خدمات رفاهی و آموزشی

خرید آنلاین لوازم‌خانگی و محصولات صوتی و تصویری

فروشگاه گلدیران

احتمالا شما هم نام گلدیران را زیاد شنیده‌اید. مجموعه گلدیران، با 3 دهه فعالیت در زمینه تولید لوازم‌خانگی از جمله، محصولات صوتی و تصویری، کالای برقی و الکترونیک؛ مانند کولر، ماشین لباس‌شویی، مانیتور و… یکی از تولید‌کنندگان قدیمی این محصولات در کشور است و حالا تخفیف ویژه‌ای را برای کاربران راننده اسنپ در نظر گرفته است.

این تسهیلات ویژه خرید آنلاین از سایت مجموعه گلدیران و برای کاربران راننده فعال در سراسر کشور قابل‌استفاده است. همچنین ارسال محصولات خریداری‌شده به تمام شهرها برای شما کاربران راننده عزیز به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

امتیازات طرح

امتیازات طرح

  • ۱۰ درصد تخفیف خرید نقدی لوازم‌خانگی
  • ۵ درصد تخفیف خرید نقدی کولر و تهویه هوا
  • ارسال، نصب و راه‌اندازی رایگان

شما می‌توانید از سایت گلدیران، به صورت آنلاین محصولات موردنظر خود را خریداری کنید. برای مشاهده محصولات و آغاز خرید، از لینک زیر وارد سایت گلدیران شوید. ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده و سپس محصولات موردنظر خود را انتخاب و آن‌ها را به سبد خرید خود اضافه کنید. در آخر پیش از پرداخت نهایی، کد تخفیف اختصاصی کاربران راننده اسنپ را وارد کنید.

کد تخفیف اختصاصی کاربران راننده اسنپ

GPlus-Driver

#

کپی کردن

کاربران راننده عزیز توجه داشته باشید، امکان ارسال محصولات برای تمام شهرها امکان‌پذیر است. ارسال تمام محصولات خریداری‌شده در این شهرها به صورت رایگان انجام می‌شود. (هزینه ارسال به روستاها به عهده خریدار است)

شرایط استفاده

شرایط استفاده

  • مهلت استفاده از تسهیلات گلدیران تا ۱۵ مرداد ۱۴۰۳ است.
  • برای استفاده از این تسهیلات لازم است اپلیکیشن راننده شما فعال باشد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا