خدمات خودرویی

تخفیف‌های موتوسل برای تعویض روغن خودرو همراه با اجرت رایگان

327
روغن موتور موتوسل

باشگاه رانندگان اسنپ در همکاری با موتوسل، تسهیلات و تخفیف‌های ویژه‌ای برای تعویض روغن را در اختیار کاربران راننده قرار می‌دهد. برای استفاده از این خدمات، کافی است کاربر راننده اسنپ باشید. حتی اگر همین امروز به ناوگان اسنپ پیوسته باشید، پس از گذشت ۳ روز کاری امکان استفاده از این خدمات برای شما فراهم است. در صورتی که می‌خواهید کاربر راننده اسنپ باشید، از این لینک برای ثبت‌نام به عنوان کاربر راننده اسنپ اقدام کنید. ۳ روز پس ازفعال‌سازی حساب کاربری اسنپی‌تان می‌توانید با شماره موبایل‌تان از سایت موتوسل خرید کنید.

مزایای طرح

  • ۲۵ درصد تخفیف برای خرید روغن موتورهای موتوسل
  • ۲۵ درصد تخفیف برای خرید فیلتر هوا
  • تعویض روغن با اجرت رایگان

بعد از خرید روغن موتور مدنظرتان تا ۱ ماه فرصت دارید برای تعویض روغن به نمایندگی‌های موتوسل در سراسر کشور مراجعه کنید. نشانی شعب موتوسل در سراسر کشور در ادامه همین صفحه آمده است.

توجه: امکان ارائه روغن خریداری شده به کاربران راننده وجود ندارد و شما تا ۱ ماه بعد از خرید فرصت دارید برای تعویض روغن به شعب معرفی شده مراجعه کنید. تعویض روغن به صورت رایگان برای شما انجام می‌شود.

روش استفاده از تخفیف‌های موتوسل

  • وارد سایت موتوسل پلاس شوید
  • شماره موبایلی را که با آن در اسنپ ثبت‌نام کرده‌اید، وارد کنید.
  • منتظر ارسال پیامک حاوی کد تایید از جانب موتوسل باشید و این کد را در سایت موتوسل پلاس وارد کنید.
  • محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید و فرآیند پرداخت را تکمیل کنید.
  • به شعبه‌های معرفی‌شده از جانب موتوسل مراجعه کنید و روغن خریداری‌شده را با اجرت رایگان تعویض کنید. این‌کار تا ۳۰ روز بعد از خرید روغن موتور امکان‌پذیر است.

وارد کردن شماره موبایل اسنپ

وارد کردن کد تایید موتوسل

مراحل وارد کردن اطلاعات برای ثبت‌نام در طرح موتوسل

سوالات رایج

شماره تماس پشتیبانی

در صورت نیاز به تماس با موتوسل، از شماره زیر برای پشتیبانی استفاده کنید:

نشانی شعب موتوسل


شما تجربه‌ی استفاده از خدمات این مرکز را داشته‌اید؟ آیا قصد استفاده از خدمات ارائه‌شده را دارید؟ لطفا تجربه یا نظرتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

با امتیاز دادن به خدمات این مرکز، امکان شناخت بهتری از آن به ما و دیگران بدهید. ستاره‌های امتیازدهی همین پایین هستند:

قسمت پانزدهم رادیو اسنپ؛ فصل طلایی

مقاله قبلی

گفت‌وگو با یکی از کاربران راننده فعال اسنپ درباره فرمول درآمد بالا

مقاله بعدی

327
نظرتان را بگویید

avatar
مجید خوشدل احمدی
مهمان
مجید خوشدل احمدی

به نظر من و تعداد زیادی از رانندگان شما شرایط سختی را برای بنزین اعمال کرده اید… پیشنهاد من این است که بر اساس هر میزان کیلومتری که رانندگان طی کرده اند بهشون بنزین تعلق بگیره… خیلی ها کارمند یا بیمار یا پیر یا غیره هستند و شرایط هزار کیلومتر را ندارند… ایا باید سهم بنزین شون رو نگیرند؟؟؟ خواهش میکنم بنزین رو به همه با شرایط بهتری بدهید… شهر ما کوچک است و هزار کیلومتر برای شهرهای بزرگ کاربرد دارد… ما ۵۰ تا سرویس در روز هم بریم باز هم جبران نمیشود…. با این شرایطی که گذاشتید… ۸۰ الی ۹۰ درصد رانندگان از سهمیه بنزین نمیتوانند استفاده کنند… لطفا تو این شرایط سخت شما به فکر پیشبرد اهداف و برنامه های خود برای سواستفاده از این مردم نباشید…. میدونم که ثبت نمی کنید این متن رو… فقط امیدوارم به گوش مسئول استپ برسانید… با تشکر

شهاب
مهمان
شهاب

سلام تو ارومیه هیچ امکاناتی نداریم وکرایه ها هم خیلی ارزان است

عباس
مهمان
عباس

سلام دوستان و همکاران گرامی وقتتون بخیر✌️🙏ببخشید من چطور میتونم از این مزیت بهره مند بشم؟روغن و خدمات دیگه منظورم هست.لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم

1 20 21 22