این تـابسـتـون، تـارا بـرون!

قرعه‌کشی دو خودرو تــارا

ویژه کاربران‌ راننده اسنپ و کاربران موتورسوار و راننده اسنپ باکس در تابستان 1401

تصور کنید در گرما مشغول رانندگی هستید که گوشی‌تان زنگ می‌زند. خسـته از کار ،گوشی را برمی‌دارید. صدایی هیجان‌زده از پشت خط به گوش می‌رسد:
شما برنده یک دستگاه خودرو تارا در قرعه‌کشی تابستانی کاربران راننده اسنپ و کاربران راننده و موتورسوار اسنپ باکس شده‌اید!
نه قطع نکنید!

دو خودرو تارا، جایزه ویژه کاربران راننده و موتورسوار همیشه همراه اسنپ در تابستان 1401 است که شما کاربر عزیز می‌توانید یکی از برندگان خوش‌شانس آن باشید.

قرعه‌کشی مسابقه «این تابستون، تارا برون» با توجه به استقبال شما عزیزان به مدت محدودی تمدید شد. با انجام فقط 5 سفر اسنپی تا 21 مرداد، در قرعه‌کشی بزرگ خودرو تارا شرکت کنید.

شرایط شرکت در قرعه‌کشی

برای شرکت در قرعه‌کشی مسابقه تابستانی اسنپ و برنده شدن خودرو تارا، کافیست همان سفرهای همیشگی اسنپی‌تان را انجام دهید. در واقع تعداد سفرهای شما در این تابستان، تعیین‌کننده تعداد شانس‌های شما در قرعه‌کشی جایزه بزرگ است. پس با فعالیت بیشتر در مدت برگزاری مسابقه می‌توانید شانس‌تان را برای برنده شدن بیشتر و بیشتر کنید!

به پایان رساندن 5 سفر تا 21 مرداد
= شرکت در قرعه‌کشی

هر 5 سفر بیشتر = یک شانس اضافه در قرعه‌کشی

به عنوان مثال اگر شما تا 21 مرداد، ۳۰ سفر اسنپی انجام داده باشید، در مجموع 6 شانس برای برنده شدن در قرعه‌کشی کسب خواهید کرد.

جوایز قرعه‌کشی

2 دستگاه خودرو تارا، به قید قرعه؛ جایزه ویژه همراهان حرفه‌ای اسنپ در تابستان 1401 است.
تارا یکی از محصولات جدید شرکت ایران‌خودرو است که با توجه به ویژگی‌هایی مانند قدرت موتور بالا و کم مصرف بودن آن، گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

مهلت شرکت در قرعه‌کشی

تمام سفرهای اسنپی شما تا 21 مرداد 1401، برای شرکت در قرعه‌کشی ثبت شده و مجموع آنها، به عنوان تعداد کل شانس‌های شما در قرعه‌کشی مورد محاسبه قرار می‌گیرد.

سخن پایانی

مسابقه «این تابستون تارا برون»، قدردانی کوچکی از سمت باشگاه رانندگان و باکس کلاب اسنپ، از شما کاربران راننده و موتورسوار عزیزی است که در هر شرایطی، سخت یا آسان، گرما و سرما، همراه تیم بزرگ اسنپ هستید.
امیدواریم شما هم یکی از برنده‌های خوش‌شانس ما باشید!