آموزش رانندگان اسنپترفندهای اسنپیویدیو اسنپ

راهکارهایی ساده برای حفظ نظافت و پاکیزگی خودرو!

خودروی شما، دفتر کارتان است؛ بنابراین نظافت خودرو به طور منظم و رسیدگی به آن نه‌تنها در روحیه شما مؤثر است؛ بلکه راهکاری برای افزایش درآمد شما نیز خواهد بود.
استفاده از خوشبوکننده و مراجعه به کارواش باعث رضایت کاربران مسافر در طول سفر شده و همین امر باعث افزایش امتیاز شما می‌شود. افزایش امتیاز هم بدین معناست که درخواست‌های سفر بیشتری دریافت خواهید کرد.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه خدمات خودرویی باشگاه رانندگان از تسهیلات ویژه اسنپی برای مراجعه به کارواش بهره‌مند شوید.

در این مقاله قصد داریم با چند راهکار ساده برای تمیز و خوشبو نگه‌داشتن خودرو آشنا شویم. با ما همراه باشید!

شستشو بدنه و قسمت‌های خارجی خودرو

برای حفظ پاکیزگی ظاهر خودرو، لازم است روزانه و هفتگی، زمانی را به شست‌وشوی اتومبیل خود اختصاص دهید. بخشی از آلودگی‌های جا مانده بر سطح خودرو، در صورتی که بلافاصله تمیز نشوند می‌توانند رنگ ماشین شما را از بین ببرند. برای همین علاوه بر نظافت هفتگی حتما هر روز نیز با استفاده از اسپری و دستمال ماشین خود را تمیز کنید.

از بین بردن بوی نامطبوع

رانندگی در یک خودرو تمیز با بوی خوب باعث می‌شود، خستگی را کمتر احساس کنید و حس آرامش بیشتری داشته باشید. برای رفع بوی نامطبوع درون خودرو راه‌های زیادی وجود دارد:

• داخل یک پارچه نخی قهوه بریزید و آن را در زیر صندلی‌های خودرو قرار دهید، این روش تاثیر چشم‌گیری در رفع بوهای نامطبوع خودرو و عطرآگین شدن خودرو دارد.
  • راه حل دیگر برای خلاص شدن از بوهای نامطبوع استفاده از ذغال چوب است، که توانایی بالایی در جذب بوهای نامطبوع خودرو به خود دارد. اگر خودرویتان بوی بدی می‌دهد یک تکه ذغال را برای چند روز در خودرو قرار دهید.
  • استفاده از خوشبو کننده و نصب آن در نقطه‌ای که جریان هوا بیشتر است، تاثیر بسزایی در خوشبو شدن خودرو دارد.
  • داخل سیستم تهویه خودرو کمی اسپری خوش‌بو کننده بزنید.
  • داخل ماشین کمی دارچین، پوست مرکبات یا یک دسته روزنامه قرار دهید و هر هفته آن را تعویض کنید.

در بعضی موارد بوی بد خودرو به‌دلیل سیستم تهویه و بخاری است. برای آشنایی با «باید و نبایدهای استفاده از بخاری در دوران شیوع کرونا!» به مقاله زیر مراجعه کنید.

مشاهده ویدیو زیر می‌تواند به درک بهتر تاثیر نظافت خودرو بر درآمد بیشتر شما کمک کند.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (80 دیدگاه)

1. هر کی ماشینش بو بده خانم پاکیزه میاد دعواش میکنه . از عطر برروی لباس وروکش صندلی هم میتونید بهره بگیرید

2. سلام
    من هرروز ماشین رو تمیز میکنم
    حتی بعد از هر مسافری که پیاده میشه کل داخل اطاق ماشین رو با الکل زده عفونی میکنم

3. این ها درست ولی با رفتاری که مسافر داره بهتره از عطر (بو پا لر ) استفاده کرد تو ماشین😃

4. بله حتما انجام میشه مخصوصا تو این روزهای کرونایی بایستی خیلی مراعات بشه

5. کمکم کنین ..کاربری موتور داشتم موتور فروختم ماشین خریدم هنوز کارت ماشین نیومده ده بار با پشتیبانی تماس گرفتم قسمت عکس از کارت ماشین به مشکل می خورم..تا کارت ماشینم بیاد ..لطفاکاربری ماشینو فعال کنین ممنون

6. همیشه باید خودرو تمیز و مرتب باشد،وبا تشکر از شما بابت آموزش های خوبتان

7. خیلی ممنون از شما. من حتما ماشینم رو به کارواش می برم. داخل ماشین رو از مواد خوشبو کننده و عطرآگین استفاده می کنم.

8. تمیزی و مخصوصا بوی مطبوع خودرو بسیار مفید وبه مسافر آرامش میبخشد .ممنون از توضیحات خوب شما

9. باصلام وقت بخیر من هد3صرویص رفتن ماشینمو پاک وضدعفونی با الکل ومحلول میشورم.و هرمصافر که ماکص نزده باشه خودم 10تایی از داروخانه میخرم و مرجانی به مصافرمیدم هرروزهم ماشینمو پاک میکنم واصه خودم خونواده ام و مصافر اصنپ باز هم خدا راشکرمیکنم.

10. سلام…بیشترین بوی نامطبوع، حاصل از رسیدن رطوبت به موکت کف ماشین و قسمت هایی که الیاف پشم دارند میباشد، بر طرف نشدن خیسی و یا رطوبت از الیاف پشمی سبب متصاعد شدن بویی بسیار زننده تر و قوی تر از بوی جوراب است..البته بجز شستن و خشکاندن و، راهکار قهوه و دارچین بسیار راهکار جالبی بود..ممنون اسنپ.🥰🙏🙏🙏

11. دقیقامن اینکارانجام میدم فکرکردم کسی بلدنیست اون قهوه استفاده نشده بزاریدهم توپلاستیک هم باشه توداشبورت هم بازاری کافیه واگه دسشوی خونه ویایخچال توخونه هم بزاری بوگم میشه ازاون پلاستکهایه که بست داره اگه قهوه خورباشی میدونی کدوم پلاستیکا

12. سلام ممنون از اطلاعاتی که واقف ان نبودم و به تجربیاتم اضافه گردید

13. سلام من حتما در این طرح شرکت میکنم چون با تمیزی ماشین خیلی موافقم

14. با درود، اسپری بنام FOK مناسبترین محصول برای تمیز کردن و ضد عفونی داخل و خارج و حتی موتور اتومبیل می‌باشد. بدن مصرف آب استفاده کنید ،عالیه.

پاسخ دادن به محمدرضا رضایی لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا