تمهیدات مقابله با کرونا به‌منظور حفظ سلامت کارشناسان جذب

تمهیدات مقابله با کرونا به‌منظور حفظ سلامت بازاریابان میدانی

شیوع ویروس کرونا، تغییرات بسیار زیادی در سبک زندگی ما ایجاد کرده است. مجموعه‌ اسنپ، از همان روزهای اول شیوع کووید ۱۹ و با هدف پرهیز از انتشار ویروس و حفظ سلامت کارکنان، تمام دفاتر حضوری را تعطیل کرد و خدمت‌رسانی را به شکل غیرحضوری ادامه داد. هم اکنون تمام کاربران راننده و موتورسوار اسنپ و اسنپ‌باکس می‌توانند با مراجعه به صفحه‌ دفاتر غیرحضوری، مسائل مورد نظر خود را پیگیری کنند.

در این میان پروموترها یا همان بازاریابان میدانی اسنپ روزانه ساعت‌های زیادی را در خیابان می‌گذرانند. در همین راستا اسنپ تمهیدات ویژه‌ای برای حفظ سلامت بازاریاب‌های میدانی خود در نظر گرفته است. گوشه‌ای از فعالیت‌هایی که تاکنون انجام شده، به شرح زیر است.

توزیع اقلام استریل

در ماه گذشته حدود ۲ هزار محافظ صورت (شیلد) میان بازاریابان میدانی پخش شد، تا در طول انجام کار روزانه، از خطر ابتلا به این ویروس در امان باشند. همچنین به زودی ملزومات بهداشتی و استریل در اختیار این عزیزان قرار خواهد گرفت که برخی از آنها عبارتند از:

  • بسته‌های ۱۰ عددی ماسک جراحی
  • ماسک‌های پارچه‌ای
  • اسپری ۲۵۰ سی‌سی مایع ضدعفونی کننده

بیمه کرونا

با توجه به هزینه‌های سنگین درمان و دغدغه‌‌ای که برای تمام بازاریاب‌های میدانی وجود دارد، اسنپ در نظر دارد بازاریابان میدانی را که بیش از ۳ ماه مستمر با مجموعه همکاری داشته‌اند به صورت رایگان به مدت ۶ ماه تحت پوشش بیمه کرونا قرار دهد. همچنین پروموترهایی که کمتر از ۳ ماه با مجموعه همکاری داشته‌اند نیز به مدت ۲ ماه بیمه کرونا می‌شوند. بنابراین به زودی همه‌ بازاریابان میدانی فعال در اسنپ تحت پوشش بیمه کرونا قرار می‌گیرند.

مشاوره رایگان پزشکی و تست رایگان کرونا

بازاریابان میدانی اسنپ، در دوران شیوع ویروس کرونا، کد هدیه ۳۰ هزار تومنی برای استفاده از خدمات پزشکی و مشاوره‌ای اسنپ دکتر دریافت می‌کند. با استفاده از این کد، اعتبار اسنپ دکتر بازاریابان میدانی به مبلغ ۳۰ هزار تومان شارژ خواهد شد. این عزیزان با استفاده از اعتبار اسنپ دکتر با پزشکان متخصصی که برای مشاوره به پروموترها معرفی شده‌اند گفت‌وگو خواهند داشت.
در صورتی که پزشک تشخیص دهد، علائم فرد، مشکوک به کرونا است، درخواست آزمایش برای پروموتر صادر می‌شود. بازاریابان میدانی اسنپ می‌توانند به صورت رایگان در آزمایشگاه‌های مشخص، تست کرونا را انجام دهند و از وضعیت دقیق خود مطلع شوند. این فرایند هر ماه تکرار می‌شود و به‌صورت رایگان از سوی اسنپ برای پروموترها در نظر گرفته شده است، تا حفظ سلامتی آن‌ها تضمین شود.

با آرزوی سلامتی برای همه اعضای خانواده بزرگ اسنپ

Post a Comment