اخبار اسنپ

خدمات سرویس کولر خودرو با قیمت ویژه در اسنپ‌کارفیکس

به مدت محدود در ۳۲ شهر

تخفیف ویژه و محدود شارژ گاز کولر برای کاربران راننده اسنپ در سراسر کشور در وبسایت اسنپ‌کارفیکس فراهم شد.

باشگاه رانندگان هر سال در شروع فصل گرما تسهیلات متنوعی را برای سرویس کولر کاربران راننده اسنپ ارائه می‌کند. در همین راستا با هدف رفاه بیشتر رانندگان و کاهش هزینه‌های خودرویی آنها، طرح جدید باشگاه رانندگان در همکاری با اسنپ کارفیکس شرایط ویژه‌ای را برای شارژ گاز کولر خودروهای اسنپی با پرداخت کمتر از ۶۰۰ هزار تومان، به مدت محدود، برای کاربران راننده در سراسر کشور ممکن کرده است.

در طرح تخفیف ویژه خدمات سرویس کولر خودروهای ایران‌خودرو و سایپا، کاربران راننده اسنپ در شهرهای مختلف ایران می‌توانند با مراجعه به سایت اسنپ‌کارفیکس، بدون نیاز به ثبت کد تخفیف، زمان و مکان دریافت این خدمات با قیمت ۵۹۹ هزار تومان را انتخاب کرده و سپس با مراجعه به مرکز انتخابی، از این تسهیلات ویژه بهره‌مند شوند.

طرح ویژه شارژ گاز کولر با این قیمت تکرارنشدنی از ۱۲ خرداد آغاز شده است و مدت کوتاهی ادامه دارد، از این فرصت کوتاه استفاده کنید تا با سرویس کولر خودروی خود و راه‌اندازی آن، مجهز به استقبال گرمای هوا بروید.

اسنپ‌کارفیکس بازار آنلاین قطعات و خدمات خودرویی است که شما کاربران راننده عزیز می‌توانید تمام نیازهای خودرویی خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. برای استفاده از خدمات «اسنپ کارفیکس» کافی است وارد وب‌سایت شده و استان محل فعالیت خود را انتخاب کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن رانندگان اسنپ و استفاده از گزینه «اسنپ‌کارفیکس» نیز می‌توانید به خدمات این بخش دسترسی داشته باشید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (9 دیدگاه)

1. بنده میخواهم در اسنپ پلاسکو شرکت کنم کولر مرتب پژو پارس دارم

2. سلام ببخشید چرا تو جزیره کیش هیچ کدوم از این داستان ها نیست حتا بنزین هم بهمون نمیدید در صورتی که اینجا هم هزینه ها بالاس هم استهلاک ماشین ها

3. سلام شما که هیچ گونه خدمات لوازم یدکی ویا حتی شارژ گاز کولر تو شهر نیشابور ندارید وما باید برای استفاده خدمات ۱۲۰ کیلومتر راه را طی کنیم یا به سبزوار ویا به مشهد بریم چرا پس پیام میزارید خدماتی رو که تو نیشابور هم گذاشتید اصلا یا انجام نمیدن ویا کیفیت خدماتشان پایینه کلا نیشابور یا تونقشه نیست یا اگر هم هست جزو مناطق محرومه خدمات هست فکر کنم

4. سلام وقت بخیر من یه کولر اوجنرال ۳۰ هزار دارم زمانی کار میکنه بعد از ۲۰تا نیم ساعت کار خود بخود خاموش میشه وخطا میزنه با پهنل هم خاموش نمیشه
    آدرس هم مازندران .شهر نور

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا