ها رو دریافت می کنید؟

   پروموکلاب همون باشگاه بازاریابان میدانی اسنپ است که همه پروموترها در آن عضو هستند. شما با ثبت‌نام‌های جدید و … در اون امتیاز کسب می‌کنید و در پایان هر ماه می‌تونید امتیازاتتون رو خرج کنید و در مقابل تسهیلات مختلفی مثل وام، کد تخفیف اسنپ فود، اشتراک نماوا و فیلیو و تسهیلات و جایزه‌های ویژه‌ای دریافت کنید. هر چیزی لازمه درباره پروموکلاب بدونید رو می تونید از لینک زیر مطالعه کنید:
   https://club.snapp.ir/wp-content/LP/promoclub/index.html

   برای اینکه از اخبار و تسهیلات جدید پروموکلاب اطلاع پیدا کنید، کانال تلگرام پروموکلاب رو حتما دنبال کنید: (از لینک زیر می تونید وارد و عضو کانال بشید)
   https://t.me/promoters_snapp

 22. من ۵۰۰ امتیاز خرج کردم
  انشالله قسمت چی بشه ؟ من واقعا نیازمندم موبایلم خیلی ضعیفه

  1. محمد عزیز شما می‌تونید در هر یک از جعبه های جادوی شماره 1 و شماره 2، با خرید مهره‌های جادویی شرکت کنید. در همین مطلب، برای شرکت در هر یک از جعبه ها دکمه «شرکت در جعبه جادوی شماره 1» و یا دکمه «شرکت در جعبه جادوی شماره 2» را لمس کنید. در لینک باز شده، کد پروموتری و تعداد مهره‌هایی که می‌خواهید بخرید را وارد کنید و در آخر دکمه ثبت را لس کنید.

   امتیازاتی که برای خرید مهره های جادویی از آنها استفاده می‌کنید، همان امتیازات پروموکلاب شماست.

  1. من ۹۰۰ امتیاز پروموکلاپ رو خرج کردم بین ۱۳۳۵ نفر چرا باید برا یه نفر دیگه در بیاد صدرصد تقلب شده من قبول نمیکنم این ماجرا رو با ۹۰۰ امتیاز میشد یه ساعت مچی هوشمند گرفت این درست نیست تو کل ایران کسی نمی تونه مثل من فعالیت کنه من برا اسنپ جون کندم تا اینجا تا یه خانواده چند میلیونی درست کنیم ولی این جواب منه یا امتیاز منو پس بدین یا منم جایزه میخوام

  1. دوست عزیز سلام. شرکت در هر یک از جعبه های جادو با ریسک همراهه و هیجان این مسابقه هم به ریسکشه. این انتخاب شماست و کاملا قابل احترام که تصمیم بگیرید شرکت کنید و اینکه چه تعداد از امتیازهاتون رو می خواید خرج کنید. موفق و سلامت باشید.

  1. امید جان لینک شرکت در هر یک از جعبه ها در همین صفحه قرار داده شده.
   برای شرکت در جعبه جادو اول دکمه شرکت در جعبه جادوی شماره 1 و برای شرکت در جعبه دوم، دکمه شرکت در جعبه جادوی شماره 2 رو لمس کنید.
   جایزه جعبه جادوی اول یک گوشی سامسونگ A72 و جایزه جعبه جادوی دوم، یک ساعت هوشمند سامسونگ است.

  1. علی جان باید با لمس هر یک از دکمه های شرکت در جعبه جادوی شماره 1 و 2 به صفحه شرکت در مسابقه هدایت بشید. لطفا یک بار دیگه امتحان کنید و اگر موفق نشدید همینجا به ما اطلاع بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا