ویدیو اسنپ

گفت‌وگو با چند کاربر راننده گیلان به مناسبت روز زن

به مناسبت روز زن به سراغ چند کاربر راننده خانم فعال در استان گیلان رفتیم. در این دیدار و گفت‌وگو به پاس همراهی کاربران برگزیده، هدایایی از سوی باشگاه رانندگان اسنپ به این عزیزان تقدیم شد. همچنین کاربران راننده با خدمات باشگاه رانندگان اسنپ آشنا شدند. ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) از همراهی همه کاربران خانم در ناوگان اسنپ تشکر و قدردانی می‌کنیم.
در ادامه از شما دعوت میکنیم ویدیوی سفر استانی به گیلان را مشاهده کنید.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (51 دیدگاه)

1. سلام و درود بر تمامی شما کارشناسان عزیزم در اسنپ عزیزم خیلی عالیه من که لذت بردم ممنونم که به فکر راننده های اسنپ هستید قربون همتون

1. ممنون از این همه ارزشی ک برای کاربران اسنپ قائل هستید واقعا جای تشکر وقدر دانی داره

2. سلام بسیار لذت بخش بود اموزش چون بسیاری از مشکلات پیش آمده رو حل میکنه از شما ممنونم واقعا خیلی ممنون

3. سلام خیلی عالی بود نمیدونستم اینقدر مزایا داره واینقدرخدمات ارایه مدهند

4. تو شهرما راننده خانوم نداریم کاش میشد این شیوه رانندگان بانوان تو استانهای دیگه را نیز ترویجش داد

5. تجربه خوبی بود
    برای شروع. ک تازه. ورود ب. ناوگان اسنپ. کردم. باید نکاتی رو. بهش توجه خاص داشت

6. با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان می خواستم بدونم خدمات دندان پزشکی برای رانندگان ناوگان اسنب در مشهد هم انجام میشه در ضمن وام قرض‌الحسنه رانندگان اسنپ در همه شهرهای که با اسنپ همکاری می کنند هستش

1. سلام مرتضی جان

برای دیدن خدمات باشگاه رانندگان در شهر مشهد روی این لینک کلیک کنید لطفا

7. سلام فقط سهمیه بنزین میخوام چون واقعا برام نمیصرفه. در ضمن امتیازم رو کم نکنید لطفا. من با تمام وجودم خدمتگزار مسافرین هستم

پاسخ دادن به کاوه باسامی لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا