آموزش رانندگانویدیو اسنپ

صفر تا صد استفاده از مسیریاب در سفرهای اسنپی!

لویالتی

هنگام قبول سفرهای اسنپی، لزوم استفاده از مسیریاب به شدت احساس می‌شود. زمانی که می‌خواهید به مبدا مسافر برسید یا وقتی می‌خواهید مسافر را به مقصد مورد نظرش برسانید، بهتر است از مسیریاب استفاده کنید.

استفاده از مسیریاب باعث صرفه‌جویی در زمان و در نهایت موجب افزایش درآمد خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با مزایای استفاده از مسیریاب در سفرهای اسنپی و نحوه کار با آن همراه ما باشید.

مزایای استفاده از مسیریاب

استفاده از مسیریاب هنگام انجام سفرهای اسنپی مزایای مختلفی دارد که عبارتند از:

• صرفه‌جویی در زمان
  • انجام سفر بدون معطلی در ترافیک
  • کاهش استهلاک خودرو
  • افزایش درآمد
  • کاهش مصرف بنزین
  • کاهش چشمگیر خطا هنگام رانندگی

آموزش کار با مسیریاب

پس از قبول سفر، گزینه «مسیریابی» در پایین صفحه نمایش داده می‌شود. پیش از شروع سفر، آن را لمس کنید تا بهترین مسیر به شما نمایش داده شود.

این کار را پس از رسیدن به محل مبدا و سوار شدن مسافر نیز انجام دهید. همچنین پیشنهاد می‌شود پس از مسیریابی گوشی را روی پایه قرار دهید!

آموزش ویدیویی کار با مسیریاب

مزایای کار با مسیریاب از دید کاربران راننده

کاربران راننده تجربیات مختلفی از کار با مسیریاب دارند. در این ویدیو مزایای استفاده از این قابلیت از زبان شما عزیزان بیان شده است.

آیا این مطلب به شما کمک کرد؟

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (۲,۳۳۳ دیدگاه)

1. سلام وقت بخیر عزیزان من مشگل خطای مکان رو رفع کنید در اپیکیشن مسافر مکلن سابت وایساده مسافر فکر میکنن راننده حرکت نکرده و لغو میکند در اپیکیشن راننده هم مکان با تخیر و خطای ۵۰متری میزند لطفا مشگل را حل کنید

2. سلام بسیاری از لغوو سفرها به خاطر این است که رانندگان در حال حرکت به سمت مسافر هستند اما اپلیکیشن ساکن وبدون حرکت اتومبیل را نشان می‌دهد ورانندگی به مبدا می‌رسد اما مسافر لغو کرده است متشکرم لطفا پیگیری نماید

3. سلام روزتون بخیر
    من روی مسیر یاب میزنم درخواست اسنپ برام باز میشه و مسیر یاب باز نمیشه و برای همین مجبور شدم چندین سفر ِلغو کنم لطفا راهنمایی کنید

4. سلام
    وقت بخیر
    من تازه برنامه رونصب کردم همه کارا روهم انجام دادم ولی بعد ازاین که قبول سفر رومیزنم ومسیریابی میاد میزنم رواون ازبرنامه میندازه بیرون وگوشی قفل میکنه مجبورشدم لغوسفر بزنم تامسافر اذیت نشه لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا