چرا بعضی وقت‌ها درخواست سفر کمتری دریافت می‌کنیم؟

یکی از مزایای فعالیت در ناوگان اسنپ، امکان فعالیت به صورت پاره وقت و تمام وقت است. بسیاری از کاربران راننده اسنپ با فعالیت تمام وقت به عنوان شغل اصلی در ناوگان حضور دارند. با این حال برخی از این عزیزان، شاهد کاهش درخواست‌ها در بعضی روزها و ساعت‌ها هستند.

کاهش درخواست سفر در ناوگان اسنپ دلایلی متعددی دارد. اما با به‌کارگیری چند ترفند ساده شما می‌توانید مانع کاهش درآمد خود شوید. در ادامه به بررسی مهمترین دلایل کاهش درخواست می‌پردازیم.

آماده‌سازی اپلیکیشن

گام اول برای دریافت درخواست سفر، اطمینان از مهیا بودن همه شرایط است. «اینترنت فعال»، «مکان‌یاب روشن» و «در دسترس بودن اپلیکیشن کاربران راننده» گام‌های اولیه برای دریافت درخواست سفر است. پس به خاطر داشته باشید که پیش از آغاز کار حتما این موارد را چک کنید و از اتصال و برقراری آنها مطمئن شوید.

همچنین توجه به اعتبار حساب کاربری نیز یکی از دلایل مهم برای دریافت درخواست سفر است. مراقب باشید که اعتبار حساب شما همیشه بیش از ۱۰ هزار تومان باشد. چرا که کاهش مبلغ اعتبار باعث می‌شود شما از اولویت درخواست سفر خارج شوید.

نکته دیگری که ممکن است برای دریافت درخواست سفر مشکل‌ساز باشد، غیر فعال شدن حساب کاربری کاربران راننده است. حساب کاربری به دلایل مختلفی غیر فعال می‌شود. مهمترین دلایل برای این مسئله عدم رعایت قوانین است. در صورتی که هنگام باز کردن اپلیکیشن با عبارت «تلاش مجدد» و دکمه پیگیری مواجه شدید، حساب کاربری شما غیر فعال شده است.


در مکان‌های پر درخواست آنلاین باشید


در صورتی که همه موارد فوق را چک کردید و در مرحله اول مشکلی مشاهده نشد، به احتمال زیاد مشکل از مکانی است که در آن قرار دارید. در برخی ساعت‌های شبانه‌روز درخواست‌های سفر در بعضی مکان‌ها کاهش پیدا می‌کند. بنابراین کافی است نقاط پر درخواست را بشناسید.

نمونه‌ نقشه مناطق پر درخواست درتهران

یکی از راه‌های دقیق برای شناسایی مکان‌های پردرخواست، مراجعه به کانال تلگرام شهرتان است . هر هفته نقشه مکان‌های پر درخواست در کانال تلگرام شهرها منتشر می‌شود.


فعالیت در زمان‌های مختلف را امتحان کنید

حتی گاهی با وجود استفاده از نقشه مناطق پردرخواست باز هم با کاهش درخواست روبرو می‌شویم. در این مرحله، کاهش درخواست، به دلیل زمان فعالیت شماست. به عنوان مثال بدیهی است که در ساعت‌های اولیه شب درخواست‌های کمتری در مناطق تجاری وجود دارد.

یکی از مهمترین ترفندها در ارتباط با دریافت درخواست‌های بیشتر، آنلاین شدن در ساعت‌های اوج است. کاربران راننده موفق اسنپ، معمولا در ساعت‌های ایتدایی روز، همزمان با شروع ساعت کاری، اپلیکیشن را در حالت دردسترس قرار می‌دهند. همچنین عصر‌ها بین ساعت ۱۶ تا ۱۸ نیز یکی از ساعات اوج است که با فعالیت در این زمان می‌توانید درخواست‌های بیشتری دریافت کنید.

فرمول درآمد بالا

.
یکی دیگر از توصیه‌های کاربران راننده موفق که درخواست‌های زیادی در طول فعالیت روزانه خود دریافت می‌کنند به نحوه قبول سفر مربوط می‌شود. این کاربران بیشترین میزان قبول سفر و کمترین مقدار لغو سفر را در کارنامه خود دارند. در همین راستا افرادی که کمترین میزان لغو سفر را داشته باشند، درخواست‌های بیشتری نسبت به سایر کاربران دریافت می‌کنند.

در این رابطه قبلا هم در مورد فرمول درآمد بالا مطالبی در سایت و شبکه‌های اجتماعی باشگاه رانندگان اسنپ منتشر شده بود.

10 Comments

 • علی پرویزی
  23 شهریور 1399

  عالی بود

 • علی جعفر یوسفوند
  22 شهریور 1399

  با سلام عالی بود متوجه شدم متشکرم

 • قاسمعلی تقی مجنی
  2 شهریور 1399

  عالی بود

 • فیصل متفرقه
  4 مرداد 1399

  عالیه

 • علی مرادی
  29 تیر 1399

  با سلام البته بستگی به شهر محل فعالیت هم دارد مثلا در شهرهای گرمسیری غروب ها بیشتر استفاده میکنن

 • علی اکبر پرواسیده
  28 تیر 1399

  عالی بود همه چیز را یاد گرفتم

 • علی اکبر پرواسیده
  28 تیر 1399

  عالی بود همه چیز برام روشن شد

 • محمد مهدی حسین زاده
  28 تیر 1399

  نظراتو .سانسور میکنن فقط اونایی که به نفعشونه یا خنثی است میزارن.ببندین قسمت نظراتو پس..خجالت اوره این کارتون.این کارتون توهینه به راننده است

 • بهنام
  29 خرداد 1399

  خوبه که هیچوقت نظرات من اینحا تایید نمیشه.پس کلا ببندید قسمت نظرات رو

 • محمد
  29 خرداد 1399

  خسته نباشید خدا سلامتی بده به همه راننده و شما عزیزانی که داخل شرکت فعالیت میکنید

Post a Comment