لویالتی

تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر فقط با روشن‌کردن کولر خودرو

باشگاه رانندگان اسنپ مانند سال‌های گذشته در این روزهای گرم از شما کاربران راننده عزیز که همیشه همراه و همدل هستید و برای حفظ سلامتی خود و کاربران مسافر از کولر استفاده می‌کنید، قدردانی می‌کند. به همین دلیل امسال هم طرح سفرهای خنک اسنپی اجرا خواهد شد.

«سفرهای خنک اسنپی» چیست؟

تهویه مناسب و استفاده از کولر خودرو، علاوه بر حفظ سلامتی، باعث افزایش رضایت مسافران و کسب امتیاز بالا برای شما کاربر راننده می‌شود. در طرح‌ سفرهای خنک اسنپی، براساس تعداد نظرات مثبت و امتیازهای دریافتی از مسافران (در رابطه با استفاده از کولر) از تخفیف ۵۰ درصدی پرداخت کمسیون سفر برخوردار خواهید شد.

بخاطر داشته باشید طرح تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر مربوط به سفرهای عادی بوده و استفاده از کولر در سفرهای اسنپ اکوپلاس الزامی است و شامل تخفیف کمیسیون نمی‌شود.

برای تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون، لازم است در محدوده زمانی که برایتان اطلاع رسانی انجام شده، نظر منفی «عدم استفاده از کولر» از طرف مسافران در سفرهای عادی اسنپی‌تان ثبت نشود.

به‌ازای هر سفری که مسافر نظر مثبت «استفاده از کولر» را برای آن ثبت کند، کمیسیون همان سفر به‌صورت نیم‌بها محاسبه شده و مبلغ کسرشده بابت کمیسیون پس از پایان طرح، به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

منظور از بازخورد مثبت استفاده از کولر چیست؟

مسافران اسنپی در پایان هر سفر، رضایت خود را با دادن امتیاز و ستاره، ثبت می‌کنند. پس از ثبت امتیاز، دلایل ثبت بازخورد که شامل نقاط قوت سفر است، نمایش داده می‌شود. اگر شما در طول سفر کولر خودرو را روشن کرده باشید، مسافر گزینه «استفاده از کولر» را به عنوان دلیل ثبت امتیاز مثبت انتخاب می‌کند.

با روشن کردن کولر، علاوه بر حفظ سلامتی خود و آرامش مسافرانتان، از پاداش معافیت نیمی از کمیسیون سفر برخوردار شوید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (۴۳۲ دیدگاه)

1. سلام
    با این وضعیت آب و هوا در جنوب و دمای بالای ۴۵ درجه مگه میشه بدون کولر یا کرایه ها رو ببرید بالا یا کمیسیون رو تا پایان شهریور نصف کنید

2. سلام واقعا کرایه ها اصلا به صرفه نیست یه اسنپ میگیرن تا دم مبدا باید بری بیار ببری مقصد مثلا یه مسیر من رفتم زده بود ۱۹۰ هزار نزدیک ۱۲۰ کیلومتر بود اونم سه نفر سوار شدن ساعت ۲ ظهر تو گرما ۵۰ درجه هم پدر خودم در اومد هم ماشین.همون مسیر رو دربستی برن کمتر از ۵۰۰ نمیگیرن.اسنپ کرایه هاش مفته

3. با درودهای فراوان خدمت همکاران عزیز و محترم
    وعرض خسته نباشید.
    تکلیف چیه وقتی مسافر نظرش رو ثبت نمیکنه؟؟
    کولر ماشین از وقتی که شروع بکار میکنیم روشنه تا وقتی که هوا واقعن خنک میشه یعنی هوا تاریکه در این صورت هم وقتی تو ترافیک هستیم بازم کولر روشنه..!
    اگه مسافر نظر نداد حق‌ ما چی میشه..

4. سلام همکارای گرامی اینا بابت سفر لغو شده کمیسیون بر میدارن شکا توقع داری کولر بزنی ازت کمیسیون نصف بگیرن دلتون خوشه ها

5. سلام ماکه تو قشم هستیم دما بالا۴۷ درجه هست اصلا نمیشه کولر نزد ولی نمیدونم کی اسنپ میخواد این مشکلات درک کنه .

6. از این سر شهر تا اون سر شهر ۴ نفر مسافر ۱۲ هزار کرایه
    انتظار کولر هم دارید
    همیشه همه چی به نفع مسافره
    کی به نفع راننده میشه پس

7. من مسافرمیبرم اما مسافر ۵ستاره میده یا یه ستاره میده چطور گزینه کولر روشن کردن بزنه کولر روشن کرد بکنید یه گزینه ودرحین سفربه مسافر اطلاع بدیدکه اگه گولر روشن بودبزنه

8. سلام من در کل کولر ماشینم روشن است چه با مسفر یا بدون مسافر ولی خیلی از مسافران بازخورد ثبت نمیکنن و طرح کمیسیون نیم بها با کولر خودرو قابلیت اجرا ندارد

9. درود. من در طول ۱۰ روز گذشته در تمام طول روز کولر خودرو را یکسره روشن گذاشتم از صبح ساعت ۹ تا ساعت ۷ عصر اما هیچ پیامد مثبتی برای من نداشت چون بیشتر مسافران نظر خود را ثبت نمی‌کنند پس از پایان سفر از برنامه خارج می‌شوند. فقط هزینه سوخت بیشتر و فشار بیشتر بر موتور خودرو بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا