آموزش گام‌به‌گام انجام سفر در سرویس «اسنپ‌لاین»

شما کاربران راننده سرویس سفر اشتراکی اسنپ‌لاین می‌توانید از بین سفرهای ارائه شده در اپلیکیشن، محدوده و زمان موردنظر خود را از قبل رزرو کنید و با حضور در ایستگاه مشخص شده و انجام سفرها مبلغ درآمد تضمین شده‌ای را دریافت خواهید کرد.

مراحل نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ‌لاین

پس از ثبت‌نام در سرویس سفر اشتراکی اسنپ‌لاین، لازم است اپلیکیشن کاربر راننده اسنپ‌لاین را از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

هنگامی که برای اولین بار اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ‌لاین را راه‌اندازی می‌کنید، کافی است نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید.

نام‌ کاربری همان شماره موبایلی است که با آن در سرویس اسنپ‌لاین ثبت‌نام کرده‌اید و رمز ورود هنگام ثبت‌نام در اختیارتان قرار گرفته است.

نحوه ثبت‌ مراحل سفرهای کاربران راننده اسنپ‌لاین

۱- برای استفاده از اپلیکیشن اسنپ‌لاین، اینترنت و مکان‌یاب خود را روشن کرده و هنگام شروع به‌ کار و برای مشاهده فهرست سفرها، اپلیکیشن را در حالت روشن قرار دهید.

۲- در صفحه اصلی اپلیکیشن، می‌توانید فهرست سفرهای امروز و فردا را مشاهده کنید.

۳- با لمس هر سفر، اطلاعاتی نظیر نام ایستگاه‌ها، تعداد مسافر در هر ایستگاه و زمان شروع سفر نمایش داده می‌شود و برای مسیریابی می‌توانید علامت ذره‌بین را لمس کنید.

۱۰ دقیقه قبل از شروع سفر، نام و شماره تماس مسافران نمایش داده می‌شود. برای هماهنگی بیشتر و اطمینان از حضور و سوارشدن مسافران ، می توانید با آنها تماس بگیرید.

۴- هنگام شروع سفر، گزینه «شروع سفر» را لمس کرده و بعد از سوارشدن هر مسافر، لازم است گزینه «مسافر سوار شد» را فعال کنید. پس از رسیدن به مقصد، گزینه «پایان سفر» را لمس کرده و سؤال نهایی را تأیید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا