از جعبه‌های جادویی پروموکلاب چه می‌دانید؟

شما هم در کودکی عاشق دنیای جادویی و رمز و رازهای آن بودید و منتظر قسمت جدید کارتون «سطل سحرآمیز» و فیلم جدید «هری پاتر» می‌ماندید؟ یا از آنهایی بودید که بیشتر طرفدار قصه‌های واقعی‌تر هستند و از تماشای «حنا دختری در مزرعه» و «هاچ زنبور عسل» لذت می‌برند؟

فرقی نمی‌کند جزء کدام دسته باشید. ما در پروموکلاب برای شما یک پیشنهاد جادویی داریم. پیشنهادی که نتوانید آن را رد کنید!

جعبه جادویی پروموکلاب هر ماه با امتیازات شما پر می‌شود و در موعد مقرر نام برنده خوش شانس را صدا خواهد زد. می‌خواهید بدانید جایزه‌های جعبه‌های جادویی چه چیزهایی هستند؟ پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

جعبه‌های جادویی پروموکلاب هر ماه با امتیازات شما پر می‌شود و در تاریخ مشخصی باز خواهد شد. هر جعبه یک جایزه ویژه دارد که به قید قرعه از بین تمام پروموترهایی که امتیازات خود را داخل جعبه انداخته باشند به پروموتر خوش شانس تعلق می‌گیرد.

برای انداختن امتیازات‌تان در جعبه کافیست با امتیازات پروموکلابی که از قبل ذخیره کرده‌اید، مهره جادویی بخرید. برای خرید مهره‌های مخصوص هر یک از جعبه‌های جادو باید تعداد امتیاز مشخصی را خرج کنید.

هر جعبه جادویی یک برنده دارد. جایزه جعبه جادوی شماره 1، گوشی هوشمند سامسونگ A72 برای یک نفر و جایزه جعبه جادوی شماره دو، ساعت هوشمند سامسونگ برای یک نفر است.

در ادامه شرایط شرکت در قرعه‌کشی هر یک از جعبه‌های جادو و امتیازات لازم برای خرید مهره را با هم مرور می‌کنیم.

برای شرکت در جعبه‌های جادوی این ماه، از 7 تا 21 اردیبهشت فرصت دارید.

شرایط شرکت در جعبه جادو شماره ۱

جایزه اولین جعبه جادویی این ماه، یک گوشی موبایل گلسی A72 برای یک پروموتر خوش‌شانس است که در پایان مهلت مشارکت در این جعبه به قید قرعه به یک نفر از پروموترهای شرکت‌ کننده تعلق می‌گیرد.

  • با خرید هر مهره به ارزش 19 امتیاز، یک شانس در قرعه‌کشی جعبه جادو شماره 1 پیدا می‌کنید.
  • محدودیتی در تعداد مهره‌های خریداری شده وجود ندارد. می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید برای مشارکت در این جعبه مهره بخرید و شانس برنده شدن‌تان را افزایش دهید.

به ازای خرید هر مهره جادویی برای شرکت در جعبه شماره یک، 19 امتیاز از مجموع امتیازات پروموکلاب شما کسر خواهد شد. یعنی اگر بخواهید 5 مهره جادویی بخرید باید 95 امتیاز پروموکلاب خود را خرج کنید.

برای مشارکت در جعبه جادو شماره 1، با جایزه گوشی موبایل گلسی A72، کد پروموتری خود را در فرم زیر ثبت کنید و تعداد مهره‌هایی را که می‌خواهید در این جعبه بیندازید مشخص کنید:

گوشی موبایل گلسی A72، جایزه ویژه جعبه جادوی شماره ۱

شرایط شرکت در جعبه جادوی شماره ۲

جایزه هیجان‌انگیز دومین جعبه جادو این ماه، یک ساعت هوشمند Galaxy Watch Active2 40mm برای یک پروموتر خوش‌شانس است. این جایزه هم مشابه جعبه جادو اول، در پایان مهلت مشارکت در این جعبه به قید قرعه به یک نفر از پروموترهای شرکت‌ کننده تعلق می‌گیرد.

  • با خرید هر مهره به ارزش 9 امتیاز، یک شانس در قرعه‌کشی جعبه جادو شماره ۲ پیدا می‌کنید.
  • محدودیتی در تعداد مهره‌های خریداری شده وجود ندارد. می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید برای مشارکت در این جعبه مهره بخرید و شانس برنده شدن‌تان را افزایش دهید.

به ازای خرید هر مهره جادویی برای شرکت در جعبه شماره دو، 9 امتیاز از مجموع امتیازات پروموکلاب شما کسر خواهد شد. یعنی اگر بخواهید 5 مهره جادویی بخرید باید 45 امتیاز پروموکلاب خود را خرج کنید.

برای مشارکت در جعبه جادو شماره ۲، با جایزه ساعت هوشمند Galaxy Watch Active2 40mm، کد پروموتری خود را در فرم زیر ثبت کنید و تعداد مهره‌هایی را که می‌خواهید در این جعبه بیندازید مشخص کنید:

ساعت هوشمند Galaxy Watch Active2 40mm، جایزه ویژه جعبه جادو شماره 2

برای شرکت در هر جعبه چند مهره جادویی می‌توانیم بخریم؟

محدودیتی در تعداد مهره‌های خریداری شده وجود ندارد و اینکه می‌خواهید چه تعداد از امتیازات پروموکلاب خود را خرج کنید به میزان ریسک‌پذیری شما بستگی دارد. هر جعبه جادویی یک برنده دارد که از بین تمام شرکت‌کننده‌های این جعبه به قید قرعه انتخاب خواهد شد.

نکته مهم:

توجه داشته باشید حداکثر تعداد مهره‌هایی که می‌توانید خریداری کنید، به اندازه مجموع امتیازات پروموکلاب شماست. مثلا اگر مجموع امتیازات شما 45 است، می‌توانید حداکثر 2 مهره جادویی برای شرکت در جعبه شماره 1 و 5 مهره جادویی برای شرکت در جعبه شماره دو بخرید. پس پیش از خرید مهره‌های جادویی امتیاز مورد نیاز برای خرید آنها را محاسبه کنید و سپس برای تعداد مهره‌هایی که می‌خواهید بخرید تصمیم بگیرید.

مهلت شرکت در جعبه‌های جادو و زمان قرعه‌کشی

برای مشارکت در هر یک از جعبه‌های جادویی این ماه، از 7 تا 21 اردیبهشت فرصت دارید.

قرعه‌کشی جعبه‌های جادو بعد از آخرین مهلت خرید مهره‌ها انجام می‌شود و برنده‌های جادویی اردیبهشت پروموکلاب اعلام خواهند شد.

مشخص نیست جعبه جادوی بعدی چه زمانی برای مشارکت در دسترس قرار گیرد، پس امتیازهای خود را از گنجه بیرون بیاورید و با خرج مبلغ ناچیزی از آن شانس برنده شدن خود را بالا ببرید.

ما هم بی‌صبرانه مشتاقیم با اولین برنده‌های جادویی پروموکلاب آشنا شویم.

امیدواریم شما برنده جعبه جادو باشید.

guest
54 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
رحمن
رحمن
20 اردیبهشت 1400 08:53

اصن این کد پرموتری چی هست؟؟

54
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x