اخبار اسنپ

اعتبار سهمیه سوخت واریز شد (۲۱ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد)

اعتبار سهمیه سوخت از تاریخ ۲۱ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد برای کاربران راننده واجد شرایط واریز شد.

کاربرانی که در ماه حداقل ۲۰۰ کیلومتر پیمایش داشته باشند، واجد شرایط دریافت اعتبار سهمیه سوخت خواهند بود.

اعتبار سهمیه سوخت، بر اساس کد ملی کاربران راننده واریز شده و شما عزیزان برای استفاده از آن میتوانید از هر کارت بانکی فعالی که به نام شما صادر شده است، استفاده کنید.

برای اطلاع از میزان اعتبار سهمیه، باید به سامانه سماس مراجعه کنید.

طبق مصوبه کارگروه تخصيص سوخت، اعتبار سوخت دریافتی ماهیانه برای خودروهایی که قابلیت دوگانه سوز شدن را دارند، ۴۰ درصد کاهش یافته است و اعتبار سهمیه سوخت، معادل خودروهای دوگانه‌سوز در اختیار این عزیزان قرار می‌گیرد

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (12 دیدگاه)

1. سلام
    من راننده هستم از تبریز روزی ده ساعت کار میکنم که خرج ماشین و حقوق قانون کار رو کامل کنم ولی متاسفانه چند تا مشکل است تو سیستم اجرای اسنپ
    اولی کرایه خیلی خیلی پایین فاصله ۲۰ دقیقه ای رو میزنید ۲۰ تومان بخدا این دیگه انصاف نیست
    دومی به مسافر ها چنان قدرتی دادید که فکر میکنن راننده ها کارگر روز مزدشون هستن
    سومی سهمیه بنزین هستش شما وقتی داشتم ثبت نام میکردم گفتید سهمیه بنزین میدیم هر ماه ولی حالا هشت ماه هستش خبری نیست وقتی از طریق پشتیبانی شما پیگیری میکنم میگن مگه اسنپ بشکه بنزین داره به شما بنزین بده خوب حرف من اینه من برای اسنپ کار میکنم یا وزارت نفت

2. سلام. حدودا از دیماه 1401 دیگه برای من سهمیه بنزین واریز نشده. چطوری میتونم پیگیری کنم؟

3. سلام چرا سهمیه بنزین من واریز نشده آخرین بار ک واریز شده سال قبل این موقع سجاد

4. چرا الان‌۱۱ماه هست که سهمیه بنزین من واریز نشو د پیگری شود ممنون

5. سلام من ازابتدای سال تاالان هیچ بنزینی نگرفته ام چرا؟پیمایش هرماه من بالای ۳۰۰۰تاهست ومدارکم هم تکمیله نزدیک به ۵ساله دراسنپ مشغولم اما نه سماس نه اسنپ کسی یانهادی جوابگو نیست اصلا لطف کنیدمارادرک کنید

6. سلام‌ من الان ۲ساله تو اسنپم فقط ۶۰لیتر ب من بنزین دادن

7. برای من آخرین واریزی تا 20دی 1401 هست چطوری شما اعلام میکنید تا 20خرداد اعتبار سوخت واریز شده؟!

1. فرشید جان اطلاع رسانی مرتبط به بنزین در کانال رسمی تلگرام و صفحه اینستا انجام میشود
      همچنین از طریق اپلیکیشن راننده قابل بررسی است

8. سلام.داخل اپلیکیشن اسنپ اطلاعات کاربری رو تکمیل کردم .سهمیه اعتباری بنزین در چه تاریخی تعلق میگیره .آیا نیاز به پیگیری از اسنپ داره؟

9. سلام، ‌وقت بخیر
    موتور بنده بنام همسرم هست ، آیا سهمیه سوخت به من تعلق میگیره ؟

1. با سلام

محمد عزیز بله مشکلی وجود ندارد. در صورت احراز شرایط مشمول دریافت سهمیه سوخت می شوید.

پاسخ دادن به محمد کرمی لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا