آموزش رانندگان

آموزش اپلیکیشن جدید کاربران راننده (اندروید)

93

اپلیکیشن راننده اسنپ به‌روز شد. در جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن کاربران راننده، امکانات جدیدی در اختیار شما قرار می‌گیرد. علاوه بر قابلیت‌های جدید، کاربران راننده ساده‌تر از گذشته امکان استفاده از اپلیکشن را خواهند داشت.
در ادامه برخی کارکردهای ابتدایی از جمله قبول سفر را مرور می‌کنیم.

پس از باز کردن اپلیکیشن رانندگان، ابتدا شماره تلفن اسنپی خود را (شماره‌‌ای که با آن در اسنپ ثبت‌نام کردید) وارد کنید. کد ۶ رقمی به شماره شما ارسال می‌شود. کد ارسالی را وارد کنید. برای وارد کردن کد تأیید، تنها یک دقیقه فرصت دارید.

کاربران راننده برای فعالیت در ناوگان اسنپ نیاز دارند در اپلیکشن رانندگان آنلاین باشند. برای این منظور کافی است دکمه خاموش را لمس کرده تا آنلاین شوید. در این وضعیت، درخواست‌های سفر برای شما ارسال می‌شود. همچنین برای تغییر در تنظیمات سفر، گزینه «تنظیمات دریافت سفر» را انتخاب کنید.

این گزینه به کاربران راننده اجازه می‌دهد درخواست سفرها در محدوده‌های طرح کاهش آلودگی هوا یا طرح ترافیک را مدیریت کنند.

برای نمایش موقعیت کنونی خود نیز، لازم است گزینه دایره‌ای شکل (علامت هدف) را لمس کنید. موقعیت شما روی نقشه نمایش داده می‌شود.

نحوه‌ی وارد کردن شماره شبا

کاربران راننده اسنپ برای تسویه حساب روزانه نیاز به ثبت شماره شبا در اپلیکیشن راننده دارند. همچنین لازم به یادآوری است، در صورتی که شماره حساب شما در بانک‌های طرف قرارداد اسنپ باشد تسویه‌حساب حتی در روزهای تعطیل نیز طبق روال روزانه انجام می‌شود.

برای ثبت شماره شبا، از گزینه‌های پایین صفحه (سمت چپ گزینه روشن و خاموش)، گزینه مالی را انتخاب کنید. در صفحه باز شده، سمت چپ بالا، گزینه «ثبت شماره شبا» را انتخاب کنید.

شماره شبای خود را بدون IR ابتدایی وارد کرده، در بخش بعدی نام و نام‌خانوادگی صاحب حساب را ثبت کنید. لازم است در بخش سوم نام بانک مورد نظر را از فهرست انتخاب کنید.

نحوه وارد کردن شماره کارت بانکی

برای دریافت اعتبار سهمیه بنزین لازم است شماره کارت بانکی‌تان را در اپلیکیشن راننده اسنپ ثبت کنید. این شماره کارت حتما باید به نام خودتان باشد و مربوط به همان حسابی باشد که شماره شبای آن را در مرحله‌ی قبل وارد کرده‌اید.

برای ثبت شماره شبا، از گزینه‌های پایین صفحه (سمت چپ گزینه روشن و خاموش)، گزینه مالی را انتخاب کنید. در صفحه باز شده، سمت چپ بالا، تصویر کارت بانکی را لمس کنید. سپس شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی‌تان را در در بخش مربوطه وارد کنید و گزینه ثبت را بزنید.

قبول سفر

با ارسال درخواست سفر به کاربر راننده، شما می‌توانید مبدأ، مقصد (مقصد دوم) یا جزئیات بیشتری از سفر را مشاهده کنید. در صورت تمایل کافی است دکمه قبول سفر را نگه دارید.

پس از قبول سفر، با استفاده از گزینه «مسیریابی» به سوی مبدأ حرکت کنید. علامت فلش بالای نشانی مبدأ، جزئیات بیشتری از سفر را نمایش می‌دهد.

حرکت به سوی مقصد و پایان سفر

پس از سوار شدن مسافر، با استفاده از مسیریاب، حرکت به سوی مقصد را آغاز کنید. در صورتی که مسافر حین سفر مقصد دوم را انتخاب کرد یا تغییری در سفر شکل گرفت، می‌توانید از علامت روبروی وضعیت هزینه سفر که به صورت فلش دایره‌ای است استفاده کنید تا بازنگری در قیمت انجام شود. در صوتی که مشکلی با بازنگری قیمت داشتید، می‌توانید از گزینه پشتیبانی استفاده کنید. با لمس پشتیبانی دو گزینه برای شما نمایش داده می‌شود.

گزینه «بازنگری قیمت» موارد مرتبط را به شما نمایش می‌دهد.

نوع دریافت هزینه سفر در این بخش مشخص شده است. پرداخت‌ها در اسنپ به دو شیوه نقدی و اعتباری انجام می‌شود که انتخاب آن با مسافر است.

پس از رسیدن به مقصد و پیاده‌شدن مسافر گزینه پایان سفر را نگه‌دارید. در پایان می‌توانید نظر خود را درباره مسافرتان اعلام کنید.

پس از سوار شدن مسافر، ابتدا دکمه «مسافر سوار شد» را نگه داشته، سپس با استفاده از گزینه مسیریابی، به سوی مقصد حرکت کنید. تماشای ویدیوی آموزش اپلیکیشن جدید کاربران راننده را هم از دست ندهید.

تسهیلات تعویض روغن ممتاز خزر مازندران ویژه کاربران راننده اسنپ

مقاله قبلی

ویدیوی آموزشی اپلیکیشن جدید کاربران راننده اسنپ (اندروید)

مقاله بعدی

93
نظرتان را بگویید

avatar
صالح
مهمان
صالح

سلام
من مشکلی دارم که شاید مشکل خیلی ها باشه، چند هفته پیش که نرم افزار رانندگان بروز شده بود مجبور شدم برای نصب اپلیکیشن اشتراک سیب اپ عادی رو به مبلغ ١٠٠٠٠ تومن خریداری کنم، امروز که دوباره نرم افزار پاک شده، مجبور شدم ٧٠٠٠٠ تومن اشتراک سیب اپ پرو رو بخرم ولی بازم اپلیکیشن رانندگان نصب نمیشه، وقتی به پشتیبانی میگیم میگه ما اپلیکیشن جدید رو در اختیار اناردونی قرار دادیم، هزینه اشتراک اناردونی ١٢۴٠٠٠ تومن هستش، سوال من اینه، من برای اینکه با بنزین ٣ تومنی، با قطعات گرون، روزی صد تومن کمتر یا بیشتر برای زن و بچه ام ببرم باید اشتراک چند تا نرم افزار رو بخرم؟ باید چقدر پول بذارم کنار؟ بعد دقیقه به دقیقه با لبخند میاین جلو دوربین میگین ما در کنار رانندگانیم، خواهش میکنم جواب منو بدید

1 6 7 8