قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید اپلیکیشن کاربران راننده نسخه اندروید

اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ (نسخه اندروید) به‌روز شد. در این به‌روزرسانی، امکانات جدید و ویژگی‌های کاربردی در اختیار کاربران راننده قرار گرفته است. در ادامه این مطلب، با این ویژگی‌های آشنا می‌شویم.

برای دسترسی به امکانات و ویژگی‌های جدید کافی است علامت سه خط کنار تصویر خودتان را لمس کنید. با باز کردن این منو به بخش‌هایی چون «تاریخچه سفرها»، «اطلاعات کاربردی»، «پشتیبانی»، «تنظیمات اپلیکیشن» و «درباره ما» دسترسی پیدا می‌کنید.

تصویر سه خط کنار نام خود را لمس کنید

تغییرات پروفایل کاربر راننده در نسخه جدید

در به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن کاربران راننده، بخش پروفایل کاربر نیز تغییراتی داشته است. برای مشاهده و استفاده از ویژگی‌ها و امکانات جدید، کافی است تصویر پروفایل خود را لمس کنید.

با لمس تصویر خود به بخش جدیدی وارد می‌شوید که در قسمت بالایی آن  تعداد سفرهای انجام شده ثبت می‌شود. همچنین اطلاعاتی مانند «مسافت طی شده»، «سفر قبول شده»، «سفر لغو شده» و «خالص دریافتی» در این بخش قابل مشاهده است. کاربران راننده می‌توانند برای اطلاع از گزارش‌های پیشین خود نیز از دکمه «مشاهده گزارش‌های پیشین» استفاده کنند.

در نظر داشته باشید مسافت طی شده در اپلیکیشن، به محض تضمین صحت داده‌ها به کاربر راننده نمایش داده خواهد شد.

در بخش «مشاهده گزارش‌های پیشین» کاربران راننده می‌توانند نمودار خالص دریافتی خود را بر اساس روز یا ماه مشاهده کنند. گزارش روزانه نیز اطلاعات هفته جاری یا روزهای گذشته را به تفکیک در اختیار شما قرار خواهد داد.

تغییرات در بخش اطلاع‌رسانی

بخش اطلاع‌رسانی اپلیکیشن کاربران راننده یکی از مهمترین قسمت‌ها است که کاربران با استفاده از آن در جریان اطلاع‌رسانی‌های مهم قرار می‌گیرند. در آخرین به‌روزرسانی، این قسمت در صفحه اصلی نمایش داده می‌شود و کنار تصویر نامه، شماره تعداد پیام‌های دریافتی به کاربران نمایش داده می‌شود. بنابراین دسترسی به پیام‌ها برای کاربران راننده از هر زمانی ساده‌تر شده است.

در ادامه ویدیو ویژگی‌های جدید اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ را مشاهده می‌کنید.

guest
6 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
محمود بهمنی
محمود بهمنی
25 اسفند 1399 06:40

با سلام.
واقعا از اول سال تا الان همه چیز هروز بالا میره ولی کرایه ها تا آخر سال تعرفه اش همون مثل اول سال هست.
واقعا بی انصافی هست.لطفا پیگیری کنید

باشگاه رانندگان اسنپ
25 اسفند 1399 09:47
پاسخ به  محمود بهمنی

ما در تلاش هستیم باتوجه به معیارهای قیمت گذاری رضایت هر دو سمت را جلب کنیم

حسن دانه کار
حسن دانه کار
13 اردیبهشت 1399 21:45

مجددا سلام عرض میکنم الان چندین دقیقه هستش که پیامی مبنی بر اینکه نظرتان منتظر تایید است روی صفحه مانیتور نمایان است خود همین مورد چه معنایی دارد
مورد بعدی این امتیازات چه معنایی دارد و برای چه داده میشود خوده بنده امتیازم 9/800 اگر اشتباه نکنم بود به یک باره شد 4/75 فکر میکنم کاملا روشنه و نیازی به توضیح ندارد متشکرم

رحمانی
رحمانی
13 اردیبهشت 1399 21:27

کرایه ها خیلی کم است

عبدالله شامی
عبدالله شامی
31 فروردین 1399 11:30

مطالب اموزنده ای بود

محمد صادق ازادی نوبندگانی
محمد صادق ازادی نوبندگانی
26 فروردین 1399 10:43

خوب

6
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x