امکان گفت‌وگوی رایگان متنی کاربر راننده با مسافر در اپلیکیشن اسنپ

گاهی اوقات در سفرهای اسنپی، کاربر راننده و مسافر نیاز به هماهنگی‌های بیشتری با یکدیگر دارند. همیشه، اطلاع از رنگ ماشین و پلاک خودرو برای مسافر و محل مبدا روی نقشه و نام مسافر، برای کاربر راننده کافی نیست. گاهی با یک هماهنگی ساده، بسیاری از پیچیدگی‌های یک سفر کاسته می‌شود.

اسنپ در هر دو اپلیکیشن راننده و مسافر ویژگی جدیدی در نظر گرفته و امکان گفت‌وگوی متنی میان راننده و مسافر ایجاد شده است. در واقع از این به بعد کاربران راننده و مسافر می‌توانند از داخل اپلیکیشن و پیش از سوار شدن مسافر، برای اطلاع از مکان یکدیگر و یا برای هماهنگی‌های بیشتر با هم گفت‌وگوی متنی داشته باشند.

چگونه با مسافر گفت‌وگو کنیم؟

کاربر راننده پیش از رسیدن به مبدا مسافر علاوه بر نشانِ تماس تلفنی، علامت گفت‌وگوی متنی را نیز در اپلیکیشن خود مشاهده می‌کند. شما می‌توانید با لمس این نشان، علاوه بر گفت‌وگو با مسافر از عبارت‌های آماده‌ای که در این بخش قرار دارند نیز استفاده کنید. همچنین اگر مسافر پیامی برای شما ارسال کرده باشد در همین بخش با علامت قرمز بالای نشان گفت‌وگو نمایش داده می‌شود.

عبارت‌های آماده در چه شرایطی استفاده می‌شود؟

برخی جملات آماده‌ای که در بخش گفت‌وگو برای کاربران راننده در نظر گرفته شده است عبارتند از: «لطفا با من تماس بگیرید»، «بله، در مسیر مبدا هستم» و «متوجه شدم، منتظر می‌مانم»، کاربر راننده را از نوشتن متن بی‌نیاز می‌کند و شما می‌توانید برای افزایش سرعت کار خود، از همین عبارت‌ها استفاده کنید.

همچنین اگر کاربر مسافر به شما پیام دهد، به شکل زیر قابل مشاهده خواهد بود و می‌توانید برای جواب دادن از پاسخ‌های آماده استفاده کنید.

گاهی نیز ممکن است پیام مورد نظر شما در هیچکدام از متن‌های از قبل آماده وجود نداشته باشد. در این شرایط می‌توانید متن مورد نظر خود را برای هماهنگی با مسافر تایپ کنید.


برای استفاده از این قابلیت، نصب به‌روزترین نسخه اپلیکیشن الزامی است، برای دریافت آخرین نسخه، لینک زیر را لمس کنید

423 Comments

 • مهران قاسمی
  28 شهریور 1399

  سلام
  این امکان برخی مسافرین غیرفعال است.

  از مجموعه سپاسگزارم.

  • باشگاه رانندگان اسنپ
   29 شهریور 1399

   سلام مهران جان
   باید اپلکیشن خودتون رو به آخرین نسخه بروزرسانی کنید

 • ابراهیم سالمی
  25 شهریور 1399

  عالی

 • محمد هادی
  25 شهریور 1399

  مرسی اما اگر جای اینا هدیه یا وجه نقد میدا ید ب راننده بهتر بود

1 39 40 41

Post a Comment