قسمت چهاردهم رادیو اسنپ

قسمت چهاردهم رادیو اسنپ؛ آبان بارانی

شما به قسمت چهاردهم رادیو اسنپ گوش می‌دهید:

برای دانلود قسمت چهاردهم رادیو اسنپ، اینجا را کلیک کنید.

در قسمت چهاردهم به آبان 1398 رسیده‌ایم و پرباران بودن این ماه باعث شد تا این قسمت را آبان بارانی نام‌گذاری کنیم. هنگام رانندگی زیر باران پاییزی، چیزی لذت‌بخش‌تر از گوش دادن به موسیقی نیست. به همین دلیل در این قسمت برایتان چند قطعه‌ی خوب در نظر گرفته‌ایم. آهنگ‌هایی از رضا صادقی، گروه سون، شهرام شکوهی و اشوان در این قسمت گنجانده شده‌اند.

قسمت چهاردهم با خدا قوت و خسته نباشید به کاربران راننده‌ای آغاز می‌شود که در هوای بارانی، مسافرهای اسنپ را جابجا می‌کنند. یکی از مزایای اسنپ همین است که گرفتن تاکسی در هنگام بارندگی را راحت کرده است. در بخش «شاید برای شما هم پیش اومده باشه» درباره کاربر راننده‌ای صحبت می‌کنیم که پشت صندلی ماشین کتاب گذاشته و مسافرهایش می‌توانند از آنها استفاده کنند.

اما صدای شما همچنان در رادیو اسنپ شنیده می‌شود. باز هم صدای کاربران راننده را در رادیو اسنپ داریم و به نقطه‌نظرهای آنها گوش می‌دهیم. بخش بعدی قسمت چهاردهم رادیو اسنپ به آموزشگاه اختصاص دارد. در آموزشگاه اسنپ این شماره درباره تعیین پرداخت هزینه سفر و تاثیر آن روی ستاره‌های راننده صحبت می‌کنیم. در نهایت هم شیوه‌ی جدیدی را برای دریافت لاستیک دولتی به قیمت مصوب معرفی می‌کنیم که برای خیلی از راننده‌ها جذاب خواهد بود.


رادیو اسنپ برنامه‌ی ویژه‌ای برای کاربران راننده اسنپ است و بخش‌های متنوعی از جمله تعمیرگاه اسنپ و آموزشگاه اسنپ را درون خود دارد. هر یک از این بخش‌ها تعریف خاصی دارند؛ مثلا در بخش تعمیرگاه اسنپ، ترفندهای تعمیر و مراقبت از خودرو را می‌شنوید و در بخش آموزشگاه، مهارت‌های عمومی‌تری را با هم مرور می‌کنیم. علاوه بر موارد این‌چنینی که جنبه‌ی آموزشی دارند، با گوش دادن به رادیو اسنپ در جریان اخبار باشگاه رانندگان هم قرار می‌گیرید. بخش جذاب دیگری به نام دربست هم در رادیو اسنپ داریم که در آن، مخاطب صدای شما رانندگان هستیم.

رادیو اسنپ به صورت هفتگی منتشر می‌شود. اگر دوست دارید در رادیو اسنپ بعدی شنیده شوید، می‌توانید صدای ضبط‌‌‌‌ شده‌ی خودتان را در قالب یک فایل صوتی به آی‌دی تلگرام Radiosnapp_dc بفرستید. منتظر شنیدن صدای گرم شما رانندگان عزیز اسنپ هستیم.

نظرتان را بگویید

avatar