برد برد

آموزش گام‌به‌گام انجام سفر در سرویس «اسنپ‌لاین»

شما کاربران راننده سرویس سفر اشتراکی اسنپ‌لاین می‌توانید از بین سفرهای ارائه شده در اپلیکیشن، محدوده و زمان موردنظر خود را از قبل رزرو کنید و با حضور در ایستگاه مشخص شده و انجام سفرها مبلغ درآمد تضمین شده‌ای را دریافت خواهید کرد.

مراحل نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ‌لاین

پس از ثبت‌نام در سرویس سفر اشتراکی اسنپ‌لاین، لازم است اپلیکیشن کاربر راننده اسنپ‌لاین را از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

هنگامی که برای اولین بار اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ‌لاین را راه‌اندازی می‌کنید، کافی است نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید.

نام‌ کاربری همان شماره موبایلی است که با آن در سرویس اسنپ‌لاین ثبت‌نام کرده‌اید و رمز ورود هنگام ثبت‌نام در اختیارتان قرار گرفته است.

نحوه ثبت‌ مراحل سفرهای کاربران راننده اسنپ‌لاین

۱- برای استفاده از اپلیکیشن اسنپ‌لاین، اینترنت و مکان‌یاب خود را روشن کرده و هنگام شروع به‌ کار و برای مشاهده فهرست سفرها، اپلیکیشن را در حالت روشن قرار دهید.

۲- در صفحه اصلی اپلیکیشن، می‌توانید فهرست سفرهای امروز و فردا را مشاهده کنید.

۳- با لمس هر سفر، اطلاعاتی نظیر نام ایستگاه‌ها، تعداد مسافر در هر ایستگاه و زمان شروع سفر نمایش داده می‌شود و برای مسیریابی می‌توانید علامت ذره‌بین را لمس کنید.

۱۰ دقیقه قبل از شروع سفر، نام و شماره تماس مسافران نمایش داده می‌شود. برای هماهنگی بیشتر و اطمینان از حضور و سوارشدن مسافران ، می توانید با آنها تماس بگیرید.

۴- هنگام شروع سفر، گزینه «شروع سفر» را لمس کرده و بعد از سوارشدن هر مسافر، لازم است گزینه «مسافر سوار شد» را فعال کنید. پس از رسیدن به مقصد، گزینه «پایان سفر» را لمس کرده و سؤال نهایی را تأیید کنید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (3 دیدگاه)

  1. با سلام خدمت عوامل اسنپ.بنده جهت رسیدن به ایستگاه اول ۴۰ کیلومتر فاصله دارم.لطفا تعداد ایستگاه شروع را بیشتر کنید.متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا