خدمات خودرویی

خرید آنلاین لوازم جانبی خودرو

فروشگاه «ایران کاور»

باشگاه رانندگان در همکاری با فروشگاه آنلاین «ایران کاور»، تسهیلات ویژه‌ای را برای خرید انواع لوازم جانبی خودرو برای کاربران راننده اسنپ در سراسر کشور فراهم کرده است.

خرید آنلاین روکش صندلی، کف‌پوش و سایر لوازم جانبی خودرو با کد تخفیف اختصاصی اسنپ (Snap401)، همراه ضمانت 7 روزه بازگشت تمام محصولات

برای شروع خرید، ابتدا با لمس دکمه زیر وارد سایت ایران کاور شوید، محصولات موردنظر خود را انتخاب و به لیست خرید اضافه کنید و پیش از پرداخت نهایی، کد تخفیف زیر را وارد کنید:

کد تخفیف ویژه اسنپ

Snap401

#

کپی کردن

کاربران راننده عزیز توجه داشته باشید، تخفیف ویژه اسنپ برای خرید تمام محصولات و اضافه بر تخفیف‌های سایت اعمال می‌شود.

شرایط استفاده

شرایط استفاده

• مهلت استفاده از تسهیلات فروشگاه آنلاین «ایران کاور» تا یک شهریور ۱۴۰۳ است.
  • برای استفاده از این تسهیلات، لازم است اپلیکیشن راننده شما فعال باشد.
ساعات مراجعه

ساعات مراجعه

• خرید از فروشگاه ایران کاور، به‌صورت شبانه‌روزی و آنلاین از سایت ایران کاور در دسترس است.

شماره تماس پشتیبانی:

پشتیبانی با ارسال پیام در واتس‌اپ:

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (41 دیدگاه)

1. سلام
    کرایه ها پایین هست
    مسافر پول نقد میده.بعد خورد نداری بدی مجبوری کمتر حساب کنی
    کمسیون هم که طبق روال کم میشه

2. به خداوندی خدابیشترکرایه هاتون طوریه که خودمسافرهم خجالتش میشه درخواست ثبت کنه وبعضی هاکه درکش رودارن ازشرمندگی دیگه توقف الکی لحاظ میکنن وخیلی هاهم ازخداخواسته وباسواستفاده ازسیاست مسافراربابی اسنپ وفقط فکرمسافرومشتری وکمیسیون بردن خودش باکرایه عبوریه خطی یک نفرچهارنفری درخواست میدن وازتودرخونشون تادرمقصدامرونهیتم میکنن تاسف آوره این وضع مملکت وگرانی خرج واین اعدادوهمه چی ساعتی بالامیره جزکرایه این خدافقط

3. با سلام خدمت شما وقتی مسافر میزنه رفتار غیر مؤدبانه مسافر سگ بزرگی همراهش هست منم سوار نکردم میزنه رفتار غیر مؤدبانه

4. با سلام
    آقا ما یه کفپوش میخواستم سفارش بدم قیمتش از بیرون هم بیشتر افتاد پشیمون شدم

5. باسلام وخسته نباشید وباتشکراززحمات شماکه تسهیلات فراهم کردین برای رانندگان عزیز.ازتون خواهش دارم برای کرایه درون شهری خراسان شمالی نگاهی بندازین اصلا نمیصرفه کارکنیم بااینهمه هزینه واستهلاک ماشین لطفابررسی کنیدخیلی پایین.حتی خود مسافرهاهم راضین گرونتربشه ولی ماشین باشه بیادسرویس ممنون الزامات بی دریغتون.

6. سلام
    آقا تو رو خدا آنقدر این کرایه ها رو پایین نزنید ، آخه 18 تومن پوله، بعد با این استعلاک های ماشین با این قیمت های سر سام اور ، طرف چهار نفر سوار میشه بیست تومن میده آخه این انصاف هست

7. باسلام. سفرهای شهری که چشمگیر نیستن حداقل گزینه بین شهری برایم ثبت بدهید ماشینم ۲۰۶ تیپ ۶اتومات سالم مدل ۸۹

8. سلام و عرض خسته نباشید
    لطفا یه فکری بابت کرایه‌ها کنید
    خیلی خیلی کمه ممنون میشم🙏

9. من … هستم و تعزیرات عاقل.
    کرایه فلکه ۵ فردیس تا مترو ۱۵ هزار تومنه،با سه مسافر هم که بری میشه ۴۵ هزار و اسنپ میزنه ۳۵ هزار.تعزیرات عاقل و راننده ها…
    کرایه مشکین دشت کرج تا مترو ۱۱ هزار و با سه مسافر میشه ۳۳ هزار .حالا تعزیرات میگه ۳۰ تومن زیاده بدون میشه ۲۵ تومن. تعزیرات بیاد مسافرها را ببرد.

10. من دیوانه هستم و شما و تعزیرات عاقل.
    کرایه فلکه ۵ فردیس تا مترو ۱۵ هزار تومنه،با سه مسافر هم که بری میشه ۴۵ هزار و اسنپ میزنه ۳۵ هزار.
    تعزیرات عاقل و راننده ها دیوانه.
    کرایه مشکین دشت کرج تا مترو ۱۱ هزار و با سه مسافر میشه ۳۳ هزار .حالا تعزیرات میگه ۳۰ تومن زیاده بدون میشه ۲۵ تومن. تعزیرات بیاد مسافرها را ببرد.

11. سلام لطفاً جهت خرید قسطی هماهنگی کنید که تمام محصولات رو بصورت قسطی و نقدی واقعا یه راننده تاکسی سخته براش اگر اسنپ بتونه با فروشگاه شما یجور ضمانتی از ما رانندها بگیره و بشما در امر قسطی کردن به رانندگان کمک کنه تمام رانندها تمام وسایل مورد نیازشان رو از شما تهیه میکنند

12. با این کرایه های نصف قیمت و کمسیون ۲۰ درصدی مگه کسی هست اسنپ کار کنه و از این فروشگاه‌های گرونتر از بیرون خرید هم بکنه ؟!؟!

13. باسلام خدمت عوامل اسنپ میخواستم بگم کرایه ها اصلان نمی صرفه مسیرهای بیرون شهر یا اطراف شهرو نمیزنه کرایه داخل شهر هم خیلی کمه ممنون

14. سلام با وضع این کرایه های پایین و مسیر طولانی و ۲۰درصد کمسیون،اینا به درد ما نمیخوره نه تنها اینا کلا هیچی
    چون باید پولی هم داشته باشیم بزاریم رو درآمدمون که بتونیم کاری کنیم
    اسنپ یه زمان واس شغل دوم خوب بود الان واس شغل دوم هم صرف نمیکنه با این کرایه های پایین

15. با سلام واقعا با این شرایط اسنپ کار کردن فایده نداره کرایه ها خیلی کمه بعد اسنپ خودش یه تخفیف به مسافر میده پورسانت خودش رو هم بر میداره و خوب هیچی برا راننده نمیمونه

16. خدایش کرایه های اسنپ خیلی خیلی پایین هست نمی سرفه بخوای بری مسافر جابه جا کنی اصلا سودی نداره

17. قیمت ها رو هم اگه مثل کرایه هاتون میزدین خیلی خوب بود یه هفته باید کار کنیم چیزی نخوریم هوا هم بریزیم تو بکمون تا بتونیم یه چادر برا ماشینمون بخریم

18. عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمامی نیروهای زحمت کش فروشگاه ایران کاور …
    ایا شما در شهر ساری خدمات ایران کاور دارید؟؟؟
    یا در شهری نزدیک به ساری چطور؟؟؟
    با تشکر و خدا قوت خدمت شما نیروهای زحمت کش فروشگاه ایران کاور..
    بدرود..

1. سلام علی جان
      خدمات ایران کاور آنلاین و در دسترس تمام کاربران راننده اسنپ در سراسر کشوره.

19. سلام
    کد تخفیف تون منقضی شده،
    نیست خیلی وقت هست برای راننده شما هم داستان درست کنید برامون،
    رفتم خرید کلی وقت گذاشتم آخرش گفت کد تخفیف منقضی شده!خسته نباشید ب کارمندان پرتلاش اسنپ!!

1. سلام مجید جان
      کد تخفیف ایرادی نداره و کماکان برای کاربران راننده فعاله.
      با توجه به پیام شما بررسی لازم انجام شد و کد تخفیف به درستی کار کرد.

20. باعرض سلام خسته نباشی ازپشتی بانیهای عزیز خواستم ببینم با لوازم یدکی قراردادداریدبرای رادیات ماشین ممنونم اگر پاسخ سوال زودتربدهید

1. سلام دوست عزیز
      متاسفانه تسهیلاتی برای رادیات ماشین نداریم اما میتونید با تعمیرگاه‌های طرف قرارداد تماس بگیرید و از جزئیات تسهیلاتشون مطلع شید.

21. سلام خداقوت من راننده اسنپ هستم برای خدمات اتومبیل کجایی مشهد هست ممنون

1. وقت بخیر محسن جان
      داخل لینک زیر می‌تونید تمام خدمات خراسان رضوی رو مشاهده کنید.

22. چرا در شهرهایی صنعتی مثه بندر ماهشهر، باوحود تعداد زیاد کاربران اسنپ، خدمات خودرویی و تعمیرگاه وجود ندارد؟!!!

23. با سلام و خداقوت به همه پرسنل زحمت کش اسنپ خواستم بدونم چجوری میتونم از این تسهیلات خرید کفی 250 تومنی استفاده کنم آیا تصویری از نمونه کار هم دارن یاخیر باتشکر

1. وارد سایت ایران کاور بشید، تمام محصولات با تخفیف برای شما ارائه شده.

24. سلام ببخشین من کف پوش سه بعدی پراید سفارش دادم تو مرسوله کاور صندلی نوشته پیگیری میفرمایین

25. سلام…ممنون از همکاران عزیز که این تسهیلات رو برای رانندگان فراهم میکنید .سپاسگذارم وخدا قوت میگم

پاسخ دادن به حسین بایرامی لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا