آموزش رانندگانآموزش رانندگان اسنپامکانات اپلیکیشن

دریافت درخواست‌های سفر چندگانه

اسنپ لاین

کاربران راننده اسنپ در حالت فعال اپلیکیشن راننده، امکان دریافت حداکثر 3 درخواست سفر به صورت همزمان دارند. با لمس هر پیشنهاد درخواست سفر، جزئیات سفر مثل مبدا، مقصد و هزینه سفر در همان صفحه اصلی اپلیکیشن قابل مشاهده است.

این ویژگی به شما کمک می‌کند بهترین درخواست را با توجه به مسیر و هزینه سفر انتخاب کنید. اما توجه به این نکته ضروری است که درخواست‌های سفر به صورت مشترک و همزمان برای چند کاربر راننده قابل مشاهده است و زمانی که یک کاربر راننده درخواستی را قبول می‌کند، این درخواست از اپلیکیشن سایر کاربران راننده حذف شده و دیگر نمایش داده نمی‌شود.

نوشته‌های مشابه

10 دیدگاه

 1. سلام و خدا قوت خدمت تمام عزیزان ممنونم ازتمام کسانی که این سفره را پهن کردن تا کسی شرمنده خانواده نباشه

 2. سلام و خسته نباشید خدا بخواد وقسمت باشه بعد از ۲ سال هنوز امتیازم را ۴.۸۸نگه داشتم وخیلی راضی ام خدا قوت بهشون متشکرم اسنپ لاکچری 💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💯💯🚘🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌙🌚 از صبح تا شب با اسنپ 🧿🧿👑👑👔👖👞🎶

 3. سهمیه بنزین و تخفیف گاز کردن کولر برا تابستان تعویض شمع و وایر لاستیک و روغن استاندارد و تخفیف دار هم بدهید روغن ها بی کیفیت و قطعات بی کیفیت زود به زود خراب میشن حتی لاستیک های با کیفیت خارجی به رانندگان ویژه بدهید این جنس های ایرانی بی کیفیت و جوابگو نیست حتی تعمیرکاه های اختصاصی مع فی کنید حتی ماشین قسطی و نو بدهید به رانندگان با همراهی بانک ها

  1. با سلام

   کاربر عزیز شما می توانید از تخفیف های جشنواره فروش تابستانی کارفیکس استفاده کنید و لوازم و خدمات خودرویی مورد نیاز خود را با تخفیف ویژه تهیه کنید.

   https://dr.snappcarfix.com/

 4. با سلام گاهی اوقات از طرف مسافر لغو سفر میشود، ولی اصلا خسارت سفر که تعلق نمیگیرد هیچ امتیاز از راننده کسر میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا