قبول سریع‌تر درخواست‌های سفر؛ کسب درآمد بیشتر

در این مطلب مفهوم درصد سفرهای قبول شده را توضیح می‌دهیم، نحوه مشاهده آن در اپلیکیشن را یاد می‌گیریم و برخی ترفندهای بالا بردن میزان درخواست سفر را با هم مرور می‌کنیم.

«درصد سفرهای قبول‌شده» چیست؟

منظور از «درصد سفرهای قبول شده»، نسبت تعداد سفرهایی که قبول کرده‌اید، به تعداد کل درخواست‌های سفر شماست. به‌طور طبیعی، اگر سفری را از میان درخواست‌های ارسال شده سریع‌تر قبول کنید، این نرخ بالاتر می‌رود و در نتیجه درخواست‌های سفر بیشتری به‌سمت شما روانه خواهد شد.


به‌عنوان مثال، اگر روز گذشته بعد از دیدن ۲ درخواست سفر یک درخواست را پذیرفته باشید، درصد قبول سفر شما ۵۰ درصد خواهد بود و نسبت به کاربر راننده‌ای که بعد از دیدن ۱۰ درخواست سفر یکی را پذیرفته و درصد قبول سفر ۱۰ درصدی داشته،درخواست‌های بیشتر و بهتری دریافت خواهید کرد.

روش‌ها و ترفندهای افزایش درخواست سفر

افزایش درخواست‌های سفر به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها را در اینجا با هم مرور می‌کنیم:

در زمان‌هایی که قصد قبول سفر ندارید، اپلیکیشن کاربر راننده را خاموش کنید

سفرهای قبول‌شده شما در تمام زمان‌هایی که اپلیکیشن کاربر راننده را روشن می‌کنید محاسبه می‌شود. پس در زمان‌های استراحت و مواقعی که قصد قبول سفر جدید ندارید حتما اپلیکیشن راننده را خاموش کنید.


در صورت روشن بودن اپلیکیشن به‌مدت طولانی و عدم قبول سفر از سوی شما، درخواست‌های سفر به‌طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت و حتی ممکن است تا مدتی درخواست سفر جدید دریافت نکنید.

اگر به مقصد مشخصی می‌روید، از ویژگی «مقصد منتخب» استفاده کنید

زمان‌هایی که قصد رفتن به خانه یا هر مقصد خاص دیگری را دارید، برای دریافت درخواست سفر به موقعیت‌های نزدیک آن مقصد منتظر نمانید. این کار باعث می‌شود میزان سفرهایی که قبول کرده‌اید نسبت به کل درخواست‌های سفر شما کاهش یابد و بنابراین باعث کاهش درخواست‌های سفر شما خواهد شد.


در این مواقع از ویژگی «مقصد منتخب» استفاده کنید. با فعال کردن این ویژگی، درخواست‌های سفر متناسب با موقعیت مکانی مقصد مورد نظر شما برایتان ارسال خواهد شد.

برای قبول درخواست‌های سفر معطل نکنید


هرچه زمان بیشتری برای قبول سفر صبر کنید، نسبت سفرهایی که قبول کرده‌اید به کل درخواست‌های سفر شما کاهش می‌یابد و نهایتا باعث کاهش درخواست‌های سفر دریافتی شما خواهد شد.


پس برای قبول سفر معطل نکنید. قبول سفر بیشتر باعث درخواست سفر بالاتر و نهایتا درآمد بیشتر است.

درصد سفرهای قبول‌شده خود را چطور در اپلیکیشن راننده مشاهده کنیم؟

برای مشاهده درصد سفرهای قبول شده کافی است در صفحه اصلی اپلیکیشن کاربران راننده، در قسمت سمت چپ بالا، تصویر پروفایل خود را لمس کنید.


در صفحه جدید، دکمه «مشاهده گزارش‌های پیشین» را لمس کنید. در صفحه گزارش‌های پیشین، برای هر روز سه عنوان مسافت طی شده، سفر قبول شده و سفر لغو شده مشاهده می‌شود.

عدد زیر «سفر قبول شده»، درصد قبول سفرهای شما را نمایش خواهد داد.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
پرویز برخورداری
پرویز برخورداری
25 اسفند 1399 07:43

عالی

1
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x