اخبار اسنپ

طرح هفتگی تقدیر از کاربران راننده حافظ سلامت

دنیا همچنان با کرونا درگیر است. سبک زندگی بسیاری از ما در همین ماه‌های گذشته در اثر شروع کرونا تغییر کرده است. ماسک و دستکش به بخش‌های مهمی از پوشش روزانه و بیرون از خانه‌مان تبدیل شده است. مواد ضدعفونی‌کننده نیز جای ثابتی در سبد خرید‌های روزانه ما پیدا کرده است.

اسنپ مثل همیشه در فضای جدید نیز دغدغه حفظ سلامت کاربران راننده و مسافران را به عنوان اولویت اصلی خود در نظر گرفته و در همین راستا استفاده اجباری از ماسک در ناوگان را در دستور کار قرار داده است. بنابر همین قانون که فقط برای حفظ سلامت کاربران راننده و مسافران آنها اجرا شد، حساب کاربری معدود رانندگانی که از ماسک استفاده نکرده بودند مسدود شد.

آغاز طرح

اسنپ از شنبه ۲۰ اردیبهشت طرح هفتگی تقدیر از کاربران راننده حافظ سلامت را در سراسر کشور اجرا می‌کند. در این طرح، مسافران در پایان هر سفر در بخش ارزشیابی کاربران راننده در ۴ زمینه به رانندگان امتیاز خواهند داد.

جدول میزان امتیاز

استفاده از ماسک۲۰ امتیاز
مجهز به دستکش ۱۰ امتیاز
مجهز به ضدعفونی‌کننده۱۰ امتیاز
مجهز به جداکننده فضا۳۰ امتیاز

به کاربران راننده‌ای که در پایان هفته بر اساس امتیازهای جدول بالا، بیشترین امتیاز را کسب کنند ، جوایزی به شرح زیر تعلق می‌گیرد.

۲۰۰ جایزه ۲۰۰ هزار تومانی برای ۲۰۰ کاربر راننده
+
درخواست سفر بیشتر برای کاربران راننده‌ برتر

و

۵ جایزه ۱ میلیون تومانی برای ۵ کاربر راننده برتر (در پایان هر دو هفته)
+
درخواست سفر بیشتر برای کاربران راننده‌ برتر

کاربران راننده عزیز توجه داشته باشید که هر هفته روزهای سه‌شنبه میزان امتیازهای شما عزیزان از طریق پیامک به اطلاعتان خواهد رسید. همچنین اسامی برندگان هر هفته، شنبه‌ها (مربوط به هفته گذشته) در شبکه‌های اجتماعی و سایت باشگاه رانندگان اعلام خواهد  شد.

نوشته های مشابه

74 دیدگاه

  1. ممنون خیلی عالیه ای کاش به مسافر هم بگین که ماسک بزنه رعایت نمیکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا