لویالتی

تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر فقط با روشن‌کردن کولر خودرو

باشگاه رانندگان اسنپ مانند سال‌های گذشته در این روزهای گرم از شما کاربران راننده عزیز که همیشه همراه و همدل هستید و برای حفظ سلامتی خود و کاربران مسافر از کولر استفاده می‌کنید، قدردانی می‌کند. به همین دلیل امسال هم طرح سفرهای خنک اسنپی اجرا خواهد شد.

«سفرهای خنک اسنپی» چیست؟

تهویه مناسب و استفاده از کولر خودرو، علاوه بر حفظ سلامتی، باعث افزایش رضایت مسافران و کسب امتیاز بالا برای شما کاربر راننده می‌شود. در طرح‌ سفرهای خنک اسنپی، براساس تعداد نظرات مثبت و امتیازهای دریافتی از مسافران (در رابطه با استفاده از کولر) از تخفیف ۵۰ درصدی پرداخت کمسیون سفر برخوردار خواهید شد.

بخاطر داشته باشید طرح تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر مربوط به سفرهای عادی بوده و استفاده از کولر در سفرهای اسنپ اکوپلاس الزامی است و شامل تخفیف کمیسیون نمی‌شود.

برای تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون، لازم است در محدوده زمانی که برایتان اطلاع رسانی انجام شده، نظر منفی «عدم استفاده از کولر» از طرف مسافران در سفرهای عادی اسنپی‌تان ثبت نشود.

به‌ازای هر سفری که مسافر نظر مثبت «استفاده از کولر» را برای آن ثبت کند، کمیسیون همان سفر به‌صورت نیم‌بها محاسبه شده و مبلغ کسرشده بابت کمیسیون پس از پایان طرح، به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

منظور از بازخورد مثبت استفاده از کولر چیست؟

مسافران اسنپی در پایان هر سفر، رضایت خود را با دادن امتیاز و ستاره، ثبت می‌کنند. پس از ثبت امتیاز، دلایل ثبت بازخورد که شامل نقاط قوت سفر است، نمایش داده می‌شود. اگر شما در طول سفر کولر خودرو را روشن کرده باشید، مسافر گزینه «استفاده از کولر» را به عنوان دلیل ثبت امتیاز مثبت انتخاب می‌کند.

با روشن کردن کولر، علاوه بر حفظ سلامتی خود و آرامش مسافرانتان، از پاداش معافیت نیمی از کمیسیون سفر برخوردار شوید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (۴۳۲ دیدگاه)

1. سلام بنده یک خانوم هستم با شرایط مالی واقعا پایین و مجبورم نیمه وقت اسنپ کار کنم .واقعا کرایه ها خیلی پایینه و خرج ماشینها بادلار بالا میره و از روی ناچاری مجبوریم . توروخدا بخاطر مردم کمی فکر ما هم باشید و با این همه گرونی کرایه هارو منصفانه بزنید .حتما باید به راه خطا ادم بره واقعا کسی که شریفه باید حمایت بشه تو کشورش

2. سلام خسته نباشید
    لطفا کرایه هارو ببرین بالا با این همه هزینه استحلاک..ما تو گرما و شرجی جنوب کار می‌کنیم ما ک کل سال کولر روشن میکنیم حداقل دلمو خوش باشه ب قیمت خوب کرایه

3. سلام خسته نباشید
    لطفا کرایه هارو ببرین بالا با این همه هزینه استحلاک..ما تو گرما و شرجی جنوب کار می‌کنیم حداقل دلمو خوش باشه ب قیمت خوب کرایه

4. من از موقعی که استارت میزم واسه کار در اسنپ کولر ماشین روشنه ولی مسافرانی هستن که توقع ماساژ و خدمات ویژه داره انگا سوار بنز vip میباخ شدن که خیلی پر توقع هستن با اینطور افراد که اکثریت خانوم هستن چیکار باید کرد

5. سلام لطفا همین پیام و به صورت اس ام اس برای مشترکین بفرستین خیلی ها اطلاعی ندارند و بازخورد ثبت نمیکنند

6. نمیخواد طرح بزارید من هم کولر روشن میکنم همیشه (مدالش هم بهم دادین ) بجاش کرایه ها رو درست کنید
    ضمنا شما کد تخفیف میدین به مسافرها چرا از کرایه ناجیز راننده ها کم میکنید؟

7. سلام همش فکر مسافرین. با این کرایه های کم و ناچیز ما هم از پس مخارج‌ماشین بر نمی‌آییم. تا میام چند تا سفر میرم میبینم تهش دیگه مبلغی نمونده من خودم به شخصه دیگه سرد میشم از کار کردن

8. سلام کولر را روشن میکنیم ولی مسافر یادش میره گزینه کولر روشن بود را بزند و ما هم نمیتونیم به مسافر بگیم همین الان گزینه را وارد کن چون در شان و شخصیت ما نیست که به مسافر التماس کنیم شما بجای این که کمیسیون را نصف کنید کلا کمیسیون را دو درصد کنید نه پانزده یا بیست درصد بعد هم کرایه ها را از تاکسی ها بپرسید و مقداری کمتر از انها به مسافر بگید تهرانپارس تا ازادی چهار تا مسافر میزنند و نفری ۴۵ هزار تومن میگیرند اما شما کمیسیون هم میگیرید و کلا میگید ۱۲۰ هزار تا فرودگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا