نحوه مشاهده طرح‌های تشویقی در اپلیکیشن رانندگان

کاربران راننده فعال در ناوگان اسنپ، علاوه بر درآمدهای روزانه خود، از تسهیلات و مزایای گوناگون و متنوعی برخوردار می‌شوند. یکی از این مزایا طرح‌های تشویقی است که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. کاربران راننده با انجام طرح‌های تشویقی و رسیدن به هدف اعلام شده می‌توانند علاوه بر درآمد خود، پاداش نیز دریافت کنند.

اخیرا در اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ، تغییراتی ایجاد شده است که بر اساس آن شما می‌توانید در جریان جزئیات طرح‌های تشویقی و وضعیت پرداخت آن قرار بگیرید. اما پیش از معرفی این بخش لازم است ابتدا در مورد ماهیت طرح‌های تشویقی چند نکته را یادآوری کنیم.

طرح‌ تشویقی چیست؟

کاربران راننده اسنپ در جریان فعالیت‌های روزانه، مشمول طرح‌های تشویقی می‌شوند. برای انجام طرح‌های تشویقی کافی است تعداد سفرهای مشخص را در بازه زمانی اعلام شده انجام دهید. در صورت رسیدن به هدف، مبلغ مشخصی به عنوان پاداش به کاربر راننده تعلق می‌گیرد. این طرح‌ها قبلا از طریق پیامک یا پیام‌های داخل اپلیکیشن به اطلاع کاربران راننده می‌رسید.

به عنوان مثال پیامک یا پیام داخل اپ به کاربر راننده اعلام می‌کند در صورتی که از ساعت ۱۵ تا ۲۲ موفق به انجام ۱۵ سفر شود مبلغی به عنوان پاداش دریافت می‌کند. همچنین اگر در همین بازه زمانی ۲۰ سفر موفق داشته باشید، مبلغ بیشتری پاداش دریافت خواهید کرد.

پرتال طرح‌های تشویقی

اخیرا طرح‌های تشویقی کاربران راننده ناوگان اسنپ، به جای پیامک یا پیام‌های داخل اپ، از طریق پرتال طرح‌های تشویقی قابل مشاهده است. شما عزیزان می‌توانید پس از ورود به اپلیکیشن کاربران راننده، گوشه پایین سمت راست، با انتخاب گزینه «طرح‌های ویژه»به این پرتال دسترسی داشته باشید.

برای ورود به پرتال طرح‌های تشویقی پس از انتخاب گزینه مربوطه در صفحه اصلی کاربران راننده، کافی است شماره ملی و پلاک خودروی خود را وارد کنید. توجه داشته باشید برای وارد کرد پلاک خودرو نیازی به نوشتن حروف پلاک نیست. به عنوان مثال پلاک خودروی ۳۴۸ ب۵۲ باید به صورت ۵۲۳۴۸ نوشته شود.

پس از ورود به پرتال، طرح‌های ویژه شما که هم اکنون فعال است نمایش داده می‌شود. بازه زمانی و میزان پاداش‌های در نظر گرفته برای کاربر راننده نمایش داده می‌شود. همچنین تعداد سفرهای انجام شده و میزان سفرهای مورد نظر برای رسیدن به هدف طرح، در محور وسط صفحه نشان داده می‌شود.

کاربران راننده می‌توانند با لمس گزینه مشاهده جزئیات، قوانین مرتبط با این طرح تشویقی را مشاهده کنند. علاوه بر این در قست پایینی صفحه عبارت «مشاهده طرح‌های تشویقی قبلی» نمایش داده می‌شود. شما عزیزان می‌توانید با لمس این عبارت به طرح‌های قبلی، میزان پاداش دریافتی با وضعیت پرداخت پاداش مرتبط با طرح دسترسی داشته باشید.


برای استفاده از این قابلیت، نصب به‌روزترین نسخه اپلیکیشن الزامی است، برای دریافت آخرین نسخه، لینک زیر را لمس کنید

guest
201 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
محسن
محسن
23 شهریور 1399 05:34

شنیدم سرویس بیرون شهری هم میخواد فعال بشه خیلی عالیه ..تا کی باید منتظر بود

مهدی
مهدی
16 شهریور 1399 22:33

عرض ادب.عالیه،سهمیه بنزین نداریم؟؟

ایمان بتوندی
ایمان بتوندی
15 شهریور 1399 17:22

عالی

قاسم
قاسم
15 شهریور 1399 16:59

خوبه

حسین عابدی
حسین عابدی
15 شهریور 1399 16:33

سلام ممنون از طرحهای خوبتون وانتقاد از طرح آخر که بعد از تعداد سفر به بعد کمسیون پرداخت نکنید به نظر من جالب نیست

محمد رضا پیریایی
محمد رضا پیریایی
15 شهریور 1399 15:53

خیلی عالی وممنون از همکاری شما

1 18 19 20
201
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x