آموزش رانندگان اسنپترفندهای اسنپیویدیو اسنپ

راهکارهایی ساده برای حفظ نظافت و پاکیزگی خودرو!

خودروی شما، دفتر کارتان است. بنابراین نظافت خودرو به‌طور منظم و رسیدگی به آن نه ‌تنها در روحیه شما موثر است بلکه راهکاری برای افزایش درآمد شما نیز خواهد بود.
استفاده از خوشبو کننده و مراجعه به کارواش باعث رضایت کاربران مسافر در طول سفر شده و همین امر باعث افزایش امتیاز شما می‌شود. افزایش امتیاز هم بدین معناست که درخواست‌های سفر بیشتری دریافت خواهید کرد.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه خدمات خودرویی باشگاه رانندگان از تسهیلات ویژه اسنپی برای مراجعه به کارواش بهره‌مند شوید.

در این مقاله قصد داریم با چند راهکار ساده برای تمیز و خوشبو نگه‌داشتن خودرو آشنا شویم. با ما همراه باشید!


شستشو بدنه و قسمت‌های خارجی خودرو

برای حفظ پاکیزگی ظاهر خودرو، لازم است روزانه و هفتگی، زمانی را به شست‌وشوی اتومبیل خود اختصاص دهید. بخشی از آلودگی‌های جا مانده بر سطح خودرو، در صورتی که بلافاصله تمیز نشوند می‌توانند رنگ ماشین شما را از بین ببرند. برای همین علاوه بر نظافت هفتگی حتما هر روز نیز با استفاده از اسپری و دستمال ماشین خود را تمیز کنید.


از بین بردن بوی نامطبوع

رانندگی در یک خودرو تمیز با بوی خوب باعث می‌شود، خستگی را کمتر احساس کنید و حس آرامش بیشتری داشته باشید. برای رفع بوی نامطبوع درون خودرو راه‌های زیادی وجود دارد:

  • داخل یک پارچه نخی قهوه بریزید و آن را در زیر صندلی‌های خودرو قرار دهید، این روش تاثیر چشم‌گیری در رفع بوهای نامطبوع خودرو و عطرآگین شدن خودرو دارد.
  • راه حل دیگر برای خلاص شدن از بوهای نامطبوع استفاده از ذغال چوب است، که توانایی بالایی در جذب بوهای نامطبوع خودرو به خود دارد. اگر خودرویتان بوی بدی می‌دهد یک تکه ذغال را برای چند روز در خودرو قرار دهید.
  • استفاده از خوشبو کننده و نصب آن در نقطه‌ای که جریان هوا بیشتر است، تاثیر بسزایی در خوشبو شدن خودرو دارد.
  • داخل سیستم تهویه خودرو کمی اسپری خوش‌بو کننده بزنید.
  • داخل ماشین کمی دارچین، پوست مرکبات یا یک دسته روزنامه قرار دهید و هر هفته آن را تعویض کنید.

در بعضی موارد بوی بد خودرو به‌دلیل سیستم تهویه و بخاری است. برای آشنایی با «باید و نبایدهای استفاده از بخاری در دوران شیوع کرونا!» به مقاله زیر مراجعه کنید.


مشاهده ویدیو زیر می‌تواند به درک بهتر تاثیر نظافت خودرو بر درآمد بیشتر شما کمک کند.

نوشته های مشابه

78 دیدگاه

  1. هر کی ماشینش بو بده خانم پاکیزه میاد دعواش میکنه . از عطر برروی لباس وروکش صندلی هم میتونید بهره بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا