اپیزود سیزدهم رادیو اسنپ
رادیو اسنپ

قسمت سیزدهم رادیو اسنپ؛ شاید برای شما هم پیش اومده باشه!

0

شما به قسمت سیزدهم رادیو اسنپ گوش می‌دهید.

در قسمت سیزدهم رادیو اسنپ یک قسمت خاص داریم که اسم‌اش را گذاشته‌ایم «شاید برای شما هم پیش اومده باشه». در این قسمت یکی از کاربران راننده‌ی خانم اسنپ داستانی را تعریف می‌کند که به احتمال زیاد برای خیلی از کاربران راننده پیش آمده است و شنیدن‌اش خالی از لطف نیست.

در کنار بخش‌های همیشگی رادیو اسنپ از جمله دربست، موزیک‌هایی از احسان خواجه امیری، بهنام بانی و بابک جهانبخش هم خواهیم داشت تا حال‌تان حسابی کوک شود. در آموزشگاه اسنپ درباره استفاده از مسیریاب و مزایایی که برای کاربران راننده دارد هم حرف می‌زنیم. این شما و این اپیزود سیزدهم رادیو اسنپ:

برای دانلود قسمت سیزدهم رادیو اسنپ، اینجا را کلیک کنید.

رادیو اسنپ برنامه‌ی ویژه‌ای برای کاربران راننده اسنپ است و بخش‌های متنوعی از جمله تعمیرگاه اسنپ و آموزشگاه اسنپ را درون خود دارد. هر یک از این بخش‌ها تعریف خاصی دارند؛ مثلا در بخش تعمیرگاه اسنپ، ترفندهای تعمیر و مراقبت از خودرو را می‌شنوید و در بخش آموزشگاه، مهارت‌های عمومی‌تری را با هم مرور می‌کنیم. علاوه بر موارد این‌چنینی که جنبه‌ی آموزشی دارند، با گوش دادن به رادیو اسنپ در جریان اخبار باشگاه رانندگان هم قرار می‌گیرید. بخش جذاب دیگری به نام دربست هم در رادیو اسنپ داریم که در آن، مخاطب صدای شما رانندگان هستیم.

رادیو اسنپ به صورت هفتگی منتشر می‌شود. اگر دوست دارید در رادیو اسنپ بعدی شنیده شوید، می‌توانید صدای ضبط‌‌‌‌ شده‌ی خودتان را در قالب یک فایل صوتی به آی‌دی تلگرام Radiosnapp_dc بفرستید. منتظر شنیدن صدای گرم شما رانندگان عزیز اسنپ هستیم.

هدایای اسنپ به کاربر راننده برتر در شهر اصفهان

مقاله قبلی

تخفیف‌های کلینیک دندانپزشکی قائم قم ویژه کاربران راننده اسنپ

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رادیو اسنپ

نظرتان را بگویید

avatar