​​شاید شنیده باشید که رانندگی با نحوه رفتار و شخصیت افراد ارتباط معناداری دارد. مثلا خلق و خوی همین حالای شما می‌تواند روی رانندگی‌تان تاثیرگذار باشد. خوشحالی یا خشم، معمولا باعث رانندگی در سرعت‌های بالا شده و از طرف دیگر افسردگی می‌تواند باعث رانندگی آرام شود.

برای عصبانی کردن بعضی افراد فقط کافی است از آن‌ها سبقت بگیرید یا با سرعت کمتری جلوی اتومبیل‌شان رانندگی کنید، آن وقت است که با کمترین فاصله به اتومبیل‌تان نزدیک شده و یک سره نور بالا می‌زنند!

کاربران راننده اسنپ با یک شغل چالش‌برانگیز دست‌وپنجه نرم می‌کنند و با عموم افراد در طول روز سروکار دارند، از این رو ما در این پست به نکاتی اشاره کردیم که در نظر گرفتن آنها به داشتن ارتباط بهتر با مسافر و رانندگی مناسب کمک می‌کند و درنهایت امنیت و آرامش شما را تامین خواهد کرد.

16 دیدگاه

 1. با سلام. بنده دو بیت شعر سرودم و در جلوی دیدِ مسافران قرار داده ام. به این مضمون :
  ای که داری انتقادی خواهشاً حالا بگو/گر بُود از خودرو ملی و یا که سرعت بالا بگو/آنکه دلسوز است از ما نقد مثبت می کند /هرکه بعداً امتیاز بد دهد انگار غیبت می کند.!
  تا زمانی که علت اخذ امتیاز منفی به راننده اعلام نشود مطمئن باشید که هرگز رفتار و اعمال نادرست اصلاح نمی شود. بلکه تشدید هم می شود.و متاسفانه شرکت اسنپ هم بدون راستی آزمایی نظرات مسافر و راننده باعث نهادینه کردن این رفتار زشت و ناپسند در میان مردم می شود. مردم ما جرأت ابراز نقد مثبت و گفتمان را ندارند. و به همین علت است که هیچ وقت هیچ چیز بهتر نمی شود.
  زین پس طبق قوانین راهنمایی و رانندگی، طبق قوانین اسنپ و برابر با شأن این مردم در خدمت آنها هستم. با تشکر بهرام پور

  1. وقت شما بخیر

   جناب بهرام پور ممنون بابت اشتراک نظرات شما
   انتقاد شما انتقال داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا