پشتیبانی آنلاین

چگونه از «پشتیبانی داخل اپلیکیشن» راننده استفاده کنیم؟

کاربران راننده اسنپ در مراحل مختلف فعالیت خود به پشتیبانی نیاز پیدا می‌کنند. با توجه به ماهیت سوالات کاربران راننده، معمولا بسیاری از این پرسش‌ها تکراری است. یعنی پرسش‌های کاربران راننده در شرایط مشابه، یکسان است. بنابراین در بسیاری از مواقع، کاربر راننده نیازی به تماس با مرکز پشتیبانی نخواهد داشت. چرا که گاهی اوقات با خط‌های شلوغ روبرو شده و زمان زیادی در صف، منتظر می‌ماند. در حالی که روش‌های جایگزین زیادی برای رسیدن به پاسخ‌ سوالات کاربران راننده وجود دارد.


ساده‌ترین راه برای دریافت خدمات پشتیبانی

کاربران راننده اسنپ با ورود به اپلیکیشن رانندگان می‌توانند به سادگی به خدمات پشتیبانی دسترسی داشته باشند. برای این منظور کافی است در صفحه اصلی، گزینه «پشتیبانی» موجود در سمت چپ پایین را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه شما به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید.

در قسمت بالایی صفحه جدید، درخواست‌های قبلی نمایش داده می‌شود. همچنین می‌توانید درخواست‌های فعال خود را با لمس گزینه «درخواست‌های فعال» مشاهده کنید. با ورود به این قسمت، درخواست‌هایی که هنوز پاسخی دریافت نکرده‌اند با عنوان «در انتظار پاسخ» و درخواست‌های پاسخ داده شده با عنوان «پاسخ داده شده» قابل مشاهده است. در انتهای این صفحه نیز می‌توانید درخواست‌های قبلی و غیرفعال خود را بررسی کنید.

در صفحه اصلی پشتیبانی، پایین درخواست‌های فعال، برخی سوالات پرتکرار که مورد نظر کاربران راننده بوده است نمایش داده می‌شود. همچنین در بخش انتهایی صفحه‌، سوالات و مسائل، به تفکیک موضوع دسته‌بندی شده‌اند.

به عنوان مثال شما در این قسمت دسته‌بندی‌هایی مانند، «سفر»، «مالی» و «مشکلات برنامه» یا «حساب‌ کاربری» را مشاهده می‌کنید. پس از انتخاب دسته‌بندی، سوالات متداولِ همان دسته برای شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب سوال مشخص، جزئیات بیشتری درباره این موضوع مشاهده خواهید کرد. در صورتی که از سوالات پر تکرار به پاسخ سوال خود نرسیدید، امکان ثبت درخواست وجود دارد که می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما در اسنپ شما را راهنمایی خواهند کرد.


همچنین با توجه به ماهیت مشکل، روی برخی دسته‌بندی‌ها، امکان تماس با پشتیبانی برای شما فراهم شده است.

در برخی دسته‌بندی‌ها نیز کاربران راننده می‌توانند بدون ایجاد درخواست یا برقراری تماس، فقط با مطالعه راهنمایی‌های انجام شده، مشکل خود را حل کنند.

راه‌های گوناگون برای استفاده از خدمات پشتیبانی

اسنپ در هر شرایطی و با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، خدمات پشتیبانی را برای کاربران راننده فراهم کرده است. شما عزیزان با استفاده از همه بسترهای ارتباطی امکان رسیدن به پاسخ سوالات خود را خواهید داشت.

کاربران راننده می‌توانند برای مشاهده صفحه سوالات متداول به وب‌سایت باشگاه رانندگان مراجعه کنند. این صفحه از اینجا قابل مشاهده است.

همچنین پشتیبانی آنلاین در وب سایت باشگاه رانندگان اسنپ به نشانی Club.snapp.ir فعال است. شما می‌توانید سوالات و مسائل مورد نظر خود در دسته‌های مشخص مانند آموزش اپلیکیشن رانندگان،نحوه استفاده از سامانه سماس،نحوه استفاده از سهمیه سوخت و خدمات و تسهیلات باشگاه رانندگان را با کارشناسان مطرح کنند.


برای استفاده از این قابلیت، نصب به‌روزترین نسخه اپلیکیشن الزامی است، برای دریافت آخرین نسخه، لینک زیر را لمس کنید

guest
69 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
مقصود
مقصود
15 شهریور 1399 08:03

عالی بود

مهدی
مهدی
15 شهریور 1399 05:57

خیلی عالی بود

وحید
وحید
15 شهریور 1399 04:59

خوبه خسته نباشید وممنون از پشتیبانی فعالتون.

نجات
نجات
19 شهریور 1399 17:37
پاسخ به  وحید

توضیحادتون عالی بود

حسین سلمانی
حسین سلمانی
15 شهریور 1399 00:24

کسی ازبنزین خبرداره ممنونم

علی بیگی مراعی
علی بیگی مراعی
14 شهریور 1399 21:02

بسیارعالی

نعمت الاه خشنود
نعمت الاه خشنود
14 شهریور 1399 19:07

سلام
اگه برنامه مسیریابی صوتی مستقیمآ به برنامه اسنپ اضافه شود بسیار عالی میشود
هم در وقط صرفه جویی میشود هم نگاه اننده کمت به سمت گوشی میرود وحواس راننده پرت نمیشود ودقیقتر و زودتر به مبدآ و مقصد مسافر میرسد وکاهش در تصادفف بخاطر اینکه دیه نیاز نیست به صفحه مسیریابی گوشی نگاه گند وقتی صوتی اعلام مسیریابی میشود
اگه برنامه مسیریابی صوتی مستقیمآ به برنامه اسنپ اضافه شود بسیار عالی میشود
باتشکر

نعمت الاه خشنود
نعمت الاه خشنود
14 شهریور 1399 18:57

سلام
ضمن سپاسگذاری از زحمات شما و برنامه جدید اسنپ یه پیشنهاد داریم که اگه در برنامه اجرا شود خیلی عالیست
اگرمثل برنامه مسیریابی بلد که صوتی راهنمایی میکند اگه در برنامه اسنپ راننده وقتی مبدآ ومقصد مشخص میشود بدون وارد شدن به برنامه بلد خود برنامه اسنپ به صورت صوتی اعلام مسیریابی کند که نیازی نباشد هی از برنامه خارج شویم وبه مسیریابی بلد برویم وبعد هی برگردیم به برنامه اسنپ وموجب هواسپرتی در رانندگی نشویم خیلی عالی میشود
مثلآ راننده قبول سفر میکند فوری خود برنامه اسنپ به صورت صوتی اعلام مسیریابی کند تاموقعی که ببدآ رسیدم اعلام کند به مبدآ رسیدید وقتی گزینه مسافر سوار شد را لمس کردیم صوتی اعلام کند ودوباره مسیریابی مقصد را به صورت صوتی اعلام کند
خلاصه برنامه صوتی اعلام مسیریابی بلدرامستقیم با برنامه اسنپ ادغام کنید
بهرحال برنامه مسیریابی صوتی را به برنامه اسنپ اضافه شود بسیار عالی میشود
ممنون از همکاریتون

محمد
محمد
14 شهریور 1399 18:52

عالی

محمدعلیدوست
محمدعلیدوست
14 شهریور 1399 18:27

سلام عالی بود

علی خزایی
علی خزایی
14 شهریور 1399 15:21

عالی بود

69
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x