با بورسیه اسنپ

ویژه کاربران راننده با استعداد

دسـت به فرمون، تا آرزوت برون!

برخی از کاربران راننده در کنار فعالیتشان در اسنپ، استعدادهای ویژه‌ای در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری، علمی دارند و در زندگی شخصی‌شان اهداف خاصی را دنبال می‌کنند. اسنپ در قالب طرح «مستقیم تا رویا» سالانه با اهدای یک بورسیه‌ از کاربران راننده با استعداد در راه رسیدن به اهدافشان حمایت می‌کند.

افزایش رقم بورسیه به ۴۰۰ میلیون تومان

سال ۱۴۰۰ اولین کاربر راننده اسنپ با رقمی معادل ۲۰۰ میلیون تومان بورسیه شد. اسنپ اکنون با افزایش رقم بورسیه به ۴۰۰ میلیون تومان دومین و سومین کاربر راننده مشمول این طرح را به طور همزمان معرفی می‌کند.

قصه زندگی
کاربران راننده اسنپ

تاکسی‌های اینترنتی با اینکه در تمام دنیا به عنوان یک پدیده جدید شناخته می‌شوند، اما توانسته‌اند در همین مدت کوتاه به شکل اجتناب‌ناپذیری با زندگی روزمره مردم گره بخورند. به لطف ظرفیت‌های موجود در تاکسی‌های اینترنتی افراد متناسب با وقت آزادی که دارند به این کار مشغول هستند. در بین آن‌ها، کسانی هستند که در کنار فعالیت به عنوان راننده، هدف خاصی را در زندگی شخصی دنبال می‌کنند یا دارای استعداد منحصربه‌فردی هستند. برخی از این افراد ناچارند به خاطر زمانی که برای تامین هزینه‌های زندگی خود می‌گذارند از اهداف دیگر زندگی‌شان فاصله بگیرند. اسنپ حمایت از راننده‌های با استعداد خود را از سال ۱۴۰۰ آغاز کرد. هر کاربر راننده قصه خود را دارد؛ برخی از رانندگان دارای استعداد بی‌نظیری هستند که در صورت حمایت و فراهم شدن امکانات مناسب، می‌تواند افتخارات ملی کسب کنند. اسنپ شرایطی را فراهم کرده است تا راننده‌های با استعداد علاوه بر ادامه اشتغال به عنوان راننده اسنپ بتوانند به توانایی‌های خاص خود جامه‌ عمل بپوشاند.

نفر اول بورسیه کاربران راننده اسنپ

امیرمحمد بیات مدال‌آور جهانی کشتی؛
منتخب دوره اول بورسیه اسنپ

امیرمحمد بیات منتخب اولین دوره بورسیه اسنپ، متولد ۱۶ امیرمحمد بیات، منتخب اولین دوره‌ی بورسیه‌ی اسنپ، متولد ۱۳۸۰ و در زمان انتخاب به عنوان بورسیه، عضو تیم‌ ملی کشتی فرنگی جوانان ایران در وزن ۱۳۰ کیلوگرم بوده است. او در مسابقات جهانی روسیه ۲۰۲۱ توانست مدال برنز جهانی را کسب کند. بعد از این افتخارآفرینی، خبر فعالیت امیرمحمد به عنوان راننده‌ی اسنپ در رسانه‌ها بازتاب پیدا کرد. او به خاطر تمرینات سنگین و حرفه‌ای، شغل ثابتی نداشت و مدت زمانی را به طور پاره‌وقت به عنوان راننده‌ی اسنپ فعالیت می‌کرد. از آنجایی که افراد بااستعداد دیگری مثل امیرمحمد در بین راننده‌های اسنپ وجود دارند، حمایت از آن‌ها افتخارات زیادی را در پی خواهد داشت، از این‌رو، ایده‌ی بورسیه‌ی اسنپ برای رانندگان بااستعداد طراحی و اجرا شد. امیرمحمد بیات یکی از افراد آینده‌دار کشور است. درصورتی‌که حمایت‌های لازم از او شود و با خیال راحت‌ به تمرین‌های حرفه‌ای خود برسد، می‌تواند افتخارات زیادی را برای ایران کسب کند. امیدواریم که این حمایت باعث شود امیرمحمد بیات را در آینده‌ی نزدیک روی سکوهای قهرمانی جهان و المپیک ببینیم. همچنین امیدواریم این بورسیه باعث شکوفایی و ترقی هرچه بیشتر راننده‌های بااستعداد دیگر شود.

اولین منتخب دومین دوره‌ی بورسیه اسنپ

حسین رسولی مدال طلای رشته‌ی پرتاب دیسک؛
منتخب دوره دوم بورسیه اسنپ

حسین رسولی، اولین منتخب دومین دوره‌ی بورسیه اسنپ، متولد ۱ دی ۱۳۷۸ و دارنده‌ی مدال طلای رشته‌ی پرتاب دیسک در بازی‌های آسیایی هانگژو است. رسولی سابقه‌ی نایب‌قهرمانی در مسابقات دوومیدانی ایران در ۲۰۲۲ و قهرمانی در مسابقات دوومیدانی جوانان آسیا در ۲۰۱۸ را در کارنامه دارد. او توانست در مهر ۱۴۰۲ با پرتاب ۶۲٫۰۴ متری، بالاتر از احسان حدادی، به قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ دست پیدا کند. این قهرمان پس از کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی و در مصاحبه با رسانه‌ها از شرایط دشوار زندگی در دوران آماده‌سازی برای مسابقات سخن گفت و در خلال این صحبت‌ها به فعالیت در ناوگان اسنپ اشاره کرد. این موضوع بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. پس از این خبر بود که اسنپ تصمیم گرفت نخستین بورسیه‌ی ۴۰۰ میلیونی خود در سال ۱۴۰۲ را به این قهرمان بین‌المللی ایران در رشته‌ی پرتاب دیسک اختصاص دهد. حسین ازاین‌پس می‌تواند با تمرکز بیشتری فعالیت ورزشی‌اش را برای مسیر پیش رو از جمله برای المپیک ۲۰۲۴ ادامه بدهد. امیدواریم این بورسیه بهانه‌ای باشد برای شکوفایی استعدادهای فعال در ناوگان اسنپ.

دومین منتخب دومین دوره‌ی بورسیه اسنپ

مرتضی محبی استعداد جوان در رشته والیبال؛
منتخب دوره دوم بورسیه اسنپ

مرتضی محبّی، دومین منتخب دومین دوره‌ی بورسیه‌ی اسنپ، جوان متولد ۲۷ خرداد ۱۳۸۴ است و هم‌اکنون در تیم عقاب نهاجا در لیگ دسته‌ی یک کشور مشغول به فعالیت حرفه‌ای است. مرتضی در طول دوران ورزشی‌اش، توانسته ۲۱ مدال در سطح منطقه‌ای، کشوری و لیگ برتر به دست آورد و چندین جایزه‌ی بهترین بازیکن کشوری و بازیکن اخلاق را هم در کارنامه خود دارد. انتشار مصاحبه‌ای از مرتضی در رسانه‌های خبری و اعلام فعالیت در ناوگان اسنپ به ما کمک کرد تا از فعالیت این استعداد ورزشی در اسنپ مطلع شویم و او را به عنوان دومین بورسیه‌ی ۴۰۰ میلیونی در سال ۱۴۰۲ انتخاب کنیم. مرتضی مسیری طولانی در زمینه‌ی ورزشی پیش رو دارد و ما امیدوارم این بورسیه کمکی باشد برای تمرکز بیشتر او روی فعالیت ورزشی و افتخارآفرینی برای آینده‌ی والیبال ایران.