اخبار اسنپ

اعتبار سهمیه سوخت ۲ دوره واریز شد (۲۱ آذر تا ۲۰ بهمن)

اعتبار سهمیه سوخت ۲ دوره از تاریخ ۲۱ آذر تا ۲۰ دی و تاریخ ۲۱ دی تا ۲۰ بهمن برای کاربران راننده واجد شرایط واریز شد.

کاربرانی که در ماه حداقل ۲۰۰ کیلومتر پیمایش داشته باشند، واجد شرایط دریافت اعتبار سهمیه سوخت خواهند بود.

اعتبار سهمیه سوخت، بر اساس کد ملی کاربران راننده واریز شده و شما عزیزان برای استفاده از آن می توانید از هر کارت بانکی فعالی که به نام شما صادر شده است، استفاده کنید.

برای اطلاع از میزان اعتبار سهمیه، باید به سامانه سماس مراجعه کنید.

طبق مصوبه کارگروه تخصيص سوخت، اعتبار سوخت دریافتی ماهیانه برای خودروهایی که قابلیت دوگانه‌سوز شدن را دارند، ۴۰ درصد کاهش یافته است و اعتبار سهمیه سوخت، معادل خودروهای دوگانه‌سوز در اختیار این عزیزان قرار می‌گیرد.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (24 دیدگاه)

1. سلام من الان 9ماه هست ک دارم اسنپ کار میکنم ولی اصلا سهیمه بنزین برا من نیومده همش مینویسه در حال بررسی لطفا بررسی شود

2. سلام اگرشرکت نفت بنزین نمیدهدشرکت اسنپ کرایه رامثل تاکسی زردوتاکسی تلفنی حساب بکندودرصدخودشرکت ۱۰درصدبکندبایدراننده زحمت میکشدتواین ترافیک وکوچه وخیابانهای خراب ولوازم گران ودست مزدزیربندومیکانیک ولاستیک جفت ۴میلیون تومان حداقل شرکت اسنپ کمک بکندتاجبران شودرانندگان راضی باشندوکاربکنند

3. سلام ۱۴۰۲ دیروز برا من یجا باهم واریز شد دو صد واریز شد خودمم هنوز باورم نمیشه ایشالا برا شما هم واریز بشه خیلی خوبه

4. به قران اشکم می یاد بخوام با این کرایه ها کار کنم از بس کمه قبلا ی مسیر بدون دکمه عجله دارم ۱۷ هزار بود که کفاف نبود تازه با دکمه عجله دارم می شد ۲۲ تا ۲۳ تومن تازه میشد ۷۰ درصد از کرایه ای که ادم بره تاکسی زرد دربست کنه الان هم دکمه عجله دارم رو حذف کردن هم کرایه رو اوردن رو ۱۲ تا ۱۳ هزارتومن که 20 درصدشم کمیسیون کم می کنن. اقا این پول رو جلو سگ بندازی قهر می کنه ی ادامس موزی شده ۲۵ هزارتومن اون وقت من ۵ دیقه رانندگی کنم به مبدا برسم ۵ دیقم وایسم یارو بیاد حداقل ۱۰ دیقم رانندگی کنم از اخر واسه ۱۰ هزارتومن اون وقتیم که وایمیسم مسافر پیدا بشه بماند بابا منم ادمم ایرانیم چرا کرایه این قدر پاییمه من ۷ صب میرم تا ۱ ظهر از دو ظهر میرم تا ۸ . ۹ شب به خدا بریدم من چطور زنده بمانم زندگی پیشکش سهمیه هم که از زمستان ۴۰۱ نگرفتم

5. من در هفته اول ۲۰۰ کیلومتر با ماشین فعالیت داشتم اما سهمیه بنزین اصلا فعال نشده
    لطفا پیگیری کنید

6. میدونم نظرمو ثبت نمیکنید ولی چرا همه سوالات رو خوب جواب میدین اما پیگیر سهمیه این 1سال نیستین بجای کمک به راننده ها دم عید بی اعتنایی میکنید به سوالاتشون؟ شما مسئول هستین ما قرارداد امضاکردیم باشما که سهمیه بنزین واریز کنید کجاست الان بنزین ما؟ یکی نیست یه خبر بده دلسوز باشع؟

7. خدا رحمت کنه عدالت مملکت اسلامی و که به راحتی وعده میدن و به راحتی چون طرفشون قشر کارگره میزنن زیرش کاش منم زورم زیاد بود و میتونستم حق زن و بچم و تو این مملکت بدون درد سر بگیرم یا علی مدد

8. سلام از اول سال من هر ما بیش از ۵۰۰ کیلومتر فعالیت دارم اما واریز نمیشه ؟ علت چیست ؟ سامانه سماس هم خطا میاره

9. باسلام من ازتاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ تاکنون سهمیه بنزین دریافت نکردم ومرتب ازبنزین آزاد استفاده میکنم.

10. سلام بنده ۲سال هست توی اسنپ فعالیت دارم‌ ولی دریق از يک لیتر بنزین برای من واریز نشده لطفا پیگیری کنید با تشکر

11. سلام من داخل زابل در اسنپ کار میکنم نه بنزین میده اسنپ و هم کرایه ها رو پایین میزنه مثلا یه مسیر رو قبل سوار شدن نسافر میزنه ۲۰ هزار وقتی مسافر رو سوار میکنیم دیه مبلغ رو نمیبینه راننده 3 هزار تخفیف میده به مسافر میشه ۱۷ هزار از هیفده هزار دوهزار کارمزد کم میکنه میشه 15 واسه راننده نمیسرفه ۱۵ هزار یه مسیر رو بره با شرایطی که بنزین نمیده و داخل زابل هم سوخت گاز نیست ترو خدا بفکر باشید اینقدر پایین نزنین کرایه ها رو

12. با عرض سلام و خسته نباشید بنده از برج ۷ امسال داخل اسنپ مسافر کشی میکنم و هر ماه بیشتر از ۲۰۰ کیلومتر پیمایش دارم ولی پول سوخت برام واریز نشده در ضمن من داخل زابل مسافر کشی میکنم که هیچ جایگاه lpg نیز وجود ندارد و کرایه های که اسنپ میزنه خیلی پایین است که واسه راننده صرف نمیکنه که مسافر جابجا کنه

13. دوستان‌خودت رو سر کار نزارید.مگه میشه ک ندونن سهمیه سوخت این همه موتور و سواری واریز نشده.میخان ندن.اسنب میندازه گردن دولت دولت میندازه گردن اسنپ تمام.

14. دوستان‌خودت رو سر کار نزارید.مگه میشه ک ندونن سهمیه سوخت این همه موتور و سواری واریز نشده.میخان ندن.اسنب میندازه گردن دولت دولت میندازه گردن اسنپ تمام.

15. باسلام بنده مبلغ تقریبآ۳۷۵هزارتومن اعتبار پولی دارم ولی وقتی ب جایگاه سوخت مراجعه میکنم ومیخواهم پول سوخت رواعتباری پرداخت کنم میگن که حساب اعتباری اسنپ بسته شده بایدچکارکرد

16. سلام این بنزینا جرا واریز نمیشه از 400 صدتا بیشتر کار میگنم

17. من در سایت سماس میروم ومینویسد کد ملی شما پیدا نشد.وازتاریخ ۲۰ مرداد دارم کار میکنم و بنزین سهمیه دریافت نکردم لطفا راهنمایی بفرمایید

18. سلام وقت بخیر ،الان چندین ماه هست که سهمیه بنزین برای من واریز نمیشه…چرا…دلیلش چی هست…

19. سلام تاکنون ۹مورد سهمیه بنزین من درحال بررسی است ولی تاکنون واریز نشده

20. سلام
    من با سهمیه آزاد کار میکنم لطفا سهمیه فروردین 1402 رو هم سریعتر واریز کنید ممنون

1. امیر جان سلام
      داخل اخرین نسخه اپلیکیشن امکان پیگیری واریزی بنزین قرار داده شده است

پاسخ دادن به امیر لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا