آموزش رانندگان اسنپآموزش رانندگانامکانات اپلیکیشنویدیو اسنپ

چگونه از قابلیت «مقصد منتخب» استفاده کنیم؟ (ویدیوی آموزشی)

«چقدر خوب می‌شد که هنگام رفتن به محل کار یا بازگشت به منزل، یک سفر اسنپی در آن محدوده را نیز قبول می‌کردم.» احتمالا شما هم به این موضوع فکر کرده‌اید!

به‌طور مثال فرض کنید که یک کاربر راننده پاره‌وقت در کرج سکونت دارد و محل کارش سمت میرداماد است. این کاربر می‌تواند صبح‌‌ها هنگام حرکت به سمت محل کار، یک سفر در اطراف میرداماد دریافت کند و عصر نیز هنگام بازگشت به منزل، یک سفر اسنپی به مقصد کرج انجام دهد.

کاربر راننده تمام‌وقتی را در نظر بگیرید، که در پایان یک روز کاری، قصد بازگشت به سوی خانه را دارد و با دریافت یک سفر در محدوده‌ محل زندگی‌ خود، علاوه‌بر انجام آخرین سفر اسنپی آن روز، به خانه‌ خود باز می‌گردد.

مزایای استفاده از قابلیت مقصد منتخب

• کاهش تردد خودروهای تک‌سرنشین در سطح شهر
  • صرفه‌جویی در مصرف سوخت در سفرهای درون‌شهری
  • کاهش ترافیک شهری
  • کاهش آلودگی هوا
  • کسب درآمد در مسیرهای همیشگی و پررفت‌و‌آمد

در همین راستا و به منظور تسهیل فعالیت شما کاربران راننده عزیز، مجموعه‌ اسنپ قابلیت «مقصد منتخب» را در اپلکیشن راننده اضافه کرده است. با انتخاب «مقصد منتخب»، شما تنها سفرهایی به مقصد آن ناحیه را دریافت خواهید کرد. با استفاده از این قابلیت، درآمد خود را افزایش دهید.

آموزش استفاده از مقصد منتخب

اپلیکیشن راننده را باز کنید و وضعیت دریافت سفر خود را در حالت «خاموش» قرار دهید. اکنون گزینه‌ «مقصد منتخب» را لمس کنید.

اکنون با جابه‌جا کردن نشانگر، مقصد موردنظر خود را انتخاب کنید و گزینه «انتخاب مقصد منتخب» را لمس کنید.

برای استفاده مجدد از این مقصد منتخب، می‌توانید آن را ذخیره کنید. برای انجام این کار گزینه «ذخیره می‌کنم» را لمس کنید. اکنون دکمه «روشن» را لمس کنید.

اکنون تنها سفرهایی را دریافت خواهید کرد، که در محدوده‌ مقصد انتخابی شماست این سفرها با رنگ زرد نمایش داده می‌شوند.

ویدیوی آموزشی انتخاب مقصد منتخب

استفاده از قابلیت مقصد منتخب علاوه بر اینکه تردد خودروهای تک سرنشین را کاهش می‌دهد فرصتی فراهم می‌کند تا در مسیرهای پررفت‌وآمد و همیشگی خودتان کسب درآمد کنید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (313 دیدگاه)

1. سلام و عرض ادب این قابلیت عالی ه بیشتر مواقع قیمت سفر منتخب خیلی پایین تره

2. سلام ، لطفاً تعداد مکان های همزمان مقصد منتخب رو افزایش دهید

3. سلام.من در اصفهان کار می کنم کمربندی اصفهان عوارض آزاد راهی داره به مسافر مگی هزینه روشما پرداخت کن قبول نمی کنه چیکار باید کرد .. هزینه ای به داخل شهر می زنه اصلأ به سرفه نیست چون همش ترافیکه

4. با سلام هرکاری می کنم سفرهای منتخب برای من فعال نمشود البته قبلا فعال بود ولی مدتی است فعال نمی شود

5. باسلام
    این امکان درعمل کارنمیکنه.بارهاتومسیرشرق تهران به کرج بودم اما فقط سفرهای به مرکز وغرب تهران راحتی تو اتوبان دریافت کردم

6. سلام
    بعد از یکبار استفاده برنامه ارور میده و موقع که باید برای ورود به اسم منطقه وارد شود متاسفانه برمیگرده به صفحه اصلی.بدون انتخاب وذخیره

7. سلام سرویس‌های منتخب را افزایش دهید با تشکرفراوان

8. سلام عرض ادب. آیا در انتخابِ مقصد منتخب در روز محدودیت وجود دارد؟؟؟ یعنی اینک مثلاً میتوانم چند بار در یک روز از این قابلیت استفاده کنم؟ یا اینکه اصلا محدودیتی ندارد؟؟؟

1. با سلام و وقت بخیر

مهدی عزیز در شبانه روز امکان انجام 5 سفر به مقاصد منتخب وجود داره.

9. با سلام و خدا قوت به مسوولان محترم.لطفا قابلیت انتخاب چند مسیر منتخب رو اضافه کنید..
    بطور مثال شخصی که قراره از تهران به کرمانشاه سفر داشته باشه میتونه مسافرین ساوه.قزوین.همدان.دمابقی شهرهای بین راه رو اگر مسافر باشه قبول کنه.‌.در طول مسیر 500کیلومتری حداقل 5 الی 6 مقصد بین راه اضافه بشه که شاید برای بین استانی طی 24ساعت یکی از مکان های منتخب مسافر داشته باشه .امیدوارم این درخواست که بیش از 90%کاربران تقاضا دادند ترتیب اثر داده بشه ..با تشکر از شما عزیزان

10. چرا هنگام استفاده از این گزینه سفرهایی که در این مسیر است را نشان نمی‌دهد و فقط به سفرهای نزدیک مقصد بسنده میکند

11. سلام
    همیشه اینطورنیست،بارها شده من مقصدم رامثلاجنوب غرب تهران احمدآباد مستوفی انتخاب ميکنم ولي سفرهای شمال‌ تهران رو میفرستن،

12. سلام خسته نباشید تاکسی های از بنزین سهمیه نمیتوانند استفاده کنند حد اقلیت پولشو به اعتبار شون اضافه کنید یا کمیسیون کمترین بگیرید چون تاکسی هم زحمت میکشه ممنون

13. سلام لطفاً تعداد سفر منتخب را افزایش دهید در مواقعی که مسیر خاصی مد نظر هست طی روز چندین سفر می شود انجام داد

14. باسلام لطفاً تعداد سفرهای انتخابی را افزایش دهید تا راننده ای که بین شهرهای کوچک فعالیت دارند افزایش سفر و درآمد داشته باشیند

1. سلام من در یزد هستم میخواهم در مسیرم به میبد و اردکان از این دو شهر اگر مسافر هست ببرم چگونه می توان این کار را انجام داد

15. درود برشما و سپاس فراوان برایه تمام زحمات شما.
    در راستایه رفاه حال رانندگان عزیز،تمنا میکنم تعداد دفعات مقصد منتخب را بیشتر بفرمایید.متشکرم

16. سلام . لطفا امکان اضافه کردن دو یا سه مقصد منتخب همزمان رو به برنامه اضافه بفرمایید .
    در حال حاضر برای یک محدوده مدت زیادی معطلی وجود دارد . مثلا راننده قصد دارد به سمت رودهن مسافر بگیرد با این امکان می تواند پردیس ، بومهن و جاجرود را نیز اضافه نماید
    با تشکر

17. باتشکر از عوامل اسنپ وخسته نباشید.
    لطفا سفر منتخب رابه ۴یا۵سفر افزایش دهید

18. با سلام و تشکر از مسئولان اسنپ پیشنهاد میکنم تعداد سفرهای منتخب از ۲ به ۴ یا ۵ افزایش پیدا کنه

19. با سلام در طول 24 ساعت چند بار میتونم از سفر دلخواه استفاده کنم

1. با سلام
      شایان عزیز در 24 ساعت ، 2 بار امکان استفاده از مقصد منتخب را دارید.

20. اقا اگه درخواست مقصد منتخب بدی و بعد لغو کنی یه دونه از مقصد منتخب اون روز میسوزه؟

1. با سلام ..گزینه لغو سفر منتخب رو که نمایش داده میشه بزنید و لغو میشه

21. آیا از مقصد منتخب برای شهرستانها مثل تهران به ساری هم میشه استفاده کرد؟
    آیا درخواست سفر به شهرستانها هم در اسنپ داده می شود؟یا فقط درون شهری

22. سلام ماشین من پلاک تهران هست چرا همش مسیر کرج به من داده میشه

23. بسیار عالی.. 👌فقط اینکه آیا محدودیت استفاده دارد در روز روز؟

24. سلام وقتی مقصد منتخب را انتخاب میکنیم فقط همان خیابان یا نقطه را شامل میشه یا یه شعاع خاصی داره؟

25. سلام. چرا مقصد منتخب اینطوری هستش فقط دوبار میشه در روز استفاده کرد. لطفا محدودیتشو بردارین

26. باسلام به مدیریت عزیز وگرانقدر اسنپ با تشکر از بوجود آوردن این امکان که ما بتوانیم برای رفتن به سر کار یا برگشت توام با درآمد باشه باز متشکرم

27. باسلام،درروز چند بار میتوانیم از گزینه مقصد منتخب استفاده کنیم؟

28. سلام داخل یک روز چندبار میشه از گزینه مقصد منتخب استفاده کرد؟

29. با سلام این قابلیت را ۲ بار بیشتر در روز نمیشه استفاده کرد به عنوان مثال من برای رفتن به محل کار و بازگشت ۴ بار در مسیر هستم لطفا تعداد مسیر منتخب را اضافه کنید ممنون

30. درطول روزچنددفعه ازسفرمنتخب می‌توانیم استفاده کنیم.

31. خیلی مسخره ست که فقط روزی 2 بار میشه استفاده کرد ازش حداقل محدودیتشو بر می‌داشتین

32. سلام
    سوال:در انتخاب مقصد منتخب آیادرخواست سفر فقط برای همون نقطه که انتخاب کردیم هست یا اطرافشم شامل میشه؟ اگه شامل میشه حدودا تا چه شعاعی؟؟؟؟

33. میخاستم بدونم این قابلیت ویژه مقصد منتخب فقط برای اپلیکیشن رانندگان خودرو هست؟! یا برای نسخه بروز شده ی اسنپ باکس و کلاب هم هست؟؟!

34. خیلی گزینه خوبیه
    فقط حیف که تعدادش محدوده
    کاش میشد محدودیتشو بردارن!
    واسه من که به خاطر شغلم مجبورم روزی چند بار یه مسیر رو برم،تعداد دوتا مقصد منتخب تو روز کمه
    مجبور میشم الباقی سفرهارو خودم مقصد هایی که نزدیکمه انتخاب کنم
    اونم چون درصد قبول سفرم میاد پایین،امتیازم کم میشه!

35. ازاسنپ‌سپاسگزارم‌که‌بهترین‌راهکارممکن‌رااجرامیکند

36. با سلام آیا سفر منتخب موتور سواران می‌توانند استفاده کنند ممنون

37. سلام در یک روز چندبار میشه از گزینه مقصدمنتخب استفاده کرد ممنون میشم جواب بدین

38. چرا فقط ۲بار در روز میشه ازش استفاده کرد؟!؟و چرا کمیسیون بیشتری از من کسر میشه،بابت سفری که از طریق مقصد منتخب رفتم؟به واحد مالی هم اطلاع دادم ولی جوابی نگرفتم

39. چند بار در روز میشه از مقصد منتخب استفاده کرد؟؟
    اگه تعداد زیاد باشه خیلی عالی میشه

40. سلام وعرض ادب خدمت دوستان عزیز لطفا میشه مقصد منتخب بشود ۳ مرتبه درطول شبانه روز چون یک جایی سرویس انجام میدی دیروقته میخای بری خونه یا محل کار یا غیره تموم شده و۲ تا رو انجام دادی وباید خیلی از درخواست‌ها رو نگیری تا یکیش موردنظر باشه البته پیشنهاد بنده هست وفکرکنم مورد تایید هزاران،راننده هم باشه ممنونم

41. سلام این طرح عالیه ولی محدود هست پس ۲ یا ۳ بار استفاده دیگه نمیشه ازش استفاده کرد

42. سلام، برای حذف مقصد منتخب در گوشی IOS دچار مشکل شده ام دکه مقصد منتخب خاموش است و با لمس دکمه فعال نمی شود و امکان حذف نیست .

43. سلام . من ابادان هستم . و میخواهم برای اهواز اسنپ بگیرم . چطور میتونم کل محدوده اهواز را مقصد منتخب انتخاب کنم ؟

44. سلام عوامل محترم اسنپ،وقتی قابلیت مقصد منتخب رو ذخیره کرده باشیم،مثلا از صبح تا شب،مسیرها طبق اون مقصدمون پایه گذاری میشن،یا فقط وقتی میخوایم بریم خونه و از رانندگی دست بکشیم،باید اون حالت رو ذخیره کنیم،تا سفر آخری یجورایی بنفعمون باشه؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید🙏🙏🙏

45. با سلام .آیا با نوشتاری میشود مقصد منتخب را انتخاب کرد ؟یا فقط جابجایی علامت ستاره روی نقشه؟

46. سلام خدا قوت اگر من موقع باز گشت به خانه منتخب را فعال کنم صبح هچنان سفر های مختلف به من ارسال میشه یا حتما سفر منتخب ارسال میشه

47. سلام چطور میتونم مقاصدی رو که در مقصد منتخب ذخیره کردم رو پاک کنم تا بتونم مقصد جدیدی رو اضافه کنم

48. سلام من پرندم محل کارم میدان آزادی ولی شاید خود آزادی مسافر در مقصد منتخب نباشه مثلاً صادقیه باشه بازم برای من سفر اعلام میشه یا نه

49. چرا محدودیت گذاشتین برای مقصد منتخب من وقتی مقصد منتخبمو انتخاب میکنم سفر به اون محدوده نمیده و تا نصفه راه میده که من باید ی مسافر بگیرم تا نصفه راه و بعد دوباره ی مسافر دیگه بگیرم که برسم به مقصد و اصل داستان اینجاست که وقتی تا نصفه راهو میرم و می‌خوام دوباره مقصد منتخب بزنم دیگه اجازه نمیده و میگه برای امروز دوبار استفاده کردی و دیگه نمیتونی استفاده کنی !!! و من بقیه راهو باید خالی برم چرا چون کوران سفرایی میاد که به سمت مخالف راه منه و دیگه نمیتونم سفر به مقصد اصلی بگیرم واقعا این محدودیت واسه چیه ؟ حد اقل می‌کردنش ۴ تا که آدم بتونه تا مقصد مسافر بگیره

50. سلام
    من ساکن مشهد هستم و زیاد به نیشابور میرم !
    این سوال برام پیش اومده بود ک و قتی من مقصد منتخب را در شمال شهر نیشابور میزارم و کسی ک تو مشهد درخواست سفر از مشهد به یکی از خیابان های جنوبی نیشابور میده آیا برای من این سفر ارسال میشه؟

51. سلام و عرض خسته نباشید
    از مقصد منتخب در طول ۲۴ ساعت چندبار میشود استفاده کرد؟

52. چرا من نمیتونم مقصد منتخبو فعال کنم. هرچی میزنم روی مقصد منتخب اصلا عمل نمیکنه.
    بعد اونو انتخواب کنی فقط اون مسیرو بهت میده

53. سلام آیا از مقصد منتخب سقف خاصی داره یا اینکه نه .منظورم این هست که در روز میشه به دفعات زیاد مثلا ده بار یا بیست بار ازش استفاده کرد؟

54. سلام
    آیا از قسمت سفر منتخب میشود شهرستان را هم انتخابکرد
    مثلا من تهران هستم و مقصد را قم انتخاب کنم؟

55. سلام وقتتون بخیر
    ببخشید من فقط میتونم یک مقصد منتخب داشته باشم یا امکان چند مقصد منتخب هم دارم؟

56. دوستان عزیز سلام و خسته نباشید لطفا بگید هر روز چند دفعه میشه سفرهای متنخب رو رفت

57. عرض سلام و خسته نباشید
    از مقصد منتخب در طول ۲۴ ساعت چندبار میشود استفاده کرد؟

58. باسلام واحترام
    آیا برای روزهای بعدی یا همان روز هنگام ذخیره مکانی صورت میگیرد از نظر ساعت هم مد نظر قرار گرفته میشود؟ یا….

59. چون من تمام وقتم با اسنپ میگذره فرقی نمیکنه از گذینه استفاده کنم یا نه

60. سلام خسته نباشید
    در روز چندبار میتونم از مقصد منتخب استفاده کنم
    حدس میزنم دوبار
    و سوال اصلی اینکه اگه هر دوبارم مسافر بیفته و قبول نکنم و یا قبل از اینکه مسافری بیفته لغو مقصد منتخب بزنم آیافرصتم از دست میره؟

61. سلام .در مقصد منتخب فقط همون شهر انتخاب شده سفر میاد یا سفرهای که تو مسیر شهر منتخب باشه میاد؟؟

62. باسلام درود.من شهرستان سرویس گرفتم.از اهواز به آبادان.وسرویس اهوازخواستم.لطفا یاری کنیدممنونم

63. من هیچ وقت موفق به استفاده ازاین گزینه نشدم هرچندکه خیلی نیازمند بودم

64. سلام
    خواهشأ یه فکری بحال نقشه خوان بفرمایید،بعضی اژ خیابان هارو تو نقشه نداره،بعضی از مواقع باید گوشی رو برعکس تو دستم بگیرم تا بتونم مسیر درست رو پیدا کنم
    در حین رانندگی خیلی خطرناکه،

65. سلام خسته نباشید من ثبت نام کردم میرم داخل نرم افزار ولی کد ورد برام نمیاد دلیلش چی هست

66. سلام یه قانون واسه این لغو سفر توسط مسافر قبل رسیدن به مبدا بزارید در روز چند تا سفر من تا نزدیک مبدا میریم مسافر به راحتی لغو میکنه پس این هزینه و وقتی که ما واسه رفتن به مبدا گذاشتیم چی میشه

67. محدوده مقصد منتخب چقدر میباشد.تا چند کیلومتری یا متری مقصد منتخب شامل میشود؟

68. سلام، در حالت مقصد منتخب, سفرهای پیشنهادی در چه محدوده ای از نقطه انتخاب شده میباشد مثلا داخل ناحیه یا منطقه شهرداری و… و آیا سفرهایی که منطبق با مقصد منتخب نبوده ولی در مسیر مقصد منتخب هستند نیز پیشنهاد میگردد؟ بعنوان مثال در مسیر حرکت از شهر ری تا ایرانمال آیا سفرهای محدوده شهرک گلستان، استقلال، دهکده المپیک، جاده مخصوص، دریاچه و… نیز پیشنهاد میشود؟

69. باسلام کرایه ها خیلی پایینه به خدا اگه پیگیری کنید ممنون میشم باتشکر

70. با سلام طرح تشویقی داشتم که با انجام ۱۳ سفر پاداش میگیرم واخرین سفرم مقصد منتخب بوده جز سفرها محسوب میشه اگر میشه پس چرا پاداش منو یک هفته ندادن

71. سلام محدودیت خواستی داره چون من روزی ۲ بار بیشتر نمیتونم سفر منتخب انتخاب کنم؟

72. باسلام،برو بچ خدا قوت میخواستم مقصد ممتخبم را تغییر دهم لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

73. برای مثل من میخوام از تهرانپارس برم شهریار. و شهریار مسیر منتخب من هست، آیا سفری که مقصدش میدان آزادی باشه هم برای من ارسال میشه؟ چون توی مسیره؟

74. سلام. خواستم بدونم وقتی یه نقطه رو به عنوان مقصد منتخب انتخاب میکنیم،اسنپ تا چه شعاعی از اون منطقه رو به ما سرویس میده. یا اینکه اگر سفری در راستای اون محل بود ولی فاصله داشت بازهم برامون ارسال میشه، در واقع میخواستم بدونم با انتخاب این گزینه چقدر محدود میشیم و با دونستن شعاع این موضوع بهتر بتونیم مقصد منتخب رو تعیین کنیم

75. سلام
    من که گوشیم آیفونه میشه لینک مستقیم برنامه شو بصورت رایگان دانلود کنم
    چون سیب اپ یا بقیه نرم افزار هارو برای نصب ندارم

76. سلام مقصد منتخبو کمی پیشرفته تر کنین مثلا وقتی میخوایم از شهری به شهر دیگه بریم باید یک منطقه خاصی رو بعنوان مقصد انتخاب کنیم درصورتی که حاضریم هر نقطه ازون شهر باشه بریم.یا یک شهری رو انتخاب کردیم مقصد منتخب با توجه به طول مسیر هم سفر معرفی کنه. من برای یک کار شخصی از ساری تا چالوس رفتم بدون حتی یک مسافر در صورتی که این بین ده تا شهر با اسنپ فعال وجود داره.

77. سلام مقصد منتخب رو انتخاب میکنم و مثلاً مبلغ رو می‌نویسه 19000 تومن و بعد از انتخاب مبلغ میشه 18000 تومن چرا این اتفاق نیفته؟
    مشکلی هست؟

78. برای صرف نهار و استراحت دو بار به منزل بر میگردم ایا راهی هست که مقصد منتخب به چها بار در روز افزایش پیدا کند چون برای پیدا کردن ادرس نزدیک به منزل چند ساعت در ماشین معطل میشوم اگر امکانش هست راهنمایی فرمایید و

79. با سلام
    چرا فقط روزی دو بار میشود از مقصد منتخب استفاده کرد ، اگر محدودیت نداشت خیلی بهتر بود

80. با سلام وخسته نباشید کاش یه قابلیتی اضاف میکردید که میشد به مسافر گفت مثلا من ساعت 6بعد از ظهر از تبریز به ارومیه حرکت میکنم و اگه مسافر تمایل داشت قبول میکرد و در زمان و مکان مقرر مسافرو سوار میکردیم

81. یه وقتی هست میخام کل روزفعالیت داشته باشم یه وقتی هست میخام کاری توشهر مثلا کاراداری یابانکی‌ دارم فقط توهمون مسیرم سفری انجام بدم ‌ به مشکل نمی خورم با فعال کردن مسیر منتخب

82. باسلام واحترام آیازمانی که قابلیت مقصد منتخب رافعال‌ کنیم میشه دوباره غیرفعال بشه که تمام سفرا برام بیاد یانیازی نیست

83. سلام ایا بعدا میتوانیم به حالت قبلی برگردیم مقصدهای دیگر راهم مشاهده کنیم لطفا راهنمایی کنید

84. باسلام بنده میخوام سفرهای بین شهری مثلاً زنجان.رشت.قم.اراک.انجام بدم ایا مقصدمنتخب برای سفرهای بین شهری هم سرویس میده؟؟

85. طرح خوبی هست فقط مشکل اینجاست که فقط دو بار در یک روز میشه استفاده کرد لطفا این طرح رو در روز بی نهایت کنید

1. سلام خسته نباشید لطفاً بعضی از مسیرها واقعا کرایه کم هست نسبت به تاکسی ها صرف نمیکنه مثلاً کرایه حق صد هزار تومان مسیر ولی شما چهل هزار تومان به رفت و برگشت که خالی هست صرف نمیکنه

86. سلام باتوجه به شرایطم روزی 2 ساعت در اسنپ کار میکنم اگر منتخب مقصد را بزنم و در مسیر من مسافری اسنپ نگیرد یعنی باید خالی به منزل برگردم و محدوده های دیگر به من پیشنهاد داده نمیشود لطفا بیشتر توضیح دهید

87. سلام تعداد مقصد دلخواه چه تعداد هستش من برام پیدا نمیکنه بعد میزنه تعداد حد مجاز شما برای امروز تمام شده است لطفا تعداد بیشتر کنید چه فرقی داره مگه برای شما رسیدگی کنید

88. دوست عزیز من دیروز از ۱ سفر منتخب استفاده کردم و دیگر بهم اجازه نداد گفت تعداد استفادت تموم شده به پشتیبانی گفتم لینک اینجارو فرستاد
    این برنامه اول باگ بوده بعد شده برنامه

89. چرا فقط در روز ۲ بار میتونیم از این قابلیت استفاده کنیم ؟ شاید در روز بیشتر در این محل منتخب خودمون رفت امد داشته باشیم

90. سلام اگه امکانش هست امکان سفر به مقصد منتخب رو بیشتر میکردید عالی میشه ممنون
    و یه طرحی میزاشتین که راننده اسنپ به آسونی مشخص میشد مثلا یه لیبل یا پرچم یا تیشرت که نام شرکت اسنپ روی اون هک شده باشه

91. بی نهایت جالب و مفید
    مثال بنده ساکن ‌کاشان می‌باشم
    کاری در شهرستان دیگری دارم که‌باید بروم
    آن موقع میتوانم سفری را به آن شهر انتخاب کنم ‌که تنها هم نرفته باشم و کمک هزینه هم برام بشود؟

92. سلام
    من که نمیدونستم چیه گذینشو ۲ بار الکی زدم ببینم چیه سوخت شد چون امتحان کردم یاد بگیرم ولی الان که فهمیدم چیه شیر مادرش حلالش باشه اونی که این قانون رو گذاشت

93. سلام
    چند بار اقدام به استفاده از گزینه مسیر منتخب کرده ام ولی هیچ درخواست سفری دریافت نکرده ام.

94. مقصد‌منتخب‌گرفتیم‌ما‌بای‌دوساعت‌بمونیم‌که‌یک‌مسافر‌بخوره‌لاقر‌مسافر‌اون‌مسیرم‌بخوره‌که‌بیکار‌نباشیم‌تاماسافر‌مقسد‌منتخب‌بخوره

95. سلام
    لطفا محدودیت تعداد مقصد منتخب در روز را حذف و یا به بیش از ۴ سفر تغییر دهید. بارها پیش می آید که کاربر راننده ها در طول روز مجبور هستند مسیر خاصی را بروند که این محدودیت برای آنها ایجاد مشکل می کند

96. همیشه کمتر از پنج دقیقه مسافر برای مقصد منتخب دریافت میکردم.ولی دو روزه بیشتر از یکساعت منتظر میمونم ولی سرویسی داده نمیشه.نمیدونم والا

97. سلام
    مشکل انتخاب صفر منتخب این هست من الان میخواهم از کرج به تهران برم یا بر عکس نقطه ای که انتخاب میکنم‌به شعاع نهایت پنج کیلیومتر رو‌پوشش میده که این اصلا خوب نیست ای کاش در مورد تهران به کرج و کرج به تهران کل شهر رو‌پوشش بدهد اینجوری برای من راننده خیلی خوب خواهد بود که تمام وقت در اسنپ کار میکنم‌ اگر کزینه تمام شهر در صفر منتخب اضافه بشه عالی هست
    ممنون از زحماتتان

98. سلام وقت بخیر ازمسئولین محترم اسنپ تقاضامندم جهت کسری وجه درمقصد بعدازانتخاب سفر فکری بکنند بعنوان مثال هزینه ۱۶هزارتومنی درمقصد میشه ۱۴۵۰۰تومن درضمن فکری هم به نرخ های خورده ای بکنند لطفا لطفا لطفا ۷۵۰۰تومن امثال این کرایه ها باعث رنجش مسافر وراننده میشه بخاطر۵۰۰تومن باید بامسافر بگومگو کنی واخرشم همیشه راننده باید گذشت کنه باکمال تشکر

99. سلام ببخشید مثلا میشه مقصدمنتخب رو هر روز یه جایی باشه عوض کردش یا نه.

100. سلام درنرخ کرایه ها تجدید نظر نمکنید نرخی که اعلام می شود خیلی کم هست

101. سلام. این آپشن واقعا عالیه ممنونم از برنامه های خوبتون درجهت رفاه حال رانندگان من شغل اولم رانندگی اسنپه

102. سلام،، کسی هست بدونه ک تعداد سفر منتخب تو اسنپ چند تاست؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

103. با سلام چرا مقصد منتخب برای من فقط دو بار در روز هست امکان داره بیشتر بشه ؟؟؟؟

104. سلام. من 4 مقصد منتخب دارم ودر حال حاضر خواستم. يه سفر برم. اما ظرفيت مقصد منتخب. تكميله چطور ميتونم. سفرهارو كه اتخاب شده وذخيره شدن حذف بشن . باتشكر

105. سلام روزانه ازچندمقصدمنتخب میتوان استفاده کرد؟؟؟؟؟

106. با سلام. آیا فقط یک مسیر منتخب ذخیره شده میشود داشت یا چند انتخابی هم ممکن است؟

107. سلام خدا قوت
    خواستم بدونم در یک روز چند دفعه می‌توان از گزینه مقصد منتخب استفاده کرد و آیا درخواست سفری را به علت قیمت پایین یا هر علت دیگری قبول نکرد بار دیگر راننده درخواست سفر خواهد داشت یا محدودیتی در درخواست سفر داریم یا اینکه حتما اولین درخواست را باید قبول کرد

108. من ازاین قابلیت اطلاع نداشتم واقعا خیلی خوشحالم کردین ممنون

109. سلام ،اگه میشد مسافر و راننده برای زمان حرکت خودشان از قبل ساعت حرکتشون را ثبت کنن خوب بود ،این طوری نه راننده و نه مسافر منتظر نمیموندن

110. باسلام فقط میتونم بگم اسنپ بی نظیره ونه تنهابرا آدمهایی که استفاده میکنن ازش اونم باخیالی راحت که با راننده اینور اونوربرو نمیکنن.واین احساس رو نداری مثه خودروهای کرایه که توسطح شهرمیچرخن وهرچی عشقشون باشه کرایه ازمسافراشون میگیرن وکمک بسیاربزرگی که اسنپ به خودمن کردش زمانی مادرم سرطان داشت ومنم‌ ماشین نداشتم بعدازهر شیمی درمانی بشدت حالش بدمیشد. وبعضی ازآدمها بد ذات که آشنابودن توآژانس کارمیکردن‌ دولا پهناحساب میکردن واین بودش که اسنپ خیلی کمکمکون کرد

111. سلام
    آیا امکانش است چندتا مقصد را ذخیره کنیم که هربار تعیین مقصد نکنیم فقط انتخاب کنیم مثلا محل کار مثلا منزل مثلا محل کار 2 و …

112. سلام اگه امکان دارد مقصد منتخب شهرها را هم قرار دهید مثلا وقتی ما در شهر مرند هستیم میخواهیم یه درخواست به مقصد تبریز داشته باشیم اگه مقصد منتخب شهر باشید مقصد را تبریز تنظیم میکنیم اونوقت از هر کجای تبریز درخواست بیاد برای ما میفرسته و ماهم قبول میکنیم و به العکس وقتی در تبریز هستیم میخواهیم به مرند برویم اونوقت مقصد منتخب شهرها را به مرند تنظیم میکنیم و مقصد هر کجای مرند باشه برای ما میفرسته و ما قبول میکنیم و به مرند میرویم امیدوارم منظورمو رسانده باشم با تشکر

113. چرا در طول ۲۴ ساعت تنها فقط ۲ بار از مقصد منتخب می توان استفاده کرد.
    چون در طول روز چندبار مقصد منتخب نیازمون می شه.مثل موقع صبحانه ،موقع ناهار ،شام و …
    لطفا تعداد استفاده از مقصد منتخب را بیشتر کنید.

114. سلام واقعا چرا برای اسنپ باکس مسیر منتخب نداره من وانت دارم از کرج میرم تهران خیلی سخته دوباره واسه پیدا کردن بار برای کرج واقعا لطف کنید این مشکل حل کنید

115. سلام ایا وقتی مسافری دو مقصده انتخاب میکند برای ما هم در طرح تشویقی دو مقصده لحاظ میشود

116. سلام ،تعداد سفر منتخب در روز چند سرویس است؟
    و آیا امکان کاهش یا افزایش وجود دارد؟

117. با سلام لطفا تعداد در روز مقصد منتخب افزایش دهید برنامه فوق العاده خوبی است ولی تعدادش در روز کم هست ممنون

118. سلام مقصد منتخب شامل سفرهای بین شهری هم می شود؟
    یعنی مسافت سفر بالای ۳۰۰-۴۰۰کیلومتر باشد

119. با سلام.آیا در استفاده از مقصد منتخب در طول روز محدودیت تعداد استفاده وجود دارد?

120. مقصد منتخب عالی هستش فقط امکان ویرایش زیادی ندارد گزینه هایی مانند چند مقصد منتخب و یا اگر مسیر طولانی باشد مسافرانی که توی اون مسیر هم هستن نمایش بده(فقط اون مسیر منتخب نباشه)و…
    بازم ممنونم از این گزینه عالی

121. سلام آیا باید بعد از انتخاب مقصد منتخب در جای خود ثابت بمانیم یا میتوانیم در حرکت باشیم

122. سلام روزانه چقدرمیتونی ازمقصدمنتخب استفاده کنی چون گاهی اوقات برنامه میگه گزینه صفرمنتخب شمابه پایان رسیده؟

123. متأسفانه تعداد سفرهای منتخب بسیار پایینه چرا محدودیت دارید مگه برای شما فرقی هم داره که از کجا به کجا باشه سفرها؟

124. لطفا تعداد دفعات استفاده از مقصد منتخب را برای رانندگانی که به صورت تمام وقت هستند بیشتر کنید سپاس

125. لطفا تعداد دفعات استفاده از مقصد منتخب را بیشتر کنید برای ما رانندگان تمام وقت بسیار ضروری هست سپاس

126. سلام من میخواستم خواهش کنم این برنامه جدیدی که برای راننده خیلی هم مفیده ودرامدشان را کلی تعقیر میده ولی من متاسفانه به خاطر ضعیف بودن چشمم نمیتوانم موقعی که شما مسیر می‌فرستید بالای صفحه بخوانم واین طوری خودم بیشتر اعصابم خورد میشه پیریه دیگه کاریشم نمیشه کرد ممنونم

127. سلام خسته نباشید
    لطفاً در مورد ویرایش و حذف مقصد های منتخب ذخیره شده راهنمایی کنید

128. گزینه ی تاریخ انقضا معاینه فنی نشان داده نمی‌شود. برای ثبت تاریخ معاینه فنی چکار کنم .
    با تشکر

129. سلام ، چرا مقصد منتخب محدودیت داره در روز ؟؟؟ هر بار هم پس از پایان سفر خاموش میشه و دوباره باید روشنش مرد!
    میشه ی گزینه هم اضافه کنید به عنوان سفرهای درون منطقه مثلا وقتی روشنش کنیم کلا سفرهایی که مبدا و مقصد درون یک محله و کوتاه هست رو روشن بده
    ممنونم

130. سلام روزانه چند بار میتوانیم از مقصد منتخب استفاده کنیم ؟ آیا نامحدود است؟

131. یکماهی هست که اسنپم قطع شده هرچی امتحان میدم یه روزوصل میشه دوباره قطع میشه من باید چی کارکنم بااین همه مخارج سنگین بااین بیکاری روانم به هم ریخته نتونستم بچه مو بعدازعید برای فیزیوتراپی ببرم من ماشینم تمیزه به مسافرم میگم بایدامتیازبدین ولی یا اهمیت نمیدن یاکس دیگه ای براشون اسنپ گرفته بلد نیستن تقصیر راننده چیه من زندگیم فلج شده توروخدا رسیدگی کنین

1. سلام ببخشید ما شریک هستیم و میخاییم دونفری برنامه اسنپ رو داشته باشیم این رو باید چجوری انجام بدیم یعنی با یه ماشین دونفر راننده باشن

1. سلام مشکلی نداره هر کدوم جدا برنامه نصب میکنید و هر دو مشخصات یک خودرو رو می‌دهید..بنده دو سال قبل با پسرم دو نفری در دو تایم به این شکل کار میکردیم با یک خودرو

132. باسلام و احترام
    قابلیت مقصدمنتخب،از جمله امکانات کاربردی وموردنیاز آحاد کاربررانندگان عزیزمیباشد.باتوجه به اینکه مجموعه محترم اسنپ همزمان بادوقشرازمشتریان”مسافر و کاربر راننده(مشتری همکار)”همزیستی دارد.این قابلیت،نقش انگیزشی بسزایی در نزد مشتری همکاران محترم آن مجموعه ی پیشرو داشته،که جای تقدیر و تشکر دارد.

پاسخ دادن به عبدالامام خنیفر لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا