رادیو اسنپ؛ فصل جدید

فصل جدید رادیو اسنپ از راه رسید.

بیش از ۸۰ قسمت با شما همراه بودیم و امروز در گامی نو، سری جدید رادیو اسنپ را با افتخار معرفی میکنیم. دوره جدید این برنامه رادیویی با همکاری رادیو گوشه @radiogousheh تهیه و آماده می‌شود و در قسمت اول علاوه بر معرفی رادیو، به دغدغه‌های اسنپی می‌پردازیم. ‌ اطلاع از طرح‌ها و برنامه‌های باشگاه رانندگان اسنپ، همچنان یکی از بخش‌های مهم رادیو است. ‌ آیتم‌هایی چون کتاب‌ صوتی و موسیقی نیز از جمله قسمت‌های شنیدنی سری جدید رادیو اسنپ است.

راستی در دوره جدید قرار است بخش‌های جذاب بیشتری با مشارکت شما کاربران راننده داشته باشیم. ‌ پس خاطره‌های اسنپی خود را به صورت کوتاه و خلاصه، حداکثر در یک دقیقه از طریق آی دی تلگرام Radiosnapp_dc برای ما ارسال کنید تا هم ما میزبان صدای گرم شما باشیم و هم دیگر همکاران‌تان از تجربه‌ها و خاطره‌های شما استفاده کنند.

guest
192 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
از شاهین شهر
از شاهین شهر
25 تیر 1400 23:32

حمیدرضاشفیعی سلام واقعا کرایه های اسنپ شاهین شهر خیلی کم است درآمد ما فقط خرج ماشین میشود تازه بدهکارم میشیم لطفا به فکر راننده ها هم باشید

محمدسعیدشفیعی
محمدسعیدشفیعی
25 تیر 1400 22:11

سلام من دائم کولرمیزنم اماخبری نیست ازپاداش بابت کولر

ویژژژژژژژ
ویژژژژژژژ
22 تیر 1400 18:21

سلام کرایه ها خیلی پایینه فقط ماشین دوندنه یاپول بنزین یاپول روغن یالنت یاماشین تازه خیلی خوشبینانش اینه که ماشینتون سالم باشه وگرنه تعمیرات دیگه م روش بزاری آخرماه میبینی یه چیزم ازجیبت رفته یاقسط تعمیرماشین اومده روکل بدهیات.

1 17 18 19
192
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x