شبیه ساز سفر

آموزش کار با «شبیه‌ساز اپلیکیشن رانندگان»

آموزش و یادگیری جزء جدایی‌ناپذیر فعالیت در ناوگان اسنپ است. همان‌طور که می‌دانید اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ، به‌صورت دوره‌ای بروزرسانی می‌شود و هربار قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود. هرمقدار تسلط شما کاربران راننده عزیز، بر اپلیکیشن رانندگان افزایش یابد، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد و با استفاده از قابلیت‌های مختلف اپلیکیشن سفرهای هوشمندانه‌تری را تجربه خواهید کرد.

برای افزایش بهره‌وری و یادگیری شما عزیزان، مجموعه اسنپ روش‌های مختلفی را به کار گرفته است. شما عزیزان می‌توانید، آموزش‌های متناسب با اپلیکیشن کاربران راننده را از روش‌های زیر دنبال کنید:

  • سایت باشگاه رانندگان
  • صفحه اینستاگرام باشگاه رانندگان
  • کانال تلگرام شهر محل فعالیت

اکنون یک وب-اپلیکیشن آموزشی نیز به روش‌های ذکر شده اضافه شده است، تا شما عزیزان با کیفیت و کارآمدی بیشتری نحوه کار با اپلیکیشن رانندگان را یاد بگیرید. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن «شبیه‌ساز سفر رانندگان» با ما همراه باشید.

نحوه کار با وب-اپلیکیشن «شبیه‌ساز سفر»

وارد سایت باشگاه رانندگان و از منوی سایت، گزینه «وب اپلیکیشن شبیه‌ساز سفر» را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید، تا اپلیکیشن بارگذاری شود. دقت کنید که باتوجه به اینکه «شبیه‌ساز سفر رانندگان» یک وب-اپلیکیشن است، بارگذاری آن کمی زمان خواهد برد و نیازمند صبر و شکیبایی شماست.

اپلیکیشن آموزشی رانندگان به سه بخش تقسیم شده است که عبارتند از:

  • آموزش رانندگان
  • شبیه‌ساز سفر
  • دانلود آخرین نسخه

حال به بررسی و تشریح هر بخش می‌پردازیم.

شبیه‌ساز سفر

گزینه «شبیه‌ساز» سفر را لمس کنید تا وارد این بخش شوید. همان‌طور که طبق توضیحات قابل مشاهده است، در بخش «شبیه‌ساز سفر» امکان انجام فعالیت‌های زیر وجود دارد:

  • انجام سفر آزمایشی
  • مشاهده تمام بخش‌های اپلیکیشن رانندگان
  • استفاده آزمایشی از قابلیت‌هایی نظیر مقصد منتخب

برای ورود به شبیه‌سازی سفر، گزینه «شروع» را لمس کنید.

اکنون صفحه‌ای نظیر آنچه در اپلیکیشن کاربران راننده وجود دارد، به شما نمایش داده می‌شود. لازم به ذکر است تمام بخش‌های اپلیکیشن رانندگان اسنپ، در این وب-اپلیکیشن شبیه‌سازی شده است و شما می‌توانید آن را بررسی کنید.

برای آغاز شبیه‌سازی سفر دکمه وضعیت را در حالت «روشن» قرار دهید. چند ثانیه صبر کنید تا چند سفر آزمایشی برای شما نمایش داده شود. با لمس گزینه‌های کناری می‌توانید از میان سفرهای پیشنهاد شده یکی را انتخاب کنید.

یک از سفرها را انتخاب کنید و دست خود را بر روی گزینه «قبول سفر» نگه دارید. اکنون صفحه‌ای مشابه آنچه در اپلیکیشن رانندگان مشاهده خواهید کرد، نمایش داده می‌شود. دست خود را بر روی گزینه «به مبدا رسیدم» نگه دارید تا وارد قسمت بعد شوید.

قسمت بعدی مرحله سوار شدن مسافر است، دقت کنید که می‌توانید به‌طور آزمایشی از قابلیت‌هایی نظیر «گفتگوی متنی با مسافر» نیز استفاده کنید. گزینه «مسافر سوار شد» را لمس کنید تا وارد مرحله پایانی شوید.

در مرحله پایانی به شما نمایش داده می‌شود که هزینه سفر چگونه پرداخت شده است. با لمس گزینه «پایان سفر» سفر اسنپی خود را به پایان برسانید. در پایان سفر از شما درباره کاربر مسافر نظرسنجی خواهد شد.

بدین ترتیب شما یک سفر اسنپی آزمایشی را پشت سر گذاشته‌اید و آماده انجام سفرهای واقعی اسنپی هستید!

به‌طور کلی یک سفر اسنپی به مراحل زیر تقسیم می‌شود:

۱. انتخاب یکی از درخواست‌های سفر

۲. رسیدن به مبدا مسافر

۳. سوار شدن کاربر مسافر

۴. رسیدن به مقصد و پایان سفر

آموزش رانندگان

بخش آموزش رانندگان شبیه کتابخوان طراحی شده است، بدین ترتیب شما کاربران راننده عزیز می‌توانید مهم‌ترین مقالات آموزشی را مطالعه کنید. در صورتی که مایل هستید مقالات بیشتری مطالعه کنید، گزینه «بیشتر» را لمس کنید تا صفحه آموزشی باشگاه رانندگان اسنپ انتقال داده شوید.

دانلود آخرین نسخه

سومین و آخرین بخش وب-اپلیکیشن آموزشی رانندگان اسنپ مرتبط با دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن رانندگان اسنپ است. در این صفحه نسخه ۳.۹ و ۳.۸ اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ قرار داده شده است. با لمس هر کلیک دانلود آن نسخه از اپلیکیشن به‌صورت خودکار آغاز خواهد شد. همچنین می‌توانید از طریق این صفحه وارد سایت باشگاه رانندگان شوید.


سخن پایانی

امیدواریم که استفاده از این اپلیکیشن برای شما کاربران عزیز راننده مفید باشد و باعث افزایش مهارت و تسلط شما برای کار با اپلیکیشن راننده شود. پیشنهادات و نظرات خود را از طریق ثبت نظر در همین مقاله یا شبکه‌های اجتماعی با ما در میان بگذارید. برای همه شما عزیزان سلامتی و سفرهای پردرآمدی را آرزومندیم!

guest
34 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
عبدالرضا
عبدالرضا
4 اردیبهشت 1400 08:12

مطالب مفید بود با تشکر

34
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x