اپیزود 11 رادیو اسنپ

قسمت یازدهم رادیو اسنپ؛ روی ریتم مسیر

قسمت یازدهم رادیو اسنپ را می‌شنوید. در این قسمت یک تغییر بزرگ داریم که به احتمال زیاد از آن استقبال خواهید کرد. در این قسمت برایتان موسیقی در نظر گرفته‌ایم و می‌خواهیم شما را روی ریتم مسیر بیاوریم. پس به جدیدترین قسمت رادیو اسنپ گوش بدهید و از دنیای موسیقی هم لذت ببرید.

برای دانلود قسمت یازدهم رادیو اسنپ، اینجا را کلیک کنید.

رادیو اسنپ برنامه‌ی ویژه‌ای برای کاربران راننده اسنپ است و بخش‌های متنوعی از جمله تعمیرگاه اسنپ و آموزشگاه اسنپ را درون خود دارد. هر یک از این بخش‌ها تعریف خاصی دارند؛ مثلا در بخش تعمیرگاه اسنپ، ترفندهای تعمیر و مراقبت از خودرو را می‌شنوید و در بخش آموزشگاه، مهارت‌های عمومی‌تری را با هم مرور می‌کنیم. علاوه بر موارد این‌چنینی که جنبه‌ی آموزشی دارند، با گوش دادن به رادیو اسنپ در جریان اخبار باشگاه رانندگان هم قرار می‌گیرید. بخش جذاب دیگری به نام دربست هم در رادیو اسنپ داریم که در آن، مخاطب صدای شما رانندگان هستیم.

رادیو اسنپ به صورت هفتگی منتشر می‌شود. اگر دوست دارید در رادیو اسنپ بعدی شنیده شوید، می‌توانید صدای ضبط‌‌‌‌ شده‌ی خودتان را در قالب یک فایل صوتی به آی‌دی تلگرام Radiosnapp_dc بفرستید. منتظر شنیدن صدای گرم شما رانندگان عزیز اسنپ هستیم.

2
نظرتان را بگویید

avatar
محمد امین
مهمان
محمد امین

به. چقدر عالی. کاش میشد فرکانس داشته باشید.?

باشگاه رانندگان اسنپ
مهمان
باشگاه رانندگان اسنپ

محمد امین عزیز، سلام
فرکانس رادیویی که دیگه قدیمی شده. قراره یه چیز جدیدتر داشته باشیم.