اخبار اسنپ

مرحله دوم طرح «سفر به سلامت»، ضد عفونی ناوگان اسنپ

تنها راه پیشگیری و مقابله با ویروسی که همچنان رشد می‌کند و قربانی می‌گیرد، همکاری و در کنار یکدیگر بودن است. برای مقابله با این ویروس مسری و پیشگیری از رشد سریع آن در کشور لازم است همه ما کنار یکدیگر با رعایت اصول بهداشتی و مراقبت‌های فردی، زنجیره تداوم سرایت بیماری به دیگران را بشکنیم.

در راستای مقابله با رشد سریع ویروس کرونا، باشگاه رانندگان اسنپ طرح «سفر به سلامت» را از تهران آغاز کرد و در ادامه اجرا، این طرح به شهرهای دیگر کشور نیز رسید. اکنون در فاز دوم اجرای طرح مقابله با کرونا، «سفر به سلامت» از روز دوشنبه  به مدت ده روز درشهرهای مختلف اجرا می‌شود.

در این مرحله ون‌های ضدعفونی‌کننده با نشان اسنپ در شهرهای تهران، کرج، قم، شیراز، مشهد و اصفهان مستقر می‌شوند و تمام وسایل نقلیه ناوگان اسنپ شامل خودروهای سواری، وانت و موتورسکیلت‌ها را ضدعفونی‌ خواهند کرد.

در این مرحله دو نفر از پرسنل اسنپ با همراهی یک کارشناس تمام فضای داخلی و خارجی خودروها  را ضدعفونی کرده و در پایان برچسب «سفر به سلامت» را روی خودرو می‌چسبانند. همچنین ناوگان اسنپ‌باکس نیز در این طرح به صورت رایگان ضدعفونی خواهند شد.

حفظ سلامت مسافران و کاربران راننده از اولویت‌های اصلی اسنپ است. در همین راستا و با گسترش ویروس کرونا، از امروز توزیع اقلام بهداشتی در ۶ شهر شیراز، مشهد، اصفهان، کرج، قم و رشت به مدت ۳ روز ادامه پیدا خواهد کرد.

قرار است در این شهرها، وانت‌هایی با نشان اسنپ اقلام استریلی مانند ماسک و دستکش را همراه دستورالعمل آموزشی میان کاربران راننده فعال در شهرهای اعلام شده توزیع کنند.

همه با هم علیه کرونا، می‌توانیم از شیوع این ویروس جلوگیری کنیم.

اجرای طرح «سفر به سلامت» در تهران

اجرای طرح «سفر به سلامت» در قم

اجرای طرح «سفر به سلامت» در اصفهان

اجرای طرح «سفر به سلامت» در شیراز

اجرای طرح «سفر به سلامت» در مشهد

اجرای طرح «سفر به سلامت» در کرج

نوشته های مشابه

233 دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان اسنپ ببخشید برای شهر بندرعباس چرا هیچگونه خدماتی در نظر گرفته نشده نه بسته سلامتی نه ضدعفونی ناوگان هیچی طرح ها هم که اصلا اطلاع رسانی نمیشه ممنون میشم پیگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا