تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر فقط با روشن‌کردن کولر خودرو

باشگاه رانندگان اسنپ مانند سال‌های گذشته در این روزهای گرم از شما کاربران راننده عزیز که همیشه همراه و همدل هستید و برای حفظ سلامتی خود و کاربران مسافر از کولر استفاده می‌کنید، قدردانی می‌کند. به همین دلیل امسال هم طرح سفرهای خنک اسنپی اجرا خواهد شد.

«سفرهای خنک اسنپی» چیست؟

تهویه مناسب و استفاده از کولر خودرو، علاوه بر حفظ سلامتی، باعث افزایش رضایت مسافران و کسب امتیاز بالا برای شما کاربر راننده می‌شود. در طرح‌ سفرهای خنک اسنپی، براساس تعداد نظرات مثبت و امتیازهای دریافتی از مسافران (در رابطه با استفاده از کولر) از تخفیف ۵۰ درصدی پرداخت کمسیون سفر برخوردار خواهید شد.

بخاطر داشته باشید طرح تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر مربوط به سفرهای عادی بوده و استفاده از کولر در سفرهای اسنپ اکوپلاس الزامی است و شامل تخفیف کمیسیون نمی‌شود.

برای تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون، لازم است در محدوده زمانی که برایتان اطلاع رسانی انجام شده، نظر منفی «عدم استفاده از کولر» از طرف مسافران در سفرهای عادی اسنپی‌تان ثبت نشود.

به‌ازای هر سفری که مسافر نظر مثبت «استفاده از کولر» را برای آن ثبت کند، کمیسیون همان سفر به‌صورت نیم‌بها محاسبه شده و مبلغ کسرشده بابت کمیسیون پس از پایان طرح، به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

منظور از بازخورد مثبت استفاده از کولر چیست؟

مسافران اسنپی در پایان هر سفر، رضایت خود را با دادن امتیاز و ستاره، ثبت می‌کنند. پس از ثبت امتیاز، دلایل ثبت بازخورد که شامل نقاط قوت سفر است، نمایش داده می‌شود. اگر شما در طول سفر کولر خودرو را روشن کرده باشید، مسافر گزینه «استفاده از کولر» را به عنوان دلیل ثبت امتیاز مثبت انتخاب می‌کند.

با روشن کردن کولر، علاوه بر حفظ سلامتی خود و آرامش مسافرانتان، از پاداش معافیت نیمی از کمیسیون سفر برخوردار شوید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (394 دیدگاه)

1. من در تمام سفرهام از کولر استفاده می‌کنم
    ولی خبری از کمسیون نیم بها نیست

2. سلام والا ما تو خوزستان همیشه کولر روشنه .لطفا تکلیف ما و هم با مسافرانی که اسنپ میگیرن میرسی نزدیکش لغو میزنه هم روشن کنید .با تشکر

3. سلام چه دیدگاهی وقتی اسنپ تو هیچ کدام از مسولیت هاش و هر چیز دیگری پاسخگو نیست

4. کرایه ها واقعا کمه ارزش نداره اصلا.ی فکری به حالش کنید.تو این گرونیا نمیصرفه..

5. سلام، من در ساعات اوج گرما از کولر استفاده میکنم ولی مسافرها در ثبت این موضوع کوتاهی می‌کنند ، گزینه استفاده از کولر را برای رانندگان فعال کنید تا راننده ها خودشان استفاده از کولر را ثبت کنند،، با تشکر

6. شهر بندرعباس کولر ماشین همیشه روشنه حتی شبها…نیم بها کنید لطفا

7. سلام من خوزستانی هستم و اینجا خیلی گرمه تمام سفرها را با کولر انجام دادم ولی کمسیون من نصف نشده است لطفا پیگیری کنید

8. من در اهواز زندگی میکنم و لازم بذکر است که شدت گرما خیلی بیش از

9. جواد نظافت،سلام من هم از کولر استفاده میکونم ولی کمسیون تمام کم میشه

10. مسافر که ماشین بهتر میخاد چرا سمند بی کولر میفرستید به جای پراید کولر دار !!!

11. سلام عرصه تسلیت ایام سوگواری وعزاداری سرور سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) ویاران باوفایش
    استفاده از کولر به منظور حفط کرامت مسافر همیشه چه روز وچه شب استفاده می شود
    با توجه به اینکه ازخودرو پارس استفاده می کنم و هزینه اش بالاست کرایه ها بسیار کم است

12. برنامه ای طراحی کنید که بعداز پایان سفرنظرات مسافر قابل روئیت باشد کولر میزنیم تا زانو دولا وراست میشیم با خوشامدگویی وخداحافظی بدرقه اشان میکنیم بعداخر کار هم نظرمنفی ۳۰هزارتومان میده توقع امکانات vip داره.بایددوبرابر پول تاکسی بدن.تا قدررانندگان اسنپ رابدانند طرف ماشین یک متریش ایستاده سوار نمیشه میگه باید بیای روبروم تا سوار بشم خلاصه انقدری که به مسافر بها میده اسنپ.به راننده نه .شرکت باید در قیمتها بازنگری کنه اگه قراره کولر بزنی نظرداده نشه کولربی .کوار

13. مدیریت محترم و تیم اتاق فکر
    ******کلاه خودت قاضی کن******
    در فکر راننده‌های محترم باشید از نمایندهای عزیزیتان در جنوب بپرسین ببینید وضعیت چطوره؟؟؟؟

14. لطفا فکری به حال این کرایه هم بکنید چابهار قیمت بنزین خبر دارید لیتری ۴۰ تومان هست این کرایه صلا با صرفه نیست همینطور سر راهی مسافر برداری با صرفه تره

15. سلام مهران پوراحمدی هستم بنده همیشه کولر روشن میکنم حتی شبها نه به خاطر مسافر بلکه برای خودم چون از گرما عاجزم حالا باید دید که مسافر حال این که گزارش کنه رو داره یا نه باید دید

16. کارشناس محترم سلام . کولر میزنیم . ولی کرایه های شهر جدید هشتگرد پایین و از طرفی سربالایی و شیب زیاد در ضمن یه فرقی بین خودروهای مدل بالا و مدل پایین باید باشه .

17. سلام من در مرودشت استان فارس زندگی میکنم مرکزی که گاز کولر میکنه را لطفا معرفی کنید

18. درشهر بندرعباس بدون کولرنمشه رانندگی کرد ازاستارت صبح تاخاموشی خودرو کولر روشن می‌باشد

19. سلام به صاحبان اسنپ من ایده دارم برای بیشتر شدن سرمایه هم راننده هم شما…….
    به امید پیشرفت

20. من در تمام سفرها کولر روشن هست ولی برگشت کمسیون ندارم
    من احساسم اینه مسافر حوصله نظر دادن نداره

21. سلام همیشه با کولر مسافر جابجا میکنم ولی هیچ پیلمی برام نیمده

22. سلام و خسته نباشید من همیشه برای خودم کولر روشن می کنم ولی متاسفانه اکثر مسافر ها لایق نیستن چون این گزینه رو برا کسانی که کولر می زنن نادیده می گیرن

23. سلام خدمت شما اعضای محترم اسنپ درایو،واقعا کسی درمورد کلیک کردن امتیاز کولر به مسافران محترم حتما باید گفت که امتیاز بدن واگرنه هیچکدوم از مسافران همچین کاری انجام نمیدن،

24. سلام خدمت همه عزیزان یه فکری برا کرایه ها بکنید کم هست ممنونم ما هم همش کولره روشن ولی چیزی دریافت نکردیم

25. سلام خدمت همه عزیزان یه فکری برا کرایه ها بکنید کم هست ممنونم ما هم همش کولره روشن ولی چیزی دریافت نکردیم

26. سلام
    اسنپ کار دوم من و از ساعت 7شب ب بعد با ماشین کار میکنم ، یعنی شب هم باید کولر روشن کرد ؟!؟!
    اونم با این کرایه پایین !!!!!

27. بنده بر اساس اخلاق انسانی همیشه کولر خودرو را روشن نگه میدارم .
    اما بسیاری از مسافران محترم در نظرسنجی شرکت نمیکنند و طبعا گزینه کولر هم منتقل نمیشه .
    درنهایت شرکت اسنپ به منافع مالی خودش می رسه…

28. سلام
    کرایه های اسنپ خیلی پایین هستش لطفاباتوجه به افزایش کرایه سایرناوگانهای مسافربری کرایه اسنپ نیزافزایش دهید باکسر کمسیون هزینه استهلاک خودرو هم درنمیاد

29. سلام، بنده همیشه از کولر استفاده میکنم ولی متاسفانه مسافرا در مورد امتیاز دادن کوتاهی میکنن …و تا حالا هیچ کمسیونی بابت کولر نتونستم بگیرم

30. سلام بابا چیه سفر ۱۸ تمن ۱۹ تمن زیر ۵۰ تمن ارسال نکنید ارزشش نداره

31. من همیشه بذ گرم شدن هوا از کولر استفاده می کنم ولی تاکنون پاداشی دریافت نکرده ام

32. با سلام و خسته نباشید خدمت همکاران گرامی

این طرح خیلی عالی برای رانندگان و ما مثل همیشه از طرح های خوب اسنپ راضی هستیم

با تشکر

33. سلام والا اسنپ این مسافرا رو اینقدر لوس و گشاد کرده که حتی زورشون میاد به راننده امتیاز بدن یه دکمه فشار بدن

34. سلام وعرض ادب خدمت شما دوستان بخدا شما نیم بها هم نگید اینقد هوا گرمه که من بدون حرف شما یا مسافر کولرم روشنه اما مردم کمی بیانصاف شدن فقط سوارمیشن توماشینم کیف میکنن ومیرن تک وتوکی هستن که بگن کولر زدم .بازم ممنون ازشما وراستی یکمم حال ما مریضای راننده رو درک وکمک کنید بخدا کمه مبلغهاتون و اسهلاک ماشین بالا.🙏

35. باسلام
    بنده‌هم‌ازلحظه‌ورودبه‌خودروکولرروشن‌میکنم‌تاپایان
    آخرین‌سفرولی‌تاامروزهیچ‌تخفیف‌وامتیازی‌برای‌من
    درنظرگرفته‌نشده.
    باتشکر

36. سلام من همیشه درفصل گرمابرای رفاه خودم ومسافرانم ازکولر استفاده میکنم

37. سلام وخسته نباشید بابت کولر روشن کردن من هیچ منتی سر مسافر نمی زارم چون به خاطر خودم روشن میکنم خدا هم وکیلی انتظار هم ازکسی ندارم مسافر هم توقع داره چون کرایه میده کلام آخر حق بامسافره.

38. من در تمامی سفر های شهری و بین شهری از کولر ایتفاده می کنم. اما تمام کمیسیون ها کامل محاسبه شده است . لطفا بررسی فرمایید .

39. باید مثل تاکسی اینترنتی دیگه نکته استفاده از کولر اول سفر نمایش داده بشه نه وقتی سفر تموم شد ملت اینقدر فکر و خیال دارن طرف موقع اتمام سفر یادش میره اسنپم از زرنگیشه

40. سلام خسته نباشید خدمت اوامل اسنپ بنده دائم کولر ماشین روشن می‌باشد اما نمیدانم مسافرهام امتیاز میدند یانه

41. من همیشه کولر میگیرم اما در خیلی از مناطق مسافزان به این موضوع اهمیت نمیدن .
    ای کاش قبل از واریز وجه و یا در همان ابتدای سوار شدن بابت کولر از مسافر سوال میشد و نه اینکه در بین گزینه ها اسمی از کولر برده بشه .
    خیلی ها به اون سوالات اهمیت نمیدن .

42. سلام من کولر برای خودم میگیرم ولی هیچ کس امتیاز نامیده کولرم جوری هست که همه میگن میشه کم کنید یخ کردم

43. بده برای رفاه حال خودم و مسافر همیشه کولر میزنم ولی مسافرا اکثرا تو نظرات ذکر نمیکنن

44. سلام علیکم به نظرتون تو اهواز‌ باید رضایت مسافر و ثبت دلیل مسافر باشد بابا اینجا ماشین بدون کلر مسافر سوار نمیشه

45. خسته باشید خسته باشید همیشه چرا چون که خالی بندیه من کولر می‌گیرم ولی از نیم بها خبری نیست

46. بنظرم اگه قيمتا رو‌درست بزنیدو این مشکل برنامه که حدود ۹۰ درخواست رو۱۰ تا. ۱۱ دقیقه از مبدا میزنه رواصلاح کنید برا ما بهتره تا همچین پیشنهادهای ناچیری که به راننده ها میدید

47. سلام
    من اززمان ثبت نام دراسنپ باتوجه به درجه گرما در استان خوزستان همیشه بالاست خواهشاً کمی به فکرماباشن سهمیه بنزین روفعال کنید، متشکرم.
    راننده اسنپ حاتم تقدم

48. سلام
    من اززمان ثبت نام دراسنپ باتوجه به درجه گرما در استان خوزستان همیشه بالاست , همیشه کولر ماشین روشن است پس خواهشاً کمی به فکرماباشن سهمیه بنزین روفعال کنید متشکرم.
    راننده اسنپ حاتم تقدم

49. منی که شبا کار میکنم همیشه هم کولر روشنه بابد چیکار کنم؟حتی ۱۲ شب یه مسافر زنگ زد اگه کولر دارین بیایین انگار قیمت اکوپلاس داره میده با قیمت معمولی کولرم میخوان. کی جوابگو هست؟ حتما باید روز کار کنیم. خب بعضی ها نمی تونن.

50. سلام لطفا طرح تشویقی برا 12 شب تا 6 صبح هم فعال کنید خیلی از دوستان شبها کار میکنن در ضمن فکری هم برا کرایه پایین شبها بکنید خیلی خیلی کرایه ها پایینه بعضی از مسافرها خودشون تعجب میکنن ممنون

51. سلام لطفا طرح تشویقی برا 12 شب تا 6 صبح هم فعال کنید چون خیلی از دوستان شبها کار میکنن با این کرایه شبها که خیلی خیلی پایینه ممنون

52. سلام..بنده همیشه از کولر استفاده میکنم ولی برای من از طرف مسافرین این نکته اغماز میگردد …در هر صورت من از نظر انسانی و وجدانی همیشه از کولر استفاده میکنم …????

53. با سلام خدمت شما دوستان عزیز. من ار لحظه‌ای که استارت میزنم واسه اسنپ کولر ماشین هم روشن میکنم تا وقتی مسافر سوار میشه ماشین خنک باشه تا حال کنه با خودش اونم چی دنا‌پلاس‌‌اتوماتیک صفر . تازه میبینم تک ستاره دادن کاش اکوپلاس سوار میشدن مسافر عادی بودن. خیلی زوره. دوست دارم زمانی که مسافر سوار ماشین هست از اسنپ تماس بگیرن و وضعیت موجود رو برسی کنن همون لحظه بپرسن که شرایط ماشین و راننده رو بپرسن. یا کارشناس نامحسوس سوار بشن بعد بشینن ستاره بچینن

54. سلام وقت بخیر با تشکر از اسنپ لطفا طرح تشویقی را همه روز وبه صورت معقول فعال کنید یک روز فعال است ویک روز فعال نیست متشکرم

55. سلام وقت بخیر با تشکر از اسنپ لطفا طرح تشویقی را همه روز وله صورت معقول فعال کنید یک روز فعال است ویک روز فعال نیست متشکرم

56. تو همین بازه زمانی که شما فرمودید من تا حالا ۴ نفر جلو چشم خودم تیک کولر رو زدن
    پس کو نیم بها
    کو نیم بها جواب بدید دیگه

57. کدوم نیم بها
    یکی نیست بگه آخه من تمام مسافرام خودشون میگن برای کولر برات نظر میدیم و جلو چشم خودم تیک کولر رو میزنن پس کو نیم بها

58. سلام من اعلان بیست روز هست که تو تمام سفرها کولر میزنم ولی برایم کمیسیون نیم بها محاسبه نشده

59. کرایه ها خیلی کمه کمسیون هم که در نظر بگیری دیگه فاجعه است ولی راننده اسنپ بنده خدا از ناچاری قبول می‌کنه یه فکری کنید لطفاً

60. سلام ودرود لطف بفرمایید درصد تخفیفات بیشتر باشد،چون با بالا بودن قیمت‌های اجناس وتخفیفات شما در کارفیکس صرفه با خرید نقدی و تهیه اجناس از فروشگاه‌های دیگه بهتر ه،ممنون

61. والا من خودم گرمایی هستم ازساعتی که شروع به کار میکنم کولرم به کوب روشنه ولی تاحالا درصدی بامن حساب نشده

62. ایوب رئیسی
    امروز تمام کار من با کولر بود نه کسی ستاره میده نه شما نیم بها میزنید

63. سلام وقت بخیر والا من کولر ماشینم روشن بود
    ولی اسنپ درصد شو کامل برمی‌داشت

64. سلام من در جزیره قشم زندگی میکنم و کلا کولر ماشین همیشه روشنه فقط در طول سال شاید یک الی دو ماه کولر خاموشه ولی کمیسیون کامل از ما کم میشه و برگشت داده نمیشه ضمنا وقتی مسافر پیاده میشه دیگه به فکر امتیاز به راننده اسنپ نیست و باید ی فکر دیگه ای برای امتیاز کولر در نظر بگیرید. در آخر بعضی از استانها مثل هرمزگان و استانهای جنوبی مشخصه که در تابستان درجه هوا چند درجه است و این مسائل را در نظر بگیرید. سپاس

65. من ازخوزستانه جهنم پیام میدم کرایها نمی سرفه که کولربزنیم خودمونم داریم می‌میریم. کمیسونم که کامل برداربازم نمی سرفه.یه فکری به حاله کرایه بکن سالار

66. این طرح اصلا درست و حساب شده نیست
    90درصد مسافرا بدون اینکه امتیازی بدن رد میشن ازش،کی حوصله اینجور کارا داره…
    ما کولر زدیم بازخورد کولر رو ندادن تکلیف چیه؟همیشه یه طرحی رو میارید به نفع خودتون باشه،چون در جریان هستید خیلیا امتیاز نمیدن آخرش شما سود می کنید راننده ضرر..????????

67. واقعا تو گرمای خوزستان میشه بدون کولر کار کرد دوستان بالا نشین اینکه میگید باید مسافر امتیاز کولر بده تا کمسیون نصف بشه برا خوزستان مزخرفه

68. سلام من ناراحتی قلبی دارم برای خودم که شده باید در حین سفر کولر روشن کنم چرا برای من هیچ سفر نیم بهایی نمیاد

69. سلام بنده از مشهد هستم و این کرایه ها اسنپ اصلا بصرفه نیست ک هیچ با این کمیسیون ک کم میکنه دیگ واقعا هیچ جوره نمیشه کنار اومد اخه واقعا همینجوری بین راهی کار کنی بیشتر میشه تا اینکه اسنپ کار کنی

70. سلام ب همه عزیزان
    بنده از مشهد هستم و واقعا با این کرایه ها اصلا صرف نمیکنه ک بخوای اسنپ کار کنی

71. باعرض خسته نباشید بنده کولرهم روشن کرده وهیچ یک ازافراد که به عنوان مسافریاهمون سفردرنظرسنجی شرکت نمیکنندیابرایشون اهمیت نداره بایدچکارکنم خداوکیلی

72. سلام بنده یک خانوم هستم با شرایط مالی واقعا پایین و مجبورم نیمه وقت اسنپ کار کنم .واقعا کرایه ها خیلی پایینه و خرج ماشینها بادلار بالا میره و از روی ناچاری مجبوریم . توروخدا بخاطر مردم کمی فکر ما هم باشید و با این همه گرونی کرایه هارو منصفانه بزنید .حتما باید به راه خطا ادم بره واقعا کسی که شریفه باید حمایت بشه تو کشورش

73. سلام خسته نباشید
    لطفا کرایه هارو ببرین بالا با این همه هزینه استحلاک..ما تو گرما و شرجی جنوب کار می‌کنیم ما ک کل سال کولر روشن میکنیم حداقل دلمو خوش باشه ب قیمت خوب کرایه

74. سلام خسته نباشید
    لطفا کرایه هارو ببرین بالا با این همه هزینه استحلاک..ما تو گرما و شرجی جنوب کار می‌کنیم حداقل دلمو خوش باشه ب قیمت خوب کرایه

75. من از موقعی که استارت میزم واسه کار در اسنپ کولر ماشین روشنه ولی مسافرانی هستن که توقع ماساژ و خدمات ویژه داره انگا سوار بنز vip میباخ شدن که خیلی پر توقع هستن با اینطور افراد که اکثریت خانوم هستن چیکار باید کرد

76. سلام لطفا همین پیام و به صورت اس ام اس برای مشترکین بفرستین خیلی ها اطلاعی ندارند و بازخورد ثبت نمیکنند

77. نمیخواد طرح بزارید من هم کولر روشن میکنم همیشه (مدالش هم بهم دادین ) بجاش کرایه ها رو درست کنید
    ضمنا شما کد تخفیف میدین به مسافرها چرا از کرایه ناجیز راننده ها کم میکنید؟

78. سلام همش فکر مسافرین. با این کرایه های کم و ناچیز ما هم از پس مخارج‌ماشین بر نمی‌آییم. تا میام چند تا سفر میرم میبینم تهش دیگه مبلغی نمونده من خودم به شخصه دیگه سرد میشم از کار کردن

79. سلام کولر را روشن میکنیم ولی مسافر یادش میره گزینه کولر روشن بود را بزند و ما هم نمیتونیم به مسافر بگیم همین الان گزینه را وارد کن چون در شان و شخصیت ما نیست که به مسافر التماس کنیم شما بجای این که کمیسیون را نصف کنید کلا کمیسیون را دو درصد کنید نه پانزده یا بیست درصد بعد هم کرایه ها را از تاکسی ها بپرسید و مقداری کمتر از انها به مسافر بگید تهرانپارس تا ازادی چهار تا مسافر میزنند و نفری ۴۵ هزار تومن میگیرند اما شما کمیسیون هم میگیرید و کلا میگید ۱۲۰ هزار تا فرودگاه

80. سلام
    با این وضعیت آب و هوا در جنوب و دمای بالای 4۵ درجه مگه میشه بدون کولر یا کرایه ها رو ببرید بالا یا کمیسیون رو تا پایان شهریور نصف کنید

81. سلام واقعا کرایه ها اصلا به صرفه نیست یه اسنپ میگیرن تا دم مبدا باید بری بیار ببری مقصد مثلا یه مسیر من رفتم زده بود ۱۹۰ هزار نزدیک ۱۲۰ کیلومتر بود اونم سه نفر سوار شدن ساعت ۲ ظهر تو گرما ۵۰ درجه هم پدر خودم در اومد هم ماشین.همون مسیر رو دربستی برن کمتر از ۵۰۰ نمیگیرن.اسنپ کرایه هاش مفته

82. با درودهای فراوان خدمت همکاران عزیز و محترم
    وعرض خسته نباشید.
    تکلیف چیه وقتی مسافر نظرش رو ثبت نمیکنه؟؟
    کولر ماشین از وقتی که شروع بکار میکنیم روشنه تا وقتی که هوا واقعن خنک میشه یعنی هوا تاریکه در این صورت هم وقتی تو ترافیک هستیم بازم کولر روشنه..!
    اگه مسافر نظر نداد حق‌ ما چی میشه..

83. سلام همکارای گرامی اینا بابت سفر لغو شده کمیسیون بر میدارن شکا توقع داری کولر بزنی ازت کمیسیون نصف بگیرن دلتون خوشه ها

84. سلام ماکه تو قشم هستیم دما بالا۴۷ درجه هست اصلا نمیشه کولر نزد ولی نمیدونم کی اسنپ میخواد این مشکلات درک کنه .

85. از این سر شهر تا اون سر شهر ۴ نفر مسافر ۱۲ هزار کرایه
    انتظار کولر هم دارید
    همیشه همه چی به نفع مسافره
    کی به نفع راننده میشه پس

86. من مسافرمیبرم اما مسافر ۵ستاره میده یا یه ستاره میده چطور گزینه کولر روشن کردن بزنه کولر روشن کرد بکنید یه گزینه ودرحین سفربه مسافر اطلاع بدیدکه اگه گولر روشن بودبزنه

87. سلام من در کل کولر ماشینم روشن است چه با مسفر یا بدون مسافر ولی خیلی از مسافران بازخورد ثبت نمیکنن و طرح کمیسیون نیم بها با کولر خودرو قابلیت اجرا ندارد

88. سلام
    من به خاطر احترام به خودم همیشه کولر میگیرم اما واقعا باعث تاسفه که اینقدر از راننده پرتوقع هستید اون هم با این کرایه پایین و کمیسون ۲۰درصدی شما ، اگه قراره به مسافر تخفیف بدید چرا از حق راننده کم میکنید خیلی راست میگید و اگر منصفید کمیسیون خودتون رو نگیرید
    کرایه هاتون دقیقا نصف تاکسیه ، تازه برا اسنپ راننده یه مسافت رو باید دنبال مسافر بره که در خونه سوار کنه و کلی معطل بشه و در خونه هم پیاده کنه بعلاوه مسافر هر توهینی دل میخواد بکنه اما راننده هیچی نگه چون امتیازش رو کم میکنن
    تو رو به خدا یه مقدار طراحی اپلیکیشن رومنصفانه تر کنید

89. درود. من در طول ۱۰ روز گذشته در تمام طول روز کولر خودرو را یکسره روشن گذاشتم از صبح ساعت ۹ تا ساعت ۷ عصر اما هیچ پیامد مثبتی برای من نداشت چون بیشتر مسافران نظر خود را ثبت نمی‌کنند پس از پایان سفر از برنامه خارج می‌شوند. فقط هزینه سوخت بیشتر و فشار بیشتر بر موتور خودرو بوده.

90. سلام مسافر ها جایی که تاکسی شهری هست اسنپ می گیرند و سه تا چهار نفر سوار میشن ویک سوم کرایه تاکسی شهری پرداخت می کنند و به ریش راننده می خندند چرا باید اینجور باشه اسنپ لطف کنند در این مکانها قیمت ها را حد اقل بالا بگیره که در حق راننده اجحاف نشه ????

91. سلام من همیشه کولرروشن میکم ولی تاحالا کسی ننوشته که ازروشن کردن کولرتشکر میکنم

92. کمیسیون خیلی بالاست.خواهشا یا کرایه هارو بالا ببرید با حق کمیسیون اسنپ. و بیارید پایین.

93. سلام من اکثرا کولر روشن میکنم ولی تا حالا برای من نیومده کمیسیون نیم بها
    چطوری ویکی پرداخت میشه

94. باسلام تکلیف ماکه بندرعباس زندگی میکنیم چیه فقط دو ماه درسال از کولر ماشین استفاده نمیکنیم یه فکری به خال این طرحتون کنین.

95. ما تا به خودمون احترام نداریم نمیتونیم به مسافر هم احترام بگذاریم روشن کردن کولر در گرما یک کار انسانی است شما به جای نصف کردن کمیسیون یه نگاهی به کرایه های ضعیف بندازید کرایه اسنپ دقیقا نصف وسایل نقلیه شهری است درضمن این سهمیه بنزین هم بدید تا بگیم واقعیه

96. سلام خدمت شما همه همکاران عزیز … یک بار خودتون تجربه کنید یه دور با این کرایه ها که می‌دین سفر انجام بدین همون سفر رو از تاکسی بپورسین گرایش چند میشه مقایسه کنید بعد قیمت گذاری کنید شما اگه به بفکر مردم هستین دو طرف رو هم در نظر بگیرید ما هم رانندگان هم جزو همون مردم هستیم بیشتر مسافر ها خودشون میگن کرایه ها رو ببرن بالا ولی نزدیک ترین ماشین و بفرستن هم راننده کلی راه باید بره با این همه گرونی اصتلاک ماشین هم مسافر منتظر نمیتونه بمونه. یا حق

97. سلام خدمت شما همه همکاران عزیز … یک بار خودتون تجربه کنید یه دور با این کرایه ها که می‌دین سفر انجام بدین همون سفر رو از تاکسی بپورسین گرایش چند میشه مقایسه کنید بعد قیمت گذاری کنید شما اگه به بفکر مردم هستین دو طرف رو هم در نظر بگیرید ما هم رانندگان هم جزو همون مردم هستیم بیشتر مسافر ها خودشون میگن کرایه ها رو ببرن بالا ولی نزدیک ترین ماشین و بفرستن هم راننده کلی راه باید بره با این همه گرونی اصتلاک ماشین هم مسافر منتظر نمیتونه بمونه. یا حق

98. شما که دیدگاه بنده را بعلت درخواست تکراری ثبت نمیکنید پس چرا کسی جواب من را نمیده الان من اعتبارم منفی و برای درخواست مسافر به مشکل خوردم حسابم هم خالی،

99. اسنب به حق خودش قانع نیست و هر چه به پشتیبانی پیام میدم متاسفانه جواب نمیدند دیشب درخواست سفر از شهریار به ورامین داشتم که تا حرکت کنم مسافر سفر را لغو کرد بعد نیم ساعت در ایستگاه شهریار خودم به مقصد ورامین جاده قلعه چی مسافر پیدا کردم وموقع برگشت دیدم اعتبارم منفی شده اسنب مبلغ 45000تومان واسه سفر لغو شده از طرف مسافر از حسابم کسر کرده و چون تو کارتم پول نداشتم از ورامین تا شهریار نصف شب خالی از مسافر بر گشتم چرا کسی جواب نمیده

100. من کولر روشن میکنم ولی کمیسیون کامل کسر میشه با نظر به اینکه مسافر دیدگاه مثبت ثبت کرده

101. با سلام واحترام کولر ماشین را من همیشه روشن میکنم منتها حق کمسیون کامل کم شده و به مسافران هم گفته ام در امتیاز دهی این مورد را مدد نظر داشته باشند که متاسفانه فکر نمی‌کنم اصلا براشون مهم باشه که امتیاز بدهند چون نرخ هزینه های سفر متاسفانه خیلی پایین هستند انگار عده ای کمی از مسافرها اصلا به موضوع اهمیت نمی‌دهند و به فکر راننده نیستند و خود خواه خودشان هستند .

102. والا من کلا کوکرم روشنه چون خودم خیلی به گرما حساسم کمیسیون ام ازم کامل کم شده

103. سلام من در شهر اهواز اسنب کار میکنم و برای همه مسافرام کولر میگیرم ولی درصد نصف نمیشه واکوپلاس هم که میگیرم کرایه کمتر ثبت میشه باید چکار کنم ممنون

104. سلام چنانچه میدان‌داری یزدازتمام شهرهای غربی وشمالی بیشترولازم است درتمام لحظات کولرکارکندحتی بدون مسافرحالاشایدمسافرحتی فراموش کندستاره وتوضیحات رابدهدعرض کردم که همیشه روشن است ویزدرابدانیدبایدکولرروشن باش واست..ممنون جهت اطلاع واقدام..واعمال..باتشکر

105. سلام
    بنده در تمام مدت این طرح مدام از کولر استفاده می کردم اما کمیسیون کامل از بنده کسر می شد
    و مبلغی برگشت داده نشده است

106. سلام
    این طرفتون متاسفانه اصلا اجرایی نیست چون ۹۰ درصد کاربرهای مسافر به هیچ عنوان امتیاز نمیدن و نمیدونن کجا باید برن برای ثبت امتیاز چه رسد به تایید کولر

107. در شهر بندر عباس هوا که الان بین 46تا50درجه هست باید کولر روشن کنیم ولی هیچ تخفیف کمیسیونی نیست ؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟

108. یکهفته دارم کارمی کنم کولرهمیشه درحال کارکردن ولی کرایه اضافی ندیدم

1. سلام دوست عزیز این طرح به تازگی شروع شده و پس از پایان طرح مبلغ نصف کمیسیون به حساب شما برمیگرده.

109. باسلام من اسنپ هستم کولرماشین من خراب کارمیکندهنگام روشن کردن کولرایاهمکاری یاطرف قراردادداریدکرمان

110. من از اول خرداد به صورت مداوم کولر روشن است چون در شهر جنوبی هستم ولی هیچ موقع این طرح شامل من نشده.

1. سلام دوست عزیز این طرح به تازگی شروع شده و پس از پایان طرح مبلغ نصف کمیسیون به حساب شما برمیگرده.
      سفرهای قبل از این مدت، شامل طرح نمیشن.

111. سلام این که من کولر استفاده کنم در حین سفر درست ولی مسافر وقتی گزینه استفاده از کولر رو نزنه چی من که نمیتونم هر مسافر رو بهش گوشزد کنم .

112. سلام عرض ادب من تو همه سفرها کولر روشن میکنم و هم خودم خسته نمیشم هم مسافر مهم رضایت هردو ولی خواهشا کرایه ها رو درست کنید خیلی کم هست و اصلا نمیصرفه

113. سلام طرح کولر روشن رو مه دارم انجام میدم حین کار ازکولرهم استفاده میکنم فقط به مسافرهم میگم که توامتیازدهی ثبت کنن .دیگه نمیدونم ثبت میکنن برام یانه

114. سلام
    من کولر روشن میکنم و مدال ماشین خوش دما رو هم دارم ،ولی کمیسیون همون ۱۵ تا بیست درصد از من کم میشه

115. با سلام وتشکر بابت کمیسیون نیم بها.
    خاطر نشان می سازد با توجه به دمای بالا کولر ماشین در طی سفرها برای رفاه مسافران روشن است
    خواهشمند است ترتیبی اتخاذ گردد تا رانندگان متضرر نگردند.ممنون

116. باسلام بنده از آخر اسفند ماه مرتب کولر ماشین روشن است ولی کمسیون کامل کسر می شود در کدام سفر کمسیون گرفته نشد یا تخفیف داده شده

سفرهای قبل از این مدت، شامل طرح نمیشن.

117. سلام هیچ گونه تبلیغات در شهرما ندارن. تمام مسافر در شهر ما نصف شده خیلی تبلیغات ضعیف هسته تمام. مشتری مارفتن دفتری داخل بم ندارن

118. پیشنهاد خوب هست ولی از کجا مشخص کیشه ک مسافر چی ثبت میکنه یا اصلا نظری ثبت بشه. نمیشه از هر مستفر خواست ک نظرشو‌ثبت‌کنه

119. با سلام
    اگر مسافري (موردي) عدم استفاده از كولر حتي يك مورد هم باشد، تكليف چيه ؟تخفيف كميسيون منتفي ميشه، يا براي همون يك مورد منتفي ميشه ؟!؟

120. سلام من همیشه کولر ماشین را روشن میکنم حتی شبها چون هوا شبها هم شرجی و گرمه و روشن نکنم خودم خیس عرق میشم ولی مشکل اینجاست ک مردم اونقدر درگیر هستند که معمولا نه امتیاز میدهند و نه گزینه ای را میزنند

121. وقتی تمام نکات ایمنی، وآسایشی، مسافررعایت میشود، وازمسافردرخواست ستاره، وگذینه کولرمیکنیداما مسافرانجام نمیده، نتیجش چیه،

122. سلام وقت بخیر
    دربندرعباس که بدون کولر نمیشه بود کلا کولر روشن است چرا تخفیف شامل ما تاحالا نشده؟

123. سلام
    بسیاری از مسافرین حتی در صورت خنک بودن اتومبیل و استفاده از کولر در قسمت قدردانی از راننده گزینه استفاده از کولر را نمی زنند چون گزینه آن در دسترسی کمتری ( از نظر محل قرار گیری در اپلیکیشن )وجود دارد . لذا پیشنهاد می کنم این گزینه بصورت مجزا در پایان سفر از مسافر پرسیده شود .

124. سلام خسته نباشید من ماشینم اسقاط شرایط را اندازی کولر ندارم چ‌کنم هزینه ها خیلی بالاست منم ی خانمم نان آور خانواده دیگ چیزی برام نمی‌مونه تهش

125. استفاده از کولر در این هوای گرم کاری انسانی و صحیح است که موجب رضای خدا و خلق خدا بوده و مزایای مادی تخفیفات را هم به دنبال دارد امیدوارم برای انگیزه بیشتر تخفیفات بیشتر شود

126. با سلام
    حالا اگه ما کولر روشن کردیم بعد مسافر تیک استفاده از کولرو نزنه چی؟

127. با سلام فقد کولر همین شما کمسیون رو بیست درصد کردید درسته ولی قیمت سفرها همون قیمت اولی هستند هزینه بنزین از بهمن 1402 تا الان واریز نکردید درسته فقد از راننده توقع دارید یه کم از خودتون مایه بذارید و پیگیر شوید چرا هزینه بنزین واریز نشده با تشکر

128. سلام.من همیشه کولرروروشن میکنم.نمیدونم مسافرهام چه نظری دادن درطرح هم شرکت میکنم

129. سلام كوكر روشن مبكنيم اصلان اهواز بدون كولر كه نميشه كميسيون ٢٠درصد حساب ميكنيد نيم بها كجا بود

130. باسلام چرا مسافران هنوز نمیدون امتیاز دادن به راننده چیست و کجاست مسافر از من راننده می‌پرسه گزینه امتیاز کجاست و چجوریه لطفان گرینها برای مسافر نمایش داده شود تا بدونن مممنونم

131. سلام ودرود
    کولر روشن کردن راننده جز اجر معنوی پاداش دیگه ای برای راننده نداره لطفا مسولین اسنپ اجر این بندگان خدا رو با واریز مبلغ ۱۹۰۰۰تومانی وخلف وعده ضایع نفرمایید

132. سلام باید به تک تک مسافرا بگم امتیاز کولر را تیک بزنید
    حداقل برا مسافرین دوتا پیام آموزشی بذارید

133. کمیسون های قبلی بحساب من واریز نشدمن کل سفرها رو کولر غستفاده کردم

134. سلام، طرح خوبیست ان شاالله که مسافرین کاردرستی هم به تور رانندگان هم بخوره

135. درودبرشما درکل زمانی که کولرخودرو روشن میکنیم هم خودمان وهم مسافر از مسیرلذت میبریم درآخرهم یک خاطره خوب درذهن مسافر ثبت میکنیم…

136. درکل با روشن کردن کولرخودرو هم خنک میشویم وهم تهویه حین سفرانجام میشودرآخرمسافر گرامی بارضایت یه خاطره خوب ازسفردرذهنش ثبت میشود…

137. باسلام صادقانه بگم کولر ماشین من همیشه روشن هست مخصوصا وقتی مسافر دارم پس با وجود این طرح کمیسیون همه سفرهای من می‌بایست نصف بشه باتشکر.

138. کولر روشن میکنم ولی هیچ فرقی در کمیسیون نشده چون مسافر فکر میکنه وظیفه ما هست کولر روشن کنیم وهزینه اضافه باسه خودمان بتراشیم.باید اسنپ گزینه کولر وبدون کولر بزند

139. سلام وخسته نباشید من کولربرای راحتی کولرروشن میکونم ودرکنارم بزارمسافرهم استفاده کونه

140. وقت بخیر
    بعضی مواقع مسافر برای شخص دیگری درخواست اسنپ می‌کند. در این صورت چگونه متوجه شود که ‌‌‌‌….

141. سلام من همه مسافر هارو با کولر روشن میبرم ولی پیاده میشن میرن گزینه کولر روشنک وجود ندارد.
    و اینکه بعضی از مسافرها کرایرو پرداخت نمیکنن ومیگن اعتباری پرداخت کردم ومیرن با شرکتم که تماس میگیریم کاری نمیکنن این چه مدیریتی هستش

142. باسلام…وعرض خسته نباشید
    من الان ازآغاز گرما کلر ماشین را جهت رفاه حال مسافر روشن می کنم..
    ولی هیچ مسافری از اینجانب چه کتبی و چه زبانی قدردانی نکرده است..
    ولی بنده همیشه احترام مسافر را در بالاترین درجه نگه میدارم..
    باتشکر

143. سلام خیلی از شرکتها استپ درخواست میکنند برای کارکنان خودشون و متاسفانه موقع دادن امتیاز گزینه استفاده از کولر را نمی‌زنن چون زمان بر هست راننده اینجا متضرر هست یکی هم مثال کسی برای پدرش برادرش دوستش گرفته فقط امتیاز میده و گزینه استفاده از کولر را نمیزنه

144. سلام شما یه لحظه پاشو بیا اینجا(قشم)ببینم میتونی بدون کولر رانندگی کنی حتما باید مسافر نظر بده. ما که ۲۴ساعته کولرمون روشنه، اصلا بدون کولر نمیشه رانندگی کرد از اول صبحش تا کله صحرش که میگی هوا خنکه ولی شرجیش بالایه ۵۰ درصده .شما باید مناطق جنوبی رو کلا نیم بها حساب کنید

145. همه سفرای یک هفته اخیرمو با کولر مسافرو جابه جا کردم ولی پاداشی واریز نشد.

146. باسلام بنده سفرهایی که انجام میدهم کلا همیشه کولرروشن است وقتی مسافر برای امتیازونظربه گزینه ها انجام نمیده چه توقعی میشود کرد که کمیسیون رانصف پرداخت کنم خواهشمندم روی این مسایل بیشتر پیگیری شود

147. واقعا مبلغ کرایه ها نسبت به ۳سال پیش فرقی نکرده ولی قیمت گوشت و مرغ ده برابر شده، تورو خدا ی فکری ب حال این رانندها بکنین، با مخارج بالا ی لنت عوض میکنم ۶۰۰، خواهشا در میلغ کرایه ها بازنگری بشه.ممنون

148. سلام خدمت شما بنده از 7تا 13خرداد کولز روشن کردم حداقل 60 سفر داشتم
    ولی فقط 9هزار تومان واریز شد
    لطفا پیگیری نمایید
    با تشکر

149. طرح تشویقی پارسال برای استفاده از کولر بهتر بود،پارسال در صورتی که طی یک هفته ۱۰بازخورد مثبت استفاده از کولر ثبت میشد هفته بعد کمیسیون کل سفر ها نیم بها بود،اکثرا مسافرا نظر ثبت نمیکنند و این طرح زیاد به کار راننده نمیاد با توجه به استفاده از کولر و مصرف سوخت بالا

150. خوب ما کولر روشن میکنیم ولی اگه مشتری این گزینه رو نزنه تکلیف چیه اونخت ما باید چیکار کنیم ؟

151. سلام وقت بخیر..به نظر من واقعابی انصافیه که تمام روزهاکولرگرفتم وگزینه روانتخاب نکردن …من ازمسافرانم راضی نیستم چون ازاول روزتاآخروقت ماشین من کولرش روشنه وفقط یباربرای من کمیسیون نیم بهامحسوب شده…

152. سلام.سال گذشته بهتر خدمات کولر داشتید.الان خیلی هاامتیاز مثبت میدن ولی شاید گزینه کولر را مشخص نکنن.و حق ما ضایع بشه .چون کولر ما کاملاز صبح تا شب تو بندرعباس روشنه

153. سلام وقت بخیر..به نظرم من واقعابی انصافیه که تمام روزهاکولرگرفتم وگزینه روانتخاب نکردن …من ازمسافرانم راضی نیستم چون ازاول روزتاآخروقت ماشین من کولرش روشنه وفقط یباربرای من کمیسیون نیم بهامحسوب شده…

154. همه مسافرها استفاده از کولر زدند ولی هیچ کمیسیونی کم نشد مردم سرکار گذاشتند

155. سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز و گرامی
    من سرویس انجام دادم و مدال ماشین خوش دما دارم ولی از من ۲۰درصد کمیسیون کم میشه ممنونم اگه جواب بدین

156. سلام
    بنده تو هفته قبل صبح تا شب کولرم روشن بود و اکثر مسافران هم گزینه استفاده از کولر رو میزدن ولی اصلا کمیسیون تغییر نکرد
    انصاف نیست این کارها
    رانندگان اسنپ با کرایه کمتر و کمیسیون 20% ارزش کار نداره
    باید بریم سمت تاکسی اینترنتی های دیگه تا ارزش رانندگان حفظ بشه

157. خودتون رومسخره کنید اکوپلاس کمیسیون۲۰درصدی بایدتخفیف کولرداشته باشه

158. سلام اکثر مسافرها اصلا نظری نمیدن صبح تا شب هم کولر روشن باشه یارو سرشو کج میکنه و میره اینو میخواید چکار کنید /صبح تا شب کولرمون روشن باشه که طرف لطف کنه برا ما نظر بده ک کولرما روشن بوده یه راه حلی بزارین برا این موضوع ممنون

159. سلام .
    ببخشید، لطفا به ما رانندگان در شهر بندرماهشهر هیچ خدماتی از اسنپ نداریم و هرچی هست در شهر اهوازهستش برای ماهم خدماتی درشهربندرماهشهردایر میشه.
    لطفا ببخشید به خاطر اینکه وقت تون رو نگرفته باشه در یک کلام اگه ممکنه پاسخ دهید. بلی یا خیر . ممنون از شما

160. خواهشا فکری بحال کرایه ها بکنید 20 هزارتمن دیگه پولی نیست که هزینه و وقتت رو تلف کنی بخاطرش.

161. باسلام کلرمن همیشه روشنه ولی پاداش وکمیسون نیمه دریافت نکردم. ممنون

162. باسلام بنده کلرم همیشه روشنه ولی نه پاداش نه کمیسون نصف میشه ممنون

163. حالا مواردی بوده کولر واسه مسافر روشن کردیم. ولی مسافر چیزی واسه ما ثبت نکرده کوتاهی میکنن.لطفا چکار کنیم با این قضایا پیگیری کنید متشکرم

164. من تمام روز رو از کولر استفاده می کنم
    ولی مسافر در امتیاز دهی ثبت نمی کند
    تا کنون هیچ کمیسیون هم نیم بها نشده است

165. سلام وقت بخیر من راننده اسنپ هستم همیشه هم کولر روشن میکنم هم بخاطر مسافر هم خودم، خوب ممکنه مسافر گزینه کولر رو نزنه برام کمیسیون کامل حساب میشه برام

166. سلام من چند روز هست ازکولر ماشینم استفاده میکنم نمیدونستم که به مسافران بگم گزینه کولر روبزنند الان مطالعه کردم ممنون از زحمات.دست.اندر کاران این مجموعه خسته نباشید

167. با عرض سلام و احترام
    متاسفانه اکثر مسافران محترم ستاره ها را اشتباهی می زنند و بعضی ها هم هنگام روشن کردن کولر ناراحت می شوند مخصوصا در شهرهای سردسیری،
    در ضمن در صورت امکان نحوه تشویقی استفاده از کولر مثل پارسال باشد که خیلی بهتره

168. بنده الان چن روزه کولر ماشین روشن کردم هیچ سفری تا حالا نیم بها نشده

169. با سلام
    آیا اگر در طول روز تنها یک نفر استفاده از کولر را ثبت نکند کل سفرهای اون روز کمیسیون کامل کسر میشود؟
    یا فقط آن سفر کمیسیونش کامل کسر میشود

170. من هرروزازساعت۱۱تا۱۷کولرم توماشین روشنه فقط تاالان کمسیونم نیم بهانبوده

171. سلام بنده همیشه هنگامیکه هواگرم است کولررا روشنومیکنم البته نمیدونستم امتیاز داره

172. باسلام و درود فراوان خیلی مچکر و سپاسگزار از مدیریت اسنپ جهت طرح
    تخفیف ۵۰ درصدی کمیسیون سفر فقط با روشن‌کردن کولر خودرو که هم برای مسافر خوبه

173. اگر مسافر یادش بره یا امدن امتیاز کولر نده کل تخفیف راننده زحمت کش از بین میره چرا

174. با سلام هوا که گرمه کولر روشن میکنیم اما مسافرا بیمعرفتن ، نمیشه که گوشیشونو بگیریم خودمون ثبت کنیم ،خودشونم عاشق ضد حال زدن هستن هر چی هم با احترام برخورد کنیم و خواهش آخر کار خودشونو انجام میدن و ثبت نمیکنن .

175. شهری مانند بندر عباس بدون کولر اصلا نمشود تصور کرد در هیچ ساعتی از شبانه روز بعد هیچ اثری بر کرایه راننده بینوا هم ندارد از کرایه های خطی هم خیلی وقتها کمتر هست

176. سلام و عرض ادب احترام وقتی من راننده کولر رو روشن میکنم ولی مسافر بهم ستاره نده چی؟

177. سلام وقت بخیر وخسته نباشید تشکر ویژه خدمت تیم پشتیبانی باشگاه رانندگان اسنپ در خصوص روشن شدن سیستم برودتی کولر درطول سفر های اسنپ همکاری لازم را با موافقت کامل انجام میدهم با تشکر و سپاس فراوان

178. بنده اهواز هستم و هیچ سرویسی رو بدون استفاده از کولر انجام نمیدم. کم لطفی مسافران هست که نظر مثبت نمیدن چرا اسنپ خودش کمیسیون نصف نمیگیره؟ اصلا مگه میشه گرما ۵۰ درجه کولر نزد. خداییش اهواز بایدکمیسیون ۱۰ درصد بگیرید

179. سلام خسته نباشید در خصوص استفاده از کولر خودرو یا عدم استفاده از کولر خودرو دربیشتر مواقع درخواست سفر اسنپ برای دیگران انجام می‌شود امتیاز مسافر چگونه ثبت می‌شود

180. سلام وقت بخیر
    خدمات مربوط به اسنپ اکوپلاس رو راننده ارایه میدهد شامل کولر و راحتی سفر و ،،،،، من نمیدونم چرا اسنپ باید پنج درصد کمیسیون اضافه از راننده بگیره

181. سلام خیلی از مسافران اصلا نظری نمیدهند. یا عموما توجهی به نقاط ضعف و قوت ندارند.
    و یا اینکه شخص دیگری اسنپ برایشان گرفته
    اینگونه موارد را چطوری می‌شود نیم بها حساب کرد

182. با سلام کولر واقعااا درهوای گرم لازمه چه برای مسافر وچه برای راننده ، امیدوارم بامساعدت اسنپ از نظر مالی، رانندگان تحت فشار مالی قرار نگیرند وبتونن از کولر که هزینه بر نیز میباشد استفاده کنن، مننونم از شما مسئول محترم

183. با سلام، من راننده از کجا بفهمم که مسافر استفاده از کولر رو ثبت کرده و تایید شده.

184. اومدیم کولر روشن کردیم و مسافر اصلا تیک کولر روشن رو نزد راننده چطور باید ثابت کنه کولر ماشینش روشن بوده .

185. درود، مجددا اعلام میدارم در مناطق جنوبی ازجمله بندربوشهر هروز از کولر خودرو استفاده می‌شود لطفا دقت فرمایید کمیسیون با تخفیف فراموش نشود

186. من تمام سفرهام با کولره مسافر حوصله نظر نوشتن و ستاره دادن نداره. یقه کیو بگیریم؟ ????

187. سلام وقت به خیر برای کولرمن سری قبل همون ساعتاکولرروشن بوده ولی خیلیا براشون اهمیت نداره امتیاز نمیدند

188. سلام عزیزان خدا قوت حقیر جانباز ۲۵/۰هستم ولی کمیسیون ازم کم میشه لطفاً اقدام لازم مبذول فرمائید متشکرم

189. با سلام و احترام. سپاس از طرفتون که مشوق خوبی هست.
    ماشین من امکان استفاده از کولر رو نداره.چون پراید مدل ۹۵هست و موتورش نمی‌کشه چون در روز ۱۵ساعت کار میکنم و ماشین توان نداره روزی ۱۵ساعت در ترافیک و غیر ترافیک کولر روشن کنم. به مسافر قبل از شروع سفر اطلاع میدم که اگه خواست لغو کنه.با سپاس

190. باسلام من از ساعت ۱۰ صبح تاساعت ۱۵:که هوا خیلی گرمه کولر ماشینم روشن است اما چه باید کرد که خیلی از مسافرین محترم حوصله زدن امتیازات را ندارند

191. سلام خسته نباشید والا من لک روز کولرم روشنه و ماشینم عین یخچال خنکه ولی ندیدم کمیسیونم نیم بها بشه

192. باسپاس ولحترام از مسئولین اسنپ..تو هوای گرم بوشهر بدون کولر نمیشود مسافر کشی کرد.حالا هی نمیشود به مسافر بگیم که امتیاز بده برای کولر.باید به مسافر اجبار تو اپکلیشنش انجام شود

193. خيلي از مسافرا براشون مهم نيست و هيچ نظريبت نميكنن حتي اگه كولشون كني تا خونشون

194. کو کجا ما که واسه همه کولر روشن میکنیم از اول صبح تا شب ولی دریغ از کم کردن کمیسیون

195. سلام
    بنده در اهواز هستم. الان حدود ۲۰ روزی هست که کولر استفاده میکنم. البته الان متوجه طرح شدم. مسافران معمولاً در نظر سنجی شرکت نمی‌کنند. با توجه به گرمای شدید اهواز، لطفاً برای کاهش کمیسیون تدبیر لازم را لحاظ فرمایید. سپاسگزارم.

196. سلام من همیشه کولر ماشینم روشن هست آخه چرا مسافر امتیاز برام نمی زنه

197. سلام .طرح خوبی هست در صورتی که مسافر با استفاده از کولر بعد از پایان سفر نظر خود را ثبت نماید اما متآسفانه در سال گذشته چنین طرحی بود وبنده در تمام سفرها از کولر استفاده کردم حتی یک بارهم پاداشی دریافت نکردم بدلیل اینکه کافی یک مسافر با تقاضای بیش از حد خود مانند توقف درخواست شماره کارت وغیره با که برای راننده مقدور نباشد نظر منفی ثبت شود

198. طرح خوبیه.من بااسنپ کارمیکنم ولی باورکنید بابنزین آزاد اصلا برای راننده صرف نمیکنه.خواهشا یه فکری به حال بنزین سهمیه ای ماراننده هابکنید .ممنون

199. یعنی کافیه یه کاربر مریض داشته باشی.از اونا که به همه چیز منفی میدن و با ۱۰ هزارتومن انتظار لیموزین دارن .این روش تشخیص اشتباهه

200. سلام خوبید مشکل اینجاست با اینکه من خودم هر روز کولرمو روشن میکنم ولی مسافرها بعد از پیاده شدن هیچ وقتی برای نظر دادن به سفر اختصاص نمیدن و اینطوری فرق بین من و کسی که کولرش روشن نمیکنه نیست
    خواهش میکنم به مسافرها اطلاع بدین حتما نظرشون ثبت کنن

201. مزایای استفاده کولر آرامش خود راننده و سلامتی روانی است که می تواند در کنار حفظ محیط خنک برای خود مشتری مداری نماید
    البته استهلاک روغن و بنزین زیاد است

202. خب من همیشه کولر می گیرم (حتی وقتی تنها توی ماشینم)ولی اگر مسافرا براشون اهمیت نداره که اصلا ثبت امتیاز کنن من چطوری میتونم اثبات کنم؟

203. من که هیچ وقت از مسافر درخواست دادن امتیاز و زدن گزینه را نمیکنم چون دوست دارم عزت نفس داشته باشم خودم کولرم رو روشن میکنم و به مسافر اهمیت میدهم.

204. سلام
    ما از کجا بدانیم که مسافر گزینه استفاده از کولر رو زده و تخفیف کمیسیون شاملمون شده؟

205. سلام وقت بخیر
    در صورتی که مسافر در نظر سنجی شرکد نکند موضوع تخفیف کارمزد چگونه اعمال میشود

206. سلام .. کولر ماشین من خوب و مرتب هستش .. ممنون از برنامه خوبتون.. تشکر از خدمات اسنپ

207. کاشکی اسنپ برای بیماران که نمی‌توانند جز اسنپ با ثبت مدارک کمسیون نیم بها بگیرند

208. درود به شما من هر سفر دارم کولر میگیرم مسافر امتیاز نمیده باید چکار کرد

209. سلام،وقت بخیر
    امتیازم 4/88 بود از موقعی کا کولر روشن کردم امتیازم کم شده الان 4/86 – شده

210. با این کرایه هایی که شما توایلام می‌زنیم پول بنزین در نمیاد ولی به حال اینکه کولر هم روشن شه

211. سلام از یک هفته قبل کولر ماشین روشنه یک سره همه هم برام تایید میکن کولر روشن اما کمسیون کامل میگیرن خلاصه خوب سر ما رانندها را شیره میمالن

212. الکیه من هر سری کولر میزنم تاحالا بدون کولر مسافر سوار نکردم گفتن امتیاز هم دادن ولی هیچوقت کمیسیونم نصف نشد

213. من مرتب از کولر استفاده می کنم ولی در شخصیت هر کس نیست که به مسافران بگه استفاده از کولر ثبت کنید شما باید عدم استفاده از کولر در نظر بگیرید نه استفاده از کولر

214. با سلام
    الان به مدت ده روز هست از کولر استفاده میکنم
    تاکنون نیم بها شاملم نشده

215. هزینه تعمیرو نگهداری کولر بالاست قیمت پایین یک طرحی بابت تعمیرات از طرف شرکت اسنپ اگه مقدور باشه خوبه

216. کمیسیون نیم بها نخاستیم،کولر نباید اجباری باشه با این نرخ کرایه

217. با عرض سلام و خسته نباشید
    من شخصا از کولر استفاده میکنم ولی خداییش بعضی از مسافر ها حتی امتیاز خوب نمیدهند چه برسه به این ایتم

218. ولله ما کولر براشون روشن میکنم ولی تا حالا هیچ امتیازی ندیدم از طر مسافران

219. باسلام اگر من در طول روز برای ۱۰ سفر انجام شده ۵سفرگزینه استفاده از کولر ثبت شود آن ۵سفر نصف کمیسیون حساب می‌شود یانه

220. سلام
    من اکثر تو فصل گرما از کولر استفاده میکنم برای راحتی مسافر ولی دریغ از یک گزارش مثبت از طرف مسافر و یا بازخورد مثبت از طرف اسنپ

221. مسافر اصن هیچ گذینه ای نزنه چی؟؟مثل ستاره بده ولی گذینه گولرو نزه درصورتیکه کولر روشنه

222. سلام.لطفا نظرسنجی یک راننده را برای مسافر اجباری کنید تا اگر مرحله نظرسنجی را پاس نکند،مثلا نتواند وارد مرحله گرفتن ماشین جدید بشود.ما با کولر به ماشین استهلاک دو برابر وارد میکنیم که مسافر عزیز ندیده از کنارش میگذرد و وای از روزی که بچه سرکارعلیه یا سلطان الملوک در نهایت آرامش و شوخی عرض کنیم که بیزحمت در ماشین بیسکویت نخور،دستهای پفکی رو به در و صندلی ماشین نمالید که داستان میشه و مجبور میشم سفر رو کنسل کنم و کلی مسیر آمده که تا مقصد را خوشحال از اینکه یه کرایه بالا ندادن،پیاده ادامه میدن

223. مسافرین در نظر سنجی های آخر سفر زیاد وقت یا تمرکز نمی‌کنند و فقط می‌خواهند اپلیکیشن بسته شود در نتیجه اولین گزینه ای که دم دست باشد را انتخاب می‌کنند پس بهتر است حالا که استفاده کولر برای اسنپ مهم است در تابستان این آیکون را با رنگ دیگری بولد یا هایلایت کند تا توجه مسافر را به خود جلب کرده و اگر راننده ای کولر زده است حقش ضایع نشود با تشکر

224. کلا کولر روشنه ولی نمیشه همرو مجبور کرد در مورد روشن بودن کولر نظر بدن????

225. کرایه ها را ببرید بالا فقط به فکر مسافر هستید راننده نباشه مسافر هم نیس انصافتون کجا رفته

226. سلام عليکم والله ما که در استان خوزستان شهرستان اهواز الآن بیش از یک ماه که کولرهای ماشینهایمان روشن وبنظرم لزومی نداره که مسافر ثبت استفاده از کولر برایمان بزن چون بعضی رانندگان حال وحوصله چنین کارهایی راندارند پس اگر میخواهید نیم بها حساب بکنید لزومی به این چنین کارهایی نداشته باشید

227. سلام بنده هر موقع مسافر جابجا می کنم کولر روشن می کنم ولی تا حالا هیچ موقع کمسیون نصف حساب نشده‌است…اگر اجراش کنید خیلی خوبه…وباعث جلب مسافران بیشتری خواهدشد…و رانندگان تشویق می شوند از کولر استفاده کنند…باتشکر

228. سلام
    چند مورد پیشنهاد به ذهنم اومد خدمت مسولین و رانندگان محترم اسنپ
    ۱_ در جهت امنیت رانندگان اسنپ ، هویت مسافرین باید مشخص باشد همانطور که هویت رانندگان مشخص است.
    ۲_ در جهت معیشت رانندگان زحمتکش اسنپ طرح های تشویقی از جمله استفاده از فروشگاه‌های خوراکی ، تولیدی ، پوشاکی و معرفی مکانهایی جهت بیمه بدنه و شخص ثالث در هر شهر برنامه ریزی شود.
    ۳_در جهت سلامت ناوگان اسنپ طرح های تشویقی از معرفی مکانهایی در هر شهر برای تعویض لاستیک ، تعویض روغن ، معرفی تعمیرگاهایی برای رفع مشکلات برقی و مکانیکی و صافکاری و رنگ ماشین هماهنگ شود.
    ۴_ در جهت سلامت رانندگان اسنپ طرح های ورزشی از جمله استفاده از باشگاههای ورزشی ، استخر در هر شهر هماهنگ شود.
    ۵_ امتیازدهی مسافرین به رانندگان بصورت سیستمی اجباری شود.
    ۶_ درصورت معطلی بیش از ۵دقیقه راننده ، افزایش قیمت لحاظ شود.
    ۷_ دکمه اصطراری برای اعلام به مراکز اسنپ و پلیس در هر شهر در نرم افزار اسنپ تعبیه شود.
    ۸_ با توجه به اینکه گوشی موبایل و اینترنت نیاز راننده اسنپ است طرح تشویقی در نظر گرفته شود.

229. متاسفانه کم توجهی یا سهل انگاری می شود برای ثبت بازخورد از سمت مسافران
    من از اردیبهشت تا کنون هیچ سفری بدون کولر نرفته ام . و پاداشی هم نگرفته ام .

230. سلام . منی که اکو پلاس هستم ولی در شهر من فعال نیست و کرایه سرویس معمولی به من پرداخت می شود چرا باید کمیسیون ۲۰ درصد بدهم و اجباراً کولر روشن باشم ؟ کرایه معمولی . کمیسیون اکو پلاس . کولر هم روشن . به این به غیر از ظلم چه نامی بگذاریم ؟ کجایید آقایان ؟ در کجا زندگی می کنید که این همه اجحاف می کنید ؟

231. سلام.من از اول همین هفته هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۶ عصر کولر خودرو را روشن کرده ام و میکنم ،اما هیچ ترتیب اثری توسط اسنپ داده نشد ، چرا ؟؟؟!!!چگونه باید متوجه شویم که مسافر چه نظری داده است .

232. با سلام کولر گرفتن که خیلی خوبه اما منه راننده که در استان خوزستان هستم و گرما آنجا به ۵۰ درجه میرسه وجدانن فقط کمیسون باید نیم حساب بشه یعنی هیچ امتیاز مثل افزایش کرایه نداره من کولر میزنم همان قیمت بعد راننده دیگه کولر نمیزنه هم همان قیمت بخدا کولر گرفتن ماشین را نابود میکنه آن هم خودروهای داخلی

233. خب بنده همیشه کولرم روشنه ولی خب اگه یه مسافری از روی لج یا اشتباهی یا هر دلیل دیگه ای زد عدم استفاده از کولر اونموقع تکلیف چیه همه ی کمیسیونایی که کولرم روشن بوده از بین میره تخفیفش و هیچی گیر راننده نمیاد؟
    چون نوشتید هیچ نظر عدم استفاده از کولر نباید حین طرح بگیریم…
    اگه اینطور باشه واقعا مسخرس و طرح سرکاری به حساب میاد!!!

234. کولرراروشن کردم10 سفر نه. مسافرگفته نظرداده ونه کمسیون نیم بها حساب کردین. همش به ضرر راننده تمام میشه

235. درود وقت بخیر با کدام سهمیه بنزین و قیمت کدام یک سفر خوب توقع دارین کولر برای مسافر زده بشه
    اول شما از نظر خدمات دهی انجام وظیفه کنید بعد توقع داشته باشین راننده کولر استفاده کنه

236. عزیزجان من کولرم از صبح تاغروب ساعتهایی که کولر لازمه روشن کنم همه نظر مثبت بدن بعدش یه نفر آدم از خود راضی که ساعت۱۰ شب توقع کولر داره نظر منفی بده تمام نظرات مثبت قبلیو از بین میبره پس من ترجیح میدم کولرم برای خودم فقط روشن باشه

237. از پشتیبانی اسنپ دوبار باهام تماس گرفته شده نتونستم جواب بدم میخواستم بدونم مشکل چی بوده؟!

238. بنده باشروع گرما قبل ازاین نیم بها شدن کمیسیون کولر ماشینم همیشه روشن بوده و بازخردی هم ندیدم !!؟

239. بنده کولر استفاده می کنم ولی مسافر تایید استفاده از کولر را نمی زند این تخفیف چگونه برای بنده لحاظ می گردد

240. از کجا باید بدونیم مسافر اعلام کرده و
    گفته من راننده از کولر استفاده کردم،چند روز پیش از تهران به کرج من کولر گرفتم ،چطور میتونم بدونم که مسافر به اسنپ اعلام کرده

241. سلام.محبت کنید گزینه کولر رو واسه راننده فعال کنید.مسافر رو که نمیشه مجبور کرد گزینه کولر رو جلوی روت بزنه.

242. درود و سلام حضور شما و همکاران محترم بنده همیشه کولر روشنه اما متاسفانه کمیسیون مبلغ رو همیشه بر میداره و اینکه ی اختلاف قیمت بابت این موضوع باید باشه واقعا ممنون

243. سلام
    ولله من خوزستان و اهواز و شوش و سایر شهرهای خوزستان مسافرکشی میکنم و همش از کولر استفاده میکنم و ابتدا بخاطر خودم و بعد واسه مسافر ولی کمسیون کامل از من کسر میشه و بیست درصد که خیلی زیاده
    مگه من چقدر کار میکنم که بیست درصد از من کسر بشه و کرایه ها هم خیلی پایین هستن
    لطفا نصبت به اصلاح کرایه ها و کم کردن درصد کمسیون به فکر راننده ها باشید.
    با تشکر

244. با سلام من از صبح کولر خودرو را روشن کردم تا پایان وقت کاری خودم حالا سوال من اینه که شاید مسافری گزینه سفر استفاده از کولر را در پایان سفر نزد به هر دلیلی آن وقت چیکار باید کرد

245. سلام در زمان طرح کولر ماشین روشن هستش ولی متاسفانه مسافران امتیاز نمی دهند

246. سلام خسته نباشید از شما ممنون هستم
    کولر ماشین من که خواهی نخواهی روشن هست
    نه برای مسافر که جای خود داره بلکه برای خودم برای اسایش خودم
    چیزی رو که خدا لطف کرده و داده باید اول برای خودمون استفاده کنیم
    اما در هرصورت ممنون بابت لطف شما

247. سلام و عرض ادب وقتی کولر روشن میکنی ۵۰٪ بیشتر هم رای نمیدن چجوری سهمیه دریافت کنیم غیر منصفانه هست

248. خب اینجور که ما بخواهیم به هر مسافر بگیم و درخواست کنیم تا در موقع امتیاز دادن برای ما گزینه استفاده از کولر بزنید که سخته
    به مسافران هم باید اطلاع رسانی کنید که به عنوانی قدردانی از سفر خوب و کولر و تهویه مطبوع حتما امتیاز بدن

249. من راننده اسنپ هستم خیلی از مسافران اصلا امتیاز نمی‌دن من کلا از وقتی هوا گرم شده از کولر استفاده کردم ولی نمی‌دونم مسافران کامنت استفاده از کولر رو گذاشتن یا نه اگر این کامنتا حالت اجباری داشته باشه خیلی بهتر میشه

250. سلام
    اگه تخفیف برای سفرهایی هست که حتما نظر مثبت مسافر تعیین کننده است پس دیگه چرا یک نظر منفی بقیه نظرهای مثبت رو ازبین می‌بره وتکلیف سفرهایی که کولر روشن هست ولی مسافر یادش میره یا کسی دیگه براش اسنپ گرفته یا مخصوصا نظر نمی‌ده ویا به هر دلیل دیگه نظر نمی‌ده چیه؟
    لااقل پارسال بخاطر جلوگیری از ضرر راننده کمیسیون تمام هفته نصف میشد و اونی که به باوجود روشن بودن کولر نظر نمی دادحق راننده ضایع نمی شد

251. با این کرایه هایی که در شهر قم اعلام میشه اگه برای هر سفر ۱۵ در صد کمیسیون هم به راننده ها بدید باز ارزش قبول کردن نداره

252. سلام
    خیلی از مسافران حال ثبت نطر ندارند من مثلا من امروز کلا کولر را روشن کردم ولی باز خورد کمتر دیدم مسافران فقط عجله در اتمام سفر دارند و به محض پرداخت هزینه از اپلکیشن اسنپ خارج می شوند.

253. من دو روز هست طبق طرح که گفتید کولر ماشینم روشن هست و اصلا خاموش نمیکنم و مصرف سوخت ماشین بیشتر شده ولی بعضی مردم بخاطر شرایط اقتصادی فکر میکنند هزینه کامل اسنپ تو جیب راننده میره و از روی لجبازی امتیاز یک میدند یا اصلا امتیاز نمیدند.این طور عادلانه نمیشه که

254. پارسال تمام تابستان کولر ماشین من روشن بود و مسافر هم همیشه گزینه ی کولر روشن بود رو هم میزد ولی اسنپ برایم همیشه پیام میفرستادی که ۸نفر گفتند کولر روشن بود و۲نفر گفتند کولر استفاده نشد؟؟؟وهیچ مبلغی برایم واریز نکردید

255. سلا ودرود بسیار عالی من الان یک هفته است کولر روشن میکنم ومسافران بسیار راضی هستند.

256. اگه مسافر نظر نداد چی؟ من همیشه کولر روشن میکنم ولی مسافرها نظراتشون الکیه بیشتر

257. سلام ودرود به کادر محترم اسنپ من الان یک هفته است کولر روشن میکنم ومسافر هم راضی است با سپاس

258. سلام کولر روشن ولی متاسفانه مسافر امتیازرو فراموش میکنه یاشخص دیگری اسنپ گرفته ولی کولر روشن نیست سریع منفی میدن

259. سلام من همیشه کولر روشن میکنم اما یک بار هم مسافران همچین نظری را ثبت نکردند و این قانون شما بی ارزش است چونکه اکثرا مسافران بدون نظر دادن پیاده میشوند و میروند و برای ثبت نظر وقت نمیگذارند

260. کولر ماشین من روشنه و کمیسیون بیست درصد ازم کم می‌کنند بابا چه خبره بیست درصد فکری به حال ما کنید با آین تورم

261. سلام وقت شما بخیر
    متاسفانه خیلی از مسافران اصلا امتیاز نمیدن و با دقت به نحوه ثبت بازخورد اهمیت نمیدن و اینجوری باعث تضیع حق ما رانندگان میشه
    من دیروز و امروز از کولر استفاده کردم که هیچ تفاوتی در کسر کمسیون ندیدم

262. منهمیشه کولرم روشنه اما نمیدونم چرا کمیسیون دوبله سوبله کم میکن

263. درود ، با توجه به گرمای ۳۶ درجه در بوشهر اصلا بدون کولر امکان جابجایی مسافر نیست ما از اردیبهشت ماه در بندر بوشهر کولر خودرو استفاده می‌کنیم دیگر قضاوت با شماست ، اصلانی

264. من اصلا کولر رو خاموش نمیکنم . بوشهر هوا خیلی گرم است .ولی مسافرها اصلا نمینویسند.به نظر من خود اسنپ باید به فکر سفرهایی که در استان بوشهر انجام می‌شود تخفیف بدهد.اصلا بدون کولر نمیشه سوار ماشین شد.

265. کولر رو میزنی و موقع اتمام سفر گوشزد میکنی که حتما گزینه کولر روشن بزنند مسافر میره پی خودش چون کارش راه افتاده

266. پول نداریم کولر ماشین درست کنیم یه وامی چیزی بدید کولر درست کنیم چشم روشن هم میکنیم????

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در کادر زیر ثبت کنید بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا