خرید اقساطی موتورسیکلت کویر، ویژه کاربران موتورسوار سراسر کشور

باشگاه موتورسواران اسنپ در راستای بهبود کیفیت ناوگان حمل‌ونقل اسنپ‌باکس این بار شرایط ویژه‌ای برای خرید انواع موتورسیکلت کویر برای موتوروسواران عزیز فراهم کرده است.

کویر موتور از تولیدکنندگان و واردکنندگان باسابقه انواع موتورسیکلت و دوچرخه در کشور است که دارای نمایندگی‌های فروش و تعمیرات موتورسیکلت در شهرهای مختلف کشور است.

در این طرح شرایط ویژه‌ای برای خرید اقساطی تمام محصولات کویر موتور، برای کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس در نظر گرفته شده است. شما عزیزان می‌توانید با پیش‌پرداخت 25 درصدی، هر یک از موتورسیکلت‌های کویر موتور را در اقساط 16، 20 و یا 24 ماهه خریداری کنید. همچنین تخفیف 9 درصدی برای خرید نقدی موتورسیکلت از این مجموعه برای موتورسوارن اسنپ‌باکس ارائه می‌شود.

برای ثبت‌نام خرید اقساطی موتورسیکلت و دوچرخه از کویر موتور از لینک زیر ثبت‌نام کنید:

امتیازات طرح

  • 9 درصد تخفیف خرید نقدی انواع موتورسیکلت
  • 6 درصد تخفیف خرید نقدی انواع دوچرخه
  • شرایط خرید اقساطی تمام محصولات

مشاهده لیست قیمت و محصولات کویر موتور

شرایط خرید اقساطی موتورسیکلت کویر موتور

در این طرح، تمام مدل‌های موتورسیکلت کویر موتور با شرایط خرید اقساطی برای کاربران موتورسوار اسنپ‌باکس ارائه شده است. در جدول زیر جزئیات تعداد اقساط، میزان تخفیف و مبلغ پیش‌پرداخت را مشاهده می‌کنید:

میزان پیش‌پرداخت نقدیتعداد اقساطمیزان تخفیفمیزان کارمزد
25 درصد از کل مبلغ16 ماهه4 درصدبدون کارمزد
25 درصد از کل مبلغ20 ماههبدون تخفیفبدون کارمزد
25 درصد از کل مبلغ24 ماههبدون تخفیف8 درصد بر 75 درصد مبلغ باقیمانده

شرایط خرید اقساطی دوچرخه کویر موتور

مشابه شرایط خرید اقساطی موتورسیکلت، تمام دوچرخه‌های برند کویر موتور، برای خرید اقساطی در دسترس کاربران موتورسوار است. جزئیات تعداد اقساط و میزان پیش‌پرداخت را از جدول زیر مشاهده کنید:

میزان پیش‌پرداخت نقدیتعداد اقساطمیزان کارمزد
بدون پیش‌پرداخت6 ماههبدون کارمزد
بدون پیش‌پرداخت8 ماههبدون کارمزد

ثبت‌نام و نحوه خرید

1-برای خرید اقساط یا نقدی موتورسیکت و دوچرخه کویر موتور، کافیست از لینک زیر ثبت‌نام کنید و منتظر دریافت پیامک از باشگاه موتورسواران باشید. پس از دریافت پیامک می‌توانید به یکی از شعب کویر موتور در شهرتان مراجعه کنید. لینک آدرس شعب کویر موتور را در قسمت بعدی مشاهده کنید.

2- پس از دریافت پیامک، به نزدیک‌ترین شعبه کویر موتور به محل زندگی‌تان مراجعه کنید. آدرس تمامی شعب در سراسر کشور را می‌توانید در همین مطلب، بخش «نشانی شعب کویر موتور» مشاهده کنید.

هنگام مراجعه به شعب کویر موتور برای ثبت‌نام، لازم است مدارک زیر را همراه داشته باشید. همچنین توجه داشته باشید که هنگام مراجعه به شعب کویر موتور، لازم است مبلغ پیش‌پرداخت خرید موتور را واریز کنید:

  • کارت ملی
  • چک ضمانت به مبلغ 75 درصد مبلغ خرید (یعنی باقیمانده مبلغ بعد از واریز پیش‌پرداخت). چک ضمانت باید به نام فرد دیگری به‌جز کاربر موتورسوار باشد و حضور ضامن الزامی است.

هنوز عضو اسنپ‌باکس نیستید؟ همین حالا ثبت کنید و موتور خود را به صورت اقساطی بخرید!

اگر هنوز عضو ناوگان اسنپ‌باکس نشده‌اید و حتی هنوز موتورسیکلت ندارید، باز هم می‌توانید از شرایط خرید اقساطی موتورسیکلت‌های کویر موتور استفاده کنید. کافی است همین حالا از لینک زیر برای ثبت نام در ناوگان اسنپ‌باکس اقدام کنید و بعد از این تسهیلات و سایر طرح‌های ویژه باشگاه موتورسواران اسنپ بهره‌مند شوید:

ساعات مراجعه

پس از ثبت‌نام خرید اقساطی موتورسیکلت یا دوچرخه و دریافت پیامک مبنی بر مراجعه به یکی از شعب کویر موتور، در ساعات زیر می‌توانید به هر یک از شعب مراجعه کنید:

شنبه تا پنجشنبه (به‌جز تعطیلات رسمی)، از ساعت 9 تا 12

نشانی شعب کویر موتور

کویر موتور در اغلب شهرهای کشور دارای نمایندگی‌های مجاز فروش و تعمیرات است. برای پیدا کردن شعب کویر موتور وارد لینک زیر شوید و آدرس شعبه مورد نظر در شهرتان را مشاهده کنید. چنانچه در شهر محل فعالیت شما شعبه‌ای موجود نبود، می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه کویرموتور در شهرهای مجاور مراجعه کنید.

شماره تماس

guest
432 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
کاظم
کاظم
24 مهر 1400 11:26

واقعا کسی پاسخگو نیست ….!!!

کاظم
کاظم
24 مهر 1400 11:25

سلام من برام پیامک امد پرداخت صورت گرفته بعد مراجعه به هم کردم ولی بعدش دیگه خبری نشد ….

1 40 41 42
432
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x