آموزش رانندگان اسنپ

مدال‌های افتخار رانندگان اسنپ؛ نمایش کیفیت عملکرد کاربران راننده

رضایت و خاطره خوش از سفر اسنپی دغدغه همیشگی کاربران راننده حرفه‌ای اسنپ است. رانندگان اسنپ با تعامل صحیح با مسافران، به‌گونه‌ای رفتار می‌کنند که مسافرشان از آنها راضی باشد و برای مسافر و خودشان خاطره‌ای خوش برجا بماند. در به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ، قابلیتی اضافه شده است که کیفیت عملکردتان دررابطه‌با مسافران را با اعطای مدال‌های افتخار به شما نمایش می‌دهد.

مدال‌ افتخار کاربران راننده اسنپ چیست؟

مدال‌های افتخار، نشان‌دهنده کیفیت عملکرد شما است و بر اساس نقاط قوت و ضعفی که مسافران پس از پایان سفر و در مرحله امتیازدادن، انتخاب می‌کنند به شما اعطا می‌شود.

چگونه مدال های افتخار را به دست آوریم؟

مسافران اسنپ بر اساس برخی نقاط قوت همچون رفتار محترمانه، تمیز بودن خودرو، رانندگی ایمن و رعایت نکات بهداشتی و برخی نکات ضعف همچون رانندگی پرخطر، شرایط نامناسب خودرو، عدم حفظ حریم شخصی و …  به شما کاربران راننده امتیاز می‌دهند. برای دستیابی به مدال‌های افتخار باید نقاط قوت‌تان نسبت به نقاط ضعف به‌صورت قابل‌توجهی بیشتر باشد.

مدال‌های افتخار بر اساس کدام نقاط قوت و نقاط ضعف محاسبه می‌شوند؟

هر یک از مدال‌های افتخار بر اساس یک یا چند نقطه قوت که مسافران انتخاب می‌کنند، به شما تعلق می‌گیرد. به‌عنوان‌مثال برای دریافت مدال راننده خوش‌رو، نقاط قوتی نظیر رفتار محترمانه، وقت‌شناسی و حفظ حریم شخصی نقش دارند و نقاط ضعفی مانند عدم حفظ حریم شخصی و رفتار نامناسب باعث از دست‌دادن مدال راننده خوش‌رو خواهد شد.

در تصویر زیر نقاط قوت و ضعفی که در به‌دست‌آوردن یا از دست‌دادن هر مدالی تأثیرگذار است را مشاهده می‌کنید:

مدال‌های افتخار را از کدام بخش اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ مشاهده کنیم؟

برای مشاهده مدال‌های افتخار از صفحه اصلی اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ، تصویر پروفایل را لمس کنید و در صفحه‌ای که باز می‌شود، گزینه «امتیاز شما» را لمس کنید. با حرکت در صفحه جزئیات امتیاز، می‌توانید مدال‌های افتخار خود را مشاهده کنید.

وضعیت‌های مختلف مدال‌های افتخار

مدال‌های افتخار در دو وضعیت (گرفته شده) و (گرفته‌نشده) طراحی شده‌اند و در هر دو وضعیت قابل لمس هستند. با لمس هر مدال، صفحه‌ای باز می‌شود که حاوی توضیحات تکمیلی درباره آن مدال است.

کاربران راننده با دریافت اعلان (نوتیفیکیشن) روی گوشی خود، از وضعیت دریافت مدال جدید یا از دست دادن مدال‌های قبلی باخبر می‌شوند.

مدال‌های افتخار در وضعیت گرفته‌نشده، در حالت سیاه و سفید نمایش داده می‌شوند و در این وضعیت شما می‌توانید درصد پیشرفت خود را برای کسب مدال با نوار سبز مشاهده کنید.

مدال‌های افتخار در وضعیت گرفته‌شده و مشاهده‌نشده، در حالت رنگی نمایش داده می‌شوند. اگر مدال افتخار گرفته‌شده ولی مشاهده نشده باشد، یک نقطه قرمز روی مدال به نمایش در می‌آید.

مدال‌های افتخار در وضعیت در حال از دست دادن، به‌همراه یک علامت مثلث خطر زرد در بالای مدال نمایش داده می‌شوند.

با لمس مدال‌های افتخار چه اطلاعاتی نمایش داده می‌شود؟

با لمس مدال‌های افتخار در وضعیت‌های مختلف (گرفته‌شده، گرفته نشده و در حال از دست دادن) صفحه جدیدی باز می‌شود که شامل توضیحات تکمیلی در مورد آن مدال است.

مدال‌های افتخار اپلیکیشن کاربران راننده اسنپ، بر اساس نقاط قوت و ضعفی که مسافران در انتهای سفر انتخاب می‌کنند به شما اعطا می‌شود. توجه هرچه بیشتر به نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف به شما برای حفظ مدال‌های افتخار کمک می‌کند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا