آموزش رانندگان و موتورسواران اسنپ‌باکساسنپ باکس

طرح تضمین درآمد: ویژه کاربران موتورسوار و راننده اسنپ‌باکس

کاربران موتورسوار و راننده کارباکس در اسنپ‌باکس، از این پس می‌توانند با شرکت در طرح تضمین درآمد، درآمد روزانه خود را به‌صورت تضمینی افزایش دهند.

در این طرح که برای انجام سفارش‌های اسنپ‌اکسپرس و اسنپ‌فود اجرا می‌شود، کاربر موتورسوار در محلی که برای وی مشخص می‌شود مستقر شده و به صورت تمام وقت یا پاره وقت سفارش‌های ارسالی را به مقاصد مربوطه می‌رساند و تحویل می‌دهد. در این روش درآمد کاربر تضمین شده است یعنی اسنپ‌باکس متعهد می شود در قبال ساعت کار مشخص، کاربر موتورسوار و راننده مبلغ مشخصی درآمد خواهد داشت و در صورتی که درآمد به دست آمده از این مقدار کمتر باشد، اسنپ‌باکس مابه‌التفاوت این مبلغ را پرداخت خواهد کرد.

شرایط شرکت در طرح تضمین درآمد:

1- این طرح در دو شیفت به‌صورت تمام‌وقت و پاره‌وقت برگزار می‌شود. به عنوان مثال در صورتی که طرح تضمین مبلغ ۳۰۰ هزار تومان برای ساعات مشخص حضور و فعالیت برای شما اعلام شود و در نهایت درآمد شما به این عدد نرسد، اسنپ‌باکس مابه‌التفاوت مبلغ را به حساب شما واریز خواهد کرد.

2- در صورت تمایل برای شرکت در این طرح می‌توانید از طریق فرم زیر ثبت‌نام کنید:

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (17 دیدگاه)

1. نوشته قوانین 3سفرموفق اگرسه سفربرات کلا نیاد و درآمد من 200تومن بوده و تضمین شده 900تومن ایا700تومن باقی مانده ب حسابم واریزمیشه؟

2. سلام من چندساله باموتورکارمیکنم دراسنپ فودچطوری خودموگارانتی کنم درشهرقم تضمین درامدتقریبا۵۵سالم اگه میشه لطف کنیدماراگارانتی کنیدشرمنده زن وبچه نشیم

3. سلام چرا این طرح شامل رانندگان بندرعباس نشده است، ناعادلانه س که همه شهرها داشته باشن ولی بندرعباس که نیاز مند همچنین طرحی هست ولی شامل نشه ، از مدیریت اسنپ خواهش میکنم تدابیری بیانجامند که دیگر شهرها هم از این طرح استفاده بکنن تا درآمد ایده عالی داشته باشن ،سپاس از حمایت‌های بی‌دریغ اسنپ نسبت به رانندگان قشر ضعیف ایران

4. سلام من شغل دوم اسنپه هرروز نمیتونم تضمینی کار کنم میشه راهنمایی کنید

5. سلام خسته نباشید، چرا این طرح تضمین درآمد برای بندرعباس درنظر گرفته نشده است
  6. بنظرم این طوری بهتر هست برای کسای ک واقعا جز کار کردن با موتور کاری دیگر نمی تونند انجام بدن ب دلیل بی کاری ب نظرم هرچه ب کمک کردن این آداما باعث خوشحالی میشه
    ممنونم از شرکت اسنپ ک پشتیبان راننده‌اش هستش و براشون تصمیم شایسته میگیره

1. سلام. برای طرح برای همه شهرها هست و شما میتونید در طرح ثبت نام کنید باهاتون تماس گرفته خواهد شد

7. سلام این طرح برای تهران هست فقط یا کل کشور واز کی اغاز میشه من اصفهان هستم و ثبت نام هم کردم

پاسخ دادن به محسن لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا