قسمت بیست و یکم رادیو اسنپ

قسمت بیست‌ویکم رادیو اسنپ؛ مبارزه با ذرات معلق!

شما به قسمت بیست و یکم رادیو اسنپ گوش می‌دهید:

برای دانلود قسمت بیست و یکم رادیو اسنپ، اینجا را کلیک کنید.

موضوع اصلی قسمت بیست‌ویکم رادیو اسنپ، آلودگی هوا در شهرهای بزرگ و صنعتی کشور است. در هفته‌ی گذشته شهرهای بزرگ مثل تهران، اصفهان و تبریز به دلیل آلودگی هوا با مشکلاتی مواجه شدند که در این قسمت به آن می‌پردازیم. در ادامه، بحث شیرین جایزه 50 میلیونی اسنپ را پیش می‌کشیم و با برنده‌ی خوش‌شانس این جایزه مصاحبه می‌کنیم.

بحث بر سر بنزین و دریافت اعتبار سهیمه هنوز هم از داغ‌ترین مباحث کاربران راننده است. در همین راستا توصیه می‌کنیم جزئیات مربوط تمدید کمپین 1001 را در این بخش از رادیو اسنپ دنبال کنید. با استفاده از این طرح می‌توانید به‌ازای هر 100 کیلومتر پیمایش بالاتر از 1000 کیلومتر در اسنپ، 20 هزار تومان کمک‌هزینه بنزین دریافت کنید. در انتهای قسمت بیست‌ویکم رادیو اسنپ به جزئیات رمز پویا (رمز دوم یک‌بارمصرف) خواهیم پرداخت. این قسمت با توصیه‌هایی برای تمیز نگه داشتن خودرو به پایان می‌رسد.


لیست آهنگ‌های موجود در قسمت بیست‌ویکم رادیو اسنپ به این شرح است:

  • آهنگ چشمای مستت از امید حاجیلی
  • آهنگ دل بستم از سینا شعبان‌خانی
  • آهنگ گل شقایق از مهرداد جم

رادیو اسنپ برنامه‌ی ویژه‌ای برای کاربران راننده اسنپ است و بخش‌های متنوعی از جمله تعمیرگاه اسنپ و آموزشگاه اسنپ را در خود دارد. هر یک از این بخش‌ها تعریف خاصی دارند؛ مثلا در بخش تعمیرگاه اسنپ، ترفندهای تعمیر و مراقبت از خودرو را می‌شنوید و در بخش آموزشگاه، مهارت‌های عمومی‌تری را با هم مرور می‌کنیم. علاوه بر موارد این‌چنینی که جنبه‌ی آموزشی دارند، با گوش دادن به رادیو اسنپ در جریان اخبار باشگاه رانندگان هم قرار می‌گیرید. بخش جذاب دیگری به نام دربست هم در رادیو اسنپ داریم که در آن، مخاطب صدای شما رانندگان هستیم.

رادیو اسنپ به صورت هفتگی منتشر می‌شود. اگر دوست دارید در رادیو اسنپ بعدی شنیده شوید، می‌توانید صدای ضبط‌‌‌‌ شده‌ی خودتان را در قالب یک فایل صوتی به آی‌دی تلگرام Radiosnapp_dc بفرستید. منتظر شنیدن صدای گرم شما رانندگان عزیز اسنپ هستیم.

2
نظرتان را بگویید

avatar
احمدشرفی باورند
مهمان
احمدشرفی باورند

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی زحمت کشان اسنپ واقعا از روزی که تو اسنپ کار میکنم با اینکه پاره وقت هست اما خیلی راضی هستم

سورنا
مهمان
سورنا

مرد باشید همون سی ثانیه اخرا فایل صوتی رادیو را بفرستید برای مسافرا .