چگونه از قابلیت «مقصد منتخب» استفاده کنیم؟

«چقدر خوب میشد، که صبح، هنگام عزیمت به سمت محل کار یا شب، هنگام بازگشت به منزل، یک سفر اسنپی در آن محدوده را نیز قبول می‌کردم» احتمالا شما هم به این موضوع فکر کرده‌اید!

به‌طور مثال فرض کنید که یک کاربر راننده نیمه وقت، در کرج سکونت دارد و محل کارش سمت میرداماد است. این کاربر می‌تواند، صبح‌‌ها هنگام حرکت به سمت محل کار، یک سفر در اطراف میرداماد دریافت کند و عصر نیز هنگام بازگشت به منزل، یک سفر اسنپی به مقصد کرج انجام دهد.

کاربر راننده تمام وقتی را در نظر بگیرید، که در پایان یک روز کاری، قصد بازگشت به سوی خانه را دارد و با دریافت یک سفر در محدوده‌ی محل زندگی‌ خود، علاوه‌بر انجام آخرین سفر اسنپی آن روز، به خانه‌ی خود باز می‌گردد.

در همین راستا و به منظور تسهیل فعالیت شما کاربران راننده عزیز، مجموعه‌ی اسنپ قابلیت «مقصد منتخب» را در اپلکیشن راننده اضافه کرده است. با انتخاب «مقصد منتخب»، شما تنها سفرهایی به مقصد آن ناحیه دریافت خواهید کرد. با استفاده از این قابلیت درآمد خود را افزایش دهید!

آموزش

اپلیکیشن راننده را باز کیند و وضعیت دریافت سفر خود را در حالت «خاموش» قرار دهید. اکنون گزینه‌ی «مقصد منتخب» را لمس کنید.

اکنون با جابه‌جا کردن نشانگر، مقصد موردنظر خود را انتخاب کنید و گزینه «انتخاب مقصد منتخب» را لمس کنید.

برای استفاده مجدد از این مقصد منتخب، می‌توانید آن را ذخیره کنید. برای انجام این کار گزینه «ذخیره می‌کنم» را لمس کنید. اکنون دکمه «روشن» را لمس کنید.

اکنون تنها سفرهایی را دریافت خواهید کرد، که در محدوده‌ی مقصد انتخابی شماست این سفرها با رنگ زرد نمایش داده می‌شوند.برای استفاده از این قابلیت، نصب به‌روزترین نسخه اپلیکیشن الزامی است، برای دریافت آخرین نسخه، لینک زیر را لمس کنید

guest
3 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
محمد
محمد
29 فروردین 1400 10:22

ایا در مقصد منتخب کرایه ها دچار تغییر میشوند؟

باشگاه رانندگان اسنپ
29 فروردین 1400 10:29
پاسخ به  محمد

سلام محمد عزیز، خیر دچار تغییر نمی شوند.

مهدی دارابی زاده
مهدی دارابی زاده
20 مهر 1399 07:38

باسلام و احترام
قابلیت مقصدمنتخب،از جمله امکانات کاربردی وموردنیاز آحاد کاربررانندگان عزیزمیباشد.باتوجه به اینکه مجموعه محترم اسنپ همزمان بادوقشرازمشتریان”مسافر و کاربر راننده(مشتری همکار)”همزیستی دارد.این قابلیت،نقش انگیزشی بسزایی در نزد مشتری همکاران محترم آن مجموعه ی پیشرو داشته،که جای تقدیر و تشکر دارد.

3
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x