قسمت بیستم رادیو اسنپ
رادیو اسنپ

قسمت بیستم رادیو اسنپ؛ باشگاه هزارتایی‌ها

2

به قسمت بیستم رادیو اسنپ گوش می‌دهید:

برای دانلود قسمت بیستم رادیو اسنپ، اینجا را کلیک کنید.

اسنپ به تازگی ۵ سالگی‌اش را جشن گرفت و به همین مناسبت، کاربران راننده این فرصت را داشتند در قرعه‌کشی روزانه‌ی جایزه‌های میلیونی شرکت کنند. در ابتدای قسمت بیستم درباره‌ی این قرعه‌کشی بیشتر خواهیم شنید. در ادامه درباره‌ی یک موضوع جدید با نام کمپین ۱۰۰۱ برای بنزین صحبت می‌کنیم. این طرح برای کاربران راننده‌ای که مسافت‌های بالای ۱۰۰۰ کیلومتر را در اسنپ طی می‌کنند، طراحی شده که جزئیات آن را در قسمت بیستم مطرح می‌کنیم. در انتها درباره‌ی موضوع روز، یعنی رمز دوم پویا صحبت می‌کنیم.


لیست آهنگ‌های موجود در قسمت بیستم رادیو اسنپ به این شرح است:


رادیو اسنپ برنامه‌ی ویژه‌ای برای کاربران راننده اسنپ است و بخش‌های متنوعی از جمله تعمیرگاه اسنپ و آموزشگاه اسنپ را در خود دارد. هر یک از این بخش‌ها تعریف خاصی دارند؛ مثلا در بخش تعمیرگاه اسنپ، ترفندهای تعمیر و مراقبت از خودرو را می‌شنوید و در بخش آموزشگاه، مهارت‌های عمومی‌تری را با هم مرور می‌کنیم. علاوه بر موارد این‌چنینی که جنبه‌ی آموزشی دارند، با گوش دادن به رادیو اسنپ در جریان اخبار باشگاه رانندگان هم قرار می‌گیرید. بخش جذاب دیگری به نام دربست هم در رادیو اسنپ داریم که در آن، مخاطب صدای شما رانندگان هستیم.

رادیو اسنپ به صورت هفتگی منتشر می‌شود. اگر دوست دارید در رادیو اسنپ بعدی شنیده شوید، می‌توانید صدای ضبط‌‌‌‌ شده‌ی خودتان را در قالب یک فایل صوتی به آی‌دی تلگرام Radiosnapp_dc بفرستید. منتظر شنیدن صدای گرم شما رانندگان عزیز اسنپ هستیم.

تسهیلات اتوسرویس رضایی شیراز برای خدمات تعویض روغن خودرو

مقاله قبلی

تسهیلات نمایندگی سایپا پورنصیر لاهیجان برای خودروهای خانواده سایپا

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رادیو اسنپ

2
نظرتان را بگویید

avatar
امین
مهمان
امین

ما کاربرای حرفه ای بخاطر تخطی نکردن از قانون امتیازمون کم و کمتر میشه چون مسافر به مزاجش خوش نمیاد. بهر حال ما رعایت میکنیم اما این کم شدن امتیاز از جانب مسافر عادلانه نیست

علی اکبر کریمی
مهمان
علی اکبر کریمی

سلام مسافران تاخیر زیادی دارند وقتی بهمون مریم تاخیر داری گزینه تاخیر رایزن گزینه را که نمیده هیچ در انتها نمره منفی هم میده