رادیو اسنپ قسمت شانزدهم

قسمت شانزدهم رادیو اسنپ؛ سهمیه بنزین ویژه کاربران راننده اسنپ

شما به قسمت پانزدهم رادیو اسنپ گوش می‌دهید:

برای دانلود قسمت شانزدهم رادیو اسنپ، اینجا را کلیک کنید.

قسمت شانزدهم رادیو اسنپ به موضوع داغ این روزها می‌پردازد. در این قسمت به صورت ویژه درباره‌ی سهمیه‌بندی بنزین صحبت کرده‌ایم و درباره‌ی این گفته‌ایم که چطور بنزین برای کاربران راننده اسنپ گران نخواهد شد. اسنپ سعی کرده است شرایط ویژه‌ای را برای کاربران راننده فراهم کند تا بتوانند با بنزین سهیمه‌ای به کار در اسنپ بپردازند و روزهای پردرآمدی را تجربه کنند.

بخش بعدی اپیزود 16 به فصل طلایی تعویض روغن با همکاری موتوسل می‌پردازد که در آن، درباره‌ی شرایط خاص موتوسل برای تعویض روغن صحبت می‌کنیم. بخش دربست با صدای شما کاربران راننده عزیز هم بخشی از این اپیزود است و می‌توانید صدای همکاران اسنپی‌تان را همراه با توضیحات‌شان بشنوید. در نهایت، توضیحاتی درباره‌ی اپلیکیشن جدید راننده اسنپ و تغییرات آن خواهیم داشت و شما را با آنچه در این اپلیکیشن منتظرتان است، آشنا خواهیم کرد.

در این قسمت، آهنگ‌های شادی را برایتان در نظر گرفته‌ایم. لیست آهنگ‌های موجود در قسمت شانزدهم رادیو اسنپ به این شرح است:


رادیو اسنپ برنامه‌ی ویژه‌ای برای کاربران راننده اسنپ است و بخش‌های متنوعی از جمله تعمیرگاه اسنپ و آموزشگاه اسنپ را درون خود دارد. هر یک از این بخش‌ها تعریف خاصی دارند؛ مثلا در بخش تعمیرگاه اسنپ، ترفندهای تعمیر و مراقبت از خودرو را می‌شنوید و در بخش آموزشگاه، مهارت‌های عمومی‌تری را با هم مرور می‌کنیم. علاوه بر موارد این‌چنینی که جنبه‌ی آموزشی دارند، با گوش دادن به رادیو اسنپ در جریان اخبار باشگاه رانندگان هم قرار می‌گیرید. بخش جذاب دیگری به نام دربست هم در رادیو اسنپ داریم که در آن، مخاطب صدای شما رانندگان هستیم.

رادیو اسنپ به صورت هفتگی منتشر می‌شود. اگر دوست دارید در رادیو اسنپ بعدی شنیده شوید، می‌توانید صدای ضبط‌‌‌‌ شده‌ی خودتان را در قالب یک فایل صوتی به آی‌دی تلگرام Radiosnapp_dc بفرستید. منتظر شنیدن صدای گرم شما رانندگان عزیز اسنپ هستیم.

37
نظرتان را بگویید

avatar
امیر
مهمان
امیر

سلام مجدد، مسئله بعدی این هست که راننده نمیدونه دقیقا چقدر طی مسیر داشته و چه مقدار سهمیه ، براش واریز میشه،این در مورد کمپینها هم صدق میکنه، پشتیبانی نمیدونه! پس کی بایدبدونه؟ ضمن اینکه مسئله ترافیک و ساعت روشن بودن خودرو هم در مصرف نشان چشمگیری داره ،این مسئله میتونه محل اختلاف باشه،ولی مثل همیشه چون راننده زیاد دارین ، جواب میخوای بخواه نمیخوای نخواه هست و اینکه لطفا در بحث کرایه ها تجدید نظر کنین، آیا اسنپ از کمسیون خودش میگذره؟!، قاعدتا و عقلا خیر، پس راننده چرا باید رایگان کار کنه، اگر مشکل از مسئولین هست ، نمایندگان تاکسیهای اینترنتی باید پیگیر باشند، نه اینکه فقط به در آمد استارتاپشون توجه کنندو اسنپ هم مانند بقیه جاها ترجیح بده سکوت کنه، دلیل کار کردن ما نیاز مالی هستش ، لطفا داد ما رو به گوش مدیران برسونید، من وقتی وارد اسنپ شدم ، اسنپ دوهزار راننده در تهران داشت، شرکت قوی با پشتیبانی مودبانه ، چرا حقوق راننده برای شما اهمیت نداره؟! مسافر میتونه با پرداخت کمش، نظر ثبت کنه ، ولی ما فقط راضی و‌ناراضی که اون هم بی اثر هست، شب گذشته مسافری که خودش اقدام به لغو سفر کرده بود ، شروع به توهین به بنده کرد، نتیجه اش چی بود، ظاهرا ایشون باعث کم کردن امتیاز بنده شدند. در مورد سوخت راننده توجیح نمیخواد پاسخ میخواد ، چه ۲۰۰ کیلومتر کارکرد ، چه ۲۰۰۰ کیلومتر، حق گرفتنی هست، من نظر خودم رو گفتم و قصد تحریک کسی رو ندارم، اگر هم کسی نمینویسه، مطمئنا حوصله نداره و اگرنه آنچیز که عیان است……