قسمت-هجدهم-رادیو-اسنپ

قسمت هجدهم رادیو اسنپ؛ پیگیری مسائل بنزین

به قسمت هجدهم رادیو اسنپ گوش می‌دهید:

برای دانلود قسمت هجدهم رادیو اسنپ، اینجا را کلیک کنید.

در این قسمت رادیو اسنپ هم مسائل مربوط به بنزین را پیگیری می‌‎کنیم. سهمیه‌بندی سوخت و تخصیص اعتبار سهمیه به راننده تاکسی‌های اینترنتی، تعدادی از کاربران راننده را با مشکل مواجه کرده است. به همین دلیل درباره‌ی مسائل و مشکلات ایجادشده حرف می‌زنیم.

در بخش تعمیرگاه اسنپ، راهکارهایی برای کمتر کردن میزان آلایندگی خودرو پیشنهاد می‌دهیم. قرار بود بخش دربست را هم در قسمت هجدهم رادیو اسنپ داشته باشیم؛ اما زیاد بودن تعداد فایل‌های ارسالی کاربران راننده ما را بر آن داشت تا جواب این سوال‌ها را در این بخش بدهیم. حتی در بخش آموزشگاه اسنپ هم به موضوع بنزین و سهمیه‌بندی آن می‌پردازیم. این موضوع به اندازه‌ی مهم بود که تصمیم گرفتیم بخش پایانی قسمت هجدهم را هم به آن اختصاص بدهیم.

لیست آهنگ‌های موجود در قسمت هجدهم رادیو اسنپ به این شرح است:


رادیو اسنپ برنامه‌ی ویژه‌ای برای کاربران راننده اسنپ است و بخش‌های متنوعی از جمله تعمیرگاه اسنپ و آموزشگاه اسنپ را در خود دارد. هر یک از این بخش‌ها تعریف خاصی دارند؛ مثلا در بخش تعمیرگاه اسنپ، ترفندهای تعمیر و مراقبت از خودرو را می‌شنوید و در بخش آموزشگاه، مهارت‌های عمومی‌تری را با هم مرور می‌کنیم. علاوه بر موارد این‌چنینی که جنبه‌ی آموزشی دارند، با گوش دادن به رادیو اسنپ در جریان اخبار باشگاه رانندگان هم قرار می‌گیرید. بخش جذاب دیگری به نام دربست هم در رادیو اسنپ داریم که در آن، مخاطب صدای شما رانندگان هستیم.

رادیو اسنپ به صورت هفتگی منتشر می‌شود. اگر دوست دارید در رادیو اسنپ بعدی شنیده شوید، می‌توانید صدای ضبط‌‌‌‌ شده‌ی خودتان را در قالب یک فایل صوتی به آی‌دی تلگرام Radiosnapp_dc بفرستید. منتظر شنیدن صدای گرم شما رانندگان عزیز اسنپ هستیم.

55
نظرتان را بگویید

avatar
مرتضی شریفی
مهمان
مرتضی شریفی

پول بنزین به من واریز نمیده همه مدارک من کامله

مرتضی شریفی
مهمان
مرتضی شریفی

همه مدارک من تکمیل ولی پول بنزین برای من نمیاد

حمید
مهمان
حمید

سلام،دائما برای من پیام میاد که شماره شبای متصل به کارت خود را در اپلیکیشن اسنپ ثبت نمایید،جهت دریافت سهمیه سوخت،اگه شماره ثبت نشده پس چطور مبلغ کرایه های پرداختی اینترانتی به حسابم واریز میشه؟

1 3 4 5