لویالتی

تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر فقط با روشن‌کردن کولر خودرو

باشگاه رانندگان اسنپ مانند سال‌های گذشته در این روزهای گرم از شما کاربران راننده عزیز که همیشه همراه و همدل هستید و برای حفظ سلامتی خود و کاربران مسافر از کولر استفاده می‌کنید، قدردانی می‌کند. به همین دلیل امسال هم طرح سفرهای خنک اسنپی اجرا خواهد شد.

«سفرهای خنک اسنپی» چیست؟

تهویه مناسب و استفاده از کولر خودرو، علاوه بر حفظ سلامتی، باعث افزایش رضایت مسافران و کسب امتیاز بالا برای شما کاربر راننده می‌شود. در طرح‌ سفرهای خنک اسنپی، براساس تعداد نظرات مثبت و امتیازهای دریافتی از مسافران (در رابطه با استفاده از کولر) از تخفیف ۵۰ درصدی پرداخت کمسیون سفر برخوردار خواهید شد.

بخاطر داشته باشید طرح تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر مربوط به سفرهای عادی بوده و استفاده از کولر در سفرهای اسنپ اکوپلاس الزامی است و شامل تخفیف کمیسیون نمی‌شود.

برای تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون، لازم است در محدوده زمانی که برایتان اطلاع رسانی انجام شده، نظر منفی «عدم استفاده از کولر» از طرف مسافران در سفرهای عادی اسنپی‌تان ثبت نشود.

به‌ازای هر سفری که مسافر نظر مثبت «استفاده از کولر» را برای آن ثبت کند، کمیسیون همان سفر به‌صورت نیم‌بها محاسبه شده و مبلغ کسرشده بابت کمیسیون پس از پایان طرح، به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

منظور از بازخورد مثبت استفاده از کولر چیست؟

مسافران اسنپی در پایان هر سفر، رضایت خود را با دادن امتیاز و ستاره، ثبت می‌کنند. پس از ثبت امتیاز، دلایل ثبت بازخورد که شامل نقاط قوت سفر است، نمایش داده می‌شود. اگر شما در طول سفر کولر خودرو را روشن کرده باشید، مسافر گزینه «استفاده از کولر» را به عنوان دلیل ثبت امتیاز مثبت انتخاب می‌کند.

با روشن کردن کولر، علاوه بر حفظ سلامتی خود و آرامش مسافرانتان، از پاداش معافیت نیمی از کمیسیون سفر برخوردار شوید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (۴۰۸ دیدگاه)

1. سلام
    من اززمان ثبت نام دراسنپ باتوجه به درجه گرما در استان خوزستان همیشه بالاست خواهشاً کمی به فکرماباشن سهمیه بنزین روفعال کنید، متشکرم.
    راننده اسنپ حاتم تقدم

2. سلام
    من اززمان ثبت نام دراسنپ باتوجه به درجه گرما در استان خوزستان همیشه بالاست , همیشه کولر ماشین روشن است پس خواهشاً کمی به فکرماباشن سهمیه بنزین روفعال کنید متشکرم.
    راننده اسنپ حاتم تقدم

3. منی که شبا کار میکنم همیشه هم کولر روشنه بابد چیکار کنم؟حتی ۱۲ شب یه مسافر زنگ زد اگه کولر دارین بیایین انگار قیمت اکوپلاس داره میده با قیمت معمولی کولرم میخوان. کی جوابگو هست؟ حتما باید روز کار کنیم. خب بعضی ها نمی تونن.

4. واقعا خود مسافرا خودشون میخندن ب کرایها میگن چطوری میسرفه واستون با این کرایه پایین اخه کرایه ۱۲هزارتومنی مگه میشه کی این نرخو میزاره ساعتی بکوب کار کنی ماشین روشن باشه ۵۰تا۶۰تومن میشه کار کرد ی فکری کنید بالاغیرتا

5. من همیشه کولرم روشنه
    فقط ۱بار مسافر گزینه استفاده کولر زده بود
    و نمیشه به مسافر بگی امتیاز بده
    با این وضعیت کرایه پایینکه اسنپ میزنه بریم مسافر کشی تو شهر بهتر از اسنپ هست
    از بعد عید نوروز تا امروز قیمت لوازم یدکی و … همه ۳۰تا۴۰درصد افزایش داشته
    ولی کرایه اسنپ کمتر شده که بیشتر نشده
    لطفا کرایه ها رو افزایش بدید که نیازی نباشه از مسافر درخواست امتیاز کنیم

6. سلام لطفا طرح تشویقی برا ۱۲ شب تا ۶ صبح هم فعال کنید خیلی از دوستان شبها کار میکنن در ضمن فکری هم برا کرایه پایین شبها بکنید خیلی خیلی کرایه ها پایینه بعضی از مسافرها خودشون تعجب میکنن ممنون

7. سلام لطفا طرح تشویقی برا ۱۲ شب تا ۶ صبح هم فعال کنید چون خیلی از دوستان شبها کار میکنن با این کرایه شبها که خیلی خیلی پایینه ممنون

8. سلام..بنده همیشه از کولر استفاده میکنم ولی برای من از طرف مسافرین این نکته اغماز میگردد …در هر صورت من از نظر انسانی و وجدانی همیشه از کولر استفاده میکنم …????

9. سلام
    با این کرایه پایین و کمیسیون ۲۰ درصد و عدم واریز بنزین سال گذشته با چه رویی اسم کولر رو میارید این قیمتها مال موقعی بود که بنزین میدادید الان که سهمیه بنزین قطع شده عین خیالتون هم نیست واسه اسنپ فقط گرفتن کمیسیون در اولویت قرار داره

10. سلام و خسته نباشید
    اولا چرا تسویه در لحظه را میبنید من هم بانک و هم نرم افزارو پاک کردم مجدد نصب کردم درست نشده
    دوم
    من راننده شب کارم معمولا از ۸ شب میام تا ۳ صبح متاسفانه انقدر کرایه پایین هست با وجود ترافیک که مخصوصا الان که تابستان هست و دور دور ها شروع شده
    کرایه ها با نرخ پارسال هست گاهی مواقع کمتر از پارسال هم هست
    واقعا وقتی مثلا از پارک وی میزنه تا سعادت اباد ۳۴ هزار تومان اسنپ چی فکر میکنه در مورد راننده یا از قلهک میزنه تا دبستان ۲۷ هزار تومان این نمونه کرایه بود پایین تر و مسافت دور تر هم داریم

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا