شما به جشن یک سالگی پروموکلاب اسنپ دعوت شده‌اید!

مهر امسال اولین سالگرد تولد پروموکلاب اسنپ است. یک سال کنار هم کار کردیم، برای هر هفته‌مان تعداد ثبت‌نام جدید را به عنوان هدف تعیین کردیم، رکوردهایمان را شکستیم، امتیازهایمان را افزایش دادیم. هر ماه تسهیلات جدید پروموکلاب را امتحان کردیم و مشتری همیشگی بعضی از آنها شدیم.

پروموکلاب اسنپ، به پاس همراهی شما پروموترهای عزیز جشن تولد یک سالگی‌اش را برگزار می‌کند و از شما دعوت می‌کند همراه پروموکلاب شمع یک سالگی را فوت کنیم. البته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی!

پروموکلاب همیشه محل رقابت، هدف‌گذاری و شکستن رکوردها بوده. پس مسابقه جشن یک سالگی هم با مفهوم رقابت و رسیدن به رکوردهای جدید همراه شده است.

به مناسبت یک سالگی پروموکلاب، یک مسابقه هیجان‌انگیز بین همه پروموترهای فعال اسنپ برگزار می‌شود. در این مسابقه که از ابتدا تا پایان مهر ادامه دارد، شما به‌ازای ثبت‌نام‌های جدید و معرفی پروموترهای تازه‌وارد به اسنپ شانس خود را در قرعه‌کشی پایانی افزایش می‌دهید.

30 میلیون تومان برای یک پروموتر،
20 میلیون تومان برای یک پروموتر،
10 میلیون تومان برای یک پروموتر
یک میلیون تومان برای 10 پروموتر
جوایز مسابقه یک سالگی پروموکلاب هستند. پس همین حالا از قسمت بعد شرایط شرکت در مسابقه را بخوانید و برای کسب امتیاز عجله کنید!

شرایط شرکت در مسابقه جشن یک سالگی پروموکلاب

برای شرکت در مسابقه فقط کافیست همان کارهای روزمره‌تان را به‌عنوان پروموتر اسنپ انجام دهید و با بقیه همکارنتان برای کسب شانس بیشتر در مسابقه رقابت کنید.

  • به‌ازای هر 5 ثبت‌نام، یک شانس قرعه‌کشی برای شما ثبت می‌شود.
  • به‌‌ازای معرفی هر پروموتر جدید 2 شانس برای شرکت در قرعه‌کشی دریافت می‌کنید.

در پایان مهر، مجموع امتیازات این ماه شما، از اول تا انتهای مهر با هم جمع می‌شود. مجموع امتیازات شما برابر با تعداد شانس‌های شما در قرعه‌کشی است.

پروموترهای عزیز توجه داشته باشید، امتیازات شما در پروموکلاب طبق روال همیشگی ثبت می‌شود و می‌توانید آنها را خرج کنید. امتیازات شرکت در قرعه‌کشی به صورت جداگانه محاسبه می‌شود و شانس شما را برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌دهد. پس نگران امتیازات پروموکلابتان نباشید. همه چیز مثل همیشه ادامه دارد!

جوایز مسابقه یک سالگی پروموکلاب

در پایان مهلت مسابقه، یعنی انتهای مهر، بین همه پروموترهای شرکت‌کننده قرعه‌کشی برگزار می‌شود و به 13 نفر جوایز نقدی مختلف تقدیم خواهد شد.

  • 30 میلیون تومان جایزه نقدی برای یک نفر
  • 20 میلیون تومان جایزه نقدی برای یک نفر
  • 10 میلیون تومان جایزه نقدی برای یک نفر
  • 1 میلیون تومان جایزه نقدی برای 10 پروموتر شرکت‌کننده

هر چه تعداد امتیازات مسابقه شما بیشتر باشد، شانس شما هم برای برنده شدن در قرعه‌کشی بیشتر خواهد بود.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
علی ارجمندی
علی ارجمندی
23 مهر 1400 00:50

❤❤

1 15 16 17
0
لطفا دیدگاه خود را ثبت کنیدx
()
x