آموزش رانندگانآموزش

امتیاز کاربران راننده اسنپ چطور محاسبه می‌شود؟

کاربران راننده‌ی اسنپ از هر سفری که انجام می‌دهند، امتیازی به دست می‌آورند. این امتیاز از سمت کاربران مسافر و به صورت ستاره به آنها داده می‌شود. کاربران راننده اسنپ می‌توانند از 1 تا 5 ستاره در هر سفر دریافت کنند؛ یعنی در بهترین حالت، امتیاز 5 ستاره به کاربر راننده داده می‌شود. این امتیاز برای کاربران راننده اهمیت دارد و می‌توانند روی کیفیت کار آنها در پلتفرم اسنپ تاثیر بگذارد. کاربرانی که امتیاز بیشتری به دست بیاورند، مشمول طرح‌های تشویقی اسنپ می‌شوند. با لمس دکمه زیر می‌توانید توصیه‌هایی را بخوانید که در گرفتن ستاره‌های بیشتر به شما کمک می‌کنند.

اسنپ همواره کاربران راننده‌ای که تعداد سفر بیشتری انجام می‌دهند و امتیاز بالایی دارند را مورد حمایت ویژه قرار می‌دهد. علاوه بر این موارد، قانونی به اسم «فرمول درآمد بالا» برای کاربران راننده اسنپ تعریف شده است که بر اساس آن، کاربرانی که سفرهای بیشتری انجام می‌دهند و امتیاز بهتری دارند، شانس بیشتری برای به دست آوردن درخواست‌های سفر خواهند داشت. بنابراین طبیعی است که تمام کاربران راننده اسنپ تمایل داشته باشند امتیازشان را افزایش دهند یا آن را در حد خوبی نگه دارند. این امتیاز تنها و تنها از طرف کاربر مسافر به کاربر راننده داده می‌شود و پلتفرم اسنپ هیچ دخالتی در آن ندارد.

اما این امتیاز چطور محاسبه می‌شود؟ امتیاز هر کاربر راننده، میانگین حداکثر ۱۰۰ سفر امتیازدهی شده آخر توسط مسافر است. امتیاز کاربران راننده هر روز صبح بروزرسانی می‌شود و تغییرات امتیاز درون اپلیکیشن راننده قابل مشاهده خواهد بود.

امتیاز هر کاربر راننده، میانگبن حداکثر ۱۰۰ سفر امتیازدهی‌شده آخر توسط مسافر است.

نکاتی که کاربران مسافر درباره‌ی کاربران راننده  اعلام می‌کنند

آیا کاربران راننده می‌دانند که در سمت دیگر ماجرا چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا آنها می‌دانند که مسافرها بر چه اساسی امتیاز می‌دهند؟ اگر به عنوان مسافر از اسنپ استفاده کرده باشید، در پایان هر سفر مشاهده می‌کنید که برنامه از شما از می‌خواهد به راننده امتیاز بدهید. بعد از مشخص کردن امتیاز، اپلیکیشن از مسافر می‌خواهد تا دلیل این امتیاز را اعلام کند. همین دلایل را می‌توان به عنوان مبنای تصمیم‌گیری در نظر گرفت و برای به دست آوردن بهترین امتیاز به آنها رجوع کرد. بیایید به این دلایل نگاهی داشته باشیم.

مسیریابی حرفه‌ای

مسیریابی درست برای کاربران مسافر اهمیت دارد. بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند راننده از مسیر پیشنهادی آنها به مقصد برود. اما عده‌ای دیگر هم به راننده اختیار کامل می‌دهند تا از سریع‌ترین مسیر به مقصد برسد. قانون اسنپ در مورد مسیریابی به این صورت است که ابتدا کاربر راننده باید از مسافر در مورد مسیر پیشنهادی‌اش سوال کند و در صورتی که مسیری اعلام نشد، حتما از برنامه‌ی مسیریاب استفاده کند. مسیریاب‌ها با استفاده از اطلاعات ارسالی موبایل سایر کاربران راننده کار می‌کنند و وضعیت ترافیک و معابر را به رانندگان اعلام می‌کنند. در صورتی که مسیریابی درست نباشد، منجر به دریافت امتیازهای کم می‌شود.

نمای درونی خودرو در حال مسیریابی تهران

رفتار محترمانه

منظور از رفتار نامناسب، هر گونه رفتاری است که خارج از دایره احترام باشد. انتخاب کلمات تند و برخورد ناشایست از آن دست رفتارهایی است که مستقیما بر امتیاز کاربر راننده تاثیر می‌گذارد. بنابراین لازم است راننده رفتار کاملا محترمانه در پیش بگیرد.

رانندگی ایمن

سرعت زیاد، لایی کشیدن، عدم توجه به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و خیلی از موارد دیگر می‌توانند زیر این عنوان قرار بگیرند. از تمام کاربران راننده تقاضا می‌کنیم که برای حفظ سلامتی خود و مسافرشان و همچنین برای دریافت امتیازهای بهتر، به رانندگی قانون‌مند وفادار باشند.

وقت‌شناسی

برای تمام کاربران مسافر مهم است که خودروی اسنپی سر وقت به مبدا آنها رسیده و در سریع‌ترین زمان ممکن آنها را به مقصد برساند. اگر کاربر راننده احساس کرد نمی‌تواند خود را به موقع به مبدا مسافر برساند، باید برای به دست آوردن رضایت مسافر و جلب امتیاز با او تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهد.

طبیعی است که دیر رسیدن به مبدا مسافر می‌تواند نقطه‌ی مقابل وقت‌شناسی باشد. در صورتی که مسافر معطل شود یا در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد نرسد، گرفتن امتیاز کم طبیعی است.

راننده وقت شناس

ظاهر آراسته

کاربر راننده‌ای که ظاهر آراسته‌ای دارد، پیام مثبتی به مسافر ارسال می‌کند. خوش‌پوش بودن و داشتن ظاهر آراسته راننده، مسافر را متقاعد می‌کند بیشترین امتیاز را برای راننده ثبت کند.

صحبت با مسافر

این مورد کاملا نسبی است و نمی‌توان در مورد آن قاطعانه نظر داد. عده‌ای از کاربران مسافر تمایل به صحبت دارند. در صورتی که می‌بینید مسافر تمایل به معاشرت دارد، با او همراه شوید. اما اگر مسافر تمایلی به صحبت نداشت، برای گرفتن امتیاز بالا بهتر است اصراری به هم‌صحبتی نداشته باشید.

تمیزی ماشین

یک ماشین خوب و تمیز، این حس را به مسافر می‌دهد که برایش احترام قائل هستید. به طور حتم تمیزی خودرو در امتیازی که مسافر به شما می‌دهد تاثیرگذار است. سعی کنید در بازه‌های زمانی مشخص خودرویتان را به کارواش ببرید و از اسپری خوشبوکننده‌ی هوا درون خودرو استفاده کنید. این کار منجر به دریافت بهترین امتیازها از سمت کاربر مسافر می‌شود.

خودروی خوب و تمیز، این حس را به مسافر می‌دهد که برایش احترام قائل هستید.

موزیک در حال پخش

موزیک می‌تواند تجربه سفر مسافر را دلنشین یا آن را به کلی خراب کند. طبیعی است که سلیقه‌ی موسیقیایی راننده و مسافر یکی نیست. خیلی از مسافران هنگام نارضایتی از موسیقی به آن اعتراض نمی‌کنند. بهتر است ابتدا از کاربر در مورد موسیقی سوال کنید و در صورتی که متوجه شدید با موسیقی شما مشکلی ندارد، مطابق با سلیقه‌ی شخصی‌تان موزیک پخش کنید. گاهی اوقات می‌توانید کابل AUX خودرو را در اختیار کاربر مسافر قرار دهید تا مطابق با سلیقه‌ی شخصی‌اش به موزیک گوش بدهد. اما همواره ولوم موسیقی را مطابق با خواسته‌ی مسافر تنظیم کنید.

سیستم صوتی خودرو

درخواست پرداخت نقدی

بر اساس قوانین اسنپ، کاربر مسافر این حق را دارد تا کرایه را بر اساس روش انتخابی پرداخت کند. ۲ روش پرداخت نقدی و اعتباری در اختیار مسافر قرار دارد و او حق دارد یکی از ۲ روش را انتخاب کند. در این مواقع، کاربر راننده باید به انتخاب مسافر احترام گذاشته و مبلغ سفر را مطابق با خواسته مسافر دریافت کند. هرگونه درخواست پرداخت نقدی از سوی کاربر راننده می‌تواند منجر به ثبت امتیاز کم شود. اگر دوست دارید امتیاز کامل بگیرید، لطفا برای گرفتن کرایه به صورت نقد اصرار نکنید.

درخواست مبلغ اضافه

هیچ‌کس دوست ندارد پول اضافه‌ای بابت سفر پرداخت کند. حق طبیعی کاربران مسافر اسنپ است که سفرشان را با مبلغ اعلام‌شده در اپلیکیشن انجام دهند. بسیاری از رانندگان هنگام رساندن مسافر به مقصد احساس می‌کنند که به دلیل صعب‌العبور بودن راه، ترافیک زیاد، کوچه‌های پیچ‌درپیچ یا هر دلیل دیگری حق دارند مبلغ اضافه‌ای از مسافر تقاضا کنند. این اتفاق تحت هر شرایطی منجر به دریافت کمترین امتیاز می‌شود. فراموش نکنید درخواست مبلغ بیشتر، از خطوط قرمز اسنپ است.

حفظ حریم شخصی

کاربران مسافر دوست ندارند که کسی در امور شخصی مربوط به آنها دخالت کند. اظهار نظر راننده در اموری که به سفر و موضوعات مرتبط با آن ارتباطی ندارد، برای کمتر مسافری قابل قبول است. در صورتی که امتیاز خوب می‌خواهید، سعی کنید به مسائل مربوط به حریم شخصی مسافر وارد نشوید.

روشن نکردن کولر

کولر معضل فصل تابستان است. کاربران راننده برای صرفه‌جویی در مصرف بنزین سعی می‌کنند تا جایی که ممکن است کولر خودرو را روشن نکنند. این اتفاق در فصل زمستان و مواقع نیاز به بخاری کمتر اتفاق می‌افتد. به هر حال اگر به دنبال امتیاز کامل هستید، لازم است شرایط مدنظر مسافر را فراهم کنید.

سیگار کشیدن

استعمال دخانیات درون خودرو با قوانین اسنپ مغایرت دارد. هنگام حضور مسافر درون خودرو به هیچ عنوان سیگار نکشید. چیزی که در اکثر مواقع مسافران را آزار می‌دهد و منجر به امتیازهای کم می‌شود، بوی بد سیگار درون خودرو است. در صورتی که درون خودرو سیگار می‌کشید، بهتر است حتما یک اسپری خوشبوکننده‌ی هوا داشته باشید تا بوی آزاردهنده‌ی سیگار مسافران را اذیت نکند.

سیگار کشیدن راننده

حضور فرد دیگر در خودرو

در مواردی پیش آمده که علاوه بر کاربر راننده‌ی اسنپ، فرد دیگری هم درون خودرو حضور داشته باشد. طبیعی است که مسافرها به این موضوع واکنش نشان دهند و از آن ناراضی باشند. کاربران راننده باید به این موضوع دقت داشته باشند که مسافر اسنپ خودروی آنها را به صورت دربست کرایه کرده است و نباید فضای خودرو را با فرد دیگری شریک شود.

سخن پایانی

امتیازاتی که کاربر راننده اسنپ به دست می‌آورد، نتیجه‌ی فعالیت‌های اوست. همیشه به یاد داشته باشید که امتیاز بیشتر در اسنپ با مزایای بیشتری همراه است و این مورد می‌تواند تجربه‌ی بهتری از فعالیت در اسنپ به شما بدهد. سعی کنید شرایط مطلوب را برای مسافران فراهم کنید تا امتیازتان افزایش پیدا کند.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (7,580 دیدگاه)

 1. با سلام بنده یکی از رانندگان شما هستم که قبل از درآمد نظرات و حرفهای مسافران برایم مهمتر است و در بدترین شرایط به مسافرانم احترام گذاشته‌ام ،طی یک روز ۸ امتیاز بنده را پایین آورده و رفتار نامناسب برای بنده ثبت شده که به هیچ عنوان عادلانه نیست.
  بخاطر حرف یک مسافر زحمات رانندگان با این همه گرفتاری نادیده نگیرین،🙏🙏

 2. با سلام، بنده یکی از راننده شما هستم که امتیاز و حرف مسافرها برام خیلی مهمتر از درآمد می‌باشد و در بدترین شرایط وظیفه خود می‌دانم که به همه احترام بگذارم چرا قبل از اینکه امتیاز پایین بیارین به نظرهای قبلی مسافران توجه نمیکنید یا از راننده زحمت کش خودتان سوال نمیکنید. بنده چه رفتار نامناسبی با مسافر داشتم؟
  در یک روز ۸ امتیاز کم کردن بخاطر حرفی که صحت ندارد عادلانه نیست
  امیدوارم پیگیری کنید 🙏🙏🙏

 3. با عرض سلام و احترامات
  بخدا این آخر بی انصافیه من همیشه ماسک میزنم داخل ماشین هم همیشه تمیزه در کمال ادب و احترام با مسافر رفتار میکنم
  ولی از برنامه اسنپ راضی نیستم
  کرایه ها به اندازه کافی پایین هست
  با این وضعیت در هر خونه باید پنج دقیقه منتظر مسافر بمونیم اگه لغو کنیم جریمه میشیم وامتیاز کم میشه
  وقتی من خودم دیدم تو یک روز بالای بیست نفر بهم امتیاز داده ولی فردا اون روز ازم امتیاز کم میشه این آخر بی عدالتیه

 4. مسافر چطور امتیاز میدهد میشه خودمون درخواست امتیاز کنیم

 5. سلام بقران من انقدر با مسافرام خوب و صحیح رفتار میکنم ک حد و حسابی نداره و۹۰درصد مسافرام جلو چشم خودم بهم۵ستاره میدن ولی اسنپ متاسفانه لحاظش نمیکنه حالا نمیدونم کدام مسافر بی وجدانی عمدا یا سهوا از رو حسادت بهم ۱ ستاره داده اسنپ بلافاصله و بدون هیچ معطلی امتیازمو کم کرد.امتیازی ک با هزارجور بدبختی جمع کرده بودم…

 6. سلام من ب عنوان راننده خیلی دلخورم ک چرا بعضی مسافرا فرق بین ماشین مدل بالا و سالم تمیزو خوشبو سیستم سرمایشی و گرمایشی ک همیشه دمارو ب دلخواه مسافرتنطیم میکنم سیستم موزیک ک دراختیارخودش میزارم پوشش و سرووضع مناسب حفط حریم شخصی و احترام کامل و سوال راجب از چ مسیری برم یا بحث و صحبت ب دلخواه مسافر ک همیشه اوکی بودم توقف و صبر زیاد بدون هزینه و خیلی کارای دیگ ک فقط بخاطر راصی بودن مسافر میکنم با elxصفر کیلومتر ک بدترین جاده ها و کوچه های غیرقابل عبور هم رفتم ینی فقط پول توجیبی بهشون ندادم سیگار کشیدن ازاد بوده گاهی وقتا اب معدنی خوراکی هم گذاشتم براشون و کم نذاشتم براشون ک حالا امتیاز هاشونو میبینم میخام این کارو بزارم کنار چون شاید باید بیشتر پذیرایی میکردم ک رفتارنامناسب برام ثبت شده و خیلیا گه پول کرایم بعدا قراربوده پرداخت کنن نکردن و یا ۵دیقه تامبدا میری و ۱۰دیقه منتطر میمونی طرف گوشیش خاموش میشه لعوم نمیکنه یا میان بدون اینکه بگن ببخش معطل شدی خلاصه اسنپ واس مردم ما مث یه چیزی میمونه ک همه میخان اذیتت کنن اخرشم ۱ستاره میزنن ب جرم خوبیات متاسفم واس خیلیا کک بایدسوار الاع بشن ن ماشین صفر من دیگ کارنمیکنم چون شان راننده حفط نمیشه فقط مسافرمهمه ک چی بخاد 👋

 7. سلام خیلی وقته امتیاز من اصلا تعیر نمیکنه دلیلش چیه؟باتشکر

 8. با سلام مسافر درخواست میکنه ماشین سیگار بکشه اجازه نمیدی امتیاز منفی بی ربط میدهدمثلا رانندگی پر خطر این انصاف نیست

 9. من از ادکلن کاپیتان بلک در ماشین استفاده کردم. متاسفانه متاسفانه مسافر به من امتیاز منفی داد و اسنپ ۴ امتیاز از من کم کرد .منصفانه نیست😔

 10. سلام به نظر بنده اسنپ فقط در صورتی امتیاز شما را بالا می‌برد که شما سفرهای بیشتری برای اسنپ انجام بدید و طبیعتاً سود بیشتری به اسنپ میرسه بنده سعی کردم تمام مسائل مربوط رو رعایت کنم و اکثراً امتیاز پنچ رو به من میدن ولی اسنپ دائم امتیاز من رو به دلیل کم بودن سفرها پایین میاره پس فقط سفر بیشتر مهمه ولاغیر خدا کسی رو محتاج کار در اسنپ نکنه هم جونت هم ماشینت

 11. سلام، با این وصعیت خیلی ها مجبورن کار کنن تو اسنپ تا کمک خرجشون بشه وگرنه با این وضع کرایه ها هیچ کس کار نمیکرد ،الان ی مسیر تو شهر خودم مثال میزنم براتون ،از شهر اردبیل به فرودگاه همه ی آژانسا تاکسیای خطی و تاکسی بیسیم و مسافر کشا برای بردن مسافر ۶۵ تا ۷۰ هزار تومن میگیرن امروز برا من مسافر خورد رفتم کرایه اسنپ شد ۴۰ هزار تومن خدایی انصاف نیست بخاطر مشتری مداری خودتون بخوایید ب راننده ها فشار بیارید با این وصعیت گرونی قطعات ، ی خرده رو کرایه ها هم بیشتر کار کنید تا برا راننده ها هم بصرفه ، الان یعنی از اون ۴۰ تومن درصد خود اسنپ رو کم کنی سوخت و اصطحلاک رو کم کنی چی برای راننده میمونه ،ممنون از رسیدگیتون

 12. ۱-چرا طرح تشویقی دیگر داده نمیشود؟
  ۲-چرا سهمیه سوخت داده نمیشود؟

 13. متاسفانه امتیازدهی منفی مسافرها اکثرا مغرضانه است درخواست نامعقول مسافر همراه باواکنش منفی راننده موجب امتیاز دادن کم می‌شود ازجانب مسافر

 14. با سلام .فکر میکنم اسنپ خودش امتیاز راننده هارا کم می‌کنه که راننده ها همیشه به فکر بالا بردن امتیاز باشند به نوعی مثلاً رقابت بین راننده ها و همه چیز عالی به نفع مسافر

 15. سلام و درود
  کاش قسمتی. بود که میشد از پشتیبانی اسنپ هم که به تماس گیرنده بی احترامی میکند شکایت کرد

 16. به تازگی امتیاز بنده به 4.69 رسیده است و در تمامی سفر ها به بهترین نحو ممکن مسافر را به مقصدش میرسانم ولی دو هفته هست که امتیاز ها به روز رسانی نشده است تا بتوانم با استفاده از جوایز لیگ کمی از خرج و مخارج ماشینم را به دست بیاورم.

 17. سلام‌‌بنده‌قبلا‌ارطهرمیرفتم‌تا10شب‌اسنپ.باترافیک‌دردسرکشیدن‌تهس‌هیچی‌نماند
  الان‌ازعصرمیرمتا2شب‌کارمیکنم‌خداشکرخوبه‌ولی‌بعضی‌روستا‌نشین‌اخری‌شب‌کرایه‌نمیدن‌خداشکرپشتیبانی‌میادوسط‌بعد72ساعت‌مبلغ‌واریزمیکن‌
  الان‌چندشبی‌ماسفردراخواست‌میده‌نزدیدک‌خونه‌اش‌میریملغو‌میزن‌‌تا‌الان‌هم‌ازاین‌لغو‌ها‌هیچ‌کرایه‌ندادن‌من‌الان32,سالمه‌وقت‌کارکردن‌من‌هست‌16دی‌فرزند4بدنیا‌میاد‌بخدا‌ازطرفی‌19هم‌بیمه‌ماشینم‌تمام‌میشه‌اسنپ‌یه‌تهسیلات‌کوچیک‌به‌ماراننده‌ها‌بزاره‌خیلی‌خوب‌میشه‌من‌یکسره‌تواسنپ‌مشغول‌هستم‌خواهشن‌پیگیری‌کنید‌یه‌وام‌کوتاه‌مدت‌بدن‌راضی‌هستیم‌فقط‌پیش‌زن‌بچه‌مان‌سرما‌راننده.ها‌بالا‌باشه

 18. چطوری میتونیم بفهمیم هر مسافر چه امتیازی داده و دلیل های امتیازات کم یا زیاد چیه من همه ی امتیازاتم 5 هست فقط 2 نفر امتیاز 1 دادن میخوام دلیلش رو بدونم و اینکه وقتی اسنب میبینه یه راننده که انقد اذییت میشه و اکثر مسافرا نمیتونن درست حداقل مبدا رو وارد کنن منی که همش امتیاز ۵ گرفتم چرا باید دو نفر امتیاز کم دادن رو قبول کنه وقتی با همه درست رفتار کردم که بجز دو نفر اون امتیاز کم رو قبول میکنه ؟ کاش یکم طرف کارمندهای خودتون رو بگیرین این همه زحمت میکشن و مسافر امتیاز کم میده بیشتر از روی عمد خوب راننده گناهش چیه وقتی میبینین همه امتیاز بالا دادن چرا نظر دو نفرو قبول میکنین وقتی راننده پنچ ستاره هس ؟

 19. چطوری میتونیم بفهمیم هر مسافر چه امتیازی داده و دلیل های امتیازات کم یا زیاد چیه من همه ی امتیازاتم 5 هست فقط 2 نفر امتیاز 1 دادن میخوام دلیلش رو بدونم و اینکه وقتی اسنب میبینه یه راننده که انقد اذییت میشه و اکثر مسافرا نمیتونن درست حداقل مبدا رو وارد کنن منی که همش امتیاز ۵ گرفتم چرا باید دو نفر امتیاز کم دادن رو قبول کنه وقتی با همه درست رفتار کردم که بجز دو نفر اون امتیاز کم رو قبول میکنه ؟

 20. سلام … بنظرم امتیاز به راننده و مسافر اگه با رضایت طرفین باشه حتی در صورت یادآوری هم مشکلی نداره چون همیشه خودمو میذارم جای مسافر و توقع دارم برخورد خوب و رانندگی سریع و راحتی توی سفرم داشته باشم و پیشنهاد میکنم امتیاز از 5 ستاره شروع بشه حین امتیاز دادن و اینکه از 1 ستاره شروع میشه کمی عجیبه و دقت بیشتری میخواد ! در هر صورت راننده و مسافر باید هر دو راضی باشن از همدیگه و این احترام و تعامل مهمه . موفق باشید (؛

  1. شهلا جان وقت بخیر
   لغو سفر انجام شده خلاف قوانین محسوب میشود
   در صورت نیاز با پشتیبانی تماس بگیرید

 21. بهتر است دلایل کاهش امتیاز هر راننده ب او تذکر داده شود تا نقیصه را برطرف کند

  1. عالیه اسنپ یعنی من کشته مرده ی امتیازدهی اسنپ شدم ۹۹ تا ۵ ستاره بگیری یک مسافر مریض بهت یک ستاره بده ۶ تا امتیاز یک ساعت بعد ازت کم میشه حالا واسه ۶ امتیاز ۹۹ مسافر دیگه باید بهت ۸ ستاره بدن😅😅😅😅😅😒

 22. مسافران برام امتیاز میدن ولی از امتیازمون کسر میشه
  به چه دلیلی

  1. کاربر عزیز، بعضی از مسافران بعد از پایان سفرهای خود با ثبت ستاره به شما امتیاز میدهند. به این دلیل تغییراتی در امتیازات شما ایجاد می‌شود.

  1. کاربر عزیز، امتیازات شما بر اساس ستاره‌هایی که مسافرین شما بعد از سفر برای شما ثبت می‌کنند محاسبه می‌شود.
   بعضی از مسافران بعد از چندین سفر امتیازات را ثبت می‌کنند و همین موجب تغییرات در امتیازات شما می‌شود.

   1. اگر نقاط ضعف مثل نقاط قوت به راننده اطلاع داده بشه خیلی خوبه که راننده اطلاع داشته باشه برای چی امتیاز کم گرفته که نواقص رو برطرف کنه

 23. سلام وقت بخیر من با تمام مسافرانم برخورد خوب دارم وبرای رسیدن سریع از خودمسافر سئوال میکنم از کدام مسیر برم اکثر مسافرها واگذار به خودم میکنند وامتیاز اکثرمسافرها به من میدن نمیدونم چرا امتیاز من کم شده .که همین کار باعث شده که امیدواریم به کار کمتر شود.

  1. کاربر عزیز، بعضی از مسافران بعد از چندین سفر، امتیازات رو ثبت می‌کنند. همین باعث ایجاد تغییراتی در امتیازات شما می‌شود.

 24. متأسفانه تعدادی از مسافران نسبت به امتیاز دادن احساسی برخورد میکنند، به عنوان مثال مسافر درخواست کشیدن سیگار میکنه و وقتی با پاسخ منفی مواجه میشه امتیاز کم می‌دهند که این موضوع متوجه شدم و یا اینکه مسافر مقصد رو به درستی انتخاب نکرده و من راننده هم ایشان رو به مقصد خودشون میرسونم ولی بعد متوجه میشم که در امتیاز‌ها عنوان مسیریابی نادرست درج شده، ای کاش ما راننده ها هم میتونستیم مثل مسافران نظر دقیق‌تری نسبت بهشون داشته باشیم نه فقط راضی بودن یا نبودن

 25. سلام من اصلا از نحهوه امتیاز دهی شما راضی نیستم از صبح تاغروب مسافر جابجا میکنم بدون هیچ مشکلی با مسافر اما دو روزه پشت سر هم از امتیازم کم میشه بجای روحیه دادن به راننده باکم کردن امتیاز خستگی تو تنم میمونه اصلا این منصفانه نیست اسنپ اصلا انصاف نداره در برابر راننده من خیلی خیلی شاکیم از دست شرکت اسنپ اگه از روی نا چاری نباشه این کار رو قبول نمی کردم به هرکی هم از کار کردن در اسنپ بپرسه میگم بدرد نمیخوره من شغلم کار ساختمانیه از روی ناچاری میام اصلا از شرکت اسنپ راضی نیستم

  1. سلام من نمیدانم چرا امتیازی
   میرودبالا بدازیکروزمیاد پایین
   ماشین همان است راننده همان است هر پنج سرویس
   ماشین تمیز میکنم مسافر مثل
   خانواده خودم برخورد می کنم

 26. سلام اکثرمسافرهاامتیاازکامل میدن بعضی از مسافران ازکسی دیگه درخواست میکنه براشون اسنپ میگیرن من شخصاًازهمه مسافرام سوال کردم راضی بودن امروزنظرسنجیهادیدم زده رفتارمحترمانه خوشبوایمن همه خوب بوده زده داخل خودرونامناسب من ازاین نامناسبی چیزی متوجه نشدم دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنید ممنونم

  1. سلام خوبید
   من خودم دیدم مسافر کنار من نشسته امتیاز پنج ستاره داده ولی همش داره امتیاز من کم میشه به نظر من خیال کنم فقط نظر های منفی ثبت میشه نه نظرهای مثبت

  2. سلام چرا تعداد نظر دهندگان در هرمورداز روز قبلی کمتر میشود مگر مسافر بعد از اظهار نظر میتواند نظرش راپس بگیرد تا در تعداد نظر دهندگان تاثیر دشته باشد برای بنده در ابتدا تعداد۸۶ نظر. خوب داده بودند ولی بعد از چند روز شدند ۷۵ نفر

 27. سلام ایا امکان این وجود داره که بتونیم در طول سفر امتیازدهی مسافر رو مشاهده کنیم ؟

 28. سلام .ببخشید تو‌امتیازا نوشتن که یک قدم تا پنج ستاره شدن داری ، خیلی وقته که اینو نوشته هیچ تقییری نمیکنه بالا بره یا پایین بیاد .چجوری باید بدونیم دقیق چقدر دیگه لازمه تا تموم بشه

 29. سلام وقت بخیر بعضیا درخواست اسنپ میکنی وقتی که به مقصد می رسیم میگن لغو کنید ما باید چکار کنیم بهمون امتیاز منفی هم میدن

 30. سلام.
  امتیاز بنده ۴.۸۸رسیده به۴.۶۹ شما ۱۹ کم کردید داخل امتیازهارو نگاه میکنم ستاره دادن ونوشته پرتکرارترین گزینها… ماشین تمیز.رانندگی ایمن. رفتار محترمانه. زدن ماسک..خود شما هم نوشتید همین فرمون ادامه بده. چرا امتیاز کم شده؟ نگید امتیاز از ۱۰۰سفر محاسبه میشه که من همش ۴۰تا سفر رفتم ممنون میشم پیگیری یا جواب بدید
  سپاس

  1. من تا حالا درخواست پرداخت نقدی نداشتم برای من زده درخواست پرداخت نقدی دلیلش چیه؟

 31. سلام من اصلا از هیچ مسافری درخواست پرداخت نقدی نداشتم چرا برام امتیاز منفی درخواست پرداخت نقدی زده؟
  مسافر در انتخاب مبدا دقت نمیکنه و توی مسیر یابی چون مبدا دقيق نیست قطعا راننده‌ دیر میرسه و این باعث میشه مسافر امتیاز منفی بده

 32. سلام پیشنهاد دارم همانطوری که راننده موقع اتمام مسیر از راضی بودن مسافر تایید گرفته میشه امتیاز دادن مسافر هم توسط راننده دیده بشه..با تشکر

 33. به نظر من این کار بدون ثمره برای راننده است چرا که درصد بالایی از مسافران اصلا امتیاز نمیدهند.کولر ماشین من در کل طول روز روشن است این در صورتی است که من فقط یک هفته پاداش سفر خنک را دریافت کردم.نکته آخر این که من سه روز به خاطر بیماری فعالیت نکردم اما از امتیاز من کسر شده.لطفا پاسخگو باشید.
  از تخفیفات کارواش استفاده میکنم.موزیک به انتخاب مسافر است.رفتار بسیار محترمانه.لباس مناسب و عطر خوشبو در رانندگی.

 34. سلام درتمامی سفرها کولر روشن هست حدود ۳۰درصد سفرها مسافر خودش درخواست سفر نداده و توسط کس دیگری درخواست شده و مشخص نمی شود چه امتیازی ثبت شده ولی بازهم امتیاز کسر شده

 35. یک پیشنهادم دارم اینکه من معمولا رادیو گوش میدم
  اگه این رادیو اسنپ روی موجی راه اندازی بشه بهتره تا کانال تلگرامی و فایل صوتی

 36. سلام من با همه مسافران با احترام بودم مشکل هم نداشتم چرا در یک روز از ۴/۷۴به ۴/۶۸رسیده ۱۰۰نفرامتیازخوب بدن و یک نفر امتیاز کم بده که اون هم توقع بیجا باشه چرا آخه …من که دارم کار میکنم لطفاً امتیاز منو درست کنید

 37. لطفا مثل قبل طرح های تشویقی جهت رانندگان ارائه کنین همچنین مبلغ ها رو بالاتر ببرید اگه ممکنه .

 38. با سلام من اسنپ شغل دومم هستش و بخاطر همین ، خیلی کم کار میکنم و شبها تا صبح.
  الان برای من پیام اومده که به دلیل امتیاز منفی برای شما درخواست نمیاد.
  میخوام بدونم برای چی امتیاز منفی گرفتم؟

 39. سلام من درمدت یک هفته امتیاز ماز ۴۷به ۴۲رسیده با اینکه ماشينم تمیز و اخلاقم خوب وهمه نکات را رعایت کردم

 40. سلام گفته شده اسنپ درکسر امتیازدخالتی نداره نداره من ایام عید درمرخصی بودم امتیاز من ۴/۸۹بوده امروزمشاهده کردم۴/۷۴مگر غیر ازاسنپ کسی دیگر میتواند امتیاز مرا کسر کنه برا دوستان توضیح دهید مشکل کجا بوده!

  1. با سلام

   علی عزیز،گاهی اوقات مسافران اسنپ با تاخیر امتیاز خود را ثبت می کنند و به همین دلیل در امتیازات تغییر به وجود می آید.

   1. با سلام اصولا مشکل اصلی ما راننده ها با امتیاز همینه که بیشتر مسافرا وقتی میخوان سفرربعدی رو انجام بدن هم امتیاز دهی راننده قبلی براشون نمایان میشه و جالبه خیلیا نمیدونن که میشه امتیاز نداد و سفرربعدی رو درخواست کرد آخه دو هفته بعد سفر مسافر از کجا یادش میمونه نکات مثبت منو که ۵ ستاره بده اونم زمانی که عجله داره میخواد درخواستدجدید بده طبیعیه درست نمیده ولی اگه مشکلی تو سفر باشه مطمئنا همون لحظه پیاده شدن گزارش میکنه نمیذاره دو هفته بعد

 41. من والاه به کسی توهین نکردم نوشتن رفتارنامناسب درست میکن به مسافرمیکی تخمه نخور نریز زمین پاتوروکنسول ماشین نزار درب را محکم نبند یا پنچ نفرنمیشه یا توقف بزن براخریدت ناراحت میشن امتیازکم میدن راننده باید توان اینارو بده فقط خودشون ماسک نمیزنن ثبت میکنن راننده ماسک نداشت یاغیره ووووو

 42. باسلام.
  نکته اول:قطعا گزینه ای بایستی باشد برای امتیاز دهی با عمل یعنی پرداخت انعام به عنوان جایزه برای راننده از طرف مهمان.مهمان نبایستی بی منظور باشد با توجه به هزینهای پایین و نگهداری سنگین خودرو بخصوص خودروی تمیز نیاز به صرف وقت و هزینه دارد

  نکته دوم:گروه اسنپ‌ بایستی به این نکته توجه داشته باشد به خودروهای تاکسی طرح تشویقهای ویژه و بیشتری اعمال کند چه بسا راننده تشویق شود به سرویهای بیشتر.غیر این که نحوه مسافرگیری خود را از شبکه های دیگر فراهم‌میکند پس حالتی ایجاد کند که راننده اشتیاق به سرویسهای متعددی داشته باشد.باتشکر

 43. باسلام؛هنوز فرهنگ استفاده از اسنپ برای خیلیا(مسافرین)جا نیفتاده وتقاضای تخفیف میکنن در ضمن اکثر مسافرین لوکیشن مبدا رو اشتباه میزنن!همه جوره درست رفتار میکنیم، آخرشم میبینی امتیازمون کم شده!

 44. سلام باتوجه ب نکات ارائه شده جهت امتیاز و تلاش بنده از هر نظر بابت کسب بالاترین آن متاسفانه امروز ۱۲فروردین ۱۴۰۱با کسری ۴ امتیاز کسب شده شدم ک برای بنده بسیار از لحاظ شخصیتی بد میباشد و با توجه ب بررسی امتیازها نحوه آن توسط مسافرین ب نکات منفی اشاره نشده است ک خودش قابل تقدیر از مسافرین دارد .ممنون میشم ب دلیل کم شدن امتیار بنده توضیحی داده تا بتوانم با رفع آن مشکل در روند بهبود آن تلاش مثمر ثمری را انجام دهم

  1. با سلام

   محسن عزیز، امتیاز شما بر اساس برآیند 100 سفر آخر امتیاز دهی شده توسط مسافران محاسبه می شودو فقط مربوط به یک سفر خاص نیست.

 45. باسلام چگونه میتوان دلایل نمره منفی را از سوی کاربر مسافر جستجو کرد با آنکه کلیه کار را خوب انجام میدهم

  1. با سلام

   برای مشاهده جزییات امتیاز خودتون گزینه امتیاز زیر عکس پروفایل رو لمس کنید و علاوه بر جزییات امتیاز، نظرات مسافران در مورد سفر را هم مشاهده کنید.

  1. سلام

   کامیار عزیز، در صفحه اصلی اپلیکیشن رانندگان اسنپ زیر تصویر پروفایل کلمه امتیاز را لمس کنید و جزییات امتیاز خود و نظرات مسافران را مشاهده کنید.

  1. با سلام

   حمید عزیز، امتیاز شما بر اساس برآیند 100 سفر آخر امتیاز دهی شده توسط مسافران محاسبه می شودو فقط مربوط به یک سفر خاص نیست.

 46. این دوستمون درست گفت اگه ممکنه یه برنامه دیگه اضاف کنید تا راننده بفهمه اشکالش از کجاست عیب یابیش کنه

  1. با سلام

   شایان عزیز، در صفحه اصلی اپلیکیشن رانندگان اسنپ، زیر عکس پروفایل گزینه امتیاز رو لمس کنید و جزییات امتیار خودتون و همینطور نظرات مسافران در مورد سفر رو مشاهده کنید.

   1. باسلام کاش میشد به ماشین مدل بالا بامدل پایین فرقی بذارن قیمتش فرق داشته باشد

 47. اگر ما رانندگان از احترام بالایی در خانواده اسنپ برخورداریم، پس چرا باید مسافر ب طور کامل از حق امتیاز دهی برخوردار باشه، واقعا دور از انصاف هست، برخی از مسافرین واقعا رفتار ناشایستی دارن

 48. سلام من هم ماشینم تمیز است وهم رفتار خوبی با مسافر دارم دلیل این همه کسر امتیاز را نمی دانم

 49. سلام شمایک امتیاز یک امتیازمیدین بعدش یک دففعه هشتادامتیازکم میکنین شماکه ۲۰درصدکمیسیون رومیبرین این امتیاز دیگه چیه

 50. سلام میخواستم بدونم چرا الکی از من امتیاز کم میکنید امتیاز من 4/7بود چرا یهو 9امتیازکم شد اینجوری که نمیشه کار کرد

 51. سلام بعضی از مسافرها زرنگ بازی درمیارن دو مقصد رو یکی میزنن یا مقصدشون رو اشتباه میزنن مثلا دو منطقه کنار هم هست منطقه نزدیکتر رو انتخاب میکنن درصورتی که منطقه دورتر رو میخوان برن بعد بهشون میگیم که مقصد رو درست کنن ناراحت میشن یک ستاره بهت امتیاز میدن اینکه نمیشه راننده حقش رو بخواد و این باعث نارضایتی مسافر بشه و امتیاز کم بدن

 52. سلام دلیل امتیاز کسر کردن چیه بعضی مغرضانه امتیاز می دن من دایم ماسک می زنم می نویسند که ماسک ندارم 80نفر دروغ میگن که پنج ستاره می دن چهار نفر راست می گن مگه میشه

 53. سلام‌وقت،بخیر
  اینجانب‌در‌سفرهام‌‌صددرصد‌سعی‌کردم‌‌زدن‌ماسک‌را‌رحفظ‌کنم‌
  ولی‌متاسفانه‌می‌بینم‌‌درقسمت‌‌‌دلایل‌امتیاز‌دهی‌
  ‌چهار‌گزینه‌‌هست‌که‌سه‌تا‌ازگزینه‌ها‌مثبت‌ویک‌گزینه‌‌منفی‌‌(عدم‌استفاده‌ماسک‌توسط‌راننده)‌برای‌‌بنده‌ثبت‌شده‌‌
  مونده‌ام‌کابران‌محترم‌‌مسافر‌چطور‌زدن‌ماسک‌‌من‌راننده‌نمی‌بینند

 54. از اسنپ درخواست دارم مبلغی در باب یک مسافر ی سه یا چهار مسافر را در نظر بگیرد آخه اپلیکیشن اسنپ واسه یک نفر محاسبه میکند ولی در بیشتر مواقع بیش از دو یا سه نفر سوار میشوند با کرایه یک نفر ، از پشتیبانی اسنپ تقاضامندم اگر بشود گزینه ای بر روی اپلیکیشن اسنپ در باب تعداد مسافر نصب کند تا هم هزینه اضاف گردد هم قابل مشاهده برای راننده باشد پیشاپیش از همکاری شما صمیمانه سپاسگزارم.

 55. فلسفه اسنپ این بوده که از نقطه Aمسافر رو برسونه نقطهBاینکه دیگه از مسافر بپرسی چه موزیکی دوست داری یا کابل AUXبهش بدی این باعث میشه توقع مسافر بره بالا و اگه راننده بعدی اینکارا رو نکنه شاکی بشه

 56. امروزدوامتبازکسرشده اگرامکانش هست دلیل کسرامتیازرابه راننده تذکربدین تا درسفرهای بعدرفع کند

  1. سلام

   مرتضی عزیز، در صفحه اصلی اپلیکیشن رانندگان اسنپ زیر عکس پروفایل گزینه امتیاز را لمس کنید تا جزییات امتیاز و نظر مسافران در مورد سفر را مشاهده کنید

 57. امشب سه تا سفر داشتم سفر اولم که مسافرم راضی بود سفر دوم چهار نفر سوار شدن از دربند به پرند در صورتی که ظرفیت خودرو چهار نفره با این حال سوارشون کردم و بدون هیچ مشکلی به مقصد رسوندمشون سفر بعدیمم از فرودگاه امام تا هروی دو نفر آدم و با ی بچه ی شیرخواره با کلی ساک و چمدون که دیگه جایی برا صندوق نبود و هم صندلی جلو هم صندلی عقب وسایلشون و گذاشتن و بیست دقیقه هم منتظر بودم تا سوار ماشین بشن وقتی ام به مقصد رسیدم نه بابت تاخیرشون چیزی اضافه کردن نه بابت اون همه وسایلشون حالا جالبه که ۴ امتیازم ازم کم شد جالبه والا اینهمه خدمت کن آخرشم ضد حال

 58. سلام و عرض ادب خدمت همکاران راننده و شرکت موفق اسنپ یه چندتا مورد هستش که به نظرم برنامه اسنپ و کار کردن بعنوان راننده رو ضعیف کرده چند پیشنهاد دارم یکی اینکه اولا گزینه سفر در اختیار در اپلیکشن اسنپ مسافران جهت انتخاب حتما گذاشته شود دوما هزینه کنسلی نسبت به طول مسیر راننده تا مبدا و معطل و منتظر مسافر که میماند تعیین بشود سوم به علت پرداخت نکردن پول کمسیون به اسنپ با توجه به عملکرد و خوش حسابی راننده گزینه ایی لحاظ شود که راننده ایی که یکبار منفی میشود و اصطلاحا حساب کاربری راننده بصورت موقت مسدود شود بتواند حداقل به اندازه یک سفر دیگر سرویس و یا سفر برود اگر پرداخت نکرد مسدود کامل شود یعنی اخطار داده شود و نه یهو پیام بیاد که به شما سرویس نمیده تا پول رو ندی ، یکم صورت خوبی نه واسه اسنپ و نه راننده دارد که به فرض حسابش تو تهران مسدود شده حالا باید چون سرویسش قطع خالی بیاد کرج

 59. م
  باسلام خواهش میکنم که گزینه نیز برای ر اننده فراهم شود تا اونیز به مسافرامتیازدهد باسپاس

 60. سلام فلاحی هستم من اسنپ رو به عنوان باکلاس ترین بهترین و بی دغدغه ترین تاکسیهای اینترنتی قبول دارم خیلی لاگچری و فوق استاره💚💯💫💫💚

 61. سلام . واقعا انصاف نیست امتیازی که مسافر میده ، روی درآمد ما تاثیر داشته باشه . چون کاملا مسئله سلیقه ای هست . وقتی مسافر میگه ورود ممنوع برو و من این کارو نمیکنم طبعا امتیاز کمتری میده ، حتی بالا بودن کرایه هم باعث میشه مسافر به راننده امتیاز کمتری بده .

  1. با سلام

   رضای عزیز، امتیاز شما در واقع برآیند امتیاز 100 سفر آخر امتیازدهی شده توسط مسافران است و تنها بر اساس امتیاز یک سفر محاسبه نمی شود.

 62. به مسافر میگیم لطفا سیگار نکش یا مبلغ بالاتری درخواست داده یا باجایی دیگه مشکل داره گریه میکنه، ناراحت، به خدا از من امتیاز کم میکنه چیکار باید کنیم با این روش یک طرفه و ناعادلانه جز نارضایتی هیچ چیز نصیب ما و اسنپ نمیشه

  1. با سلام

   محمد عزیز، امتیاز شما بر اساس برآیند 100 سفر آخر امتیاز دهی شده توسط مسافران محاسبه می شودو فقط مربوط به یک سفر خاص نیست.

 63. اینجانب چند روزی بدلیل اشکال فنی خودرو سفری انجام نشده بود بعد چند روز از ۴.۸۵ به ۴.۸۳ تبدیل شده طی ۲ روز چند سفر داشتم و مطمئنم که هیچ یک از مسافران نمره منفی نزده اند ولی به ۴.۷۷ کاهش پیدا کرده !!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

 64. سلام من امتیازم تا98 هم رسید دوتا ستاره دیگه میخاستم پنج ستارم تکمیل بشه ولی هر روز میبینم داره ستاره هام کمتر میشه کی میدونه علت چطه ممنون میشم راهنمایی کنید

 65. من ماشین تمییز خوشبو برخورد مناسب رانندگی ایمن پایه یک دارم ماشینم از تمیزی برق میزنه ۱۴ نا عطر و خوش بو کننده از دیجی کالا گرفتم و تو ماشین استفاده میکنم تا حالا حتی یه برخورد نامناسب نداشتم نمیدونم چند روز هست همین طور از امتیاز کم میشه ۴/۹۱ بودم حالا شدم۴/۶۶

  1. با سلام

   سعید عزیز، امتیاز شما بر اساس برآیند 100 سفر آخر امتیاز دهی شده توسط مسافران محاسبه می شودو فقط مربوط به یک سفر خاص نیست.

 66. خدایش این دورسته شب اومدم سه تا سفر رفتم 5نمره از من کم شده
  آخه برای چی؟حتی اگه مسافر هم به دروغ نمره منفی بده شرکت اسنپ قبول نمیکنه و از امتیاز من کسر میکنه

 67. سلام این روش امتیازدهی درست نیست بعضی از مسافران از روی غرض ورزی امتیاز پایین می دن چرا که نمی گذاری سیگار بکشند

 68. سلام ، دیروز امتحان نمودم که امتیاز اصلا به مسافر ربطی ندارد ، امتیاز را بر حسب دریافت کردن یا نکردن سرویس به راننده داده یا کم میشود ، وقتی مبدا ۵ الی ۶ کیلومتری راننده باشد مطمئنا هیچ راننده ای سرویس را قبول نمیکند بعد سیستم شما به دلیل قبول نکردن سرویس ، امتیاز راننده را کم میکند ، لطفا در این مورد اصلاحاتی انجام شود

  1. با سلام

   مهدی عزیز، امتیاز شما بر اساس برآیند 100 سفر آخر امتیاز دهی شده توسط مسافران محاسبه می شودو فقط مربوط به یک سفر خاص نیست.

 69. من بیشتر مسافرا میگن خسته نباشید از نظر همه چی عالی بودید ولی فردا امتیازم کم میشه جریان ی روز واسه اینکه مطمعن بشم ۵تاسرویس رفتم ۵ستاره هم جلوخودم دادن ولی باز فردا ۳امتیاز ازم کم شد همین جور موندم به پشتیبانیم گفتم میگه امتیاز دست مسافر هست گفتم نگاه کن تو یک روز همه ۵امتیاز دادن ولی امتیازم کم شده میگه ما دسترسی به امتیازها نداریم از طرق مسافر هست بنظرشما جریان چیه

 70. چندتاسفر انجام میدم چند تا امتیاز کم میشه دیروز یک سفر انجام شده 4امتیازکم شده

  1. با سلام

   حمید عزیز، امتیاز شما بر اساس برآیند 100 سفر آخر امتیاز دهی شده توسط مسافران محاسبه می شودو فقط مربوط به یک سفر خاص نیست.

 71. سلام چراامتیازاتنجانب هرروز درصورتی که روزانه ۱۷ موردسفرانجام هیچ وقت لغوبی موردانجام نمیدم

 72. اکثر مسافران سن بالا فکر میکنن یه ستاره بدن یعنی بهترین و بیشترین امتیاز رو دادن برای همین امتیاز بالایی که داشتیم تنزل میکنه اینو اسنپ ساده و روان باید ب مسافران سن بالا و کم سواد ک در حد گرفتن اسنپ از برنامه سر درمیارن باید توضیح بده تا بهترین تصمیمی که میگیرن ستاره انتخاب و اعمال کنن

 73. والا مسافرا وقتی پیاده میشن راضی هستن فقط نمیدونم چرا امتیازام داره پایین میاد حداقل بنویسید برا چی امتیاز کم میدن اگه واقعا امتیاز کم میدن و کار خودمه اسنپ نیست

  1. با سلام

   کامران عزیز، امتیاز شما بر اساس برآیند 100 سفر آخر امتیاز دهی شده توسط مسافران محاسبه می شودو فقط مربوط به یک سفر خاص نیست.

 74. سلام خسته نباشید آقا من از این امتیازدهی سردر نیاوردم یه میره بالا فردا میاد پایین پس فردا میره بالا پس اون فردا میاد پایین اصلا حساب کتاب نداره در صورتی که من مطمئنم که همه مسافرام از من راضی بودن و وقتی پیاده شدند رضایتشونو به من اعلام کردن پس تو روخدا اینقدر با اعصاب و روان راننده ها بازی نکنید همینجوری از صبح تا شب پشت فرمون روح و تنمون داغون و خستس شما دیگه بدترش نکنین خواهش میکنم به خدا ما رانندهای اسنپ با این کرایه‌های پایین خیلی تحت فشاریم

 75. سلام
  اولا” که با مخالفت کردن با مسافری که توقع سیگار کشیدن در خودرو را دارد ، راننده امتیاز منفی می گیرد
  دوما” هر جا که برای دریافت مسافر می ایستم از ۱/۵ کیلومتر تا ۳ کیلومتر بعد را برای دریافت سفر نشان میدهد در صورتی که چند نفر مسافر همون موقع نزدیک راننده در حال گرفتن سفر هستند
  سوما” تمام مسیرها را هوایی حساب میکنید و چراغ قرمزها و چاله چوله ها و مبدا نادرستی که مسافر یا اپلیکیشن میزند و باید مسافت و زمانی را برای این موارد ، در نظر گرفته شود را در نظر نمی گیرید
  چهارما” چرا به حرف دل رانندها اهمیت نمیدهید فقط به فکر رضایت مشتری هستید این در حالیست که ما خودمان هم در مواقعی مسافر هستیم نه راننده

 76. سلام لطفا خواهشا اگر ممکنه ذکر کنید دلیل کسر امتیاز رو تا راننده بتونه اصلاح کنه ،،اگه منه راننده ندونم ایرادم کجاست چطور میتونم تغییر ایجاد کنم تو روند امتیازات ،،

 77. از اسنپ خواهشمندم کسانی که امتیاز نمی‌دن رو 5 در نظر بگیرن، در واقع اونایی که ناراضی میشن امتیاز میدن، بقیه حال امتیاز دادن رو ندارن.

 78. سلام. من چند بار تابحال، متن پیامم رو ارسال کردم. اما تایید نمیکنید بابت ارسال در کامنت‌ها!! لطفا تایید کنید. متشکرم.

  1. اره این خوبه مثلا اینطور باش که ایا از سفرتان رضایت دارین یا خیر به صورت پنج ستاره قرار بدن نکات مثبت و منفی هم توش باش

   1. سلام موافق نیستم چرا چون شنیدم تعدادی از راننده های محترم از مسافران بزور امتیاز میگیرند امتیاز باید بمیل خود مسافر باشد بس اما چرا خود بخود از امتیاز ما راننده کم میشود نمیدانم

 79. سلام ای کاش موارد کم شدن امتیاز را به من اعلام می‌کردید تا بهتر کار کنیم مامان هستم که ندادن امتیاز مشکل از خود مسافر است چون خواسته دیگری داشته وبراورده نشده امتیاز نمی‌دهد وبد هم می‌دهد چون برای راننده شفاف نیست.با می‌شود راننده نسبت به کار خود سرد باشد اگر راننده بداند تکرار نخواهدبود من قبلا نیز خواهش کردم که اطلاع دهید تا اگر واقعی باشد اصلاح شود ممنون

 80. با سلام و وقت به خیر خدمت پشتیبانی عزیز این روزها گرفتن رضایت از مسافران گرامی کاری دشوار شده چون از هر جا دلشان پر هست با ندادن امتیاز به راننده خودشان را راحت میکنند لطفا بحث امتیاز رو کنسل کنید وقتی با احترام به مسافر میگی ماسک بزن ناراحت میشه و فردا میبینی امتیازت کم شده.پیگیری کنید با تشکر

 81. دقیقاهمینطوره من خودم روزی ده تامسافرسوارمیکنم جلوی خودم هم بهم امتیازمیدن ولی هیچی روی امتیازات اضافه نمیشه که هیچ هنوزم کمترم میشه این واقعن مزخرفه

 82. سلام بااین امتیاز دادنتون من رفتم اژانس خیلی هم بهترازکارکردن در اسنپ هست زنگ خورش هم عالی مسیر30تومانی65تومان پول میگیرم

 83. باتجربه ای که دراسنپ کسب کردم متوجه شدم مجموعه اسنپ تمام طرحهاش برای رفاه حال مسافرانه نه راننده ها.اسنپ تصورش براینه که چرخ اسنپ بامسافرمیچرخه واین پندارکاملأغلطه،مسافریک چرخ اسنپه وچرخ دیگراسنپ رانندست.احترام به حقوق مسافران ازوظایف رانندگانه وعکس این قضیه هم میبایست ازطرف مسافران رعایت بشه.اسنپ خودش روبه خواب زده وفقط مسافرانش رومیبینه واین نگاه کاملأیکسویه قطعأضررهای مادی ومعنوی برای مجموعش درآینده بدنبال خواهدداشت.رفتاررانندگان انعکاس رفتارمسافرانه،برای هرعملی عکس العملیست برابرباآن امادرخلاف جهت.اسنپ به رانندگاه بعنوان بچه صیغه ای نگاه میکنه ومسافرانش رونورچشمی درنظرمیگیره.بحث امتیازه دهی توسط مسافران رانندگان رومنافق ودوروبارمیاره وراننده مجبورمیشه به تظاهرمتوسل بشه.اگه قراره امتیازی درکارباشه بایددوطرفی ومتقابل باشه نه یکسویه.تأخیرمسافران درحضوربموقع وزدن اشتباهی مبدأوبدحسابی دردادن هزینه سفرازمهمترین عوامل کنتاک بین مسافرورانندست.دراین طرح ظالمانه برای راننده ابدأجایگاهی منظورنشده وبالطبع طرح مشروعیتی نداره.قاضی یکطرفه رفتن معنایب نداره.لطفأاین بساط روجمع کنیدوباروح وروان راننده هابازی نکنید.

 84. سلام من در روز زیاد کار نمی کنم ولی این چند ساعت هم که کار می کنم خودرو تمیز خوش بو بی سروصدا خیلی سریع به مبدا می رسیدم خیلی از مسافرها میگن عجله دارم خوب باید سریع رفت وهیچ هزینه اضافی دریافت نمی کنیم بیشتر موقع ها 500 تومان اضافه می بخشیم یا می بخشندولی هر روز امتیازکم میشه به چه دلیل لطفا رسیدگی کنید

 85. مسافر سر 500تومن پول خرد که نداریم ظاهرا میگه اشکال نداره
  ولی فرداش میبینی امتیاز اومده پایین
  این مبالغ ۵۰۰تومنی چیه میاره
  روندش کن خیال همه راحت شه

  هم کمسیون بدم و هم ۵۰۰ زور داره

 86. الان دوروز برای من کم درخواست سفر میاد باید دوساعت بشینم تا یدونه مسافر گیرم بیاد هر چی اسم به شرکت اسنپ میدم جوابی نمیده برام اسمس دادن که به دلیل دریافت نقدی از اولویت خارج شدی در حالی که من تاحالا به هیچ مسافری نگفتم نقدی بده خودشون میدن این کارارو نکنید مخارج زندگیمون همین اسنپ

 87. سلام. من تمام مسافرا با رضایت ب مقصد میرسونم. صبح ک پا میشی میبینی امتیاز منفی گرفتیم. حال آدم از اول صبح گرفته میشه. خب یکی یکی امتیاز به راننده داده میشه یهو ۱۰امتیاز کم میشه اصلا منصفانه نیست. حداقل دلیلش هم بنویسید

 88. سلام. چرا الکی امتیاز کم میکنید. فقط دلیلش بنویسید. من تمام مسافرامم راضی پیاد میشن. بعد صبح امتیاز کم میشه.

 89. سلام
  تمام اختیار در امتیاز دهی در دست مسافر باشد یکطرفه به قاضی رفتن است باید از راننده هم سوال بشه که چه چیزی باعث ناراحتی مسافر شدچون بعضی از مسافران تقاضای بیجا دارن وقتی از طرف راننده جواب منفی می شنوند امتیاز منفی می‌دهند مثلاً آقا سیگار بکشم ، آقا سر کوچه سوپری هست توقف کن می‌خوام خرید کنم در حالیکه توقف را در نرم افزار ثبت نکرده

 90. با سلام مجدد .اگر راننده بخواد امتیاز از مسافر بگیره .باید تمامی خواسته های مسافر را بدون توقع انجام بده .توقف در مسیر یا مسیر اضافه رفتن دو مسیر رفت سرنشین اضافه سوار کردن. بخوای یک کلام اعتراض کنی یا بگی توقف بزن امتیازات منفی میشه .ما حرفمون را به کی بگیم .

 91. باسلام
  دیروز چهار مسافر داشتم
  اولی خانومی بود بردم خارج از شهر جلوی یک شرکت پیاده کردم خیلی تشگر کرد
  دومی یک آقای بود با کلاس بردم فرودگاه وقت پیاده شدن خیلی با روی گشاده خداحافظی کرد
  سومی خانومی بود میان سال خیلی با حجاب دو مقصده بود وقتی پیاده میشد خیلی دعا کرد
  چهارمی که آخری بود آقای بود کلیدی داد گفت برسون خونمون شماره پلاک را هم داد چنون منطقه را کاملا می‌شناختم خیلی سریع رسیدم و خانومی منتظر بود خیلی تشگر کرد
  حالا صبح امتیازم خیلی زیاد کم شده
  اگر هر چهارتاشون هم برخلاف تشگرشان نمره منفی داده باشن باز این نمیشه
  لطفا اعلام کنید نقاط ضعف من چیست
  باتشگر

 92. سلام. مسافرانی که از گزینه عجله دارم استفاده میکنن . با امتیاز دادن کم تلافی میکنند این کار برام ثابت شده.

 93. شما گفتین من هم باور کردم تمام . اما به خودتون گفتین آیا ما معنی این ستاره دادن رو به مسافر گفتیم یا نه. ۸۰ درصد نمیدونن با ی منفی شاید ی نفر از نون خوردن بی افته و این ی نفرهای بیگناه زیادن . در سورتی که اون منفی یا برای مخالفت سیگار نکشیدن بوده یا خیلی از اشتباهات زیاد مسافر

 94. سلام صبح بخیر
  ممنونم از لطفتون
  شرکت اسنپ برام پیامک میده که راننده فعال هستم از طرفی زحمت میکشه امتیاز منو کم میکنه اخه چرا اینطوری میکنین اگه منظور شرکت اینه که نمیخواد فعالیت کنم خوب بگین چرا مسافر منو کم میکنین ممنونم لطفا برسی کنید

 95. باسلام من از دیروز صبح تا همین الان ۲۸ سرویز رفته ام تواین سفر ها به هیچ عنوان دیر نکرده ام به مسافر بی احترامی نکرده ام ماشینم تمیز هست ماسک زده ام مبلغ اضافی نگرفته ام سفر لغو نکرده ام ولی امتیازم از ۴/۷۴اومده به ۴/۷۱ نمیدونم دیگه باید چیکار کنم به نطر من هر کاری بکنیم امتیاز بالا نمیره وهمش کار سیستم هست لطفا به این موضوع رسیدگی شود با تشکر

 96. شما دارید حق من امثال من رو ضایع میکنید بعد اینهمه زحمت بی دلیل امتیاز من رو کم میکنید مسافر زمانی لغو میزنه گناه من چیه یا مسافری که جواب نمیده مجبورم لغو سفر کنم پ چ گناهی کردم نکنید این کار رو حق ما رو ضایع نکنید

 97. من اصلا نمیدونم این امتیازا کجا ثبت میشه
  نمیدونم چیه
  کجا مینویسن که هی هم تاکید میکنند مواظب امتیازاتتون باشید

 98. سلاام من همه ی قوانین رو اجرا کردم ولی از من امتیاز کم شده،مبشه بگین بخاطر چی امتیاز کم کردین؟

 99. خدایی یکنفرازراننده هاراضی نیس ازامتیازدهی اسنپ.یه موقع میگن مسافرامتیازمیده واسنپ دخالتی نداره یکروزمیگن طبق ۱۰۰سفرآخرشمااسنپ امتیازمیده؟لااقل راستشوبه راننده بگین دیگه….من درطول روزازساعت۶عصرتانهایت۱۲تواسنپ میتونم کارکنم خب تواین تایم ۶ساعته مگه چقدرمیتونم سرویس قبول کنم که معیارامتیازمن بشه درخواست بیشترسفر…..لااقل ب رانندتون احترام بزارین بجای تشویق کردن راننده باامتیازازش هم کم میشه!!!عجیب اینجاس تویکروز۴امتیازازمن کم شده؟واصلا امتیازدست مسافرنیس اگرکه بددادکه فاتحه راننده خوندس اگرکه مثبت داداصلا لحاظ نمیشه…..یعنی اینکه هرچه بیشترمسافرببری امتیازشماب تدریج ماهی یک شماره بالا میره….خیلی مسخرس

 100. آقا شرف هم خوب چیزیه حداقل یک ذره داشته باشید ..
  هر تماسی میگیریم باید ده دقیقه در انتظار بمونیم ، امروز آخرش شارژم تموم شد بدون اینکه وصل بشم قطع شد ….
  ۶ سفر رفتی اونم مسافر و با تمام کمال و احترام رسوندی ، تنها کاری که نکردی این بوده کولی ندادی بهش ؛ فرداش روشن می کنی میبینی کلی امتیاز ازت کم شده خوب حداقل یه گزینه بزارید ببینیم این کاهش برا چی بوده ، ماشین کثیف بوده ، بد رفتاری بوده و …..

 101. باسلام تاحالا چند بار مسافر درمحدوده دید افسر بوده ومسافر توقع دارد جلو پای افسر سوار یا پیاده شود وجریمه را اصلا فکر نمیکند واگر حرفی بزنیم انگار حرف بی ربط زده ایم خواهشن توجه کنید وفکری بردارید۰ ممنون

 102. من دیروز اصلا اسنپ کار نکردم صبح که گوشی رو روشن کردم دیدم یک امتیاز از من کم شده دلیلشو نمی‌دونم

 103. من امتیازم شد 4.73 یهو اومد 4.35 هروز داره 10 تا 10 میاد پایین امروزم شده 4.3 یعنی هرشبی من کار میکنم همه امتیاز بد میدن. بهشون میگم امتیاز بدین جلو خودم امتیاز خوب میدن چجوریه ک اینجوری میشه

 104. سلام.‌من تو ۱روز ۸امتیاز ریزش داشتم. واقعا حقتون که دیگه کار نکنیم

 105. به نظر من امتیاز دهی دست اسنپ من هر هفته برای من پیام تشکر از طرف اسنپ میاد برای برخورد محترمانه و رانندگی ایمن ولی اکثر اوقات امتیاز من کم میشه هیچ ربطی به مسافر نداره

 106. سلام. مسافر هر خواسته ای حتی پرر رویی و خواسته های نا بجا یا باید قبول و انجامش بدی یا بعد سفر کلا نظر و امتیاز منفی میده. کلا امتیاز به نفع مسافره.

 107. باسلام و عرض ادب خدمت تمامی همکاران محترم و عرض خسته نباشی خیلی باید واقعا صبور و از خود گذشته باشی که بتوانی اینجا درآمد کسب کنی خداوند به همه شما توان و قدرت مضاعف عطا بفرماید .سپاس از همگی .

 108. این امتیاز ربطی به امتیاز مسافرنداره به نظر من تو۳روز۲۰ امتیاز ازمن کم شده چون اول صبح بااین امتیازمنفی روبرو شدم دیگه روزی یک مسافرهم دلم نمیخوادببرم دنبال کاردیگر میگردم این امتیازمنفی اول صبح یه نوتوهین هست عینا مایه دانش اموز ابتدایی بی تربیت وبی انضبات هستیم فقط بااعصاب ادم بازی میکنن به نظر من بجای امتیاز یه خسته نباشید بزارن برای هرراننده ای که زیاد زحمت کشیده مسافرزیادی جابجا کرده کسی هم که مسافر کمی جابجا کرده هیچی نفرستن

 109. نگارش اسنپ برای تذکر و به التهاب انداختن رانندگان که آنها را به وجد و التهاب درآورند امتیازات را پائین بالا میکنند

 110. سلام
  وقت بخیر
  چطور واز کجا میتونم امتیازم رو ببینم متوجه توضیحات نشدم میشه لطف کنید بیشتر توضیح دهید
  تشکر

 111. متاسفم برای اسنپ و صاحب بی وجدانش که حق کمیسیون رو خیلی زیاد میگیره. از طرفی برای اینکه راننده هر دارخواست به درد نخوری رو قبول کنه ؛ از عمد امتیاز پایین بهش میدن تا به آب و آتیش بزنه

 112. به خدا هرکاری میکنیم باز امتیاز میاد پایین یا یه جای اپلیکیشن ایراد داره یاهم که مردم نا انصافا

 113. چگونه است که با تمام تلاشی که برای سرویس دهی انجام داده ام به یکباره ده امتیاز از من کم شده ایا منم می توانم برای مدیران ارشد اسنپ نمره ای بدهم

 114. مردم رو مسخره کردید؟
  این چه وضعشه!!
  راننده چندساله خودشو کشته تو تعداد سفرهاش که امتیازهاش رو بالا بگیره بالای چند هزار تا سفر رفته امتیاز بالا گرفته الان که باید دغدغه این چیزها رو نداشته باشه که توی یکی دوروز امتیازش بالا پایین بره بااین طرح مسخره بی خاصیتتون کاری کردید که انگار راننده تازه وارده و باید مونده امتیاز مسافرایی باشه که 80درصدشونم رو هوا امتیاز میدن من یکی اعصاب اینو ندارم بخوام مثل راننده که تازه اومده اسنپ کار کنم جمع کنید بابا طرح بدردنخورتون رو فقط بلدید اعصاب راننده رو خراب کنید خودتون که پشت میزهاتونین براتون فرق نداره

 115. سلام من اصلا سرویس نرفتم ولی امتیازم کم شدحالا معلوم شدکی عقده ای ومریضه

 116. سلام خستنه باشدبه همکاران که واقعا زحمت میکشن تو این ترافیک تهران مسافر جا بجا میکنن روزی مسافر امتیاز میده دقیقا صبحش امتیازت میارن پایین با تشکر ما نفهمدیم

 117. سلام.
  فکری به این حال سبستم امتیاز دهی بکنیدهرروزامتیازمان کم میشودبایدکاربکنیم محتاج امتیاز مسافرهم باشیم فکری به حال‌ این سبستم‌غلط بکنیداگرمسافرشکایت دارد به همینصورت کتبا اعلام کندوبه راننده تذکردهیدتارفع نقص کندنه ابنکه مسافربدلیلهای واهی امتیازرانندگان را بدهدیا ندهدباعث بیکاری راننده شوند.

 118. سلام من الان مدت زیادیه که تو اسنپ فعالعیت میکنم و خودروم از هر لحاظ تمیز و پاکیزه هست و لی متاسفانه هرهفته امتیازم کسر میشه موارد بالا رو هم کاملا رعایت میکنم دیگه چیکار باید بکنیم دست و پایه مسافر رو ببوسیم بهمون پنج ستاره بدن طریقه امتیاز دادنتون هر جوری باسه اشتباهه لطفا تجدید نظر کنید .

 119. سلام.یکم واسه راننده هم ارزش بزارین. مسافرمیادداخل ماشین میشینه سرتاپاش دوقرون نمی ارزه باز اون بیاد واسه راننده امتیازبده.

 120. سلام کلا جریان این امتیازا چیست اسنپ خودش کم میکنه اصلا به مسافر هم ربط نداره

 121. سلام من که هرچی بیشتر مسافر سوار کردم و هرچی بیشتر به مسافر احترام گذاشتم امتیاز کمتر گرفتم. قبلا همیشه امتیازم زیاد میشد الان هرروزی که کار کردم کمتر شده

 122. اصلا این که اسنپ میگه درست نیست انقدرتوی جامعه گفتن دروغ به مردم عادی و راحت شد که راننده ها میدونن که امتیاز دهی اسنپ هم دروغه چون من خودم تا یک هفته هرچی بی ادبی و حرفهای سربالا از مسافر شنیدم اصلا به مسافر هیچی نمیگفتم که هیج احترام هم میکردم تا ببینم اخرش که چی متوجه شدم از ۴/۷۱ به ۴/۳۷ هم پایین اومدم این حرفهای اسنپ همه دروغه هرزمان هم پیام میفرستی جواب کلیشه ای و از قبل اماده را میفرستن طوری که اصلا جوابت را هم نمیگیری

 123. من هرروزامسافرابهم پنج ستاره میدن ولی روزبعدیکی دوامتیازکم میشه این دیگه چه قانونیه

 124. برای چی همینجوری پشت سرهم امتیاز کم میکنید،من اصلا دیروز کار نکردم بعد چطوری ازم امتیاز کم شده؟درصورتی همه چیزم همیشه رعایت میکنم.
  از مسافر هم میخوای ماسک بزنه بهش برمیخوره و امتیاز منفی میده

 125. بنده ۳ماه ماشینم بعلت تصادف خوابیده بود خودبخود امتیازم بالا رفته بود حالا که امدم اسنپ روز به روز داره سطح امتیازم هرصبح میاد پایین این مسافرها عقده ای هستن متاسفانه .یا سیستم اسنپ داره ضد حال میزنه .

 126. این اسنپ چرا بازم امتیاز کم کرده من دیشب ۲ درخواستی داشتم هر دو هم با احترام رسوندمشون چرا ۳ امتیاز دیگه از کم شده نمیدونم ،البته دیگه مهم نیست میخوام برم آژانس محلمون کار کنم

 127. من ۳ روز از مسافر سوال میکنم که امتیازه دادین یا نه وهم راضعی هستن ولی اسنپ امتیاز نداده تازه بعد ۳ روز ازم امتیاز کم کرد دارم خسته میشم با ادر س های غلط وقیمتها ی کم و مسیر یابی که تمام مسیرها را طول انی میده و مسیر های اشتباه دیگه چه کار باید کرد خود شما دارید روا عصاب رانند ها راه میرید نکنید این کارها رو از گرفتاری ما سواستفاد نکنید من ۲۸ سال رانند بیابانم اون تو بخش مسافر پس از نظر اخلاق حرفه ای کارت دارم ولی شما دارید اعصاب ما را خراب میکنید

 128. همع اینارو رعایت میکنیم ولی بازم امتیاز میاد پایین نخصوصا احترام و تکریم مسافر

 129. یکی بیاد حساب کنه روزی چقد کمیسیون ب حساب اسنپ میره…ایا خدمات ب راننده میده…چرا راننده نباید بیمه باشه ..همش ک نباید سود ببرید باید هزینه کنید ..تقصیردولت هست باید دخالت کنه ک این همه سود چرا واسه راننده امکاناتی نداره
  شرم ب کسانی ک از راننده بدبخت از دنیا بریده سواستفاده کنند

 130. ادم گدایی کنه ولی اسنپ نره..۱۴۰میلون دادم ماشین واسه روزی ۲۰۰تومان اونم با این اوضاع قطعات …اومدم بیرون کار میکنم بهتره…اسنپ فقط ب سود خودش کار میکنه…نه بیمه ای ن خدمات پزشکی و نه قطعات هیچ کمکی نمیکنه.فقط سود میبره.خدا خوش نمیاد

 131. بابا اینا ا نگیت مسافر بردم رفتم سر مبدا مسافر نیست زنگ میزنن آقا کجا هستید میگم رسیدم میبینم خانومم بالاتر رفته سوارش کردم گوشیم جلو رو به مسافر آرم با نقشه میرم سه دفعه بهم گفت نگه دارید دارید اشتباه میرید میگم بابا لوکیشن خودتون بعد برمی‌گردد بی احترامی میکنه نمره منفی داد ازامم کم شد

 132. امتیاز اصلی را همه همه از خدا بگیرید خدا حافظ همه شما باشد اینها سرگرمی است بقول شاه مسعود که گفته بود چوپان من چه کسی هستم چوپان گفته بود تو مسعودی یک بنده خدا پس امتیاز از خدا

 133. سلام وقت شمابخیر ببخشید من تمام کارهای درست اسنپ را انجام می دهم سیگاری نیستم حرف نمی زنم تمیز میکنم ماشین وخودم تمیز داخل ماشین هستم هر چوری مسافر بخواهد پرداخت هم کارت خوان دارم ومسافر بهتر راضی است یا آنلاین پرداخت می کنند و پرداخت نقدی می گیرم مسافر را راضی نگه می دارم ممنونم

 134. عقده ای بعضی از مسافرها و سابقه راننده را در نظر بگیرید لطفاً
  سپاسگزارم

 135. درود بر کلیه راننده گان عزیز امتیازات مقصر مسافرین نیستند آنها عزیزان مایند. کسری امتیازات همکاران اسنپی که گای سیستم حضور دارند انجام می دهند آنها کول مسافر می اندازند. اسنپ قصد در آمد بهتر برای راننده ندارد. کمسیون که می گیره براش مهم است نه راننده.. سپاسگذارم

 136. اصلا چرا پیام بدهند شما این کار انجام دادین اگرقبول ندارین تماس بگیرین یاپیام بدین ولی من دیروز،3تا5ستاره خودم ازگوشی مسافرزدم که مطمن بشم هیچی نیامدبخداقسم ماندم 15ستاره هیچی اسنب تماس بگیره سرویس ها روبگم تماس بگیرن ببینن
  دروغ میگم خودتان درگیرنکنین مسافرمیگی کیش منفی همش. استرس روشن کردن گوشی داریم

 137. سلام.بعضی از مسافران دارای ادب وکمالات هستند وقضاوت آنها موردقبول برخی دارای ادب کمتری وحق قضاوت رانندگان زحمتکش اسنپ راندارند

 138. سلام مسخره مسافرکسی دیگه ماشین کسی دیگه میگره سرویس دیگه من گرفتم حالا میخواد پرداخت آنلاین کنه منتظراون کسی هستم که ماشین گرفته اونم میگه صبرکن اخرکه میگم من یک سفردیگه گرفتم بعدمقصراون کسیه که ماشین گرفته خودش نیست آخرم نمره منفی دوطرفه میگرم یک باراسنب تماس نگرفته دلیل بیاره چون باید هزینه شارژبده

 139. چرا امتیاز راننده که همه چیرو رعایت میکند باز کم میشه چرا حرف مسافر و بیشتر از راننده قبول میکنید یکی از خانم ها بعد درخواست که سوار ماشین شدن میگه مادرم رو در فلان خیابان پیاده کنیم بعد بیایید به اتوبان بریم به فلان شهرک گفتم خانم ببخشید شما باید دو مسیر انتخاب کنید میگه من هروز اینطور می رم گفتم نه من با این شرایط نمی رم چون سر راهم نیست که قبول کنم فاصله اش زیاده پیاده میشن میگه من گذارش میدم که شما بد اخلاقی آیا راهنمایی کردن مسافر که حقش رو درست پرداخت نمی کرد بد اخلاقی است که امتیاز من رو کم کردین

 140. اینجوری من هم خودمو هم ماشینمو بذارم در اختیار مسافر بخاطر 8 تومن من باید به مسافر امتیاز بدم نه اون به من مگه اون واسه من کاری انجام میده میشینه تا به کارش برسه مسافرا تموم عقده ماشین نداشتنشون مشکلات تموم جامعه رو از چشم راننده اسنپ می‌بینند واقعا اف بر من دارم اینکار رو انجام میدم

 141. سلام
  من همیشه با این سیگار کشیدن مسافر مشکل دارم و همیشه بر عکسه به خاطر اینکه راننده سیگاری مسافر غیر سیگاری بهش میخوره و سوار ماشینش میشه وبرعکس اونی که سیگاری نیست مسافر سیگاری بهش میخوره وقتی هم که ما میگیم که لطفا سیگار نکشید
  میگن که آقا چرا نباید کشید من استپ گرفتم راحت باشم وقتی هم که نمیزاریم سیگار بکشم اونا هم با امتیاز دادن کم تلافی میکنن من این رو چند بار امتحان کردم در مورد پایین اومدن امتیازم

 142. باسلام من تمام نکات وقوانین رااجراع می کنم پس چراامتیازمن از۷۷ آمده به ۵۵ اون دوروزه انقدرکم بشه بعدازطرف اسنپ پیام میدن میگن شمایکی ازرانندگان خوب ماهستید

 143. باسلام ماازکجابدونیم که مسافرازقصدامتیازنمیده بعضی ازمسافران ازقصدامتیازنمیدن خوب نیست این کارهایکی روازکاربی کارکردن

 144. سلام امتیازمن ۷۷ بودبعدیک روزدیدم رسیده به ۵۵ من نه بامسافرحرفی می زنم نه ماشینم کثیفه چراانقدرامتیازمن آمده پایین این کاردرسته

 145. والا بخدا همه نوع مسافر به پست ما میخوره، از مشروب خورده و معتاد و سیگاری، قرار نیست که به ساز همه برقصیم، چرا هیچ یک از قوامین به نفع راننده نیست و همش یکطرفه و به نفع مسافره؟؟!!!! به هر مسافری بگی نه سیگار نکش، یا بوی مشروب میدی،یا بوی مواد میدی که مصرف کردی،بدش میاد و میره عقدشو رو امتیاز دادن پیاده میکنه
  و اسنپ هم معیارش شده عقده ی بسیاری از مسافرین بیشعور که اصلا بلد نیستن ارزیابی کنن،
  بهتره که یه سری از این امتیازا هم به راننده های فلک زده بدین، مدیریت محترم اسنپ، لطفا به گوش همه ی عوامل برسونید،هر کی میخونه

 146. چرا با اعصاب و روان راننده با این امتیاز کم کردنها یه مدته بازی میکنید،که باعث دلسردی و کم کاری راننده میشه.

 147. سلام اسنپ باید تو اپلیکیشن اش آیتمی بزاره تا راننده امتیازهایی که مسافر میده رابعداز ۲۴ ساعت ببینن . چون مطمینا روشی که اسنپ داره اجرا میکنه برای امتیازدهی باعث بی اعتمادی کامل راننده ها میشه که متاسفانه خیلی ها صبح خودرا با کاهش امتیاز شروع میکنند که این خودازلحاظ روانی فاز منفی القا میکنه وباعث تمایل کمتر راننده ها به پذیرش سفرمیشه

  البته اگه کسی این مباحث رو بخونه و اهمیت بده

 148. اسنپ یکسری مشکلات داره ک نمیدونم چرا بهش رسیدگی نمیشه،اول اینکه مسافری ک درخواست میده تا زمانی ک راننده ب مبدا برسه کنسل نمیکنه اما زمانی ک راننده ب مبدا میرسه یا جواب نمیده یا کنسل میکنه حالا امکان داره راننده نسافت دو سه کیلکمتری ر طی کرده باشه تا به مبدا برسه،بحث دوم اینکه مسافران تعداد بالا انتظار سوار شدن دارن و قبلش هم اعلام نمیکنن و زمانی ک راننده میبینه خودداری میکنه ک این هم باز مسافت طی شده راننده از بین میره،خب همونطور ک شما از راننده درخواست دارید تا رعایت کنن قوانین اسنپ رو قوانینی هم در نظر بگیرید برای رانندگان تا این مشکلات پیش نیاد،اگ راننده اسنپ کنسل کنه حالا اگ از نظ برنامه غیر قابل قبول باشه با جریمه همراه هستش اما برای مسافر چطور؟

 149. سلام دوستان عزیزشما هم مثل من به این امتیازهای مسخرتوجه نکنید وکار خودتان را انجام بدهید چون واقعا این امتیازهاخیلی مسخر بازی است واعصاب خود راخراب نکنید

 150. سلام بهتر نیست اسنپ حداقل دلایل کم شدن امتیاز به کاربر راننده اعلام کنه تا مورد حل بشه که باعث کم شدن امتیاز نشه من همه موارد رعایت میکنم ولی باز امیاز میاد پایین

 151. امتیاز کم کردن کارخودشونه وگرنه مندوتااسپری الکل ودوتاخوشبوکننده توماشین دارم ماشینمم تمیزه کولرهم همیشه روشنه همه چیزم رعایت میکنم بازم امتیاز کم میکنن

 152. سلام خسته نباشید همکارانم ،،،من دیروزیه مسافرجای منو می‌گفت بیاکه موتوربزورمیرفت بازم تانصف راه رفتم زنگ زدنامردگفتم بیشترنمیشه لطف کنید بیادشما گفت باید بیاین منم لغودرجاه انجام دادم حالا صبح دیدم 60امتیازم کم شده یکی ازمن راننده سوال نکردچی گوی خوردی چی اتفاقی افتاده نامردها شاید منو بکشن کی جواب میده ،،فقط خدا من حرفی ندارم

 153. بابا جمع کنید این امتیازها رو دست مسافرهاست. همش دروغه.خود اسنپ دستکاری میکنه. فقط اعصاب خورد کنیه .اصلا به امتیاز دقت نکنید راحت خرجتون در میاد

 154. مثلامثل اینکه خسته شدی راه دور هستی میخوای سرویس سمت خونه بگیری نمیده تازه دورتر هم میکنه مسیر رومت هم نمیگیریم امتیازمون کم میشه

 155. این یک طرفه بودن قضیه خیلی اذیت میکنه اخه تویک روزهم میشه مگه هفت امتیازادم کم بشه اسنپ میگه مسافر امتیازمیده ولی من اینجوری فکرنمیکنم دلایل دیگه ای باعث کم شدن امتیازمیشه

 156. سلام همه گزینه هایی که اسنپ گفته من رعایت کردم تازه یه وقت هایی لوکیشن اشتباه خورده مسافروبردم رسوندم ولی امتیازم فرداصبح کم شده

 157. سلام شرکت اسنپ دروغ میگه مثل سگ فقط می‌خوان راننده هارو شرطی کنن بیشتر کارکنن دیروز ۱۱تا مسافر سوار کردم ۹تا شون جلوی من ۵تا ستاره دادن فردا پنج امتیاز از من کم کردن این امتیازها دست شرکت اسنپ هستش رانندها خواهشاً شما هم به تمام مسافرها رای منفی بدین اگه واقعا مسافر رای میده ما هم رای منفی میدیم ببینمیم شرکت اسنپ از سود خودش کم می‌کنه این مسافرها رو حذف کنه

 158. واقعا متاسفم ، اسنپ فقط طرفدار مسافر هستش و ندیده از مسافر حمایت میکنه که خب علتش هم کاملا روشنه…….بعضی از مسافرها لیاقت حتی سوار کردن هم ندارن چه برسه به رسوندن

 159. عرض سلام
  دوسه روزه بی دلیل امتیاز من کم میشه یه نفرمزاحم چندمرحله درخواست سفر میداد ومن که قبول میکردم بعداز چندلحظه لغو سفر میزدحدس میزنم این باعث شده اما نمیدونم چرا اسنپ برخورد نمیکنه

 160. آقا این روش امتیاز دهی انگیزه کار کردن رو از راننده میگیره به جای افزایش امتیاز مرتب کاهش امتیاز من که صبح برای کار روشن میکنم اعصابم بهم میریزه کار نمیکنم

 161. سلام رانندگان اسنپی امتیاز از طرف مسافر اهمیت نداره خود اسنپ مربوطه مسافر پیش خودم ۵ستاره داد ۸نفر امتیازم ۶۶ بوده فرداشد۵۲

 162. این چه وضع امتیازدادنه یه دفعه سیزده امتیاز از من کم شده حداقل دلیل کم کردن امتیازهارابرای راننده بفرستید

 163. سلام برای یک وام دومیلیون اعصاب راننده رو به هم میر یزید آخرم به بهانه امتیاز پایین بودن بهش نمیدیم مگه میشه رانندای که ۴سال داره شب و روز کار میکنه و تا الان حدود ۲۵ هزار سرویس انجام دادم وامتیازم بالای ۶۲ بوده ولی یک مرتبه به مدت دوهفته امتیاز م بشه ۲۴ توی این شهر پر ترافیک و پر جنجال وبا مسافرانی که هر کدوم یک داستانی دارن واقعا سخته کار کردن

 164. امتیازدهی کاملا چرت من همه موارد رعایت میکنم، و مسافرا همشون ازم راضی هستن اینو. از برخورداشون متوجه میشم، ولی تو یه هفته ب اندازه سه سال ک کار کردم امتیاز ازم کم شده

 165. سلام. منم بعداز چندماه. اسنپ مسافر کردم ۳امتیاز ازم کم شد. با پشتیبانی تماس گرفتم میگه براساس مجموع ۱۰۰ سفر قبلی شماست .میگم من که تا حالا ۱۰۰سفر نرفتم. میگه براساس سفر روز قبل شماست. میگم ۷ماهه اسنپ نرفتم. چجوری ۳امتیار کسر شده، جوابی نداشت بگه.

 166. وقتی ک اسنپی وجود نداشت ما اژانس کار میکردیم ی روز یکی اومد گفت ب مدیر اژانس نگین ولی اسنپ ثبت نام کنین تا ۲ هفته دیگ فعال میشه تو شهرتون راحت کار میکنین با کمیسیون خیلی کم حالا با کمیسیون کار نداریم و کار نداریم مسافرا چقد اذیت میکنن کارم نداریم پول اسنپ یه قرض الحسنه باز مجبوریم کار میکنیم اشکال نداره ولی این امتیاز بیخودی کم شدن واقعا کله انرژی مارو برا کار میگیره

 167. واقعا خدارو خوش نمیاد این همه زحمت میکشیم بعد مسافر یا خود اسنپ انقد راحت ازمون امتیاز کم میکنه بدون هیچ دلیلی

 168. واقعا خیلی مسخره والکی است این امتیازبیخودی کم میکنن دیروز۱۲سفررفتم صبح ۱۲امتیازکم کردنندتمام قوانین که گفتم عمل کردم پس ایناهمش مسخره والکیه بااین اسنپ بیمعنی تون

 169. با سلام و احترام من همه جوره به مسافرین احترام میگذارم اما هر روز امتیاز من کمتر میشه لطفاً مشکل کم شدن امتیاز من را اعلام کنید

 170. به خدا بعضی از مسافرین فکر میکنن که راننده اسنپ غلام در خونه شون هس جور برخورد میکنن که اصلا از رانندگی آدم سیر میشه همیشه باید کوتاه بیایم چی هس امتیاز کم میدن این دیگه چه برنامه ای هس

 171. والا ب امام حسین من هروز کار میکنم ۱۲ساعت ماشینم هروز مثل عروسکه هیچ خطایی هم نمیکنم چرا باید امتیازم کم بشه چرا باید حرف مسافر اهمیت داشته باشه ولی منی ک با ۱۰۰میلیون ماشین دارم کار میکنم ن اخه چطور حساب میکنید هیچ وقت سمت راننده نیستید

 172. چرا کاری میکنید که اول صبح اعصاب راننده خورد بشه الان اسنپ رو باز کردم میبینم یکباره ۶ امتیاز ازم کم شده،والا دیروز هیچ مشکل و اعتراضی از سمت مسافر نداشتم و خودم هم همه چیز رو رعایت کردم،اگر به همین رفتارتون ادامه بدین اسنپ رو پاک میکنم و با یک شرکت دیگه کار میکنم،روز آدم رو خراب میکنید

 173. دیروز خواستم شروع به کار کنم دیدم ۵امتیاز ازمن کم کردید خیلی ناراحت شدم چون کاری نکردم الان یه مدتیه من هر روز یک امتیاز میگرفتم این نشانه اینه که من کاری نمیکنم که امتیاز کم بشه اگه مسافر امتیاز نداده شاید مسافر ادم مشکل داری بوده من مسافر داشتم رفته مواد خریده انتظار داشته داخل ماشین مصرف کنه اجازه بهش ندادم مطمئن باشید اون مسافر به من امتیاز نمیده شما باید به خاطر یک روز روز های دیگه رو خراب نکنید

 174. سلام
  وقت بخیر
  چطور واز کجا میتونم امتیازم رو ببینم متوجه توضیحات نشدم میشه لطف کنید بیشتر توضیح دهید
  تشکر

 175. باسلام بنده کلیه مواردرارعایت کردم واصلابامسافربدرفتاری نکردم وکاملامحترمانه برخورد کردم اگه مسافرامتیازنداده مقصرراننده نیست چرا حساب کاربری راننده رومسدودمیکنیدمن چندروزه بیکارم لطفاً کاربری بنده رو فعال کنید تا مشغول کاربشوم

 176. خداوکیلی نحوه امتیازدادن ها درست نیست همه چیز به نفع مسافرهست مسافرازقیافه راننده خوشش نیاد امتیاز نمیده حالا اگه ده نفرراننده به مسافر ناراضی بدهند هیچ اتفاقی نمی افته

 177. سلام ه ساله دارم تواسنپ کار میکنم ۳ماه نتونستم کار کنم الان یکماه دارم کار میکنم هرروز داره امتیاز کم میشه خدا میدونه همه چیز رعایت میشه هر غلطی مسافر کرد باید کوتاه بیام واقعا دارم پشیمان میشم

 178. حکیمی با سلام وخسته نباشید در عرص دو روز ۷ امتیاز از من کسرشده درصورتی که مسافران به من هم امتیاز دادند هم ۵ ستاره دلیل آن نمیدانم چی۵

 179. اولش میگید یکی سر یکی ته روز مسافر بزنید . بعد میگید زیادش کنید واگرنه امتیازتون کم میشه . روزی دو تا مسافر میزنم اول و آخر روز بعد و قبل کار .فقط مونده برای مسافر عربی برقصم . اومدم میبینم یهو یونزده امتیاز کم شده . حالا من کار ثابتم نیست اما ابن بی عدالتی برای کسانی که کار ثابتشونه درست نیست . خیر است انشاالله

 180. سلام2هفته خودروتعمیرگاه بوده امروزتحویل گرفتم ولی برایم سرویس ارسال نمیشود.

 181. تو بعضی از مسافر ها شایعه شده که اگر امتیاز منفی بدید به راننده سفر های بعدی خیلی ارزون تر براتون میاد برای همین هم کاری به این ندارند که سفر خوب انجام شده یا نه. با این تصورتصور که سفر های ارزانتر لحاظ بشه امتیاز منفی میدند. مثلا من در فولادشهر اصفهان بیشتر سفر ها رو انجام میدادم امتیاز ها به شدت کم میشد وای در جاهای دیگر امتیاز ها بر می گشت بعد غقط کافی بود چند سفر دوباره در فولادشهر انجام بدم دوباره امتیاز ها کم میشد.خیلی از راننده ها که میدونند مسیرشان و بدون سفر از انجا میرند میدونند که ضررش بیشتر از نفعش هست. ولی خیلی ها که نمیدونند انجا کار می کنند و منفی میگیرند. یک مسافر بداخلاق با قیمت کم و دست آخر امتیاز منفی نصیب کار آن روز میشه. ساکنان آنجا به خاطر اینکه چند هزار تومان سفر بعدی شون ارزان تر بشه به راننده ببچاره امتیاز منفی میدند.

 182. باسلام.مشاهده کردم در قسمت امتیاز دهی به راننده مسافر همه ستاره ها رو تایید میکنه ولی در انتها بجای زدن دکمه ثبت نظر گزینه ثبت بازخورد رو انتخاب میکنه واین اشتباه از ما راننده ها امتیاز کم میکنه و خیلی بده لطفا به مسافر ها طریقه صحیح رو نشون بدید

 183. سلام من از 2.8 تا6.8 تو 5 روز ازمن 13 امتیاز کم شده مسافر سفر لغو میکنه یادر خواست کارهای خدماتی داره یا ماسک نمیزنه هر کدام برای ما امتیاز منفیه چرا چون حق بامسافره با اسنپ تماس میگیریم میگه گزارش میدیم ولی امتیاز بر نمیگرده. لااقل شمارهای باشد که بدونیم باچه کسی تماس بگیریم.

 184. سلام من راننده جدید هستم ماشینم مدل بالاست خیلی تمیز و معطره ماشینم لطفا برای راننده لحاظ کنید که به چه دلیل امتیاز کم میشه ازش

 185. امتیازراده تاده تاکم می کنیدخیلی بی انصافی می کنیداصلامنطقی نیست

 186. با سلام خسته نباشید
  من یک سفر دیروز داشتم و ازم امتیاز کم شده امتیاز برام اصلا مهم نیست ولی خودم موندم که مسافر با رضایت کامل از ماشین پیاده شده تازه ماشین به کارواش بردم وهمه موارد رعایت کردم ولی بازم ازم امتیاز کم شده موندم اسنپ رو چه اصولی امتیاز کم میکنه به ما اطلاع بدین انجام بدیم برای مسافر واقعا رو مخ میره اینا با تشکر

 187. خبلی جالبه.زنگ میرنیم پشتیبان میگیم هر روز امتیارمون کم میشه.همه کار میکنیم از احترام و تمیزی ماشین و رعایت حریم خصوصی و …. میگیم خوب کم کردید امتیازو دلیلشو بگید که چی مون مشکل داره امتیاز کم داره.میگن نمیدونیم.پس چطور امتیاز کم میشه ولی دلیلشو نمیگید و نمیذارید راننده بدونه مشکل از کجاست.خیلی از مسافرین عصبی هستن وکلا حس مثبتی به راننده ندارن.نباید حق راننده پایمال بشه.یکسال پیش اصلا چنین مشکلی نبود

 188. سلام…خیلی باحال خودت مسافر راضی و خیلی هم تشکر میکنه وقتی پیاده میشه ولی باز فردا میبینی اسنپ خودش امتیازه پایین اورده چون نمیخواد امتیازه راننده بالا بره…

 189. خبلی جالبه.زنگ میرنیم پشتیلانی مبگیم هر روز امتیارمون کم میشه.همه کار میکنیم از احترام و تمیزی ماشین و رعایت حریم خصوصی و …. میگبم خوب کم کردید امتیازو دلیلشو لگید که چی مون مشکل داره امتیاز کم داره.میگن نمیدونیم.پس چطو امتیاز کم میشه ولی دلیلشو نمیگید و نمیذارید راننده بدونه مشکل از کجاست.خیلی از مسافرین عصبی هستن و کلا حس مثبتی به راننده ندارن.نباید حق راننده پایمال بشه.یکسال پیش اصلا چنین مشکلی نبود

 190. باسلام واحترام(همه میگن خودم نمیگم)
  کاربر و راننده ی خوب که نه عالی هستم تمام سعیم بر راضی نگه داشتن مسافرم هست چرا که رضای خدا در رصایت بنده ی خداست.خیلی متاسفم که خیلی از رانندگان به خاطر کم لطفی هایی که بهشون میشه دلسرد میشن،آخه با این وضع اقتصادی و گرونی وسایل خودرو و بد اخلاقی وتوقع بیجای بعضی از مسافرین محترم که صرف نمیکنه کار کرد این چه بازیه که امتیاز کم میکنید؟ آخه هر چند هم که فرقی نمیکنه امتیاز بالا باشه یا پایین
  ولی اینو من برا پا گرفتن شرکت و دلسرد نشدن خیلی از رانندگان سختکوش ومحترم اسنپ میگم دست از این بازیا بردارید چندین ماهه اسنپم خاموش بوده،دیروز روشن کردم چند تا مسافر جابجا کردم ازشون هرچی میخواید بپرسید که چطور بودم، امتیازی که۴/۷۵بوده یهو بپره۴/۶۵ ؟کاراتون خنده داره ، اگه بخواید اینجوری جواب کاربران عزیزی رو که دارن وقت میزارن رو بدید هم خودم کنار میکشم هم جمع زیادی از دوستان اسنپی در سراسر کشور اعم از راننده و مسافر رو که میشناسم وآشناییم که تبلیغ کم لطفیاتونو بکنن.
  نکنید شمارو به خدا نکنید حق الناس همین دنیا جواب داره همون دنیا.

 191. واقعا فقط برای اینکه پول تو حساب نمیمونه امتیاز کم میشه وگرنه ربطی به هیچی نداره چون پول تو حساب بمونه تا فردا یا بعضی وقتا تو ایام تعطیل تا چند روز برای اینا سود داره همین وگرنه همه چیز که میگن چرت و پرت هستش خود من هفته قبل کلی مسافر جابجا کردم اونم تو طرح ترافیک ولی چون دوروز پول تو حسابم منفی شد امتیازم کم شد همین دزدی تو روز روشن

 192. سلام: خدا قوت امتیازهارو خوب کم می کنید ، ان شا’ الله عاقبت بخیر بشیم ؛ این نیز بگذرد – ارادتمند بابازاده

 193. رفتارمحترمانه باهمه مسافرها هست ولی اونایی که امتیاز نمیدن دوست دارن مسافر نوکرباشه و قربون صدقه بره و توقف بدون لحاظ باشه وبری داخل خونشون سوارکنی وداخل خونشون پیاده بشن وخیلی چیزهای دیگه

 194. سلام وقت بخیر چرا امتیاز من هر روز کم می شه، من دیروز به سفر داشتم وهمه موارد رعایت کردم ولی 2امتیاز کم شده چرا؟ چرا؟ چرا؟

 195. سلام
  برا خودم افسوس می خورم ۵ سال بدونه کم و کاستی کار کردم تو این چند وقته امتیاز ۴/۸۹ بنده رسیده به ۴/۷۵ آخه به چه دلیل و منطق اگه شکایتی داشتم که باید از پشتیبانی با من تماس میگرفتن اگه مشکل داشتم باز پشتیبانی باز تماس می گرفت خب همه مسافر ها سالم نیستن یا همیشه حالشون خوب نیست چرا دلیل شو نمیپرسن و با راننده حرف بزن شرکت این نامردی هست و جز خرابی ذهن من و باقی همکار ها چیزی نیست به زودی بیشتر همکار ها مثل خودم که دنبال ی کار هستیم پیدا میکنیم و شرکت به خاک سیاه می رسه با این راهی که پشت سر داره میزاره و نا حق انشاالله هر کی این وسط داره کار غیر قانونی میکنه بدترین ها به سرش بیاد که روحیه باقی خراب نشه

 196. من دیروز سه تا سرویس رفتم همه راضی اون وقت۵امتیازکم کردن .چرا.!!!!!!!!!!

 197. مان نوبات حوصله کار ندارم هارچ کار مکنم نمرسم به زندگی باین گیرونی

 198. سلام مان از اول كاركردم اسنب تا الان امتياز مره بالا وبايين چجوری

 199. سلام به همه همکاران گرامی…من دیشب کلا دو…سه تا مسافرزدم بااحترام عزت سوارو پیادشون کردم یهویی ۹ امتیازازمن کم شده به پشتیبانیم میگیم یه جواب تکراری واسمون میفرسته میگه این امتیازها ازچندروز قبلش محاسبه میشه این واقعا خیلی ضایعس که شبکه اسنپ ازرانندهاش همایت نمیکنه وبرای سودومنفعت خودش ازمسافرهمایت میکنه درکل اسنپ باید امتیازدهی روحذف کنه هرکییم باراننده مشکل داشت مستقیم به پشتیبانی زنگ بزنه وپیگیری کنن من دارم دنبال یه کارخوب هستم اگه پیداکنم اسنپو باتمام جزئیاتش حذف میکنم وهیچ وقتم به عنوان مسافرهم ازش استفاده نمیکنم میرم با اژانس میرم چون اسنپ لیاقت مارو نداره

 200. مسافران یا نظر نمیدهند یا به راننده گان امتیاز مثبت میدهند امتیازاتی که این روزها از رانندگان کم میشود نظر مسافران نیست بلکه خود سیستم داره کم میکنه اگه این روش ادامه پیدا کنه بهتر است همه ما همکاری را قطع کنیم

 201. این چه وضعیه درست کردین من همه ی مسافرام ازم راضی بودن هیچ بدخورد بدی نداشتم خیلیم محترمانه وبا اخلاق خوب باهاشون رفتار کردم . هر روز از امتیازام کم میشه

 202. سلام من تمام مواردی را که گفتین انجام می دم ولی متاسفانه روز به روز امتیازم کم میشه . اصلا به راننده ارزش نمی دید اگه راننده نباشه مسافری هم در کار نیست اولویت شما اول راننده ست بعد مسافر باید یه کاری انجام بدید که راننده هم هر روز با روحیه بالا سر کار بره

 203. با سلام الان مدت یه هفته است حساب من بخاطر عملکرد نامطلوب بلاک شده ام این در حالی بود مسافرانی راکه رسوندم و سوارشدن با احترام و بسیار مودب بودن و هیچ گونه مشکلی نداشتیم ولی متاسفانه اسنپ بدون هیچ گونه توضیح یا اطلاعی حساب من را مسدود کرد در حالی این حق ماست از ما توضیح بخواهند به چه دلیل و چرا شما با مسافر بد رفتاری کردی بعد مسدود نمایند جالب اینجاست پشتیبانی هم توضیح نداشت فقط آزمون شرکت کردن یا آوری می‌کردند از مسئولین محترم اسنپ درخواست داریم خودشون جای اون رانند اسنپ بزارند آیا مسدود کردن حساب بدون هیچ دلیلی منصفانه است یا خير

 204. یه چند روزه طرح تشویقی برام میفرستند .از اون روز که طرح رو پر میکنم و پولش و میریزن برام هر روز یه امتیاز داره ازم کم میشه .خوب تشویقی ندید.کسی زورتون نکرده .الکی میگن امتیاز رو مسافر میده

 205. چون دیروز روز چهارشنبه تاریخ ۵ ۸ ۱۴۰۰ یک سرویس هم کار نکردم درجه آبگرمکن چطوری محاسبه کرده یک درجه کم کرده اسنپ میخواد بر روی مده من باشه این هفته دیگه هفته آخر میایم تپسی

 206. سلام دوستان
  من بعد از چند وقت تحقبق و پرسیدن علت کم شدن ستاره فهمیدم مسافران برای اینکه به اسنپ اعتراض کنن به رانند کم ستاره میدن در اصل راننده بدبخت جور اسنپ رو میکشه من ماشینم همیشه تمیز برخورد عالی پرو تکال بهداشتی 20 ظاهر عای یعنی چیزی کم ندارم ففط جالب ترین قسمت اینکه مسافرا برای اعتراض به اسنپ ستاره کم میدن نه برای راننده یا ماشین و یا یکسری مسافران میگن شانسی هست میزنیم تک ستاره میاد میدیم واقعا اینجوری ففط داریم در حق رانندگان ظلم میکنیم و خدایش درست نیست من یک رو هر مسافر پایان سفر زدم جلوی چشم خودم 5ستاره دادن و هشت سفر داشتم و هشت تا پنج ستاره داده بودن ولی میدانید فردا چی دیدم در پروفایل خودم یک امتیاز کسر شده بود از ستارهای کاربریم یعنی اینکه کسی هم نبود در اسنپ جواب بده پس به نظرم من این امتیاز ها بیشتر سر کاری هست تمام نه اینکه به خاطر مسافران.
  اگر اسنپ واقعا درست میگه باید بزازه هر راننده بببنه هر روز کدوم سفر چند یتتره گرفته و علت کسر امتیاز رو هم دقیق اعلام کنه اینجوری عدالت و درستی اسنپ مشخص میشه ولی اینجا ایران هست و ادم درست مگر پیدا میشه تا ما هم از مدیریت اسنپ درستی انتظار داشته باشیم …

 207. لطفا دلیل امتیاز پایین رو به راننده اعلام کنید تا راننده هم بتونه ترتیب اثر بده.

 208. سلام من چند باری میشه امتیازم تا۴/۷۹میره بعد فرداش میشه ۴/۸ مسافرناراضی هم نداشتم فکر کنم خودشون نمیخوان امتیاز بالا بره وگر نه کم شدن ۷۱امتیاز به یکباره غیر عادیه

 209. سلام خسته نباشید
  دیروز امتیاز من ۸۱ بود الان شده ۷۴
  ۱۵ تا سفر داشتم
  هم برای شما سود میاریم هم قراره امتیاز مارو کم کنید؟؟ چقدر شما نامرد هستید…

 210. سلام صبح بخیر،کاش می‌شد دلیل کم شدن امتیاز را به اعلام کرد و کار اشتباه را تکرار نشه لطفا دلیل امتیاز کم کردن را اطلاع بدهید ممنون

 211. چرا یه گزینه تو برنامه طراحی نمیکنین که ما ببینیم دلیل پایین اومدن امتیازمون چی بوده.اگه درست باشه جلوی پایین اومدن امتیازمون بگیریم.اون کارو انجام ندیم.یا مشکلات ماشینمون حل کنیم.چرا من تو دو روز ۹امتیاز ازم کم بشه.تو این ۵سال تا حالا یه همچین چیزی واسم پیش نیومده.نمیشه همیشه حق با مسافر باشه.تا بوده چنین بوده.رانندرو اذیت نکنین.دوتاشونو با هم نگه دارین.

 212. واقعاراننده روچی فرض کردین منکه یک خانم هستم همه مواردروبگین بیشترازاین نوشته هارورعایت کردم ومیکنم یهویی چراسیزده امتیازم کم میشه خداازتون نگذره

 213. سلام ساعت ۵صبح امتیاز ۵۴و۴بودالانساعت ۸صبح شده۴۵و۴ روی۳ساعت۱۰امتیاز ازمن کم شده توخدا ماراسرکار گذاشتن خداازسرتان نگذرد توی این بیماری کورنا تمام اين رانندها باجودن خودشان‌ دارن بازی می‌کند به‌جای اين که شما حمایتشان کنید دارن اذیتشان میکنید باید یک روزی جواب بدن

 214. باسلام،،،،،این چه مدل امتیاز دادنه چه مدل کسر امتیازه،،،،یه شب ۴۲امتیاز ازن کم بشه،،،همیطور که به مسافر احترام میزارین، برای من راننده هم ارزش بزارید،،،

 215. سلام ما هم هر کاری کردیم ولی هر روز میبینم امتیازم پایین وپایین تر میاد .

 216. والاه من از این امتیاز سردرنیاوردم من ۲۸ ساله به مردم پایتخت سرویس میدم یه مدتی رو تاکسی بودم یه مدتی رو ماشین شخصی، راننده‌های عزیزی که فقط کارتون جابجایی مسافر است دو تا کارو در این کار رعایت کنید دیگه به هیچ امتیاز و رتبه این داستان‌ها کاری نداشته باشید، سنگ صبور مسافر باشید ناموس مردم رو مثل ناموس خودتان بدانید اون بالایی باید ازت راضی باشه مطمئن باش بهت برکت می‌رسونه زیاد هم خودتون رو درگیر ستاره اینا نکنید ماشینت رو هفته‌ای یکبار تمیز کن اسپری خوشبو کننده داشته باشید اگه سیگاری هستید همه ما مردم تو این مملکت روان‌هایمان متلاشیه کسی از کسی نباید توقع داشته باشه که نمره بیست بگیره تو اسنپ بهت سخت میشه تو خیابون مسافرکشی کن خیالت خودتو راحت کن.

 217. چ وضعیتیه سفر میری امتیازتو کم میکنن سفر نمیری امتیازتو اضافه میکنن برعکس شده

 218. من امتیازم 4.84 بود سر همین امتیاز دهی مزخرف یکسال کار نکردم با اسنپ چند روز پیش مجدد شروع کردم روزی دو تا سفر بردم که جمع سفرهای من شده ۸ سفر الان دیدم امتیاز من 13 تا کم شده یعنی 4.72 چطوری میشه بابت ۸ تا سفر ۱۳ امتیاز کم بشه یعنی همگی هم یک بدن و ناراضی باشند اینجوری نمیشه در صورتی که من تمام موارد قانونی اسنپ را هم رعایت کرده بوده همش سرکاریه و خودشون با اعصاب راننده بازی میکنند.

 219. من روزی دوتا سرویس صبح میبرم. تمام موارد هم رعایت میکنم هیچ مشکلی هم با مسافرا نداشتم تا حالا. اما روزانه 1 یا 2 امتیاز ازم کم میشه

 220. من واقعا نمی فهمم چرا هر روز داره از امتیازم کم میشه،مثلا یه روز کامل کار کردم و امتیازم ۴۶۳ بود بعد فرداش اسنپم رو روشن کردم دیدم امتیازم شده ۴۵۷ من اون روز اصلا هیچ سفری رو نرفتم و اسنپم رو خاموش کردم و بخاطر مشکلی که برام پیش اومده بود تا یک هفته نتونستم اسنپم ر‌و روشن کنم،بعد یک هفته وقتی روشن کردم دیدم امتیازم شده ۴۵۱!!وقتی منی که هیچ سفری نرفتم چجوری امتیاز من بازم کم شده!؟مگه امتیاز با مسافر نیست من که تا یک هفته کار نکردم چرا دروغ میگین که امتیاز با سیستم نیست و با مسافره بعد میگین پاداش من همه طرح ها رو پر می کنم توی روز های کاری اما هیچ پاداشی دریافت نمی کنم زنگ هم میزنم پشتیبانی میگن طرح هات رو خوب اجرا نکردی!!آخه چرا بهونه میارین خدایی انصاف نیس

 221. باسلام ما تمام موارد رو رعایت می کنیم منتهی خیلی وقتها هست که مسافر لوکیشن اشتنباه میفرسته بعد توقع داره که راه رفته رو بر گردیم و علت تاخیر رو گردن راننده میندازن به همین دلیلم ژه وقتهایی تاخیر میشه .یا گاهی خارج از مسیر معرفی شده پیشنهاد میدن که وقتی ما مسیر رو میریم به تاخیر میفتیم یا گاهی توقفهای بی مورد دارن که اگه بگیم با اسنپ هماهنگ کنید یا تغیرر مسیرتون رو با کم دادن امتیاز تلافی می کنن
  گاهی هم میگن پول نقد نداریم شماره کارت بدین وقتی میگیم نه یاذاز طریق اسنپ پرداخت کنین موجب میشه امتیاز کم بدن توراه به خدا روي اعصاب مارال نرن من دیروز ۷سفررفتم ۷امتیاز کم کردم چرا خودم دیدم ۴تا مسافر به من امتیاز مثبت دادن طوری نیست ما دیگه کار نمی‌کنیم واگذار تان به خدا حق مارا پایمال کنید خدای هم هست

 222. سلام واسه من طرح تشویقی اومد سرویس هامو کامل رفتم ولی بهم واریز نکردن چرا ؟؟

 223. سلام به همه دوستان
  من نمی‌دونم چرا هشت امتیاز از من کم شد زنگ زدم پشتیبانی یک خانم محترمی خیلی موادبانه بهم گفت بروزرسانی داشتیم امتیاز تون میاد سر جایش بعد دو روز دو امتیاز آمد و بعد همان دو امتیاز هم رفت چون برام مهم بود پیام دادم پشتیبانی
  البته جواب پشتیبانی هم آمد ولی تا باز کردم چون آنلاین بودم سرویس خورد پیام پاک شد دست آخر هم متوجه نشدم چرا این امتیاز یک جا کم شد ممنونم میشم از اسنپ اگر امتیازم رو برگردانند سپاسگزارم

 224. سلام شاید امتیاز دسه مسافر باشه اما تو این چند سالی ک دارم کار مکنم نتیجه گرفتم هر چقد کار کنی امتیازت میره بالا

 225. سلام من همه چبزو رعایت مکنم ب نحو احسن هر روز ازم امتیاز کسر میشه خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند اره داداش یکم بفکر راننده هم باشید همه چی شده مسافر درخواست میکنه میریم میرسیم ب مبدا گزینه رسیدم و میزنیم بعد ده دقیقه صبر زنگ میزنیم بعد تازه میگه عه رسیدین الان میام بعد تازه لباس میپوشه و میاد حالا جرات داری بگو تاخیر رو هم لحاظ کنید به همه قوم و قبیلت امتیاز منفی میده که بماند شاکی هم میشه اگه میخایین من راننده رو درک کنید وبفهمید یک روز ب عنوان راننده مشغول بکار شید دقیقا اون وقت حرفای منو میفهمید ولا غیر

 226. سلام
  واقعا منطقی نیست من هم با نظر همکاران موافقم تو مدت این دو روز به اندازه یکسال امتیاز کم شده هر جور حساب کنید جور در نمیاد .

 227. چطور بفهمیم مسافر بهمون چه امتیازی داده که رفع عیب کنیم یا تقویت کنیم

 228. سلام وقتی مسافر از داخل روی روکش در ماشین خط خطی میکنه وعقده گشایی میکنه وناراحتی هاش وکمبودهاشو سر ماشین اگه میتونست سرراننده خالی می‌کرد دیگه نیازی نیس که امتیاز بده یانده یاگزارش دروغ حالا راننده بخاطر ماشینش به کجا باید بره هیچ جا فقط اطاعت امرکنه ازمسافر

 229. باسلام من مدتهاست اسنپ کارمیکنم هیچوقت بالاتراز۴/۶۴نمیره پایین ترمیاد دوباره همین عدد میشه همه موارد ذکرشده بالاهم رعایت میکنم ارتباطم بامردم خوبه شنیدم باید همه رو بزنم ناراضی تاامتیازم بره بالا آیا درسته؟

 230. سلام.والا ما همه نکات رعایت میکنیم.به جای اینکه اضاف بشه هی رو به پایین میاد.فقط مونده دیگه ماشین بدیم خودشون رانندگی کنن.بعدشم اخر شب ساعت 10به بعدم جریمه میشیم.210تومن به خاطر محدودیت شبانه. یعنی هیچی به هیچی

 231. باباتو راقران جمع کنین این بندوبسات یکزره به فکررانندهباشین امتیازدرست بدین

 232. سلام علیک به نظر من بهترین روش تعیین مسیر استفاده از اپلیکیشن مسیر یاب هست نه اینکه مسافر تعیین کند بعضا مسافران توقع دارند راننده مثل تاکسی خیابانی در چند مقصد پیاده شوند آنهم مستلزم استهلاک ماشین خواهد بود وعدم همکاری با مسافر نیز در واگذاری امتیاز به راننده بی تاثیر نمیباشد

 233. آقا مسافرای من همه لوکیشن جابجا تحویلم میدن تو مسیرم توقف دارن و بعد امتیاز کم میدن شب میخوابی صب پامیشی امتیازت از روز قبل کمتر میشه
  خدایی انصاف نیست

 234. تا زمانی که حساب نحوه امتاز دهی و نرخ گذاری کاملا شفاف نباشه هر شخصی میتونه سوءاستفاده کن و کسی هم که متوجه نمیشه.اسنپ محترم لطفا شفاف سازی کن

 235. سلام.همش الکیه.من سعی کردم تمام موارد رو رعایت کنم.دوروز کارنکردم بعد دوروز چندتا سرویس رفتم وهیچ نقصی نداشتم امتیاز کم شده. بعضی مسافرها اصلا نمیدونن چی هست امتیاز راننده، الکی شانسی برای سرگرمی یک چیزی میزنن. من اینو توی آشناها دیدم، چون نمیدونن تاثیر داره، روهوا یک امتیازی میدن حالا یامنفی یامثبت

 236. این چیه بابا هر روز امتیاز کم میکنید کاری میکنید دیگه کار نکنیم با این سیستمتون

 237. سلام. وعرض ادب. خواهشا کمی به درد ودل رانندگان اسنپ گوش کنید. وجواب منطقی بدهید وتوجه ویژه ای داشته باشید لااقل دست بگیرید، مچ نگیرید و نکنید.

 238. سلام به همه راننده های زحمت کش اسنپ چند وقتیه اسنپ دچار اختلال امتیاز دهی شده و به همه راننده ها منفی داده بعد از زنگ زدن گفتن طبق صد سفر قبل این امتیازها بروز شد ولی چند شب من تست کردم مسافر ها طبق عادت اگه بخوان امتیاز بدن وقتی سفر تموم شده واسشون پنج ستاره میاد ولی سری های قبل اینجوری بوده اولین گزینه نقاط قوت بوده و مسافرا به این موضوع عادت داشتن که اولین گزینه امتیاز مثبته و سریع و نخونده تیک میزدن ولی الان چند وقتیه که گزینه نقاط قوت و نقاط ضعف عوض شده و همچنان مسافرها طبق معمول نخونده تیک میزنن و امتیاز منفی نثار راننده میشه اینجوریه که هر شب منفی میگیریم این ضعف اسنپه و دقت نکردن مسافرها و چوبش رو ما داریم میخوریم

 239. ضمن عرض سلام من همینطور که داشتم نظر رانندگان وهمکارهای عزیز رو می‌خوندم دیدم یکی از رانندگان نفرین به شما کرده بود گفته بود من دیروز ۵نمره ازم کم شده بود در صورتی که از طرف مسافران جلو خودم ستاره کامل به من دادند اما متاسفانه ۵ امتیاز من کم شده بود پس معلوم میشه اسنپ بی دلیل از رانندگان زحمت کش امتیاز کم میکنه راستش حق بهش میدم آخه برای من هم امروز همین مسئله پیش اومده و بی دلیل ازم امتیاز کم شده واقعا خدا ازتون نگذره

 240. سلام بنده حدودا پنچ سالی هست که در اسنپ مشغول بکار هستم و امتازم تو این چند سال خوب بودش تا اینکه با امدن ویروس کرونا مرتب امتیازات بنده کم میشود پیشنهاد مینمایم حداقل کاری که میتوانید برای رانندگان انجام دهید این امکان را به راننده بدهید که بتواند از طریق اپلیکیشن بتوانم موارد اشتباه خود را ببیند که مسافران به کدام گزینه رای منفی داده اند تا بتوان در رفع ان اقدام نماییند با کمال تشکر

 241. سلام
  سیستم امتیاز از بنیاد غلطه ‌و ایراد داره وهمین مساله بیشتر باعث تنش بین راننده ومسافره دلیل هم اینه که عدالت وجود نداره ویکطرفه می باشه وبس

 242. تو یک روز ۵ امتیاز کم بشه پس اون ۵ ستاره که کنار راننده میدن پس چیه

 243. سلام میشه بگین چرا همه چی و رعایت میکنیم باز امتیاز میاد پایین حداقل خودمونم بدونم به چه دلیل بود که بتونیم قانع شیم

 244. والا دیگه نمیدونم باید چکار کرد که مسافر امتیاز کامل بده یه مسیر ۵ تومنی رو میری موزیک درخواستی که میخوان از مسیری که اونا میخوان باید بری پولم که میخوان کارت ب کارت کنن بعدشم پیاده میشن امتیاز ۲ میدن این چندروزه روزی ۱ امتیاز از من کم شده اینجوری پیش بره دوروز دیگه کار کنم امتیازم ۰ میشه که دیگه مسیر ۵ تومنی که بیزنس کلاس نداره

 245. من به مسافر اجازه ندادم سیگار بکشه از امتیازم کم شده و یک سرویس دیگه هم ۵ نفر سوار شدن چون اعتراض کردم امتیاز پائین دادن راننده بدبخت چه گناهی کرده به این مسائل نباید رسیدگی کنید

 246. سلام به تمام رانندگان عزیز بنده 6الی7ساله در اسنپ کار میکنم… واز این روش امتیاز دهی جدید کاملا ناراضی هستم چون در عرض یک هفته از 62به44رسییدم،😅
  وحالا هم به42که متوجه شدم تیم پشتیبانی اسنپ بسیار نمک نشناس میباشد وبه هیچ عنوان برای رانندگان قدیمی خود عرضش قاعل نیستن با این که بنده با مسافر خوب برخورد میکنم وموارد دیگر را رعایت میکنم
  واینجا برای اسنپ بد تمام میشود چون که رانندها دل سرد میشوند وکمتر کار میکنند.مثل بنده …..ومسافر ها بخاطر کم بود راننده سر گردان میشوند وخود اسنپ ضرر میکند
  ومثل این است که تیم اسنپ شاخه زیر پایش را اره کند
  وبه نظر من این کار به ورشکستگی خود اسنپ بسیار کمک میکند …
  همکار راننده عزیز لایک کنید تا پشیبانی متوجه شود،👍👍

 247. بابا این امتیاز خود اسنپ میده چطور میشه تو یک روز ۵امتیاز کم بشه ولی هیچ امتیاز مثبت نداشته باشی اگر مسافر بیشتری ببری امتیاز مثبت میده اگر مسافر کمتر ببری منفی اصلا مسافر دخیل نیست

 248. سلام من دیروز ۴تاسفر داشتم بدون کوچکترین مشکل اما ۲امتیاز از من کم شده ،حداقل علت کم شدن امتیازرو به خود راننده اعلام کنید که اگه نقطه ضعفی داره برطرف کنه والا بدون اطلاع امتیاز کم بشه فقط اعصاب راننده خورد میشه

 249. مسافرایی ک بخاطر هزینه کمتر مبدا و مقصد نزدیکتر میزنن یا دو مسیرن یکی رو میزنن یا توقف طولانی دارن هزارتا ترفند دارن برا اذیت کردن کی جوابگو هست راننده رو چی فرض کردن

 250. سلام من تمام این چیزها رو رعایت میکنم پس چرا امتیاز پایین دارم

 251. سلام این چه وضع شه هرروزازمن داره سه تاچهار امتیاز کم میشه همه موارد راهم رعایت میکنم

 252. متاسفانه این بحث امتیاز حق بعضی راننده ها رو ضایع میکنه مثلا واقعا من خودم با احترام کامل و نظافت ماشبن مسافر سوار میکنم ولی یا مسافر امتیاز نمیده که در اینصورت ما راننده ها که نمیتونیم التماس برای امتیاز کنیم و یا اینکه امتیاز میدن ولی با اینحال باز هم امتیازمون کم میشه که واقعا غیر منصفانه هست

 253. باسلام.من هر روز حداقل۲۰سفر سالم انجام میدم ولی الان تقریبا یک هفته است که هر روز کسر امتیاز میشم و سفر تشویقی هم برام نمیاد میخواستم دلیلش را بدانم..با تشکر از پیگیری شما

 254. با درود و خسته نباشید به خدمت تمامی عزیزان چرا این کم شد امتیاز توقف نداره بنده امتیازم ۴/۹۰ بود الان شده ۴/۶۶ این مدل که شما دارید امتیاز کم میکنید تا یک ماه دیگه امتیاز ما زیر ۴ شده و نباید در اسنپ کار کنیم آخه این خیلی بی انصافی هست که بی دلیل و غیر قانونی امتیاز هر روز چند تا داره کم میشه سه ساله اسنپ کار میکنم تا بحال مثل این چند روز امتیاز کم نشده هر روز برنامه رو روشن میکنی و میبینی ۳ الی ۴ تا امتیاز کم شده سه ساله کار میکنم اگر امتیاز کم یا زیاد شده یکی یکی بوده اونم نه هر روز چند وقت یک بار بود لطفا این نوع امتیاز کم شدن رو درست کنيد این نوع امتیاز دهی روحیه راننده رو بهم میریزه و مجبوره دیگه اسنپ کار نکنه و بره پی کار دیگه بنده خودم بجز کار اصلی خودم نصف روز اسنپ خدمت صادقانه کردم سه ساله نه یه شاکی داشتم نه در حق مسافر بدی کردم این حالت امتیاز کم کردن دیگه روحیه کار در اسنپ برام نزاشته چون واقعا منصفانه نیست برای اینکه آدم خودش میدونه خلافی در کارش نبوده و طبق قوانین فعالیت کرده صد در صد حالش میگیره با این مدل کم‌ شد امتیازات با سپاس فراوان

 255. خدا لعنتتون کنه چرا همش امتیاز کم میکنید دلیلش حداقل بگید، از دیشب تا الان که صبح هست ۶ امتیاز کم کردید مگه میشه از ۴/۴۸ بیاد برا ۴/۴۲

 256. اگه واقعا راننده واسه شرکت مهمه خواهشاً آمار نظرسنجی رو برای هر سفر به سفیر نشون بدید تا اگه کمبودی هست جبران بشه و درصدد رفع اون باشیم نه اینکه از کار کردن دلسرد بشیم
  چون بنظر خودمون بهترین کیفیت رو ارائه میدیم ولی بازم هر روز امتیازات مون
  منفی میشه

 257. سلام من دیروز کارنکردم اسنپ رو باز کردم دیدم امتیازم کم شده قبلا هم ای اتفاق افتاده بود تاز فهمیدم ربطی به امتیازدهی مسافر نداره

 258. راننده که نیستیم سیغه کرده مسافر هستیم هرجور بخوان میتونن بکنن واقعا متاسف بودن واسه یه لحظه هست راننده تا شب پدرش در میاد اما مسافر باید تو رفاه باشه من دوسه روز پیش مسافری کرایشو نداد به اسنپ زنگ زدم گفت برو شکایتش کن به ما ربطی نداره در صورتی که اسنپ پولشو از ما میگیره نه از مسافر

 259. سلام هر روز داره الکی از امتیازم کم میشه امتیازم از ۴/۸۹ الان به ۴/۵۸ رسیده در صورتی که مسافر جلوی چشمم بهم امتیاز بالا میده چی جوری امتیازی کم میشه اگه اینجوری دیگه اسنپ کار نمیکم شما رو بخیرو مارا به سلامت

 260. سلام بابا امتیاز توسرشون قیمتها روببینیددقیقا از زمانی که داستان امتیاز اومدوسط قیمتها چه میکنم من ازچندتاشون عکس دارم برای خنده جاهایی بفرستم

 261. در عرض دوروز ۱۰نمره از من کم شد و منو ب پایینترین امتیازدر۵سال گذشته رسوندید چرا مگه میشه یهو۱۰ امتیاز کم بشه

 262. با سلام. من تمام نکات گفته شده رو رعایت میکنم ولی هر روز از امتیازم کم میشه مسافر حال نداره امتیاز بده ما باید جورشوبکشیم تو این چند روزه ۱۵ امتیاز از من کم شده در حالی که هیچ مشکلی نداشتم چطور میگید همش پای مسافره

 263. دوستان وهمکاران عزیز راننده اگرمیخواهید امتیازت بالا بره بعد از رسیدن به مقصد پیاده شوید ودر ماشین را براش باز کنید واگر بچه کوچک یا حیوانات خانگی دارند تا دم واحد همراهی وکمک کنید.جای تاسف است که اسنپ فکر می‌کند که بجای راننده گماشته آورده براش کار کنند شما این همه لغو سفر از طرف مسافر دارید هیچی حساب نمیشه ولی یک سفر لغو کنی ۲۰۰۰تومان جریمه وکاهش امتیاز داری و…

 264. باسلام من یک ماه تلاش کردم امتیازم را از ۴/۳۵رسوندم به ۴/۵۵ بعد چطوریه یک شبه امتیاز من بیاد به ۴/۴۴ یک شبه یازده تا امتیاز یکجا کم بشه مسافر امتیاز میده یکی یکی می‌برید بالا بعد یازده تا یک جا کم میکنید میخوام دلیلش را بدونم

 265. والله تا یه حد راننده می تونه کار کنه اگه دید که دیگه اینجور میکنید دیگه کار نمی کنه یکی یکی راننده هارو از دست میدین

 266. باسلام دوستاني كه اينجا نظر دادن بالاي هفت هزارنفرن اينهاانسانهاي باشرف وارزشمندي هستن ومطمئن هستن كه تمامي مسائل رو رعايت ميكنن ولي براشون سوال شده چراامتيازشون كم ميشه من ٤ساله تواسنپم تاقبل سيستم جديد امتيازدهي ٤/٨٥بودم تواين يه ماهه بيست امتياز كم شده اين هفت هزارنفرفقط يك خواسته دارن ياسيستم امتياز دهي اصلاح بشه يابرگرده به همون حالت قبل ولي اسنپ اصلا راننده وخواسته اش براش مهم نيست اگه برعكس بودويك مسافري كه سالي يكسرويس پنجي ميگيره يكجا ازاين هفت هزارنفر خوشش نياد اسنپ حق رو به اون ميده وحرفشو گوش ميكنه بخداراننده هاهم بااين روش دلسرد نااميدميشن واگه تواين شرايط وگرفتاريهامجبور نبودن ثانيه اي كارنميكردن آقاي اسنپ انصاف داشته باش وحرف اين همه راننده رو گوش كن اگه ذره اي راننده ها برات ارزش دارن

 267. سلام چرا امتیاز من 4،82 بود و یهو میشه 4،8 الان چندبار دار تکرار میشه لطفا دیگه این کارو نکنید و درستش کنید

 268. سلام بعضی وقتا میخوای یه سفرو قبول کنی که یهو یه سفر دیگه میاد روی صفحه گوشی و اون قبول میشه و چون فاصلت تا مبدا زیاده مجبور میشی لغوش کنی و میشه لغو غیر مجازو بعد ازت امتیاز کم میکنن

 269. با سلام.
  همه امتیازات برای مسافر است.
  چرا همین پنج ستاره ونظر دادن برای راننده وجود ندارد؟؟
  توجه کرده اید که هر چه بروز رسانی جدید می آید دسترسی راننده به ثبت گزارش درباره مسافر کمتر واکنون کامل قطع شده واین عادلانه نیست‌ من بعنوان راننده ایی که حدود پنج سال در اسنپ فعالیت داشتم و دارم انتظار دارم که اسنپ بی دلیل در مورد راننده قضاوت نکندچون خودتان میدانید که مسافران همانند بمب شده اند وبیشتر گرانی ها را به گردن ما قدیمی ها می اندازند وبحث می کنند.
  من خواهش میکنم در اپلیکیشن اسنپ جایی برای گزارش راننده باز شود. ممنون

 270. سلام همه مسافرا از ما راضین نمیدونم چرا این امتیاز ما هی کم میشه؟

 271. من الان چندروزه روزایی که کارمیکنم ازم پنج امتیازکم میشه.چهارساله اسنپ کارمیکنم خداشاهده اگه مسافراذیت کرده سیگارکشیده دروکوبیده مسیرش طولانی تربوده بازم پایان سفرکه زدم میزنه ازمسافرراضی بودیدبله روزدم یه بار18 امتیازازم کسرشد.شرکتومیگم لااقل بگین خودمونم دلیل امتیازمنفی مونوبدونیم یه سری چرت وپرت تحویلمون میدن

 272. این روش امتیاز دهیتون به هیچ وجه درست نیست چون اولا راستی ازمایی نداره و شما هیچ ابزاری برای درستی گفته های مسافر ندارید و با این روش فقط داریددلسردی بیشتری در راننده ایجاد میکنید ضمنا مسافرانتون اهمه ادمهای نرمال و درستی نیستند که شما روی نطراتشون راننده رو میسنجید البته چون جیبتون رو پر میکنند بیشتر به سمت اونا عش میکنید ولی در کل این روشتون کاملا غلطه چون من خودم بارها دیدم تمام موارد رو رعایت کردم باز هم امتیاز کم شده

 273. سلام من مسافر بردم مثلا از ۸ سفر ۸ سفر قبول شده است ولی امتیاز همونی بوده که بوده شما برای کسر کردن امتیاز زود انجام میدین ولی برای بالا بردن به سختی

 274. سلام بیشتر مسافران از مسائلی غیراز راننده شاکین که بر میگرده به اسنپ گرچه میدونم اکثر رانندگان شریف در مقام دفاع از اسنپ بر میان اما باز هم مسافر متاسفانه در گمان خودشان ۵ ستاره دادن به راننده را تایید عملکرد اسنپ میدونن پس بعضی مواقع سعی میکنن با کسر امتیاز از راننده نارضایتی خودشون و بیان کنن و این متاسفانه به پای رانندگان زحمتکش که همه تلاش خودشون در بهبود کار و معیشت بکار میبندن نوشته میشه و اسنپ هم راضی از اینکه داره در راستای دموکراسی گام بر میداره و به مسافر انگیزه و احترام میده و راننده را تنبیه میکنه اما این حکایت کبک و برف است

 275. امتیاز من ۴/۸۱ بوده و فرداش که برنامه اسنپ رو باز کردم یهو امتیاز شده ۴/۷۸ سه امتیاز به یکباره کم شده واقعا این چه مبنایی برای امتیاز رانندس الانم باز شده ۴/۷۷ در جایی که سعی کردم حدالامکان مسافر رو راضی نگه دارم

 276. سلام نتیجه محبت و احترام همش کسر امتیازات. سواله چطوری که هیچکس در طول هفته امتیاز مثبت نمیده ماشین که تمیزه راننده که آراسته است. همیشه زودتر از مسافر سر مبدا هستم. در حین سفر هم بی احترامی نداریم،رانندگی ایمن،ماسک،وسایل شون هم خدایی اگر کمک بخوان جابجا میکنم، تنها دلیل میمونه اینکه مسافر زیاده خواهی میکنه و بیش از اینها طلب میکنه وجاهایی قصدزیر پا گذاشتن حق و شخصیتو بی حرمتی به من راننده را داشته و اگر با احترام گفتی حق باشما نیست انتقام میگره واقعا اینجا فقط یکطرفه به قاضی رفتنه ممنون حدا اقل این راه ارتباطی هست که راننده نظرش و بگه اگر خواننده و اثری در بهبود شرائط داشته باشه ممنون

 277. دوستان متاسفانه تو هر حالتی اگه سفر لغو بشه اسنپ امتیازو از راننده کم میکنه من روز بوده سه تا سفر داشتم وهر سه تاشونم جوری رفتار کردن که ما پنج ستاره میزنیم بعدش دیدم بازم امتیاز کم شده الانم مسافرا جدیدا یاد گرفتن تا نزدیک مبدا میرسی سفر رو لغو میکنن واسنپ لطف میکنه امتیاز راننده رو کم میکنه خواهشا این قضایا رو درست کنید

 278. چراهرروز2امتیازازمن کم میشه درصورتی که هیچمشکلی هم بامسافرنداشتم

 279. من هروز طرح تشويقي ميزنم
  رفتارم محترمه
  ماشينم هميشه تميزه
  بقيه موارد هم بماند
  ١-اسنپ ١٠٠٪؜ طرف مسافره همش و اصلا برش راننده مهم نيست (بارها شده شاكي بودم از مسافر هيچ اقدامي نشده)
  ٢-اينكه امتياز اضافه نميشه و كم ميشه واقعا جالبه و خنده دار
  مثلا صبح پاشدم ب رعايت تمامي موارد ديدم ٠.٧ امتياز كم كردن
  كلاخيلي بد شده اسنپ و تپسي بيشر هواي راننده رو داره خوداييش

 280. سلام
  پیامها رو خوندم و خیالم راحت شد چون واقعاً فکر میکردم فقط من هستم که هر روز صبح که بیدار میشم میبینم امتیازم کم شده.
  اما پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه امتیاز ها برای بالا بردن کیفیت کار راننده هست اسنپ بیاد و به صورت گزارشی هفتگی مشخص کنه که چند درصد نارضایتی مسافرها از کدوم یکی از عوامل هست و به این صورت راننده بدونه کدام بخش از کارش هست که باعث پایین آمدن کیفیت کار شده.
  همچنین پیشنهاد می کنم به جای اینکه مسافر بیاد و تعداد ستاره را مشخص بکنه، فقط مجاز باشه گزینه های نارضایتی رو انتخاب کنه و خود اسنپ امتیاز رو محاسبه بکنه که چند تا ستاره بده چون در حال حاضر سیستم امتیاز دهی مسافر فقط شده بر اساس تنبیه.
  الان خیلی از مسافرها به خاطر مشغله امتیاز نمیدن و فقط اونایی امتیاز میدن که میخوان منفی بدن.
  یکی از دوستان حرف قشنگی زد. اسنپ باید به راننده هاش بهای بیشتری بده چون راننده ها سرمایه هاش هستن.

 281. الان چهار روز پیاپی دارید از من امتیاز کسر میکنید.تمام موارد لازم هم دارم رعایت میکنم.ولی مدام داره امتیاز کسر میشه.پشتیبانی هم که جواب نمیده..ده امتیاز طی چهار روز کم کردید.مدیریت اسنپ یه تجدید نظری بکنید.یا حداقل علت کسر امتیاز و بفرمایید اینجوری که انگیزه سرویس دهی رو میگیرید از راننده..ماشین تمییز..رفتار مودبانه..تمام سرویس هام زودتر از مسافر در مبدا بودم..رانندگی ایمن..مسیر میپرسم از مسافر .دیگه چیکار بایستی بکنم؟؟؟؟؟
  لطفا پاسخگو باشید..

 282. باسلام‌تورا‌بخدا‌بفرماییدگناه‌دیروزمن‌جه‌بود‌سه‌اممتیاز‌کسرشد

 283. گند بزنه به سیستم جدید امتیاز دهی که راه انداختید انگار‌ راننده پشماتونه

 284. خدایی من دیگه موندم تو کار این سیستم مسافر داره پیاده میشه راضیه با رضایت پیاده میشه پس دیگه چرا کم میشه من دیگه بیخیال این بازی امتیاز میشم بذار هر غلطی میخوان بکنن وا بده رفته رو روان ما این امتیاز

 285. باسلام
  من دیروز اصلا کارنکردم یعنی هیچ مسافری نداشتم بازم ازم امتیاز کم شده میشه بگین چرا لطفا

 286. باسلام وعرض ادب . راننده بدبخت اگه خودشو بکشه برای مسافر بازهم از راننده بدتری نیست. با کوچکترین. چیزی که‌ به دلش نباشه همه چی را خراب میکنه .بهتر نیست سامانه‌ ی باشه که‌ راننده هم نظر بده. یکطرفه قضاوت‌ نکنید. تارانتینو هم بتونه کار کنه .چیزهای دیگه پیشکش . ۹۰درصد راننده ها راضی نیستن . خدا خیرتان بدهد

 287. بازم سلام من نمیدونم کسی مشکل داره با امتیاز من لطفا درستش کنید و خرابش نکنید

 288. آقا من یه سوال دارم؟ دیروز سه تا سفر موفق انجام دادم چرا 4 امتیاز ازم کم شد؟
  نظافت ماشین اوکی بود، احترام مسافر رو هم در حد بنز نگه داشتم، چرا آخه پس منفی شد پس
  من پیش خودم میگم صبح الان 10 امتیاز میرم بالاتر ولی فقط کسر امتیاز میشیم
  چرا آخهههه

 289. با سلام
  سیستم امتیاز دهی اسنپ جوریه که روی یک ستاره تنظیم شده. مسافر اگه شرکت نکنه و کمی هم بی انصاف باشه از امتیاز راننده بدبخت کم میشه. شما صد تا سفر 5 ستاره برو جلوی چشمتم مسافر برات بزنه… کافیه یه مسافر تک ستاره بده یا همرو منفی بزنه،کل زحمتت به باد رفته و فقط کسر میشه دریغ از یک امتیاز مثبت! پس مثل من بی خیال شو چون فقط منفی میشه و از امتیاز مثبت خبری نیست….
  حالا مسافر بخواد بداخلاق باشه سیگاری باشه تو ماشین صحبت کنه با موبایل بار زیاد داشته باشه ماسک نزده باشه تعدادشون زیاد باشن… فقط شما یه لایک داری یا آنلایک

 290. من دیروزهیچ مشکلی نداشتم لغوسفرهم نداشتم همه هم راضی بودن پس علت کسرامتیازچی هست پس میشه بگیدماهم بدونیم یه سوال دیگه پایین ترین امتیازچنده بالاترین امتیازچنده میشه جواب این سوال بدیدممنونم

 291. بخداهرچی این راننده ها که کتابی حرف میزنن یا جدیدن یا بلد نیستن پول دراررن که دلیل و منطق میارن.چرا اینقدر خودمونو دست کم میگیریم که هرچی میخان با وقاحت هرچی بیشتر میگن و روز به روزم بیشترش میکنن اخه اسنپ چیکارکرده که اینقدر بله قربان گوشیم.توروخدا قدر خودتونو بدونین.قبل اسنپ چیکارمیکر دین .خیلی از حرفارو نمیشه اینجا گفت وگرنه من با تمام کارمندای اسنپ حاضرم بحث کنم اگه یه نفرتونست جواب منو بده شخصا همه این نصیحتهای پدرانه 😆😆😆شمارو باگوش جان قبول میکنم.ولی من میدونم چرا اینجوری به خودتون اجازه میدین که به راننده این چیزارو بگین.

 292. سلام بعضی از مسافران از عمد مقصد را جلوتر میزنند و در مقصد میگن نتوانستیم مقصددرست را بزنیم در حدود دو کیلومتر جلوتر پیاده میشن دریغ از پرداخت هزینه بیشتر

 293. سلام خسته نباشید بخداقسم من طوری بامسافرهایم برخوردمیکنم خودشون خجالت میکشندخودشان. امتیاز بیشتری بمن دادندجلوی چشمانم فزداویاشب که روشن میکنم بیایم. سرکاری می‌بینم 4و5تاامتیازم کم شده اخی یکی نیست بگه مسافری که خودش امتیاز داده چطوری کم شده ماسفیران به چی دلمون خوش بکنیم حقیقتاً باید شرکت اسنپ یه فکری بکنه متشکرم

 294. خاک توسرتون هرچی دارید از رانندهای بدبخت دارید کثافتا مردومو مسخره خودتون کردین

 295. اشغال تر دزد تر از این اسنپ وجود نداره صدرامد به یسری از مسئولین

 296. خوب بعد میخواین کلا رایگان کار کنیم بعد مسافر میتونه هرنوع بی احترامی کنه خط قرمزتون باید این باشه که راننده بااین گرونی میاد کار کنه همجوره حقشو میخورین

 297. سلام خسته نباشید لطفا بخاطر ماسفیرانم که شده حداقل این امتیازموبه همه سفیران بدهید متشکرم احدپور

 298. سلام به تمام رانندگان زحمت کش اسنپ دست همه شما را میبوسم این شرکت اسنپ اگه تو فکر راننده بودن عزیزان این مسخره بازی ها رو در نمی آوردن بخدا هممون از رو مجبوری هست که العان تو این موقعیت مریضی داریم این کار را می‌کنیم بابا بعضی از مسافر ها از روی لج تمامن نمره منفی میدن بفهمید این خدا لعنتتون کنه من تو همین دونیا دارم نفرینشون میکنم که خدا کنه راننده اسنپ بشن بعد می‌فهمن ما چی میکشیم

 299. این سیستم کاملا اشتباهه.اسنپ همیشه به فکر مسافره و طرف مسافر میگیره و اصلا نمیپرسه از راننده که علت چیه؟سیگار میخواد بکشه نذاری منفی میده لوک اشتباه میزنه دیر می‌رسی منفی میده کاملا بی احترامی می‌کنه به راننده حق نداری حرف بزنی انگار نوکر گماشده بعضی ها هستیم .خانوما که دیگه هیچی فکر میکنن پنج تومن می‌خوان بدن راننده شخصی باباشونیم .تو مسیر ده دقیقا توقف داره میگی بزن کلی غر میزنه آخرشم یه ستاره میده .این سیستمتون خیلی مزخرفه واقعا افتضاحه هیچ حقی به راننده نمیده همیشه یه طرفه

 300. سلام بعضی از مسافرا انتظار بیخودی دارن همه این موارد رو کلا یک به یک رعایت میکنم ولی بعضی وقتا بجا افزایش امتیاز ازش کم میشه

 301. سلام از وقتی امتیازات به ناحق نزولی شده درآمد به شدت کاهش پیدا کرده این اصلا درست نیست.

 302. باسلام يك سوال براي من پيش آمده هفت هزارديدگاه ونظر اينجا نوشته اسنپ دايورت كرده ……..حالافرض كنيم يك مسافري هرده سال يك سرويس پنجي بگيره ازتمام اين هفت هزارنفريكجا دلخورباشه اسنپ حق روبه همون يكنفرميده وراننده ها براش مهم نيستن من ديروز دوسرويس رفتم سه امتياز كم شده درحالي كه تاقبل سيستم جديد امتياز دهي من چندماه يكبار يك امتيازكم يازياد ميشدم الانم خواسته اين هفت هزارنفركه نظردادن اينه كه اين سيستم امتيازدهي به حالت قبل برگرده يااصلاح بشه كه روزي چندامتيازازش كم نشه كه صبح وقتي ميخواد كار كنه باعث دلسرديش نشه خدايي بااين همه گرفتاري ترافيك مشكلات اين امتياز ميشه قوز بالاي قوز اين كساني كه نظردادن انسانهاي شريفي هستن باخودشون ميگن ماكه همه مسائل رو رعايت كرديم باهمه گرفتاري خوش اخلاق بوديم به همه ساز مسافر رقصيديم چراامتيازم كم شده

 303. باسلام اگر دادن ستاره به راننده ازجانب مسافراختیاری عست
  پس چرابخاطرندذدن ستاره الان یکماهه که من اسنپم قطع شده بود
  کارشناسی که اختیاری کردی این قیمت ولطفا بع رانندگان نوداحترام بگذارید واگه واجب ولازمه

  یجوری تعریفش کنید که تاستاره ندادن چه یدونه چه پنج تا
  سفربعدی رونتونن بگیرن

 304. سلام من دیروز ۱۳ سفر رفتم همه امتیاز دادن بعد امروز نگاه کردم ۱امتیاز بیشتر اضاف نشده یعنی چی اخه ….دلخوش همین امتیازها هستیم بعد اینجوری…

 305. سلام
  آقا مگه قرار نیست هر چی امتیاز بالا می‌ره در آمد هم بره بالا؟بخدا من هر چی امتیازم بالا می‌ره سفر متری بهم میفته هم از لحاظ تعداد هم قیمت….قبلا که امتیازم کمتر بود خیلی بهتر امروز کلا تو دوساعت یه دونه سفر تونستم برم‌…به این فکر افتادم به چندتا مسافر بی ادبی چیزی بکنم شاید امتیازم بیاد پایین یکم بهتر

 306. ضمنا در مورد بار غیر متعارف در لغو سفر گزینه لحاظ فرمائید برخی از مسافران خودروی شخصی را با وانت اشتباه میگیرن و حتی درخواست گذاشتن بار نا متعارف مثل لوازم کارگاهی روی صندلی عقب خودرو را دارند

 307. سلام،بنده هم ماشینم مدل بالاست هم اینکه تمامی مسافران از خوش برخوردی من بسیار تشکر میکنند،چطور است که امتیاز من کاهش پیدا کرده؟ضمنا ماشین من جز اکو پلاسه که متاسفانه در آبادان این نوع خودروها برای مسافران نمایش داده نمیشه

 308. سلام. بابا تقصیر مسافر نیندازید. خودتان امتیاز کسر میکنید. روحیه راننده را خراب میکنید. تو 10 روز 20 امتیاز کسر شده.

 309. سلام خسته نباشید
  امتبازدادن خوبه امابه شرط اینکه مسافرباوجدان باشه امتیازالکی نده که خیلی مشاهده شده همینجوری یک تیکی میزنند.
  درضمن اگرامتیازمسافرکم باشه کاش به راننده اعلام می شدکه به این دلایل امتیازشمادراین هفته یاروزکم حساب شده تااگرواقعاصحت داشته باشه به رفع اینهااقدامی ازسوی راننده انجام بشه

 310. سلام من راننده هاي زيادي ميشناسم همه خوب وخوش اخلاق واقعا كساني كه دراسنپ فعاليت ميكنن اكثريت بيشترازاون چيزي كه بايد باشه رعايت ميكنن اگه شماهم براي راننده ها ارزش قائل بشين وبه خواسته راننده ها كه اصلاح سيستم امتياز دهي هست توجه كنين فقط كافيه يك مسلمون پيدابشه واين بيش ازهفت هزاركامنت روبخونهروبخونه بخدابااين گرفتاريها وسختيها وقتي ميخواي كاركني ميبيني امتيازت نه يكي چندتاكم شده دلسرد ونااميدميشن راننده ها

 311. دوستان تمیزی ماشین هیچ ربطی ندارد
  من ماشین شاسی بلند دارم هر روز می‌شورم حتی داخل ماشین هم بعد از هر مسافر با الکل ضد عفونی میکنم
  آهنگ می‌زارم لباس و ظاهر خوب هم دارم
  وای هیچ کس امتیاز نمیده

 312. بعضی وقتها خود برنامه نشان یا مسیر یاب قاطی میکنه و تو کوچه بغلی میفته بعد که بر می گردی قضاوت میشی که مسیر یابی ضعیف یا اینکه من تا اخر مسیر رو رفتم لوکیشن افتاده وسط بیابونی ….که با هدایت مسافر تا مبدا رفتم …زیر پلها که رد کیشم با مسیر های بالای پل قاطی میکنه ….
  یکم بیشتر بنظرم باید راجع ب امتیاز مسیر. یابی تامل و دقت کرد من دیروز همه این مساعل رو امتحان کردم برای راننده ایی که تو منطقه ناشناخته خدمت میکنه خیلی مشکل و بنظر من خیلی روایی نداره امتیازات داده شده

 313. سلام من امتیاز بالا بود ،ماشینم ۵۰۰ میلیون پولش هست ،۷۰ درصد مسافرها همش از ماشینم صحبت میکنن ،۵ ستاره میدن ،تمام نکات حفظ شده ،با دو تا فوق لیسانس، اومدم اسنپ، امروز صبح دیدم ۳ صدم امتیاز کم شده با ۳۰۱ کیلومتر رانندگی ،۲۳ تا مسافر که دیدم و گفتن و تشکر کردن ،چطور میشه؟ حس و اشتیاق راننده رو میگیرید

 314. سلام …با توجه به اینکه بنده تمام قوانین اسنپ را رعایت میکنم …متأسفانه ظرف یک هفته کاری از۴/۸۳به۴/۷۱امتیازم رسیده که کاملا غیر منصفانه هست…

 315. سلام استپ باید برای امتیازبرنامه دقیق تری داشته باشه اخه راننده ای که چندسال کارکرده اگربدبود که همون روزهای اول بااین اعتباردادن حالا ی شما امتیاز صفرمیشد

 316. سلام بنده اصلاً برام درخواست‌های تشویقی نمی‌آید پدر حالیکه همه از من راضی هستند همیشه هم فعال هستم چرا هم درخواست برایم کم ظاهر میشود وهم مبلغ پایین پدر خواستهای تشویقی اصلأ ندارم لطفاً برای همه یکسان نگاه کنید لطفاً 🙏

 317. باسلام ما تمام موارد رو رعایت می کنیم منتهی خیلی وقتها هست که مسافر لوکیشن اشتنباه میفرسته بعد توقع داره که راه رفته رو بر گردیم و علت تاخیر رو گردن راننده میندازن به همین دلیلم ژه وقتهایی تاخیر میشه .یا گاهی خارج از مسیر معرفی شده پیشنهاد میدن که وقتی ما مسیر رو میریم به تاخیر میفتیم یا گاهی توقفهای بی مورد دارن که اگه بگیم با اسنپ هماهنگ کنید یا تغیرر مسیرتون رو با کم دادن امتیاز تلافی می کنن
  گاهی هم میگن پول نقد نداریم شماره کارت بدین وقتی میگیم نه یاذاز طریق اسنپ پرداخت کنین موجب میشه امتیاز کم بدن

  1. در جهان سوم ، مردم به درستی نمره نمیدن ، این شیوه نمره به راننده دادن ، بسیار اشتباهه ، خیلی افراد و دیدم که الکی نمرات پایین میدن فقط برای خنده خودشون و کاملا نشون دهنده عدم شناخت طراحان این پلتفرم از جامعه ست و توهینی به راننده ها ، من خودم از وقتی نمرم دائم در حال کم شدنه ، کمتر کار میکنم ، چون حس میکنم سفرهای کمتری برام میاد و در ضمن شخصیتم اینطوری بیشتر حفظ میشه .

  2. دمت گرم اصلا عقده ای هستن این وسط هم از دیوار پاکوتاه تر دیگه نیست شرکت که فقط طرف مسافر همسافر هم تا از یه چیزی بهش بر بخوره فقط عقده اش رو با چرت پورت امتیاز منفی دادن تلافی می‌کنه اصلا ما کاربران هیچ حقوقی نداریم

  3. از وقتی تماس گرفتم با پشتیبانی اسنپ و بهشون اعتراض کردم لج کردن و سفر برام نمیاد و امتیازام هم خود بخود کم میشه

 318. بابا جمع کنید این بازیارو من دو سال اسنپ کار کردم مثل این سه روز که کار کردم امتیاز کم نکرده
  میخوایین مردم رو از نون خوردن بندازید؟؟
  واقعا متاسفم براتون

  1. دقیقا وضعیت منم همینه از سال ۹۷ امتیازم ۴,۸۸ بود تو عرض یک هفته همینجوری داره میاد پایین رسیده به ۴,۶۸

  2. نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار راننده های جدید چون تازه وارد شدن از هیچی خبر ندارن وهر سرویس بخودی رو میبرن واسنپ دقیقا دنبال همچین افرادی هست

 319. خدالعنتتون كنه با اين سيستم امتياز دهي جديد قبلا هرچند ماهي يك امتياز اضافه ميشد يا كم ميشددوستان راننده براي اينا هيچ ارزشي نداره وگرنه كامنت هاروميخوندن ولحاظ ميكردن اينافقط ميخوان اعصاب راننده صبح كه ازخانه مياد بيرون بهم بريزن فقط به فكرجيب گشادشون هستن هرتصميم وكاري كه ميكنن به ضرر راننده است

  1. واقعیتم همینه فقط دارن با اعصاب مابازی میکنن اصلا این برنامه دنبال در آمد نیست فقط میخوان جوان های ایرانی دچار مشکل عصبی بشون

 320. من‌دیروزچندتاسفررفتم‌هرسفرکه‌رفتم‌یک‌
  امتیازازمن‌کم‌شده‌درصورتی‌که‌خودمسافرجلوخودم‌۵تاستاره‌رابرای‌من‌داده‌چه‌جورازمن‌
  امتیازکم‌شده‌پس‌معلومه‌خوداسنپ‌امتیاز
  میده‌ربطی‌به‌مسافرندارد

  1. داداش هر راننده جدیدی که وارد اسنپ میشه بخاطر اینکه جذبش کنن تا مدتی امتیاز بالایی بهش میدن تا کاملاجذب بشه بعدا که جذب شد مثل ما ها باهاش بازی میکنن تا طرف فکر کنه حتما ایراد از خودشه

  2. دقیقا همینطوره که گفتی من سمند دارم با بهترین کیفیت سواری و صندلی های چرمی و عطر خوب تو ماشین استفاده میکنم و با مسافر با نهایت احترام برخورد میکنم چند روزه هر روز امتیاز من داره کم میشه حیف اون عطری که ت ماشین میزدم دیگه برام اهمیتی نداره این جماعت هر تحویلشون بگیری بدتر میشه اسنپ هم از خودش امتیاز میده مسافر فقط چند در صد تاثیر داره

  3. چند ماهه اینا رو مینویسم اصلاً اهمیت نمیدن، پس برا چی بنویسیم، که هم وقت تلف میکنیم هم اینترنت مصرفی بجیب اونا میره، این نوشتنها رو ول کنيم، بفکر چاره باشیم. فقط تحریم.

  4. من یبارهم نوشتم تحریم، کسی اهمت نداد عوضش همانروز هشت نمره از امتیازم کم شد، پس حقتونه که کم بشه، هی بنویسید، برا اونا ارزشی نداریم، برا اسنپ مثل گوسفند میمانیم، سه روزه عوارض هم میگیرن.

  5. شک نکن خود اسنپ امتیاز میده چونکه من دیروز ۲ سفر رفتم هر دو هم امتیاز خوب دادن بعدش امروز صبح نگاه کردم ۷ امتیاز ازم کم شده ،خیلی بی انصافن

 321. همه موارد رعایت میشه باب میل مسافر
  بعد نمیدونم چرا هر روز یه امتیازی باید کم بشه از راننده.ب جایی رسیده مسافر میگه سیگار میخوام بکشم بگی نه امتیاز منفی میده و میره چارتا هم میزاره روش بیچاره راننده باید ضرر کنه .این بخدا درست نیست

 322. سلام،، تمام موارد رعایت میکنم و اکثرا مسافرا ارم راضیند، و امتیاز بیشتر بهم میدند، ولی هروز امتیازم میاد پایین دلیلشو نمیدونم چیه،مگر امتیاز با دادن ستاره مسافر حل نمیشه، خوب چرا مسافر ازم راضیه و جلو چشمم 5☆میده، هروز خدا امتیاز میاد پایین

 323. من‌همه‌مواردرارعایت‌میکنم‌امتیازمن‌۶تا
  اومده‌پاین‌این‌چه‌جورامتیازدهی‌است

 324. سلام وقت‌بخیرچرامن‌سفربیشترکه‌میرم‌امتیازم‌
  کمترشده‌پیگیری‌کنیدممنون

 325. سلام با بهترین شکل ممکن با برخورد بسیار عالی رفتار مناسب رانندگی آرمش بخش وماشینی تمیز و. . .
  باز وقتی برنامه اسنپ رو روشن میکنم می بینم امتیاز منفی خوردم ؟
  آیا این حق من راننده نیست که شرکت اسنپ طی پیامی به ناوگان راننده خود اطلاع بده که به این دلیل دراین سفر امتیاز شما کسر گردید .لطفا پیگیری فرمایید .

 326. من تمام موارد را رعایت می کنم ولی امتیاز هر روز کم می شود مگر مسافر چی از راننده می خواد جز یک سفر امت و خوب و به موقع یکم هم منصف باشند

 327. با سلام
  من همه موارد لازم در یک سفر رو انجام میدم
  ماشینم صفروخیلی تمیزهست ولی باز هم شاهدامتیاز منفی میشم؟؟؟؟؟

 328. دیگه محاله برای این مردم شیراز کاری انجام بدم ادم های پست فرت که به برادر امام رضا رحم نکرون به امتیاز من رحم میکنن

  1. اخوی حرمت نگه دار تو معلومه کدوم طرفی میتونی نیای شیراز کار کنی همون شهر گل و بلبل خودت بمون امثال جنابعالی شیراز به این روز انداختن بی ادب معلوم با مسافر چه رفتاری داری

 329. سلام بخدا این بی انصافی در حق راننده ها 99درصد مسافرا نمی دونن امتیاز چیه اون 10درصدی هم که میدونن منفی میدن هرکاری هم که بکنی منفی میدن مگر اینکه سوار گردنمون بکنیم

 330. چطورازلحاض منطقی ممکنه اخه!!!؟بنده در۲۴ساعت نمرماز۴/48به۴/4کاهش یافت واقعا نظارتی هم داره اسنپ؟

  1. آقا من دیروز 4.64بودم کلا چون پسرم حالش خوب نبود 4تا سفر رفتم با اینکه می‌دونم اونها هم امتیاز خوب بهم دادن .حالا من میگم اصلا چهارتایی امتیازندادند بعد صبح روشن کردم گوشیمو دیدم شدم4.5یعنی یک ماه مسافر می‌بری نزدیک 200تاسفر میرم 6امتیاز جمع میکنم طی 2ساعت با4تا مسافر 16امتیاز از من کم شده بابا پیگیری کنید وجدان دارید بگید برای چی خودمون اصلاح کنیم بچه که نیستیم با انصافها

 331. سلام موارد بالا را از بدیهی ترین اصول یک راننده هستش و اغلب راننده ها این موارد را رعایت میکنن بعنوان مثال بنده بعد هر سرویس ماشین را تمیز و ضد عفونی میکنم و همیشه کولر روشن هستش و تمامه تلاشمو کردم تمامیه این اصول را رعایت مکنم ولی اغلب مسافران عجله دارن و مشغله فکری آنها مانعه امتیاز دهی درست میشه و شاهده کمتر شدن امتیاز میشه وقتی بخودم ایمان دارم که رعایت کردم انقدر دلسردم کرده که الان چندین روزه آنلاین نمیشم دو بار هم در گیر کرونا شدم ولی متاسفانه هیچ پیگیری نمیشه خدمات پیش کش . شما که واسه کاربر مسافر این همه گزینه گذاشتید یه دو سه گزینه واسه عدم سرویس دهی واسه کاربر راننده بزارید ببینید دردش چیه علت چیه الویت اسنپ مسافر است ولی نمیدانند اگه راننده دلسرد شود دیگر مسافری هم نیست مثله یک زنجیرست

  1. دوست من اینا وقتی دیدن این سیستم به نفعشونه و راننده با تمام مشکلات گفته شده بازم کار میکنه پس اهمیت نمیدن.

 332. سلام اصلاگفته هاتون قیول ندارم زیرا کلیه مواردیکه اعلام کردید رو انحام میدم پدر بیامرز اامیلیون خرج موتور ماشینم شد بابت کولرهای که تو تابستان از ماشین گرفتم پس چرا امتیازم هی کم میشه جهت هکاری توی تمام نظرخواهیاتون شرکت میکنم

 333. چند وقته که امتیاز داره زیاد میشه و باعث خوشحالیم هست. اول هر سفر از مسافر میپرسم که آهنگ در حال پخش مزاحمشون نیست؟
  اکثرا موافق آهنگ در حال پخش هستند ولی اگر کسی معترض باشه، خاموشش میکنم تا راحت باشه که به ندرت پیش میاد.
  تو نظافت داخل اتومبیل هم بیشتر رعایت میکنم.
  همین دو کار تغییراتی هست که انجام دادم وگرنه بقیه موارد همون قبلیهاست که انجام می‌دادم.
  افزایش امتیاز باعث ایجاد حس بهتری در من شده که از مسافران و همچنین اسنپ سپاسگزارم.

 334. سلام مجدد اقای جعفری عزیز امتیاز شما از 4/56میگید شده 4/6 که یعنی میشه ۶۰ امتیازتونو بالا بردن دوست عزیز اما ۶۰یا۵۰رو میزنند۵یا۶ متوجه منظور من شدید همکار عزیز

 335. اگر مسافر تقاضا سیگار کشیدن میکند منکه اجازه نمیدم وهمیشه امتیازم پائن است

 336. اصلااینطورنیست روزیکه بیماربودم وکارنکردم امتیاز کم کردیدوزمانیکه کمترمصافربگیریم بازامتیازکم میکنید ولی توپنج سال هنوز بابت لغوسفر پولی پرداخت نکردیدولی اگرمامسافرولغوکنیم یابه اشتباه اوکی کردیم وسریع لغوکردیدجریمه میشیم کاملایکطرفه هست

  1. سلام بهزاد آریایی عزیز امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید دوست عزیز.کاملا با گفته های تان موافقم.

 337. اگر امتیاز از طریق مسافر داده میشود پس علت نارضایتی و یا رضایت باید سوال شود و ایراد را بصورت یک پیامک در اختیار رانندگان قرار داد تا ایراد برطرف گردد

  1. با درود و خسته نباشید با گفتار شما کاملا موافقم منم همیشه حرفم این بوده که نواقص و خوبی هاس راننده رو باید با پیام مسیج یا داخل برنامه بهش اعلام کنند برای هر چه بهتر شدن سفر های اسنپی

 338. سلام من روزی دو یا سه سرویس میرم امتیاز بالای هفت بود ولی روز به روز داره کم میشه رفتار و تمیزی ماشین هم مثل قبل هست چطوری میشه اون موقع خوب بود الان نه کسی بودم که اسنپ زنگ زد بهم و قدردانی کرد گفتن اکثر مسافران راضی هستند از شما

 339. این اینگلیسی که نوشته شده جلوی کامنت من چیه برای کسای دیگه که پیام گذاشتن نیست فقط جلوی کامنت منه

 340. سلام من با عزت احترام مسافر سوار و به مقصد میرسونم ولی امتیازم خیلی پایین هستش صادقانه

 341. خیلی امتیاز نمیدن خیلی ماسک ندارن با پول کم میرن میان هر کاری دوست دارن میکنن هرروزامتیازم کم میشه ماهم فقط بله خیر میگیم مسافر امتیاز داشت با خیر ما چکار کنیم حداقل یه گزینه بزارید که ناهم بتونیم شکایت کنیم شما شکایت اونا رو تو امتیاز ما تاثیر میاین و ما باید همه کارهای اونا رو نادیده بگیریم

 342. باسلام.مسئولین محترم باتوجه به کاهش بی دلیل روزانه امتیاز فعالیت دراین ناوگان برای راننده دلسرد کننده ونهایتا منجربه فعالیت کمترمیشود.

 343. با سلام کسی هم جواب ما رو نداد که چطور در روزی که من سرویسی نرفتم چطور مسافر امتیاز منفی داد وامتیاز ۴/۵۳مارو ۴/۵۱ کردن جای تامل و پرسش است( لطفا جواب بدین به چه دلیل امتیاز از من کم شده ؟؟؟؟)

 344. با درود و خسته نباشید چرا هی امتیازات کم میشه چند روزه من امتیازم ۴/۹۰ بود طی چهار روز شده ۴/۷۲ طی ۴ روز ۱۸ امتیاز ازم کم شده سه ساله اسنپ کار میکنم تا بحال همچنین مشکلی نداشتم دلیل این کار چیه انصافا روحیه آدم و خراب میکنه چون منی که راننده قدیمی اسنپ هستم و با قوانین و مقررات و رعایت کردن اصول اسنپ آشنایی دارم و تمامی قوانین و رعایت میکنم خیلی ضد حاله این مدل هر روز اسنپ و روشن کنم و ببینم امتیازات کم‌ شده مثلا امروز روشن کردم دیدم ۶ امتیازام یهو کم شده امتیازم به حدی روحیم خراب شد که اسنپ و باز خاموش کردم و کار نکردم لطفا درست کنید برنامه رو مثل قبل بشه با سپاس فراوان و خسته نباشید ها

 345. سلام واقعانمیدونم بایدچه کارکنیم تامسافرین محترم راضی شوندهمه ی این مواردی که میفرماییدرعایت میکنیم ولی هرروزداره ازامتیازام کمترمیشه .وقتی که مسافرمیشینه توماشین ومیگی باسرعت ۱۰۰تابروومن عجله دارم من بایدازایشون دستوربگیرم اگردرشهربااین سرعت برم که هرروزبایدجریمه بشم ؛همین موضوع باعث دلخوری مسافرمیشه واین موضوع باعث میشه که امتیازات کم بشه این کارظلم به من راننده است.ممنون

 346. من همه موارد را رعایت می کنم اما انگار مسافر حال نداره بیشتر از یک ستاره را پر کنه

 347. عرض سلام و ارادت…همکاران گرامی من خودم شخصا با مسافران اسنپ در رابطه با اینکه چه مواردی رو بیشتر برای دادن امتیاز در نظر دارند…بیشتر نارضایتی خود را از پشتیبانی کارکنان محترم اسنپ دارند و فکر میکنند در مجموع ندادن امتیاز مثبت می تواند در روند بهبودی عملکرد ناوگان حمل و نقل اسنپ تاثیر گذار باشد و همچنین بخشی از آن هم مربوط به سیاست مدیریتی خود اسنپ می باشد که رانندگان زحمتکش عملکرد بهتری داشته باشند…در مجموع بهتر است آنچه را که در جامعه متعارف است رعایت نمایید و به بالا و پایین آمدن امتیاز توجهی نکنید که بیشتر عملکرد کاری شما را ضعیف تر خواهد کرد…با آرزوی موفقیت برای تمامی عزیزان فعال و تلاشگر

 348. سلام مجدد لطفا برای خود برنامه اسنپ یه مکان یاب درست تعبیه کنید نیاز نباشه سردرگم باشیم .یه نقشه تو خود ثبت لوکیشن اضافه کنید خسته شدیم

 349. سلام چرا امتیاز من تو ده روز گذشته از 473 اومده به 447 سعی میکنم همیشه اکثر اون موارد بالا رو رعایت کنم برای چی بازم اومده پایین مگه میشه تا حالا اینقدر امتیازم پایین نبوده اگه چیزی بوده که مسافرا بهش امتیاز منفی دادن لطفا اطلاع رسانی کنید تا رفع بشه چند بارم تماس گرفتم گفتن محرمانس خوب اگه اینجوریه برای چی اون مواردو گذاشتین که مسافر بهش امتیاز مثبت یا منفی بده

 350. آقا خانم من همه چیز را رعایت میکنم حتی تو خیلی موارد توقف بدون اجرتم دارم ولی این نامردیه امتیازم پایین میاد اگه این کارا رعایت کردنا الکیه بگید ما لاقل رعایت نکنیم

 351. سلام چرا امتیاز من تو ده روز گذشته از 473 اومده به 447 سعی میکنم همیشه اکثر اون موارد بالا رو رعایت کنم برای چی بازم اومده پایین مگه میشه تا حالا اینقدر امتیازم پایین نبوده اگه چیزی بوده که مسافرا بهش امتیاز منفی دادن لطفا اطلاع رسانی کنید تا رفع بشه چند بارم تماس گرفتم گفتن محرمانس خوب اگه اینجوریه برای چی اون مواردو گذاشتین که مسافر بهش امتیاز مثبت یا منفی بده

 352. سلام چرا امتیاز من تو ده روز گذشته از 473 اومده به 447 سعی میکنم همیشه اکثر اون موارد بالا رو رعایت کنم برای چی بازم اومده پایین مگه میشه تا حالا اینقدر امتیازم پایین نبوده اگه چیزی بوده که مسافرا بهش امتیاز منفی دادن لطفا اطلاع رسانی کنید تا رفع بشه ممنون چند بارم تماس گرفتم گفتن محرمانس خوب اگه اینجوریه برای چی اون مواردو گذاشتین که مسافر بهش امتیاز مثبت یا منفی بده

 353. مسافر اصلا حوصله ندارم ی ستاره هم ب زور میزنه این مسخره بازیا چیه امتیاز نخواستیم آقا مث آدم مسافر بده جابجا کنیم والا این ژیگول بازیها چیه خداوکیلی مارو ایستگاه کردین

 354. سلامچرایهدفعه۶۷صدم امتیازکم کردید ۱امتیاز میدن بعد این همه امتیاز کم مکنید چرا ؟ باتشکر

 355. سلام …والا نمیدونیم چه خبره مسافر رو سروقت سوار کن حتی از دقیقه ای که خود نقشه میزنه با احترام و خوشرویی ببر برسون اخرشم امتیاز کم میدن این کمال نامردیه که نون راننده رو میبُرَن چند هفته مسدود بودم با هزار امتحان دوباره رفع مسدودی شدم امتیازم از ۷۱ شده ۹ امروز باز برنامه رو تا باز کردم دیدم همون ۹ هم شده ۲ ….خودم خدایی بارها شاهد بودم مسافر تا هزینه سفر رو پرداخت کرده کلا برنامه رو بسته یا الکی رو یک عددی زده گوشی رو خاموش میکنه د برو …اسنپ نباید اینجوری به رانندهاش ظلم کنه اونم این روزا که مردم حوصله پلک زدن هم ندارن چه برسه بخان وقت بزارن برای امتیاز دادن به راننده …خواهشن این رو بررسی و از قانون بر دارید …تشکر

 356. سلام تمام نکاتی رو که گفتید من انجام میدم ولی روزی 2امتیاز کم میشه علت چیه؟

 357. الان ۱۵روزه امتیازم از ۴/۸رسیده به۴/۳۹نمیدونم داستان چیه..ولی میدووونم خوده اسنپ منفی میده مسافر خوایتم نی خانومای عقده ای هم نگاشون نکنی منفی میدن

 358. سلام دیروز عصر ازسوی اسنپ برام پیامک اومد که شما برگزیده انتخاب شدید ومیتونید ازتمام مزایای اسنپ استفاده کنید واخر ماه حساب کنید
  طولی نکشید که نصف شب دیدم ۴ امتیاز ازم کم شده بقول معروف قسم حضرت عباس رو قبول کنم یا دم خروس رو
  بر خلاف همه محترم شمردن مسافران حیرتم ا ز این نتیجه کار

 359. واقعا چیز چرتیه گفته های بالا من دیروز بیست سفر داشتم،امروز امتیازم از ۴/۶۸رسیده به۴/۶ یکدفعه که با همشون تمام موارد بالا رو رعایت کرد چرا اخه؟؟؟؟؟
  کاش میشد اون گزینه های روکه برای راننده در نظر دارین برای مسافر هم قرار بدین که اون ها هم امتیاز بدیم راضی و ناراضی چه دردی رو دوا میکنه

 360. اسنپ امتیاز هارو درست نمیده نکند عامل انسانی دخیل هست من به نود درصد مسافرام محترمانه میگم لطفا اگه ازین سفر برخورد راننده نحوه رانندگی راضی یا ناراضی بودید در قسمت گزینه های سفر حتما بعد پایان سفر اعلام کنید خیلی ها در حضور من امتیاز میدن تیک میزنن اما فرداش تو امتیاز من هیچ تاثیری نداشته اسنپ لطفا صادق باش هیچ طرحی به نفع راننده های خوب که با جان و مال خود کار میکنند ندارید سر مبلغ سفر هم از جیب راننده به مسافر تخفیف بدین هزینه کنسلی که کلی معطل شدی دوبار زنگ زدی هزار و پانصد ریختی دست شما درد نکنه!!!

 361. سلام من تا الان باخودم میگفتم ینی چی من همه نکات رو ۹۰درصد رعایت میکنم
  پس چرا امتیازم روز به روز کمتر میشه
  مسافر هایی که سوار ماشینم میشن،۹۹درصد راضین،
  هر روز هم امتیازم،کمترا میشه،من نمیفهمم کسی نیست رسیدگی کنه
  کمیسیون مثل بنز که برمیدارین حداقل امتیاز رو دستکاری نکنید
  فقط فکر منافع خودتون نباشید به فکر بقیه هم باشید

 362. سلام من چند ماهه ماشینم را عوض کردم واز اون روز هر روز بدون اینکه مشکلی باشه امتیاز کم میشه بار ها با اسنپ تماس گرفتم اما هیچ فایده ای نداشته ای کاش یک بارباهاگ تماس می‌گرفتید وعلت این وضعیت را بهم میگفتید به نظر خودم هیچ مشکلی نبوده خواهشن رسیدگی کنید

 363. مسافر هرچقدرهم که نکات اسنپ را گوش کنیم بازهم کارخودشو انجام وامتیازمنفی ثبت میکنه

 364. من امتیازم 7/8بود توی 3هفته آمد روی 4/46نه خلاف قانون اسنپ کار کردم نه پول اضافی گرفتم نه راندگی پرخطر کردم نه سعی کردم به موقع به مبدع و مقصد برسم موزیک همش روشن بوده ماشین هفته به هفته نظافت میشه تعمیرات به موقع بوده نمی‌دونم چرا آنقدر امتیازم کم شده
  یه مثال میزنم براتون که زیاد خودتون دیگر امتیاز نکنید
  اگه دقت کرده باشین تو مجلس که می‌رید طرف پولدار باشه بهترین غذاها بده میگن با این مال ثروتش حالا چیداده جلوی سگ بزاری نمیخوره
  حالا اگه فقیر باشی و نرمال ترین غذاها رو بده میگن آخر عمری دست از خسیس برایش برنداشت

 365. چرا هر روز داره از امتیاز من کم میشه. من هم ماشینم تمیزه هم خوش بو هم ظاهرم اراسته همه موارد رعایت کردم مسافرم مطمعنم امتیاز بالا بهم میدن. ولی از ۴/۷۳ امتیازم شده ۴/۵۹ این چه وعضشه

 366. همه این موارد انجام میشه ولی هر بار که میرم میبینم امتیاز منفی مشکلتون چیه؟؟؟

 367. دوسال تواسنپم روزی ده ساعت کارمیکنم امتیازم با ی ادمی که دوماه تواسنپه وشبی دوساعتم کارنمیکنه امتیازامون یکیه واقعا خنده دار نیست

 368. سلام والا همه رو ما انجام میدیم بازم منفی میخوریم فقط اینو فهمیدیم که وقتی انلاین پرداخت میشه امتیاز میره بالا بعداون کلا منفی میخوری اصلا هم ربطی به مسافر نداره اگه پرداخت مسافر انلاین بود اسنپ امتیازو میبره بالا پس الکی نگید مسافر امتیاز میده

 369. سلام این موارد صحیح ولی امتیاز من در یک روز 10 امتیاز پایین امده نمی دونم چرا

 370. من یک دونه یک دونه امتیاز میکنم چهارتا چهارتا کم میشی نمیدونم چرا

 371. تو عرض یک هفته از ۴/۸۷ رسیدم به ۴/۷۴ قوانین فقط برای راننده اس ؟ یه محدودیتی باید برای امتیاز باشه یه سریا که ستاره رو به عنوان بازی میبینن یه سریا که دیگه واقعا انتظارای بیخودی دارن من مسئول اینکه شما پول نقد نداری که نیستم میگی یه عابر بانک نگه دار بعد توقف هم نمیزنه یا طرف یه ربع نگهت میداره بعد بهش میگی لطفا اگه امکانش هست توقف رو داخل برنامه بزنید بهش برمیخوره امتیاز کم میده ، یه فرهنگ سازی درست کنید توجیح نیستن ، مقصد رو میزنن سر خیابون بعد داخل ۳,۴ تا کوچه میبرنت جلو درمیخوان پیاده شن ، یه جوری فرهنگ سازی کنید اموزش بدید والا خسته شدیم

 372. واقعا چرا از ذوق راننده میزنین وقتی ک من کار نمیکنم انتیاز کم میکنین بخدا ما با پول این اسنپ داریم خونواده نگه میداریم

 373. مسافر جلو سوپری کارداره .سوارشدنش با تاخیر. پولهم میخوات ازکارت بکشه …..
  آخرش انگار راننده استپ نوکرش است.اگر حرفی هم بگویی.نمره آن منفی میدان.پس حق و حقوق وحرمت راننده چی میشه…

 374. وقتی هزینه سفرکم است.ومسافرهم خیلی علکی امتیاز کم میده دیگه آدم به چه دلش
  خوش باش تواسنپ

 375. سلام.من نیز همه مواردرارعایت میکنم ولی متاسفانه مسافرها خیلی پر توقع شده‌اند
  تازه بایدباگوشی خودت یک هزینه هم داشته باشی . مثلاً به مسافر تماس میگیری وپیام میدی کدام بلوک هستید .چون داخل مجتمع دقیق مشخص نیست.طرف طلبکارم است ازراننده،🤔🤔🤔

 376. من همه ی جوانب رو رعایت میکنم دلیلش چیه دیگه امتیاز کم میکنین پاداش نمیدین طرح ویژه نمیزارین ازطرفی هم ازراننده ها شاکی هستین یدفه اسنپ روببندین راننده ها برن با تپسی یا آزاد کارکنن

 377. باسلام خسته نباشیدامتیاز من 4.81بوددرعرض چندروز به 4.48تبدیل شده حالابرام پیام اومده که ازمسافردرخواست سفرنقدی کرده ایدولی من این کارونکردم چون برنامه اسنپ که تسویه لحظه ای داردواین کاردرستی نیستکه ارمسافراین درخواست پرداخت نقدی بخوای

 378. سلام تو یک کلمه ادامه همکاری که به نفع مسافر به ضرر راننده باشد به درد هیچ کسی نمیخوره یاعلی مدد عزت زیاد

 379. بابا هرچقدرم رعایت کنی بازم امتیازات کم میشه من تو چهار روز با بهترین کیفیت سفر انجام دادم و ماشین صفر و تمیز و آراستگی و موزیک و… ولی امتیازم از ۴/۷ الان شده ۴/۵۲ خنده داره واقعا زحمات یک راننده اصلا برای اسنپ مهم نیست فقط مسافر مهمه

 380. سلام راستش اسنپ فقط حق رابه مسافران میده ولی خبرازرفتارمسافران نداره که انگارراننده وماشین راخریدن مثلامن توترافیک سنگین قرارگرفتم باهزارمکافات وکوچه پس کوچه خودم رازودتربه مسافررساندم بعدبالحن تندوبی ادبانه مسافرمواجه شدم چی شدفردادیدم ۶امتیازازم کم شدواقعاازاسنپ ناراضیم ولی ناچاربه کارکردنم

 381. من همه موارد رعایت میکنم کاش یکی به مسافر هامیگفت اینم خودش یه قضاوت کردنه باید اون دنیا جواب بدن من بهم بر میخره دارم تلاش میکنم هرروز امتیازم کم میشه

 382. سلام اگه امکان داره علت کسر امتیاز به راننده ارسال بشه یا این امتیاز را جمع کنید بندازید دور یا با اعصاب مردم بازی نکنید

  1. دقیقا … چرا برنامه اسنپ در قبال دلیل کسر امتیاز و مسدود کردنای حساب کاربر اونم ببی مورد.هیچ وقت پاسخ گو نیست و همیشه جواب قانع کننده ای نداره برلی اراعه. دیکتاتور تر از سیستم اسنپ وجود نداره

 383. من فکر میکنم الکیه و پایه و اساس خاصی نداره بلکه بصورت سلیقه ای کم میشه

 384. والا همه جوره در خدمت مسافرم ولی هر روز امتیاز کم میشه ای کاش یکی بود علت و نقص کارمون را بهمون میگفت

 385. با سلام به نظر من این فرمول سفر زیاد بعلاوه ی لغو کمتر مساوی با امتیاز بیشتر کاملا اشتباهه چون باعث میشه مسیرهای راه دور رو نزنیم بنده بارها خواستم سفرای شهرستانو بزنم میبینم تا برم و برگردم شب شده برا روزی دو سه سفر

 386. با سلام من تمامی قوانین رعایت میکنم ولی چندین مسافر جلوی خودم ۵ امتیاز را کامل داده ولی امتیاز من بالا نرفته نمیدانم چرا

 387. والاامتیازمن گیرکردبالانمیرپیش خودم بهم امتیازمیدن ولی تکون نمیخوره

 388. سلام.
  ازهفته قبل روزانه امتیازم کم میشودلطف کنیدعلت آن را به من اعلام کنید .
  باتشکر

 389. سلام من تمام موارد ذکر شده را رعایت کردم اما مدام امتیاز منفی میگیرم علتش چیه

 390. سلام من امتیازم ۴/۶۱ بود وهرروز ۹تا ۱۰ تا سفر میرم وهرروز ۶ امتیاز کم شده رسیده به ۳۶ یعنی چه چرا کم شده تمام قوانین هم رعایت می کنم ولی خود مسافر رعایت نمی کنه بدون اجازه سیگار روشن می کنه توماشین از کلمات رکیک استفاده می کنه تا مقصد چند بارتوقف میکنه وووو…..

 391. سلام امتیاز منم کم شده چرا به چه علت شش امتیاز کم کردین منتظر جوابم

 392. سلام من تمام نکات رعایت میکنم همه
  راضین نمیدونم چرا امتیاز نمیگیرم
  خواهشن رسیدگی کنین یا کمکم کنین
  جزو راننده های برتر باشم چون واسه کارم و شغلم ارزش قاعل میشم ممنونم ❤❤❤
  ۰۹۱۱۹۱۰۶۶۴۵

 393. سلام بحث امتیاز دهی یک بحث روانی هست ولی وقتی علت افزایش ویا کاهش امتیاز برای داننده مشخص نباشد تاثیرش منفی خواهد شد قابل توجه اسنپ

 394. کم کردن امتیاز بنظرم ربطی به مسافر ندارد شما یکی از مسافران که ازمن ناراضی باشد بیاورید ،همیشه ماشین تمیز اخلاق خوب وار کوتاهترین مسیر مسافرت را انجام داده ام ولی کم کردن امتیاز را منصفانه نمی‌دانم،

 395. سلام خسته نباشید
  نمیخوان مثل بعضی ها الفاض بد بکار ببرم ولی اون کسی که این ایده رو داده احتمالا یک ستون پنجمه که داره فاصله ما رو از اسنپ دور میکنه تا رقبای دیگه پیشرفت کنند .اوایل اسنپ خوب بود الآن داره زورای آخرشو میزنه یک روز ما رو جریمه میکنن ، یک روز امتیاز کم میکنند ، دارند هزار ترفند بکار میبرند که فقط پول بجیب بزنند.آقا تا به راننده بها ندی راننده دل بکار نمیده ، شما که سواد این کار رو ندارین چرا آمدین تو این کار.وسلام.

 396. من بانهایت احترام با مسافر برخورد میکنم وهمه موارد رعایت میکنم خود مسافرها هم غالبا اظهار رضایت میکنند ..عجیبه که هر صبح امتیازم کم وکمتر میشه…انگیزه کارکردن تو اسنپ کمرنگ میشه اینجوری

 397. اسنپ فقط به چیزی که اهمیت نمیده راننده هستش .اسنپ فقط پول کمسیون براش مهمه ‌‌.روزایی که طرح پاداش هستش قیمت سفرها از نصف هم کمتر میشه که مثلا میخواد ۱۰۰ تومن پاداش بده ولی فکرشو بکن سفر ۲۰ تومنی راننده ۱۰ تومن شده راننده دلش خوشه که ۲۵ تا سفر بره مثلا ۱۰۰ تومن پاداش بگیره از قیمت سفر میزنه جایزه میده مسخرس …اگه قانونی در کار بود اول اسنپ را محاکمه میکرد بدلیل سود جویی و پولشویی از رانندگان …بدون بیمه بدون احساس مسولیت در قبال راننده . پول چاپ میکنن سو استفاده از قشر راننده محتاج … واقعا ک

 398. با عرض سلام
  ببخشید برنامه مشگل داره ؟ من امتیازم ۴/۹۶ پرید۴/۹ میشه بگین این چطور حساب میشه بدون کوچکترین مشگلی با مسافر یا ناراحتی که باعث شه منفی بگیرم همه با احترام سوار و پیاده شدن حالا چطور یکدفعه ۸۷ امتیاز من پرید !!!!!!!!!!!!!!
  لطفا پیگیری کنید اگه انقدر بی حساب کم و زیاد میشه حذفش کنید چون شخصیت مهمه به ادم بر میخوره

 399. واقعا برای اسنپ متاسفم که این همه هوای مسافر داره
  راننده براش پشم هم حساب نمیشه

 400. سلام من دو سال کار کردم تا امتیازم رسید به ۶/۷۲ ولی یک روز صبح که برنامه رو باز کردم دیدم شده ۴/۶۵ و به این نتیجه رسیدم که همه این کارها زیر سر خودشونه یا اینکه برنامشون مشکل داره که نمیخوان قبول کنن و میخوان راننده رو با مسافرها بد بین کنن

 401. ۲روزکارنکردم روزسوم۲تاسفررفتم اماامتیازم از۶۴به۶۰رسید،وجدانااین درسته؟منکه خیلی دلسرمیشم وقتیکه میبینم الکی ازم امتیازکسر میشه.

 402. سلام
  تمام صحبت ها درست است و به نفع خود راننده است از همه لحاظ امتیاز هم بستگی به وجدان مسافر دارد و حال خود مسافر وگرنه همه ما ماشینمون تمیز و آراسته بودن و همه و همه را انجام می‌دهیم چرا انجام ندهیم یک مورد شخصی است و خودمان اول لذت می‌بریم بعد مسافر
  درکل امتیاز خوبه که جمع کنیم
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 403. واقعا متاسفم برا اسنپ ،با این امتیاز کم کردنش داره راننده هاشو از دست میده بخدا فقط بدون دلیل امتیاز کم میکنه ،روزی ۵ امتیاز کم میکنه هفته ای یک امتیاز میده

 404. سلام بعضی از مسافران برای کسی دیگر اسنپ میگیرند و خودشان در ماشین نیست اند و امتیاز کم میدن بیچاره راننده که ندید قضاوت میشه

 405. ماشین در بهترین حالت ممکن از نظر نظافت و تمیزی قرار دارد.تمام نکات مذکورهم رعایت میکنم.ولی هر روز از امتیازم کسر میشود.نحوه امتیاز دهی مسافرین بعضی اوقات واقعا ناعادلانه و به ناحق می باشد.

 406. سلام خسته نباشید من امتیازم بالا بود توو سه روز ده امتیاز امتیازم کم شد بعد یک روز کار نکردم دوباره چن امتیاز کم شد چطور میشه من که همیشه امتیازم بالا بود چطور سه روز اینهمه کم میشه اخه واقعا ناامید ادم میشه . ممنون

 407. به عنوان راننده اسنپ وتجربیاتی که کسب کردم پیشنهاد میکنم که علت عدم رضایت مسافر بلافاصله بعد ازسرویس به راننده اعلام بشه که درجهت رفع مشکل اقدامات لازم انجام بشه وگرنه من ازکجا باید معایب یا محاسن خدماتم رو متوجه بشم شاید مسافر ازسرمردم آزاری نمره بد میده اینجوری که الان نمره کم میشه به قاضی رفتن یک طرفه اس شاید ازروی قصد وغرض نمره بد داده میشه

 408. تمام این موارد رو رعایت کردم مخصوصا دیشب همه مسافرام خودشون اعلان رضایت لفظی کردن که راضی بودن ازهر نظر ولی متاسفانه امروز نگاه کردم دیدم یه نمره کم شده بجای زیاد شدن واین حس بدی رو به راننده میده که زیاد اهمیت نده به این چیزا من یه ماهه دوباره شروع بکار کردم به نسبت خدماتی که ارائه دادم به نظر خودم حدااقل چهار یا پنج نمره کم دارم مخصوصا دیشب ازنظر خودم بهترین شب ازنظر رابطه خوب بامسافر. تمیزی. وهرچی که لازمه بود ولی صب یه نمره کم شده باعث دلسردی راننده میشه یاحدااقل راننده بدونه این کسر نمره به چه علت بوده دفعه بعد اون نقص روبرطرف کنه اما مشخص نیست بهترین سرویس رو ارائه میدی نمره منفی میگیری.. شما جای من بودید چه حسی پیدا میکردید.. این ضعف بزرگی به نظر من که راننده باید درجریان قرار بگیره وقتی نمره منفی یامثبت میگیره اعلام بشه به این علت بوده که نقطه ضعف برطرف یاتقویت بشه ممنون

 409. دیگه کم مونده مسافر مارو اره بعد آخر سر امتیاز کم یا نمیدن بعد مسافر نوبت اسنپ میرسه که دکمه آف مارو بزنه ای کاش جوری بشه دوباره آژانس دوباره باز بشه صاحب آژانس هوای راننده داشت اسنپ نداره

 410. با عرض سلام باور کنید من بیشتر کارایی که می‌بایست انجام بدم در رابطه مسافر انجام میدم وبیشتر مسافرها با رضایتمندی پیاده میشن ولی هر روز امتیاز م‌کم‌میشه‌

 411. سلام
  من یه لیست سوال درست کردم تا مسافر سوار میشه ازش میپرسم
  ۱ از کدوم مسیر برم
  ۲ از موزیک راضی هستید
  ۳ کولر روشن باشه یا خاموش کنم
  ۴ از بوی عطر داخل ماشین خوشت میاد یا یکی دیگه بزنم
  ۵ صندلیتون راحت هست
  ۶ تمایل دارید باهاتون صحبت کنم
  ۷ از نوع لباس پوشیدنم راضی هستید
  ۸ ….
  ولی نمیدونم چرا مسافرا فکر میکنن من دیوونم اصلا به سوالام جواب نمیدن
  به نظر شما چیکار کنم

 412. سلام
  بنظر من که این روش امتیاز کاملا نا عادلانه است
  چون که ما اصلا نمیدونیم مشکل مسافر چیه فقط پیلینیم که نمره منفی دادن
  خوب بود حتی بعد از نمره منفی علت ب راننده اعلام شود

 413. درود بر شما من در دوروزه گذشته هیچ فعالیتی نداشتم ولی یکدفعه دو امتیاز از من کم شده……. شاید هم جن ها ماشین رو می برند اسنپ…. خخخخ

 414. سلام من همیشه قوانین ورعایت کردم بنظرمن بیشترین امتیازمنفی ک ما اسنپیها بهمون داده میشه ازطرف مسافربخاطرمسیرهایی ک مابلدنیستیم ازبلدونشان استفاده میکنیم ک بیشتروقتهامسیروالکی میپیچونه

 415. سلام کار کردن راننده اسنپ شده مثل مورچه وخوردن گاوه یک ماه کار باید کرد ویک ساعت تهمیر ماشین وما وماشینمون شدیم ادم مسافر بعد هم بهکار مسافر هستیم هم اسنپ خدا برا اسنپ خواسته هم برا مسافر عرضی نیست به جز دوری شما راننده بی چاره اینپ

 416. بنده همه موارد فوق رو رعایت میکنم در عرض دو هفته کلی از من امتیاز کم شده آخه چراااا؟؟،،

 417. سلام خسته نباشید امتیاز من۴/۶۳ بوده اکنون ۴/۶ میشه بفرمائید علت کاهش امتیازات چی بوده

 418. امید وارم این انحصار تو این کشور شکسته بشه تا مردم اینقدر بد بختی نکشن ، واقعا متاسفم برای اونایی که پشت اسنپ هستند و این راننده ها رو اینقدر آزار میدن ، به حق امام زمان ریشتون کنده بشه

 419. درود بر شما همانطور که کیلویی بدون اطلاع از وضعیت امتیاز میکنید لطفا علت را اعلام کنید .
  کم کردن امتیاز کیلویی و دادن امتیاز قطره چکانی

 420. سلام من دیروز مشکلی نداشتم با مسافرا همه راضی بودن تا شارژ گوشیم تموم شد امدم خانه صبح دیدم ۱۰ امتیاز ازم کم شده یعنی چی

 421. با سلام من سنم بالاست ومریض حالم ولی همچنین تا بتوانم کار میکنم اما هر روز امتیاز من را کم میکنید دیگر با چه دل گرمی میتوانم کار کنم خدا را خوش نمیاد

 422. درود
  من امتیازم درست در روزهایی که مسافران با تشکر پیاده میشدند و رضایتشان را اعلام میکردند به صورت روتین هر روز یک نمره کمتر شد و این خیلی تعجب داشت. ) (همین هفته گذشته). یک زمان قبلش هم یکدفعه در روز، چند نمره اضافه میشد در صورتی که اتفاق خاصی نیفتاده بود و این مدل کم و زیاد شدن امتیاز این شائبه را در انسان تقویت میکند که غیر از امتیاز مسافر، عوامل دیگری هم در این مسیر دخالت دارد.البته قبل از این کم شدنهای امتیاز، من در یک نظر سنجی اسنپ شرکت کردم و عدم رضایتم را با دلیل، از پشتیبانی اعلام کردم.
  با تشکر.

 423. سلام ۹۹درصد این موارد ذکر شده رعایت میشه ولی هر روز دارید امتیاز منفی میدید به من واقعا علت فقط مسافره؟

  1. برا منم همینجوری همش دروغه خودشون کم زیاد میکنن کاری به مسافر نداره

 424. من جمعه اصلا نرفتم بعد امتیاز ازم کم کردن. بیناموساافتادن رو دور کم کردن امتیاز
  امتیازم 4.83 بود الان رسیده 4.54

 425. سلام من طی یه روز امتیازم از4/56شد4/6 چون با پشتیبانی یه بحث سر مسافر داشتم پس معلومه امتیازها رو خود اسنپ کم وزیاد میکنه وربطی به نظر مسافر نداره تازه پاداش 1500 رو هم ندادن پس نظر وامتیاز مسافر برام مهم نیست

  1. منم دیروز ۷امتیاز کم کردن مسافر هم سوار نکردم اصلا فقط ۲تا لغو کردم خوده اسنپ منفی میده تازه فهمیدم

 426. من تمام موارد بالا رو رعایت میکنم ولی چند وقته هر روز امتیازم کمتر میشه
  مسافرا با ده تومن هم راننده هم ماشین در اختیارشونه نمیدونم دیگه چی میخان که امتیاز کم میدن.
  وقتی اینجوری پیش میره خب دیگه ناخواسته رعایت کردنا کمتر میشه

 427. من تمام نکات امتیاز دهی و رعایت میکنم از تمیزی ماشین گرفته تا بقیه نکات
  اگه قرار اینجوری هر سری روشن کنم ببینم الکی الکی داره امتیاز ازم کم میشه بیشتر بجای دلگرمی باعث دلسردی میشه با این مجموعه کار نکنم بهتره واقعا