خدمات رفاهی و آموزشی

تسهیلات خرید تلفن همراه

ویژه کاربران راننده مشهد

باشگاه رانندگان در همکاری با فروشگاه «مهران»، تسهیلات ویژه‌ای را برای خرید اقساطی انواع موبایل، تبلت و… برای کاربران راننده اسنپ در مشهد فراهم کرده است.

خرید اقساطی انواع گوشی‌های تلفن همراه و تبلت، لپتاپ و بسیاری لوازم الکترونیکی دیگر با تخفیف ویژه اسنپ

شرایط خرید اقساطی

• خرید انواع گوشی تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و… در اقساط 12 ماهه
  • میزان کارمزد ماهیانه خرید اقساطی 4.5 درصد است.
  • به‌ازای هر قسط 1 چک صیاد دریافت می‌شود و در صورتی‌که مبلغ هر قسط از 500 هزار تومان کمتر باشد؛ به‌ازای هر دو ماه یک چک صیاد دریافت می‌شود.

جدول شرایط خرید اقساطی گوشی‌های تلفن همراه

قیمت گوشیشرایط خرید اقساطی
انواع گوشی، لپتاپ، تبلت و … تا سقف قیمت 15 میلیون تومان– 4.5 درصد کارمزد
– 12 قسط
– بدون پیش‌پرداخت
انواع گوشی، لپتاپ، تبلت و … ۱۵ تا 25 میلیون تومان– 4.5 درصد کارمزد
– 12 قسط
– پیش‌پرداخت یک‌سوم
انواع گوشی، لپتاپ، تبلت و … بالای 25 میلیون تومان– 4.5 درصد کارمزد
– 12 قسط
– پیش‌پرداخت 50 درصد

شرایط استفاده

• مهلت استفاده از تسهیلات فروشگاه مهران تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ است.
  • برای استفاده از این تسهیلات ارائه کد معرف الزامی است.

ساعات مراجعه

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 20

نشانی

مشهد، بلوار پیروزی، نبش پیروزی 15.1، فروشگاه مهران

ساعات مراجعه

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (510 دیدگاه)

1. این چه جور تسهیلاتی هست دیگه.به هر فروشگاهی بری بگی گوشی ۱۰ تومنی رو میخوام ۱۵ تومن بخرم میگه هر جور دوست داری پرداخت کن قبل از ظهر بری بهت ناهار هم میده اکثر تخفیفات اسنپ شوخیه اسنپ کار لنت بدون گارانتی رو زده بود ۲۹۵ تومن رفتم مغازه لنت با ضمانت خریدم ۳۰۰ تومن باطری رو زده ۱/۷۵۰ با گارانتی از مغازه خریدم ۱/۷۵۰ باید اگر تسهیلاتی میزارن لااقل ارزش فرم پرکردن و رفتن به اون مغازه رو داشته باشه.نه اینکه فقط سرگرمی باشه.

2. سلام خسته نباشین خداقوت به اضای هر قسط یک برگ چگ. یک دسته چک رو باید واسه خرید یه گوشی داد خنده داره واقعا😂😂😂😂😂😂😂

3. با عرض سلام مجدد خدممت همکاران گرامی، می‌خوام بدونم شما کمیسیون سفرهارو از کی میگیرین؟!؟
    به نظر من که از راننده کسر میکنید.
    پس لطفاً سنگ مسافر رو به سینه نزنید…
    مسافر نهایتاً روزی دوتا سرویس میگیره می‌ره پی کارش حالا چه ۱۰ تومن کمتر چه ۱۰ تومن بیشتر…
    راننده درمونده صبح به صبح ۲۰۰ م سرمایه اش، جونش، وقتش، اصطحلاک ماشینش و از همه مهمتر اعصابشو روی چهارتا لاستیک می‌ذاره توی خیابونا قل میده به امید اینکه حداقل شب می‌ره خونه ازش میپرسم چقدر دخل گرفتی روی گفتن داشته باشه…
    آخه با مرام، لوتی، مشتی، چی توی این یک ماه و ونیم ارزون شده که. کرایه هارو اینقدر آوردین پایین؟ میخواییین رقابت کنین باشه خیلی هم خوب از کمیسیون خودتون تخفیف بدید…
    یا اصلا راننده هارو روزمزد کنیین اصلاً مجانی به مسافر خدمات بدین…
    شما یکم از سودت کم بشه به جایی برنمیخوره ولی ما اگه هرچقدر جون بکنیم مخارج زندگی و ماشین نمی‌ذاره شب خستگی از تن مون بیرون بیاد… حالا شما از من که امکان نداره ۲۴ ساعت ۵۰۰ تومن بیشتر تو کارتم بمونه چک صیادی داشته باشم؟؟؟
    اصلاً به شرایطی که مشخص میکنین فکرم میکنین؟!؟ یا حق … خوبه که انگار داریم با هم درد دل میکنیم این کلاب رانندگان فقط ب همین درد میخوره… نه چیز دیگری

4. سلام عزیزان
    ممنون از تسهیلات ویژه‌ای که ارائه میدین، ولی اگر چک صیادی داشته باشیم تمام موبایل فروشی‌ها از این تسهیلات ویژه‌ای که شما میگید میدن…
    البته با احترام فراوان …
    اگر میخواید فقط یه رفع تکلیف کنید همین کفایت می‌کنه ولی اگر نیت کار راه اندازی راننده است شما خوب میدونیین که با یه قرارداد ساده لااقل ۲۰۰ م ماشین مارو میتونین توقیف کنید «اگر کسی قسط هاش رو پرداخت نکنه» پس یکم بفکر ماهم باشید
    اگه راننده ای نباشه اسنپی هم نیست…
    اینو فراموش نکنید… درست ما مجبوریم ولی بالاتر از سیاهی که رنگی نیست دوست عزیز همکار دلسوز من…

5. همش الکیه من رفتم میگه یا باید کارمند باشی یا دسته چک ۵۰ برگی داشته باشی از اول اقساط هم نمیدن ۱۰ درصد باید بدین

6. سلام
    با این شرایط و حتی خیلی بهتر از این و تعداد چک کمتر هر مغازه ای تو احمد آباد بری بهت میده و نیازی به معرفی و منت نیست
    لطفا شرایط بهتری بزارید
    راننده اگه چک صیاد داشت که دیگه خودش بهتر میدونست چیکار کنا

7. اسنپ و حمایت از راننده شیبه جک هستش
    اینم براشون سود داره
    سود 4.5درصد که هر جای عالم حتی کمتر هم گوشی قسطی میدم
    گوشی 10میلیونی میشه کمش 14میلیون
    ملت رو مثل خودشون فرض کردند

8. سیدبدرعلی پورمن ازاسنپ تشکرسپاس گذارم خدایش خوگشی نداشتم انلاین بشم تاترح قصدگوشی برام فرستادخیلی ممنونم

9. با سلام
    با عرض پوزش
    از نظر من هیچکدام از خدمات اسنپ تا الان که برای من جالب و مقرون به صرفه نبوده

10. با سلام
    نظر بنده این هستش که برای هر خدماتی که به رانندگان میدن و هر راننده ای که بخواد از هر خدماتی که اسنپ در اختیارشان قرار میده استفاده کنه به صورت روزشمار از حساب کاربری کم کنه به هر حال تشویقی هست و پرداخت به حساب کاربری توسط مسافران و وقتی اون وسیله رو در اختیارمان قرار میدن یا خدماتی رو برامون میدن ازمون نهایتاً سفته بگیرن و پایان تسویه با ما ، سفته هامون رو میریم پس می گیریم

11. سلام و خسته نباشید
    الان که ماشالله اکثر جاها گوشی اقساطی میدن و از این شرایط هم خیلی بهتر و سود کمتر، دیگه برای این چیزا که منت سر راننده نزارید لطفا 😒

12. دوستان توجه کنن که ۴.۵ درصد ماهیانه است، یعنی شما اگه بخوای ۱۲ ماهه پرداخت کنید میشه
    12*4.5=54 درصد
    یعنی اگه گوشی ۱۰ تومنی بخوای برداری باید 15.400 بپردازی. البته سود ماه‌های بعد رو معمولا از باقیمونده مبلغ حساب میکنن ولی نهایتش میشه 14 تومن اینا

13. سلام خدمت پرسنل زحمتکش اسنپ.‌چک نداریم بخواییم گوشی بگیریم اگه براتون مقدوره باسفته خبر بدین تا بریم تهیه کنیم وگرنه دستتون دردنکنه بابت زحمتی که برای رانندگان اسنپ می کشید خیلی ممنون از زحمات شما.

1. شما چی با اسنپ بری چی بدون اسنپ همین
      فقط میخوان سرتون گرم بشه از کرایه های اسنپ فراموشتون بشه

14. سلام خدمت پرسنل زحمتکش اسنپ.‌چک نداریم بخواییم گوشی بگیریم اگه براتون مقدوره باسفته خبر بدین تا بریم تهیه کنیم وگرنه دستتون دردنکنه بابت زحمتی که برای رانندگان اسنپ می کشید خیلی ممنون از زحمات شما

15. سلام میگن صدی ۴/۵ بعد که میری میشه صدی ۳۰ یا ۴۰ مثلا لوازم برمیداری ۱۰ ملیون تازه ۵ درصد حساب میکنن میگه ۱۰ میلون صدی ۵ میشه ۵۰۰ هزار میپرسه چند قست میگی ۱۰ قسط میاد ۱۰تا ۵۰۰ باهت حساب میکنه یعنی ی گوشی ۱۰ میلیونی رو شما باید ۱۵ بدی من خودم لوازم خودرو برداشتم ۴ملیون گفتم ۴ قسط حساب کرده ۴تا ۲۰۰تومان ممنون

16. اصلا ۴.۵ درصدی درکار نیست . به ازای گوشی ۸ میلیونی ۵ میلیون سود میگیرن . اونم باید یه مقدارشو نقد بدی .من این همه راه رو رفتم . کجا ۴.۵ درصد حساب میکنن ‌.

17. سلام همه جا بدون چک گوشی میدن
    موبایل مهران منت سر راننده ها نگذاره 😂😂

18. سلام دوستان، تو بلوار دوم طبرسی من گوشی گرفتم یک سوم نقد الباقی ماهیانه،بنده خدا کارتن گوشی رو نگه داشت تا قسط تموم شه،چون اگه پرداخت نکنم اعلام سرقت میکنه،دیگه نه چک خواست نه سفته

19. مجددا سلام
    ببخشید نمیشه قسط گوشی ولوازم غیره را با دادن سفته به طور روزانه به کارتشون واریز کنیم مثلا اگه خودمدن روزی ۵۰هزار تومان به کارت فروشنده واریز کنیم میشه درماه یک میلیونو پانصد هزارتومان یعنی درطول
    ۱۰ماه حدود ۱۵میلیون میشه این نظر شخصی خودمه ولی تمامی نظرات همکارانم راهم قبول دارم و همگی عین واقعیت را گفتن ببخشید وقت همگی دوستانم را گرفتم
    چون اگه غیر از این که منو دوستانم میگیم کسی قدرت خرید نداره با شرایطی که شما گذاشتید روز خوش

1. شما چی با اسنپ بری چی بدون اسنپ همین
      فقط میخوان سرتون گرم بشه از کرایه های اسنپ فراموشتون بشه

20. باسلام خسته نباشید به همه مسئولین
    اولا ما چکمون کجا بود
    دوما باید بریم به کسی رو بندازیم که چک بده
    سوما بنظرشما کی ۱۲برگه چک میده به کسی
    یک گوشی ارزش این کارا رو داره؟!

1. دقیقا، گل گفتی
      مگه چه خبره ۴.۵ درصد
      به شرطی که گوشی رو به قیمت هم بدن

2. سود پلکانی حساب میکنند میشه ۴۵ درصد چرا مینویسند ۴/۵ درصد
      من وام ۳۰ میلیونی از بانک گرفتم پنج ساله باسود ۴ درصد شده ۳۳ ملیون و ششصد

21. سلام دوستان و کارشناسان اسنپ عزیز همه دوستانم درست گفتن اگه چک هرنوعش راداشته باشیم از هرکجا که بخواهیم گوشی ولوازمش را میخریم اینها یک فکر اساسی انجام بدین که همه بتونند خرید کنند من خودمو میگم تمام مدارکهای گوشی را نگهدارن اگه قسطها پرداخت نشد سریعا میتونند گوشیشون هرکجا باشه قفلش کنن ویا سفته بگیرن واقعا استحلاک ماشین بالاست کمی بیشتر به فکر راننده های زحمت کش باشین محض رضای خدا از همه دوستان تشکر میکنم وبه تمامی همکارانم وراسنپ خسته نباشید میگم روز خوش

22. باسلام بنده پارسال یه گوشی سامسونگ ازین فروشگاه خریدم،قیمت اون گوشی تو بازار نقدی بود ۲۸۰۰ ولی این فروشگاه عزیز قیمت نقدی رو ۳۲۰۰ فرمودند و با اقساط ۶ ماهه ۴۳۰ تومن هم کشیدن روش خلاصه که گول قسطی دادنشون رو نخورین،چون علاوه بر سود چک ها روی قیمت پایه هم خیلی میکشن،یعنی ۸۳۰ تومن بابت ۶ ماه سود دادم،شما هرجای مشهد که بری با چک صیاد بهت گوشی میدن ولی این فروشگاه رو چون اسنپ معرفی کرده ما اعتماد کردیم و متاسفانه خیلی ازم سود خورد،باتشکر 🙏

23. اگه چک‌داشتیم که همه جا بهمون گوشی میدادن خسته نباشین فقط میخواین یه جوری سر این راننده بدبخت کلاه بزارین وازش پول بخورین این چه کمک کردنیه که چک‌مخواد حسابش هم‌میگیره

24. قیمت ها خیلی از بازار آزاد گرانتر است شما راه سخت جلو پای کاربران گذاشتین راه ساده تر وجود داره ممنون!!

25. سلام وقتتون بخیر.اگه میخوان برای راننده هاتخفیف وچیزی قائل بشن چک صیادی وچک چیه همه جاچکی لوازم میدن باسفته اگه این تخفیفارودادن کارکردن .مشکل جاییه ک چک ن کسی میده ون داریم سفته خوبه.ممنون

26. سلام
    بنده مراجعه کردم برای خرید گوشی قیمت‌های بابیرون هیچ فرقی نمیکنه که هیچ چند درصد هم گرون تره…
    به عنوان مثال :شما برو بگو راننده اسنپ گلس می‌خوام میگه اون گلکسی که قیمتش ۳۰ ندارم یا کابل یا گارد هر چی…
    بنده میخواستم گوشی بگیرم بهم گفت ۵درصد ولی وقتی گوشی ۴میلیونی که یک میلیون بهش نقدی دادم مابقی طی ۳ ماه برام حساب کرده ۴/۹ این چطوری میشه ۵ درصد..
    ازاسنپ عزیز خواهش میکنم لطفا پیگیری بفرمائید…تا وقتمون رو الکی حدر ندیم دنبال این طرحهای ….

27. اگه چک داشتیم که از بقالی سرکوچه گوشی میگرفتیم. بدون چک چکار میدونین بکنین

28. قیمت گوشی ها رو خیلی بالا میگه تازه بدون سود از سایر مغازه ها بیشتره در میاد لطفا باید فروشنده منصف همکاری کنید ممنون

29. کارمزد3/5درصد؟؟!!!!!واقعا !!!مهم سوت کشید راننده بیچاره .بعدا می‌فهمه چه کلاهی سرش رفته

30. باسلام خدمت مسولین زحمتکش اسنپ ابنجانب صفحه گوشی موبایلم شکسته بردای دریاعت سفر بامشکل مواحه میشم وقدرت خریدگوشی هم ندارم لطفامارایاری فرماییدباتشکرفراوان

31. سلام برای ما که چک نداریم اونم چک صیاد باید چکارکنیم همون وسیله ومدارکش و سفته وحساب کاربری وکارتن دفترچه گوشی خودش ضمانته باز چک گرفتن دیگه چیه من اگه چک داشتم که از سرکوچه هم گوشی میگرفتم اونم بدون سودوپیش پرداخت پس لطفا برای کاربران اسنپ که از همین گوشی درآمددارن یه تجدیدنظری بکنین ممنون میشم

32. ما اگه چک صیاد داشتیم از جاهای دیگه شرایط خیلی بهتری میگرفتیم به قول دوستمون اگه میتونید راه حل دیگه ای برای چک صیاد بدین

1. سلام مااگه چک داشتیم که مشکلی نبود اگه میتونید یک راه حل برای رانندگان اسنپ بزارید که بتونن گوشی را بخرند بدون چک اونم چک صیاد

33. هنگام مراجعه مشتریان به فروشگاه مهران مشهد بلوار پیروزی ۱۵/۱ جهت خرید گوشی اقساطی مربوطه موقع تحویل گوشی درب کارتن از قبلا باز بوده و پلمپ نیست و مشخص نیست آیا گوشی واقعا نو و بودن استفاده بوده و معلوم نیست آیا شارژر و هندزفری متعلق به گوشی هست یا نه . لطفا پیگیری جدی را در این مورد اقدام و بررسی نمائید سپاس از مسئولین محترم اسنپ

34. خب مایی که چک نداریم چکار کنیم.ماشاا… درآمدم زیاد هست که چک بهمون بدن‌چک صیاد ب وسی میدن که حسابش میلیونی کار میکنه نه ماها که روزی نهایت ۱۵۰ تومن با ۱۵ سرویس درمیاریم .بخدا یه چیزایی میگین که آدم هنگ میکنه.خب چک نداریم باید چکار کنیم.راهنمایی کنید .گوشی که میخوایم هم زیر ۱۰ میلیونه تومن قیمتشه .راه حل ب ما نشون بدین نه بگین گوشی برین با این شرایط بگیرین .همه جا با چک هرچی بخواین میدن .ممنون میشم اگه جواب بدین .

35. تجربه میگه چیزایی که اسنپ میزاره بدرد نمیخوره، چند تا چیزیش من قیمت کردم خیلی گرون تره از بازار، شرایط قسطی جاهای دیگه بهتره، دندون پزشکیش هم نرخش بالاتر از درمانگاهها.

36. خیلی کار خوب و بجاییه من که چک ندارم اما خوش بحال اونهایی که توانایی خرید گوشی نو رو دارن

37. سلام اگه گوشی باقیمت ۲/۵میلیون خواسته باشیم وچک نباشه چطورحساب میکنین بخداگوشیم خیلی خرابه دائم باطری خالی میکنه راهنمایی کنین ممنون میشم

38. سلام
    این شرایطی ک گذاشتین رو مردم هم برن موبایل مهران دارن نیازی ب اسنپ نیس 🙁🙁

39. سلام اخه خدایی یک بابای راننده ازکجاچک صیادیاچک دیگه بیاره اگرچک میداشتیم ازهزارجامیتونیم بگیریم نیازی به این کارهانیست بله بعضیها چک دارن اونهاهم یابازنشسته یکی ازارگانهاهسته یاهم شغل دومشون هسته که کارهای مارانندها روهم خراب کردن البته روزی دست خداهسته

40. با این سودی که شما دارین میگیرین همه جا میدن قسطی،شما باید برای راننده ها بدون سود در نظر بگیرین

41. بقالی سر کوچه آدم چک داشته باشه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد میده همین جوری هوا راننده ها رو دارید مرسی کمال تشکر دارم🙄

42. خب عقل کل کسی که اومده اسنپ چک صیادش کجا بود عقل هم خوب چیزیه فقط هم میخاین یه جوری تبلیغ کنین

43. چک داشتیم ننه قلی هم بهمون گوشی میده چرا فکر میکنید راننده رو خدا زده که این پیشنهاد الکی میکنید

44. سلام
    این همکارم درست میگه اگه چک کارمندی یا صیاد داشتیم که کل شهردارن قسطی میدن.چه جای منت

45. کاش چکی نبود با ضمانت سند ماشین میشد یا اگر چکی بود. یکدانه چک میگرفتن که برای تهیه چک مشکل نخوره کسی.

46. خسته نباشید زحمت کشیدید حالا باید بگردیم دنبال چک و التماس کردن

47. قیمت گوشی هاش گرونتره یک گوشی 6200رو با اقساط ش برات 7500در میاد اصلا هم اخلاق ندارن

48. سلام
    عوض این کارها که گوشی رو از قیمت واقعیش گرونتر به راننده بدین یا همون روغن ماشین یا لاستیک، که بازار ارزونتره عوض این کارها قیمت سفرها رو بالا ببرید ،اصلا نمیصرفه

49. سلام اینای که شما میگید که روی درو دیواره شهر زدن نیازی به اطلاع رسانی نیست اگر شما بفکر رانندگان هستید خودتون دست بکار بشید گوشی در اختار راننده بزارین پولشو باپورسانتی که ازهرسفر برمیدارین کم کننید

50. همش سود و سود بازی و ۱۰هزار اسنپ کار میکنی ۱۷۰۰کم میکنه این چ کاریه

51. این که اسمش تسهیلات نیس تبلیغات کاسبی یکی دیگرو میکنین اسمشو گذاشتین تسهیلات که یه منتی هم سر راننده بزارین البته از شما گله ای نیس کل این کشور همینجوری تسهیلات میدن شماهم یاد گرفتین دیگ

52. شما که موقع ثبت نام تمام اطلاعات مارو دارید یعنی ضمانت بیشتر از ماشینی که باهاش کار میکنیم ،کمک کردن یعنی با شرایط راننده زحمت کش کنار اومدن،نه راه کاسبی برای فروش اقساطی گوشی

1. خدا لعنت کنه اسنپ رو جز اینکه برای ما رارنندگان جز ضرر هیچی نداره

53. اونی که چک نداره تکلیفش چیه ،برای اون راه حل پیدا بکنید،اونی که اومده اسنپ کار میکنه چک از کجا بیاره ،چک داشتیم که از سر کوچه هم گوشی میشد گرفت،اگه براتون مقدوره یه راه کمک دیگه که بدرد بخوره پیدا بکنین که در حد توان ما باشه ،ممنون

1. حالا جالبتر اینکه فروشگاه مهران کلا واسه همه اقساطی هستش ینی راننده اسنپ بودن هیچ مزیتی نداره . شما بدونه اینکه راننده اسنپ باشی بری اونجا با همین شرایط بهت گوشی میدن . خدایی خیلی بدبختیم .

54. باسلام به همکاران اسنپ.
    خواستم بگم که الان حدود ۴ماهه حساب منو مسدود کردین بعلت سفرههای غیر قانونی ومن اصلا خبر نداشتم که مسافر سفرههای دومقصده رو دوبار سفر کنه ومن قبول کنم. دفعه اولم بوده که به این مشکل خوردم وخداشاهده خبرنداشتم یه نگاه به حساب کاربری من بکنید ببینید که شغل اصلی من اسنپ بوده که هم طرف صبح وهم طرف بعداظهر کار میکردم.اینکار درست نیس که منو از نون انداختین من زن وبچه نون میدم تورو خدا حسابمو فعال کنید.ممنون میشم ازتون.چندبارتماس گرفتم ولی جوابهای بیمورد شنیدم یکاری برای من بکنید

1. مگه تپسی نداری؟؟فعلا با تپسی کارکن خرج خونت نمونه داداش..بعدا ک اسنپ دوباره فعالت کرد کارکن..

55. کسی که چک داشته باشه دیگه نیازی نیس شما براش مهلت بذاری که.
    کل مشهد با چک گوشی میفروشن

56. گوشی رو به هیچ عنوان پلمپ در اختیار مشتری قرار نمیدن این ینی شارژر و هنزفری رو عوض و فیک میزارن

57. نسبت به باقی شهر ۵۰۰ تا ۶۰۰ راحت فرق داره با سودی ک میکشن حداقل یک تا یک و خورده ای گرونتر در میاد

1. سلام به همکاران محترم اسنپ گوشی چکی مهران یا همون مهران چکی از قبل از اومدن اسنپ گوشی میفروخته یه نزول خور واقعی لطفاً برای این آدمها تبلیغات نکنید و راننده های زحمتکش رو طرف حساب این آدمها نکنید ممنون

2. برید جمع کنید دکون دستگاه تون رو من چک داشتم نیازی ب شما نبود

3. س به جای این کارها راننده های قدیمیتونو حساب کار بریاشونو فعال کنید یه فرصت دوباره بهشون بدین من حدود ۲سال حساب کاربریم مسدود دائم شده یه راهی جلو پام بزارید ممنون

58. سلام قیمت ها خیلی بالا بود بعدش هم کی میاد حالا چک صیاد بده اونم ۱۰تا

59. سلام خدمت دوستان
    ازین رایط خیلی بهتر جاهای دیگه میدن گوشی
    شرایطش واقعا افتضاحه و دراصل هیچ کاری انگار نکردین جز فقط حرف
    اینهمه چک یه راننده از کجاش بیاره اخه
    دم شما گرم
    کاری نکنین سنگین تره بخدا

60. خیلی جالبه.چندنفرازخودشون اومدن پیام دادن که به به عجب طرحی گذاشتین چقدعالی توروخداواسه شهرماهم بذارین اینام میگن بله حتما درچشم انداز چندسالمون هست😀مشتی الان همه جای ایران دارن گوشی اقساطی میدن یک سوم اول میگیرن بقیه چک.تازه چک ام نداشته باشی طلا بافاکتور میگیرن.زور زدین بابا

61. اینهمه تبلیغات تو بوق و کرنا میکنن و در و دیوار شهر رو پر تبلیغات میکنن
    بعد که میری میبینی همش تبلیغاته و

62. واقعا کاربران درست میگن الان 12 فقره چک بدیم چطوری با دسته چک برای کارهای دیگمون کار کنیم دسته چک دیگه بانک نمیده جا های دیگه یک یا دوفقره چک میگیرن واقعا خسته نباشید

63. یکم فکر کردن بخدا به جایی بر نمیخوره ها… کسی که دسته چک داشته باشه میاد راننده اسنپ بشه اخه؟ حالا شاید یه عده ی کمی از کاسبیه قبلشون داشته باشن ولی بقیه چی؟ نمیشه بری پیش فامیل هم بگی بیا 10تا نه 5 چک بده برای من؟ نمیخاین بدین دیگه چرا منت میزارین آی ما گوشی قسطی هم میدیم. باشه شما خوب ما راننده ها بد

64. سلام وقت بخیر نمیشه یک چک یکجا بدیم اخه سخته چک برای هر قسط دادن یا سفته بدیم . سپاس فراوان

65. سلام و خسته نباشین لطفا چکهارو حذف کنید و بجاش ی فکر اسونتر و راحتر برا رانندهواسنپ ها بکنید اینجوری واقعا سخته چک جور کردن.

66. سلام امکانش هست واسه بیمه تامین اجتماعی دستور عمل و راهکاری داشته باشید که دوستانی که در اسنپ کار میکنند مشکل بیمه نداشته باشند با تشکر

67. سلام اصلا شرایط توجیه نداره ۱۲ فقره چک ؟؟؟؟اخه کی این طرح برنامه ریزی کرده

68. موبایل فروشی سرکوچه ماتازه چکم بهت میده ک ازش گوشی بخری بازبری شصت روزالتماس کسیوکنی ک چک صیادی بهت بده ممنون بابا

69. سلام لطف کنید نمایندگی تو شهرهای مثله نیشابور بزید که مردم این همه راه نیان مشهد ودرظمن اگر امکانش هست قیمت گوشی های زیره پنج میلیون تومان هم بزنید واسم گوشی هارو ممنون.

70. سلام خسته نباشید بی زحمت نمایندگی به شهرستان ها بیارید که مردم توانه خرید ندارن شهرها ی بزرگ وعضه مالی.شون خوبه فایده نداره لطف به شهرهای کوچک بزنید. ممنون میشم. علی هستم ازنیشابور

71. سلام اگرده میلیون خریدنکنیم کمترباشدقسطی نمی دهین یک گوشی تاشش تومان لازم دارم

72. واقعا زحمت کشیدین مرد حسابی الان هستن موبایل فروشی هایی که یکساله با یک فقره چک ضمانت یا طلا به صورت کارت یارانه دستشون باشه از همون کم میکنن اونم بدون پیش پرداخت

این چه طرحیه ۱۲ تا چک از کجا بیاریم

73. عزیزانم با یک برگ چک و ۲۰درصد اولیه نیاز به معرفی و منت هم ندارد دارن گوشی میدن
    واقعا دم شماگرم

74. چک داشته باشیم که نیازی به مهران و توصیه شما نیست خسته نباشید

75. قربون شکل ماهت راننده اسنپ اگه چک صیادی میداشت که توی بازار زیاد بود از این جور شرایط.اسنپ جان خواهشن واسه ما خودت رو اذیت نکن.مرسی

76. سلام مردم چکشان کجا بود مخصوصا رانندها زحمتکش فعال حداقل سفته بگیرید شرایط کمی اسونتر بگیرید

77. مرد مومن آنیا که اقساطی موبایل میدن که از سرت دود بلند شده من خودم رفتم خیلی درصد بالا حساب می‌کنه این چیزی که نوشته نیست خودتون میتونید برید ببینید

78. خب اگه بخوایم اونجا چک بدیم که میریم از سر کوچه مون میخریم؟
    این الان دقیقا چه طرحیه که اسمشم گذاشتین ویژه رانندگان اسنپ؟
    اگه قسطی بدون چک میدید میشه ویژه رانندگان اسنپ

79. خدا قوت پهلوانان …من چند سال پیش از این فروشگاه خرید کردم چندبرابر بازار احمد آباد حساب کرد بعدم کدوم راننده اسنپ برا یه گوشی میتونه ۱۲ فقره چک جور کنه …واقعا خسته نباشین

80. مدیریت محترم اسنپ،لطفابفکربیمه کردن رانندگان باشید.باتشکر

81. سلام وقت بخیر من واقعا به گوشی نیاز دارم ولی نمیتونم چک هم بدم
    یک سوال ؟چرا شرکت به این بزرگی مثل اسنب بیاد از کار کرد خود راننده در ماه کم کنه مثل به جای ده هزار بزار روزی فعلا قدر از کار کرد راننده فعال کم کنه خود شرکت میدونه کدوم راننده هر روزچقدر داره کار میکنه به اون افرادی که حد عقل روزی 150 تا دویست یا بیشتر کار میکنه این کار انجام بده روزاته از کارکردش کم کنه .
    با تشکر از خانواده اسنب به امید روز های بهتر و خدمات عالی تر

82. همکاران عزیز سلام
    دقت بفرمایید که قیمت گوشی رو خیلی خیلی بالا میدن
    به طور مثال پوکو ایکس ۳ پرو ۲۵۶ رو میگن ۷۲۰۰ نقدی
    در صورتی که قیمت نقدش ۶۴۰۰ هستش
    آقایون شرکت اسنپ حواستون رو جمع کنید کمی با هر کسی قرارداد نبندین

83. سلام منظورازچک صیاد چه نوع چکی است. وایا امکان خرید اقساطی با سفته یا برگ سبزخودرو بصورت ضمانت امکان پذیراست ممنون میشم جواب سوالم رو بدین متشکرم

84. باسلام خست نباشید واقعا کسی پیدا میشه که بخاطر یگ گوشی یگ دست چک رو گیر بندازه اکثر رانندها چک کجا دارن واقعا هرکس این پیشنها رو داده خیلی ادم بی فکری بود بگردم شمارو

85. کی میاد دوازده تا بقر چک بده واقعا که بااین طرح توم شاهکار کردید

86. سلام الان من می‌خوام گوشی بخرم از کجا این همه چک بیارم چه جوری تو این محدودیت‌ها برم یه شهر دیگه واسه گوشی از همه. مهمتر هیچ اطلاعاتی از نوع گوشی و مدلهاش نمی‌دونم

87. سلام
    عزیز من بیخود منت نزارید،بااین شرایط که همه جاگوشی میدن
    چک صیادی و ۵۰درصدپیش و۳/۵درصد سود😅😅

88. سلام وقت بخیر
    اینجا نوشته: در صورت ارائه چک کارمندی پیش‌پرداخت دریافت نمی‌شود.
    بعد به فروشگاه که مراجعه کردم میگن چک باید مال شخص راننده باشه، خب عزیز دل اگه شخص راننده کارمند باشه که اسنپ کار نمیکنه یا از طریق شغلشون هزارتا فروشگاه هس که با اقساط بیشتر و چک کمتر بهش کالا بده، لطفا تیم اسنپ این موردو پیگیری کنن. ممنون از زحماتتون.

89. منم اگه چک داشتم انجا حرید نمیکردم همه جا دارن میدن یه کاری بکنین که فرق داشته باشه

90. سلام اگه قرار به چک باشه توی بازار بدون ۳ونیم درصد و زیر قیمت گوشی ریخته تا دلت بخواد اونم یه چک نه دوازده تا چک.

91. سلام من گوشیم خرابه ونیاز فوری دارم یه گوشی تهیه کنم که باهاش کارکنم اما چک قدیم دارم ایا قبول میکنین

92. سلام و درود
    قیمت لوازم جانبی حتی با تخفیفش هم بسیار بالاست
    به عنوان مثال گلس تمام صفحه سامسونگa50 رو از مغازه ۲۰ تومن و کابل مسی type c رو ۳۵ تومان خریداری کردم🤔
    برای موبایل هم اگر کمک هزینه خرید گوشی بدید بیشتر به دردمان میخورد، چون فروشگاه های بسیار با اقساط حتی کارمزد کمتر موبایل می فروشند، ضمن اینکه آیا فروشگاه مهران با قیمت مصوب و عرف پاساژهای موبایل فروشی گوشی در اختیار قرار می دهد یا تعرفه ی صلاح خودشان؟؟؟
    خدا خیرتون بده که قصد کمک به رانندگان رو دارید اما میشود کارهای بهتر و مفیدترین انجام داد.
    متشکرم

93. سلام الان که نگاه میکنم لوازم جانبی اش قیمتش بابازار یکی هست چندان تفاوتی نداره یک منتی هم گذاشته است فلان قیمت

94. لطفادرشهرقوچان نیز با فروشگاه های زنجیره ای
    همکاری کنید تاماهم
    بتوانیم از این امکانات
    استفاده کنیم متشکرم

95. سلام… نوع کارمزد به چه صورت است؟؟؟ یعنی به ازای هر ماه 3.5 درصد به مبلغ اضافه میشود یا اینکه به کل قیمت 3.5 درصد سود اضافه میشود؟؟؟
    یعنی برای اقساط 12 ماهه نزدیک به 42 درصد روی مبلغ گوشی اضافه میشود؟؟؟؟

96. خیلی گرون میفروشه گوشی هاشو حداقل سیصد در حالت نقد از بقیه گرونتر هست حالا اقساط رو خودتون حساب کنید

97. وام تعلق به من اگه واجد شرایط بودم بهم لطف کنید و کمک بحال باشید باسپاس؟؟؟،،

98. سلام
    ۳.۵ درصد یعنی‌ چی؟
    طبیعتا میخوان مثل بانکها هر ماه ۳.۵ درصد حساب کنن؟ که جمعا بشه ۳۰ تا ۴۰ درصد دقیقا مثل بانکها؟

99. سلام آخه چرا واسه شهرستان سبزوار که این همه اسنپی داره هیچی ندارید 😠😠😠😠😠

100. سلام من گوشیم خیلی خراب هست خیلی زود شارژ تمام میکنه مشکل زیاد داره من تواسنپ کارمیکنم خیلی به گوشی احتیاج دارم نمیشه ازمن سفته بگیرین چون دو بره من کسی دسته چک نداره اگربشه خیلی خوب میشه مشکلم حال میشه

101. سلام خسته نباشید خیلی تعداد چک هاش زیاده یعنی برای یه موبایل ۱۲ عدد چک میخواد کسی که راننده اسنپ اصلا دسته چک نداره یک چک هم به زور پیدا میشه بعد ۱۲ تا چک میخواد

102. سلام.چک ازکجاجورکنیم اگ اسنپ بتونه بجای چک صفته فراهم کنه که بابت گوشی پرداخت بشه برا راننده بهتره آخه چک ازکجاپیداکنیم تواین اوضاع خیلیها مشکل چک دارن برافراهم کردنش وخیلیهاهم گوشیهاشون مشکل داره ک نیازب گوشی دارن امابخاطرهمین چک مجبورن بیخیال خریدبشن لطفابررسی کنین که باصفته مشکل روبرطرف کنین

103. اگه ما چک داشتیم که این شرایط رو همه موبایل فروشها ارائه میدنو ضمن اینکه کارمزد رو باید کمتر کنن و راننده ها واقعا کارشون سخت هست و باید شرایط مناسبتری رو پشتیبانی اسنپ ساپورت کنه مثلا بیمه کنه راننده هارو و با سختی کار و زیان آور و با ۲۰ سال سابقه کار راننده ها بازنشست بشن

104. گوشی A11sقیمتش ۴میلیون هست اقساطی میدهید یا باید حتما تا ۱۰ میلیون گوشی برداریم

105. سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید خدمت همکاران خوبم و تیم اسنپ عزیز
    درخصوص منتظرماندن برای مسافر لطفا ی رسیدگی بکنین بعضی از مسافرین10 الی15دقیقه بعدازاینکه ماشین میگیرن تازه یادشون میفته اماده نشدن بعدم میگن 10الی15دقیقه اشکال نداره
    اینجوری راننده از سرویس عقب میفته وطبیعتا کمتر کار میکنه
    و اسنپ بجااینکه طرفدار راننده باشه طرفدار مسافره
    باتشکر.

106. بجای اینکه چک بگیرین حداقل سفته قبول کنین والله بخدا با این گوشی که من دارم آنقدر هنگ میکنه بزور سفر میگیرم

107. سلام خسته نباشید من راننده اسنپ هستم ولی چک ندارم که بتونم ازتسهیلات خرید تلفن همراه استفاده کنم میتونم به جای چک سفته بدم

108. سلام واسه شهرشتانها هم امکانات بدین و واکسن کرونا وگازی گردن ماشین دیگه تموم شد به ما نرسید ۳۷ساله از نیشابور ودرضمن این قیمت ها ۵۰ درصد روی قیمت بازار هست

109. قیمت گوشی رو بالا میگن و نوشتند ۳.۵ درصد در حالیکه ۵ درصد کارمزد میگیرن

110. سلام بفرمایین که نمیشه سفارش بدیم برامون ارسال کنن اخه رفتن به مشهد یخرده مشکله 😐

1. ندیده خرید نکن دوست عزیز ، گوشی ها پلمپ باز میشه شارژر تقلبی میزارن داخلش

111. آقا اینا رسماً دزد هستن به هیچ عنوان سود از لحاظ بازار 3.5 درصد حساب نمیشه حدودا 50 درصد سود میگیرن خدا رو خوش نمیاد مثلا اگه گوشی ده ميليون قیمت داشته باشه 2 تومن نقد میگیرن اون هشت میلیون رو باید 11360000 برگردونید
    یعنی گوشی ده تومنی رو خریدی 13360000 اگه از بانک همین مقدار وام بگیری نهایتا میشه دوازده میلیون راننده ها گناه دارن خدا رو خوش نمیاد

112. سلام آیا در شهرستان نیشابورهم فروشگاه برای خریدموبایل وجود دارد

113. سلام، استان خراسان رضوی فقط مشهد نیست شهرستانهای دیگه باید چه کنند

114. سلام فروشگاه گوشی موبایل از دم به قسط معرفی کنید لطفا-این شرایط رو همه موبایل فروش ها دارند-باتشکر

115. سلام من راننده اسنپ در نیشابور هستم الان برای خرید گوشی اقساط باید چکار کنم گوشیم خراب شده

116. سلام وقت بخیر.جناب با صفته و اینکه کارتن گوشی هم خدمتتون باشه تا پایان اقساط باز هم گوشی نمیدین فقط باید چک باشه ؟؟چون اگه اینطوری فقط با چک تمام موبایل فروشی مشهد با چک و تازه با درصد کمتر هم گوشی میدن .لطف بفرمایید شرایطتتون فقط چک هست؟

117. سلام دوستان .تهران شرکت شجره طوبی کوشی از اقساط ۶ ماه تا ۱۲ ماه ارائه میده با ده درصد پیش پرداخت اقساط ۶ ماه بدون سود و ۱۲ ماه با در صدی

118. باسلام وخسته نباشید و تشکر قدردانی از زحمات شما، مورد سوال من در مورد چک است چون ندارم برای اشخاص از طریق من راهکاری است ممنون ؟

119. چرا برا تربت حیدریه هیچگونه تهسیلاتی نمیزارن درصورتی که ۸۵درصد مردم تو اسنپ کار میکنن

120. با سلام خدمت اساتید برجسته اسنپ.
    شرمنده اینطوری میگم ولی اگه بنده چک صیاد داشتم نیازی نداشتم بیام به ازای هر قسط یک فقره چک بدم الان با یک برگ چک هم گوشی میدن بدون سود از دم قست.موفق و معید باشید.
    در ضمن چرا فقط واسه خرید لاستیک مارک بارز رو گذاشتید بنظر بنده که فنی هستم مارک بارز اصلا بدرد دوستان اسنپی نمیخوره چون خیلی خُشک هستش اگر امکانش هست ایران تایر رو شارژ کنید
    با تشکر فراوان.
    محمد از سبزوار…

121. من رفتم 3.5درصد میکشه روش یک گوشی 5 میلیونی میگه 30 درصد شو میگیریم بقیه تویه 10 ماه 2500 هم میکشه روش خنده داره

122. سلام.مگه میشه این همه راهو کوبید واسه یه گوشی از نیشابور اومد.طرح خیلی خوبیه.فقط مشکل اصلی همین جاست که عرض کردم.

123. قیمت ها خیلی بالاتر از جای دیگه ست و برای یه گوشی هفت ملیونی .یک و شیشصد سود میگیرن اصلا خوب نیست دزد خونه ست

124. چرا مطلب من پاک میکنید صرف تون نداره دوستان ۳نیم درصد هر موبایل فروشی که برین رو هوا بهتون گوشی میده بی منت کلاس چه خبر ۳نیم

125. سلام فکر نمیکنید ۳نیم درصد خیلی زیاد با این درصد چک هر موبایل فروشی بری رو هوا میده بهت گوشی

126. لطفا یک موبایل فروشی دیگه درنظر بگیرید موبایل مهران اینقدر سود میگیره که از خریدن پشیمون میشی

127. سلام.اول اینکه تنوع گوشی خیلی کم دارن.دوم اینکه به اندازه خون پدرشون روش میکشن.من دیروز رفتم از بازار اقساطی خرید کردم و تو ۴.۵ میلیون ۵۰۰ تومن برام کمتر افتاد.این فروشنده خیلی نامرده

128. درصورت خرید از فروشگاه حتما از احمد آباد قیمت بگیرید بعد خرید کنید.قیمتها بالاتر از فروشگاه های دیگر است.احمد آباد فروشگاه قصرموبایل شرایطی قیمتش پایین تره.

129. گوشی که فروشگاه دیگه ۱۲ماهه میده ۵۷۰۰ این فروشگاه میده ۶۴۰۰ خیلی هم عالیه

130. اول اینکه رانندگان اسنپ اگر چک سیاد داشتن موبایل فروشی سر کوچشون هم تمام قسط و ارزانتر از شما گوشی میداد ،دوما تمام لوازمی که توی اگهی هاتون میزنید گرونتر از بازاره ،اسنپ شده کاسب و میخواد به هر طریقی راننده ها را تیغ بزنه ،خجالت اوره که تمام چیزهایی که تبلیغ میکنید توی بازار ارزونترش و با شرایط بهتر است

131. سلام خسته نباشید لطفاً چند نمونه از گوشی ها نوع و قیمتشو رو بگذارید که آدم بدونه چقدرمیخواد هزینه ومقایسه کنه… اخه مدل برند انواع گوشی زیاده برا همین این همه آدم خوب نیست برا هر مدل گوشی هی زنگ بزنن ب فروشگاه و هی سوال کنیم مزاحم بلنده خدا شیم . سپاس تشکر از شما بابت طرح هایی که میزارید.

132. لطفا اگه میشه کاری کنین که بشه تونست بدون چک حالا یا با سفته یا با وسیقه ایی چیزی خرید کرد چون واقعا بعضی ها چک ندارن ولی توان قسط دادن رو دارن اما چک ندارن و از این امتیاز بسیار عالی عقب میوفتن من خودم گوشیم خیلی ضعیف هست برای کار با اسنپ به یک مکافات سرویس میگیرم و مسیر یابی میکنم ولی اگه گوشی خوبی داشته باشم مطمعناً بهتر از قبل میتونم کار کنم پس خواهش میکنم اگه راهس هست راهنمایی کنین اگه راهی نداره براش چاره ایی پیدا کنین متشکرم از عوامل خوب اسنپ و اسنپی ها

133. سلام خسته نباشید دمتون گرم از این فرصت بسیار عالیی که برای همکاران گرامی درست کردید اما خب کسانی که چک ندارند تکلیفشون چی هست بلفرض مثال بنده چک ندارم که بتونم از این فرصت استسنایی استفاده کنم و مجبورم با گوشی بسیار ضعیفم کار کنم چون من مثل بقیه چک ندارم دوستان عزیز اسنپی ها باید با همه فرق کنن والا گوشی قسطی با چک در هر مغازه ایی که بری بهت میدن ما اسنپی ها یک امتیازمون این باید باشه بتونم اعتماد کسب کنیم بدون چک هم باید راهی باشه تونست خرید کرد بلفرض مثال اونایی که چک ندارن میشه از سفته استفاده کرد ولی متاسفانه اونایی که چک ندارن از این امتیاز بسیار عالی عقب افتادن البته خب دست خودشون نیست دنیا اینجوریشون کرده خودمم از اون دسته ادمام که دنیا نساخته ما ساختیم تشکر از عوامل و اگه راهی هست برای افرادی مثل من که دسته چک ندارن راهی چاهی پیدا کنین لطفا چون من واقعا به گوشی نیاز مندم و فقط چک ندارم برا قسطاش هم مشکلی ندارم میتونم بدم

134. سلام من چک ندارم.خواهش میکنم میشه بدون چک گوشی بگیرم حاضرم سفته هرچقدرم بخوان بدم.ممنون حامدم ازمشهدمقدس

135. اسپیکر l8 تو دیجی کالا ۲۴۵ تومنه اونوقت اینجا با تخفیف ۳۰۰ تومن واقعا خنده داره یا تخفیف نذارید یا اگه میذارید درست درمون تخفیف بزارید ممنون

136. سلام وقتتون بخیر شما که اینهمه زحمت کشیدین حداقل یه طرح بذارین با سفته بگیریم چون همه موبایل فروشی ها دقیقا با همین طرح گوشی میدن هیچ فرقی با طرح شما نداره ممنون

137. لطفا جای این چیزا به فکر سفرهای بد راننده ها باشید
    چراتوی نرم افزار نمیزارین که مسافر تعداد نفرات و بارش رو تایین کنه
    کلی راه باید بریم برسیم بعد تازه میبینی پنج نفر آدم بزرگ و بار میخان سوار پراید بشن😯 کنسل کنی طرف ناراحت میشه و بحث میشه..
    کنسل نکنی روی ماشین فشار میاد

138. سلام همش دروغه گوشی رو از خیابان مدرس قیمت کردم 5750000 بعد همون گوشی رو فروشگاهی که اسنپ معرفی کرده بود می‌گفت 6300000 بدون کارمزدش

139. سلام.
    من دو روز پیش مراجعه کردم . همش دروغه.
    یه گوشی قیمت کردم۵و۹۵۰ اولا ۲۵۰هزار تومن گرونتر از بازار میگفت.
    دوما چک کارمندی داشتم بازم گفت ۱تومنشو باید نقد بدی.
    سوما سودش ۴درصد و ماهانه هست یعنی برا یه گوشی ۶تومنی ۲میلیون و۵۰۰کشید روش برا اقساط۱۲ماهه.
    ساعت کاریشم دروغه. بعدظهر ساعت۵باز کرد.
    این نظر رو انتشار بدید لطفا.

140. دوستان در جریان باشید 3/5 درصد ماهیانه کارمزد داره یعنی سالیانه 42 درصد
    بعبارتی مبایل 10 میلیونی درمیاد براتون 14 میلیون و دویست هزار تومان

141. سلام خسته نباشی خدمت همکاران عزیز من الان ازکجا10تاچک بیارم برای گوشی یک گوشی 4الی 5تومنی میخوام الان چکارکنم سامسونگ A12هم خوبه میتونم یک چک بدم برای تمام اقساط ماه به ماهم پرداخت میکنم خواهشاپیگیری کنین برامون ممنون میشم

142. سلام همکاران محترم شرکت 🌷اسنپ🌷
    میخواستم خدمتتون عرض کنم ما عده ای از راننده ها شغل دومی نداریم که بگیم مثلاً توی شرکت یا هرجایی که از طریقش بتونیم دسته چک داشته باشیم،،،مطمئنم این حرف و نظر من یک نفر نیستش بخدا نظر خیلی از عزیزان زحمتکش راننده هستش که از صبح سحر میان بیرون و تاریکی شب برمیگردن خونه برای یه لقمه نون حلال که شرمنده زن و بچه نباشن،،،لذا از شما همکاران محترمم خواهشمندم به نمایندگی از طرف ما قشری که هممون داریم سر یک سفره نون میخوریم شرایطی رو محیا بفرمائید که حداقل فروشگاه محترم موبایل مهران از ما رانندگان مشهدی چک نخوان و بجاش بنده خودم خداشاهده حاضرم 2برابر قیمت گوشی سفته بدم ولی چون چک ندارم بدم بتونم گوشی خریداری کنم،،،چون گوشیم حافظه داخلیش خیلی خیلی کم هستش بطوریکه صدای قبول دریافت سفر برام میادش ولی متأسفانه تصویری از قبول کردن سفر متأسفانه ندارم،،!!همکاران عزیز و فروشگاه محترم موبایل مهران باور کنید توی این شرایط سخت کرونا و برخورد هرروزه با چندین مسافر و روزهای عزیزی مثل محرم نه تنها قهر خدا نمیاد از این امر خداپسندانه بلکه توفیقش رو از خداوند متعال میخوام در زندگی هاتون نصیبتون کنه،،!!
    سپاسگزارم
    عضو کوچک خانواده اسنپ::: حسین محمدپور

143. سلام خسته نباشید ،همدان اصلا هیچ طرح بدرد بخوری نداره ، فقط حسرت میخوریم چرا در فلان شهر نیستیم

144. این شرایط را که همه جا میدن تازه با سفته هم میدن خواستی بیا برات بردارم

145. لطفاً واسه شیراز م بگذارید،گوشی منم شکسته پیش پرداخت ندارم بدم گوشی بخرم،فقط چک کارمندی میتونم بگذارم،سپاس

146. سلام من تهران هستم،دو روزه گوشیم خراب شده. باید گوشی نو بخرم لطفا راهنماییم کنید از کجا اقساطی تهیه کنم.ممنون

147. با سلام و احترام الان قیمت کدامین گوشی های موبایل در اینجا قید و نوشته شده است لطفا مطلب خودتان را درست و دقیق توضیح داده تا رانندگان واقعا باور داشته باشند که شرکت در اکثر موارد و شرایط به فکر درآمد آنها وسود خود است باتشکر و سپاس فراوان ارادتمند شما

148. سلام اصلا نرید من رفتم همه گوشی هاش یک تومن بالاتر از قیمت بازار هست فقط اسمش اینکه ۳.۵ سود میگرن از اونور ۱ ت بالاتر میدن

149. سلام طرح خوبیه ولی به نظرتون تعداد چک ها خیلی زیاد نمیشه با این اوضاع قانون چک!!

150. سلام ببخشید من رفتم فروشگاه دسته چکم دارم وگفتند دسته چک ۱۰برگی قبول نمی کنیم وگفت کارکرداسنپ ببینم گفتم گوشی مرا دزدیدن من الان ۳ماه کار نکردم من این همه راه رفتم گفتن نمیدهیم یعنی واقعا درسته من که چک داشتم گفتم بهشان دسته چکم تمام شده رفتم بانک ۲۵برگی نداشتن چون من عجله داشتم ۱۰برگی گرفتم گفتم اگه راه داره بدین که بتوانم کار کنم تو اسنپ ممنون میشم اگه پیگیری کنید لطفا حداقل یا بگید که دسته چک ۱۰برگی قبول نمی کنن ممنون

151. خب اگه چک صیادی داشتیم که همه جا قسطی گوشی می دن.مشکل اینجاست که چک نداریم.اگه میشه یه راهکاربزاریدکه بدون چک گوشی برداریم.من الان واقعان گوشیم خرابه نمی تونم کارکنم.خیلی مشکل دارم

152. من که سبزوار زندگی میکنم میتونم از فروشگاه مهران در مشهد دوتا گوشی بخرم؟

153. سلام اگه چک داشتیم که الان همه جا دارن گوشی میدن با همین شرایط تازه با کارمز ۲/۵درصد فرقی هم نداره که گوشی چه قیمت باشه.یکی مثل من چک نداره میتونم از کسی بخوام که واسم چک بکشه ولی یه برگ نه این که واسه یه گوشی طرف ۶یا۱۲برگ چک بده خدایی خنده داره🤣🤣🤣🤣

154. اگه امکانش هست یک کاری بکنید که بتوانند یک کوشی بدن که بتونم کار کنم ممنون

155. سلام ببخشید من رفتم اونجا گوشی بخرم اما این طور که میگن نیست من رفتم اونجا گفتن دسته چکت ۱۰ برگی قبول نمی کنیم بانک دسته چک ۲۵ برگی نداشته بود بده من عجله داشته بودم به بانک گفتم ۱۰ برگی بده گوشی من ۳ماه دزدیدن نتونستم کار کنم تو اسنپ هر چند وقت یک بار با گوشی داداشم میرم تو اسنپ با خط خودم که دیدم پیام را که گوشی میدن ولی من رفتم ندادن گوشی را من نمی دانم چه کار دارن به دسته چک ۱۰ برگی بعد گفتن شما کار نکردی ۳ماه من گفتم که گوشیم دزدیدن بعد دیگه گوشی ندادن واقعا درست نیست که این همه راه برم رضا شهر بعد بگن نمیدهیم واقعا درسته ما باید چه کار کنیم

156. سلام میشه دوعدد گوشی اقساطی برداریم واقساطش و باشرایط که اعلام شده پرداخت کنیم

157. همش دروغه گوشی رو تو احمد اباد قیمت کردم ۵750000 رفتم رفتم فروشگاه مهران همون گوشی روگفت 6350000

158. سلام چی فایده ای این شرایط برای من که چک ندارم و فقط سفته میتونم بدم اگه راههای دیگه ای داره که بدون چک باشه خوبه و ممنون میشم راهنمایی کنین چونکه راننده ام چک اگه میداشتم ازهرجایی میشه گوشی یا تبلت بگیریم لااقل برای امثال من راهکاری بدین که واقعا بدردم بخوره بتونیم استفاده کنم که بایک گوشی درحدشش هفت ملیون بگیرم که کارو درآمدم بهتر بشه من یه آدم متحل وزنه وبچه دارم ممنون میشم راهنماییم کنین

159. سلام به فروشگاه مهران مشهد لطفا قیمت گوشی هارا بزارید تا بتونیم قیمت ها را با جای دیگر مقایسه کنیم تشکر

160. سلام ، من کسی ندارم چک بده ، با مادرم تنها زندگی میکنم ، با سفته امکانش چطوریِ

161. با سود که همه مغازه ها میدن هر وقت بدون سود گوشی اقساطی دادن درسته وگرنه بدرد نمیخوره اونطوری جمع کنین باو

162. سلام خیلی ممنون از این برنامه بسیار خوبتان..متاسفانه چک نداریم و به گوشی هم شدیدا نیازمند..راهی هست؟باتشکر

163. سلام اکانش هست که لیست و قیمت گوشی هارو فروشگاه مهران واسه رانندگان توی واتساب بزاره

164. این تسهیلات رومیشه درشهرستان تربتجام هم ویزهکاربران راننده اسنپ قراربدین که مستقیما بتونیم ازهمین شهر خودمون خرید داشته باشیم ممنون

165. سلام خسته نباشید من که چک ندارم و گوشیم را دزدیدن نمیشه سفته بدم اخه بد جور واسه یک گوشی ماندم تا برگردم سرکار

166. سلام خدمت دوستان ..واقعا از زحمت زیاد خسته نشین بیشتر جاها الان با این شرایط گوشی عرضه میکنن تازه با سود ۲.۵درصد ..خسته نباشی دلاور پیروز باشی قهرمان

167. سلام اگه قرارباشه چگ بدیم همه جا قسطی میدن یک کاری بکنین که راحتر بشه خرید کنیم بدم ما رانندها چگ نداریم و کسی هم روی ما حساب نمیکنه چگ بده

168. اگه چک باشه که نیاز به تبلیغات شما نیست اکثر جاها با همین شرایط ولو بهتر گوشی اقساطی میدن تازه برا کل اقساط یه چک میگیرن.

169. اسمش ۳.۵ درصده قیمت اولیه خیلی بالاتر از بازار میگن همون ۶ یا ۸ درصد میشه

170. سلام طرح خوبی ولی برای ما که دسته چک نداریم راهکارچیه نمیشه مبلغ کل گوشی رو سفته بگیریدوتاپرداخت آخرین قسط یامدرک که قابل قبول باشه ممنون

171. ممنون از رحماتتون و طرح های عالی که برای ما گذاشتید .فاضل هستم از مشهد.

172. سلام ازسرقبرم میخوام براهرقسط یه چک بدم خب بگین به آدمای ضعیف نمیدیم بازاین سنگ اندازیاچیه اگه چک میداشتم خودم ازبیرون میگرفتم

173. والا با این شرایط که برای هر ۲ قسط یک چک صیادی گذاشتین خب شرایط بهترش و که میدان تقی اباد میده برای ضمانت هم در کل یک فقره چک دریافت میکنه و منت برای شما کاربر اسنپ هم نمیزاره

174. سلام یعنی یه گوشی 12میلیونی بخوام بردارم باید 12 تا چک بدم از کجا 12تا چک بیارم

175. سلام خسته نباشید عزیز دل ما که چک نداریم وگوشیم هم شکسته باید چکار کنم
    کسی که تبلیغ میکنه برای رانندهاش باید بدون چک باشه یا یک ضمانت ساده عزیز تمام قشر ضعیف راننده اسنپ هست

176. سلام دوستان عزیزواسه خریدن گوشی اگه چک داشته باشیم همه جامیدن قصدی زحمت کشیدین واقعا

177. سلام وقت شما بخیرشادی یک سوال اگه کسی چک نداشت تکلیف چیه آخه من هم گوشیم شکسته هم از نوع قدیمه ممنون میشم یک راه کار دیگه هم بزارین که کسای که چک ندارن وشدید به گوشی نیاز دارن بتونن از این طرح شما استفاده بشه بازم ممنونم از طرح های خوبتون

178. سلام همه واجد شرایط این طرح هستن ؟چطور باید بفهمیم که واجد شرایط هستیم یانه

179. اینا واقعا کلاه برداریه میگه گوشی a51 قیمت 6950000 تومن در مغاذه همین 6100000 تومن هست بعد کارمز 3درصد ماهانه میشه نزول صدی 3 نخرین ها

180. سلام چرا این طرح اقساطی رو عوض کردین . دیشب یک طرح بود امروز یک طرح دیگه ؟

181. سلام و درود از اینکه این طرح را در مشهد اجرا کردید ممنونیم ولی یک مسئله هست اون هم اینه من که راننده اسنپ هستم چک صیاد از کجا بیارم اینجا الان همه دارن با چک صیاد گوشی میدن مسئله اینجاست که چک نیست لطفا یه مقدار راحت تر کنید ممنون

182. سلام درصد کارمزدش بالاست الان بدون پیش پرداخت با۲.۹ درصد دارن گوشی میدن

183. تقریبا اکثر فروشگاهها با 30درصد پیش پرداخت دارن انجام میدن اگر کاری میخواین انجام بدین بی زحمت بدون پیش پرداخت باشه

184. سلام زنگ زدم به فروشگاه مهران که برای خریدگوشی میام، میگه بایددسته چک 25برگ صیاد، داشته باشین، بهش میگم 10برگ،صیاد دارم، به نظرتون چکاربکنم

185. طرح خیلی خوبیه اما کاش با امثال دیجیکالا و جاهایی که قیمت مناسب میدن کار میکردین و موبایل مهران قیمت های خوبی ارائه نمیده و من به عنوان یک راننده اسنپ توقع دارم پیگیری بشه با قیمت مناسب گوشی در اختیار راننده قرار بگیره

186. قیمت هاشون فضایی هست فقط یک نمونه گوشی شیامی POCO X3 Pro رو گذاشتن 7.450.000 که توی دیجیکالا میده 6.700.000 و ابتدای کار 750 هزار تومان داره گرون میگه و واسه 12 ماه 1.700.000 هم سود میگیره که اصلا عاقلانه نیست

187. با چک صیادی که همه جا گوشی قسطی میده شما لطف کنید کاری کنید که من که چک ندارم با سفته بتونم گوشی بگیرم تا کار کنم
    ممنون

188. سلام خوبه هر روز شرايط عوض میشه .یعنی از دیروز تا الان ۲۵ درصد پیش پرداخت اضافه شده.خوب هوای راننده ها رو دارید🥴🥴🥴🥴🥴🥴

189. سلام قیمت رو بالا میگین مثلا قیمت نقدی تو بازار۴۰۰۰بود شما ۴۳۰۰گفتین بعد درصد رو اضافه میکنن

190. سلام چرا جواب مرا نمیدهید من در نمایندگی ماد ایران‌شعبه‌بابل تمام کار های رسیده شده وچک ها را نیز ثبت‌کرده ام تنها منتظر یک پیامک هستم که از باشگاه رانندگان با شماره‌کد ملی من ارسال بشود که تایید بکنند که من راننده اسنپ هستم‌وسقف اعتبارخرید را مشخص بکنند من نیاز به پنچ میلیون تومان اعتبار خرید دارم یعنی نصف برنزی
    لطفا یک پیامک بفرستید گوشی شکسته‌با گوشی دوستم‌زمانی که لازم ندارد‌کارمیکنم نمیتوانم‌همیشه کار بکنم‌عدد۸۹۱ راهم شاید ده ها با به ۱۰۰۰۹۵ پیامک کردم جوابی داده نشد خدا خیرتان‌بدهدسه ساله راننده اسنپ‌هستم نیاز به گوشی دارم مستاجرهستم هیچ گونه حامی ودرامدی جزکار در اسنپ ندارم واین‌ماشین راهم‌با وام‌کمیته امداد خریده ام لطفا کمک بکنید ممنوندار تان خواهم‌شد

191. سلام گوشی من شکسته یک ماه است از گوشی دیگران درمواقع‌ باگوشی کار ندارد استفاده میکنم برای خرید به فروشگاه مادایران شعبه بابل رفتم تمام مدارک تهیه کرده ام فقط یک پیامک دیگر باید از اسنپ بیاد تا اعتبارسقف خرید مشخص بشود من پنچ وشش میلیون بیشتر نیاز ندارم لطفا‌ پیگیری بکنید هرچه عدد۸۹۱ را به شماره۱۰۰۰۹۵ پیامک میکنم جوابی داده نمیشود خواهشمندم کمکم کنید مستاجرهستم
    .

192. با سلام.
    خواهشا،خواهشا،خواهشا،تسهیلات خرید گوشی برای شهر ” تهران” هم بزارید.
    این تسهیلات رو محدود به شهرستان ها نکنید.
    با تشکر از شما

193. سلام گوشی قسطی میدین ولی همون اول بگین برای هر قسط سه ونیم درصد به هر قسط اضافه میشه واسه دومیلیون باقی مونده تو ده ماه یک میلیون تومن اضافه میگیرن این دیگه منت گزاشتن هم داره که میگین با همکاری اسنپ
    کلاهبرداری مگه چه شکلیه

194. سلام ببخشید من راننده در شهر تربت حیدریه هستم برای استفاده از تسهیلات خرید گوشی همراه آیا فروشگاه در تربت هست؟و اگر نیس امکان رفتن به مشهد واستفاده از تسهیلات اقساطی هست؟

195. سلام
    اگر برنامه ای بچینید که بدون چک باشه خیلی ممنون میشم.من به گوشی بهتر احتیاج دارم اما امکان تهیه چک ندارم

196. من رارننده اسنپ هستم میتونم گوشی اقساط بردارم.چندوقت پیش پیام برای من اومد

197. خسته نباشید با این شرایط کل موبایل فروشیهای مشهد هم موبایل میدن هروقت تونستید بدون چک برای همکارانتون شرایطش را فراهم کردید میشه گفت خدمتی انجام دادید متاسفانه هیچ کدوم از بقول خودتون تهسیلاتی که برای من راننده فراهم کردید هیچ سود وکمکی برای منه راننده نداره با این شرایط بفرمایید مراجعه کنید به کلیه موبایل فروشیها گوشی خرید کنید ونیازی به معرفی ویا تسهیلات هم ندارید با تشکر

198. سلام مهلت خیلی کم بود من تازه متوجه شدم بعدشم میخوره به تعطیلات وپایان مهلت

199. سلام باچک که همه فروشگاهها قسطی میدن از کجا یک راننده 12برگ چک بیاره برای یک گوشی فکر بهتری بکشید ممنون

200. لطفا پیگیری کنید هم قیمتها نسبت به بازار گرونتره وهم خیلی کارمزدش زیاده یعنی سود بازاری حساب میشه

201. باسلام.من گوشی خریدم.هم قیمت ها از بازار گرونتره هم کارمزدش خیلیه.یعنی یه گوشی ۵وهشتصدی واست ۷تومان آب میخوره….لطفا پیگیری کنید

202. سلام
    میخواستم ببینم کانالی هست که قیمت گوشی ها رو داشته باشم
    مثلا a31?
    و اینکه غیر حضوری هم میشه قسطی برداشت
    و چکها اگر صیاد نباشه مشکل نداری؟

203. سلام صبح زیباتون بخیروشادی
    درودوهزاران بارکلابرشما
    وخداقوت به رانندگان پرتلاش
    ممنون ازطرح های خوب وعالی

204. سلام
    خیلی عالیه فقط اگر بتونیم در دو فروشگاه این تسهیلات انجام بشه خیلی بهتره
    چون بینهایت شلوغه به غیر از همکاران گروه اسنپ ،افراد آزاد برای این تسهیلات میان
    با سپاس

205. سلام
    لطفااگرامکانش هست شرایطی فراهم کنید کسانی که براشون مقدور نیست چندبرگ چک بدن باسفته یا…امکان خرید داشته باشن
    باتشکر،هاتفی

206. سلام.نمیشه کلا یچک بملغ کل گوشی بگیرد اونم کارمندی بابت ضمانت؟بعد قسط بدم بعد اتمام قسطها شما چک و کارتون گوشی رو بدین؟اخه واسه هر قسط یچک بدیم ک کلی چک باید داد.خیلیا کارمند نیستن یادست چک ندارن باید از کسی بگیرن چکو.نمیشه بطرف گفت 12برگ چک بده بهم.

207. سلام خسته نباشیدطرح خریداقساطی برای گوشی موبایل رانندگان خیلی خوبه ولی بنده چک ندارم نمیشه به جای چک سفته بدم یاچک موسسه ی ملل تقدیم کنم ممنون میشم اگر بااین شرایط بنده برای خریدگوشی موبایل همکاری بفرمائید

208. سلام خسته نباشیدمیخاستم ببینم گوشی گلکسی 3جی هم برمیدارین که گوشیروبهتون بدم گوشی جدیدتاسقف3میلیون بردارم, 1میلیون وخورده ای هم نقدبهتون بدم والباقیشوهم اقساطی بدم,. اگه مشکلی یامانعی نداره که اوکیشوبدین وبیاییم خدمتتون.

209. چک صیاد هر قسط بالا نیاری سودم میگیری اونم ۳.۵ درصد بلد کی بودی تو
    خخخخخخخخخ

210. سلام از این طرح میشه برای راننده هایی که توی شهرهای دیگه استان خراسان هستند استفاده کرد

211. مهران که همینطوری هم چکی میده همه چی، من خودم سیستم و ردیاب و گوشی شرایطی ازشون گرفتم قبلا، حالا طرح شما یه تغییرات جزیی داره، مثلا به جای یک سوم نقد، شده یک چهارم

212. تومشهدهمه فروشگاه هاگوشی قسطی باپیش پرداخت کمتر باچک صیادی میفروشن لطفابفرماییدچه تسهیلاتی برای رانندگان گذاشتید؟این اسمش تسهیلات نیست

213. سلام وخسته نباشید خدمت دوستان من برای بار دوم است سوالی برام پیش اومده اگر امکان داره جواب بدین
    منظور از چک صیاد چجور چکی است منظور چک بازاری…ایا امکان خرید با سفته وجود نداره…ویا برگ سبز خودرو به عنوان ضمانت پرداخت خدمتتون باشه تا اقساط تموم بشه.اگر امکان داره توضیح بفرمایید ممنون میشم

214. سلام..واسه سبزوار که خیلی راننده فعال داره چرا هیچ تسهیلاتی مثل همین خرید گوشی نمیزارید؟!!!!

215. سلام.میشه لطف کنید و بگید مثلا واسه ی گوشی ۵ تومنی چقدر سودش میشه و آیا قیمتها با بیرون از فروشگاه یکی هستش یا اونجا بخاطر اقساطی بودن کرونتره

216. سلام مهم همون چک هس ک بانکها ب بازنشسته دسته چک نمیدن اگ چک باشه ک از هرفروشگاهی میتونیم گوشی بخریم دیگ منت نداره.
    درضمن اگ میخواین کمکی ب راننده یکنین بهتر قیمت سفرها روعادلانه کنین ک دست خودتون ااین هزینه هاب سنگین ولوازم یدکی گرون

217. یه فکری برای ماهایی که چک نداریم بکنید هر ماه یه چک
    خرید بدون چک به جاش سفته بگیره

218. باعرض سلام وخسته نباشیدماهاکه چک نداریم نمیشه سفته بدیم بعدشم قیمت گوشیهانصبتاباجاهای دیگه یکیه یابالاتره؟

219. سلام.من خودم هم راننده اسنپم هم مغازه دارم لوازم موبایل.جنسایی که گذاشته چون ندیدم نمیدونم قیمتاش چجوریه ولی گارد اوتو فوکوس که گذاشته ۶۰ تومن من میدم ۲۵ شما بقیه جنساشو دیگه حساب کنید.

220. ۱۲ خرداد ب من پیام دادین بعد تاریخ اعتبارش برا اسنفند سال پیش چطوری الان میشه قسطی خرید کرد یا ن

221. سلام بحث گوشی روچندروزپیش یکی از بچه پیشنهادکرد ممنونم گه اینقدرزودپیگیری کردین اگه واسه لوازم یدکی ماشین هم هم شرایط باشه که بشه یه مقدارنقد دادوباقیش وچندماهه بدیم عالیه البته خریدهای بالای یک یا دومیلیون تومان چون واقعا خیلی هامثل من ماشیناشون داغونه وبااین قیمتها واقعا نمیشه درست کرد باتشکر

222. اونایی ک دسته چک ندارن چی؟همه ک دسته چک ندارندی فکری هم بکنید برای کسانی که چک ندارن

223. همه جا تو همین مشهد با کارمزد 3% گوشی میدن بدون ارائه اسنپ و حتی مناسبتر من اینجا رو پیشنهاد نمیکنم
    مشهد کالا رو سرچ کنید

224. در نور مازندران،به کجا مراجعه کنم؟ پیشنهاد دهید برای یک گوشی خوب،که فور جي باشه برای کار مکان یابی خوب عمل کنه

225. فروشگاه محترم من اگه چک کارمندی داشتم یا وضعیت مالی خوب داشتم که چک صیاد داشته باشم گه اسنپ کار نمیکردم .شما اگه میخای تسهیلات بزاری لطفا شرایط اسون بزار .مثلا خود اسنپ مارو ضمانت کنه

226. من که چک ندارم چی فک وفامیل مونم ندارن مدل گوشیم هاوایی y360بیشتر اوقاتم موقع سرویس گرفت هنگ میکنه افسوس که ….

227. میخواستم ببینم گوشی a51سامسونگ قیمت نقدیش چنده باقسط نقدی۲۵درصدچقددرمیاد

228. با سلام و تشکر از زحماتتون
    این طرح هاتون شامل شهرهای اطراف مشهد (قوچان) هم میشه ؟

229. درود‌.
    بنده با توجه به این که کار مالی میکردم و تو بازار زیاد بودم خیلی دوست دارم که بتونم تو شهرستان سبزوار با فروشگاه ها رایزنی داشته باشم برای گرفتن تسهیلات راننده ها و…

230. چرا خرید گوشی در مراکز استانها است تو شهرها نیست ودرکل کلیه امکانات اسنپ کاری کنید تو شهرها باشه

231. این فروشگاه بیشتر از ۲ ساله این نوع فروش قسطی رو برای همه داره و بنزهای تبلیغات ش در تمام شهر هست اسنپ کار خاصی انجام نداده در این مورد!!
    دوستان هم توی شهر خودشون مخصوصا تهران سرچ کنند زیاده

232. سلام . خسته نباشید .
    میشه بپرسم اگه یکی چک نداشته باشه نمیتونه از این تسهیلات استفاده کنه ؟؟؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین .

233. سلام. فروشگاه موبایل مهران رفتم قیمت هاش اقساطی با نقدی متفاوته. مثلا گوشی نقدی شیش تومنی همون رو اقساطی از قرار شیش سیصد حساب میکنه.

234. سلام وقت بخیر برای شهرستان سبزوار هم لطف کنید این تسهیلات را مورد عنایت بزاریذ

235. چرا همش فروشگاه های مشهد رو میذارید ما نیشابور هستیم لطفاً از نیشابور بذارید

236. سلام خسته نباشید طاعات و عبادات قبول باشه من یه گوشی شیامی نوت ۸ میخاستم چطور درخواست بدم

237. سلام خسته نباشید سپاسگزارم بابت خدماتی که میدید من الان ساکن مشهد هستم دوست دارم برم لوازم بردارم ولی چک ندارم چکار کنیم ممنون از راهنمایی

238. سلام من راننده فعال هستم اماامکانش رو ندارم چک بدم ایاباسفته هم میشه خرید کرد یه گوشی میخوام زیرپنج میلیون یک میلیون نقدبدم ماهی پانصدتومان قسط بدم یایکجاسه ماهه پرداخت کنم میتونم گوشی که استفاده میکنم هم+یک م نقدبدم تاپیش پرداختم بیشترشه
    هاتفی

239. سلام از قیمت بالای لوازم جانبی مشخص هست که خرید از ین فروشگاه اصلا مقرون به صرفه نیست

240. باسلام به تیم همیشه فعال اسنپ اگه ممکنه برااستان تهران هم فعال کنید واقعابه گوشی احتاج دارم وتوان خریدنقدی گوشی رو ندارم وبخاطرگوشی خوب کارم رو به نحواحسن نمیتونم اجراکنم باتشکر

241. الان سال جدید اومده آیا طرح خرید گوشی تمدید شد یا خیر؟
    این طرح تا اسفندماه پارسال بوده فقط؟!

242. سلام
    طرح خوبیه اینکه این امکان خرید اقساطی فراهم شده خیلیم خوب اما من واسه خرید یک گوشی نهایت تا 4م باید اینهمه چک بدم. خودم چک ندارم مجبورم برم خاهش تمنا کنم اونم خیلی هنرکنم یک برگ چک بگیرم. خب شرایطی سختیه.
    حداقل یک برگ.چک کلی میگرفت بهترنبود آیا؟

بازم ممنون سیا لگزوز

243. خواهشمندیم کمی انصاف داشته باشید دهانمان کف کرد اینقدر گفتیم چراقیمتهای سفرهای اسنپ راحداقل کمی بالانمی بریریدبا این شرایط اسفناک کرونا

244. سلام خسته نباشید واقعا خداقوت بده اونی رو که فکر گوشی موبایل اقساطی زد به سرش…
    آخه قربونت برم الان کی میاد دوازده فقره چک بده بابت یه گوشی فدات بشم اول خوب فکر کن بعد…
    البته ببخشید که فضولی کردم…

1. سلام این انتقاده اگه قرار به چک بود خیلی بهتر از اسنپی که تبلیغ میکنه بیرون بهمون گوشی میده کی الان چک داره اگه اسنپ امد کاری کرد که کاربراش چیزایی که مخن راحتتر و بدون چک کاراشان حل کرد بیاد تبلیغ کنه نکه اخر هفته کارفیکس میری برای کارواش محله….. نمیذارن اهمیتی نمدن قیمتی هم که میگیرن با جاهای دیگه فرقی نمیکنه

1. سلام خوبه اگربجای چک یک سفته بگیرن تاانتهای قسطهاشایدبشه خریدمدیرمحترم اسنپ این لطف بکنن ممنون

2. واقعا ایول کی چک داره بعدشم کی چک میده یک جوری قسطی میدن که نمیشه استفاده کرد

245. سلام آیا سهام عدالت به عنوان ضمانت یا فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح مورد قبول

246. کامبیز جان برای تغییر مشخصات آپلود تصویر کارت ماشین الزامی است. لطفا در اسرع وقت برای دریافت کارت المثنی اقدام کنید.

247. سلام سال نو مبارک
    این طرح های خوبتون مخصوصا درباره موبایل اینارو برای شهر تهران هم بزارید لطفا

1. دوست عزیز گوشی چکی همه جا میفروشن. مشهد و غیر مشهد نداره و کافیه چک داشته باشي یا کسی اون تعداد چک رو بده.

1. شهریار عزیز در تلاشیم چنین تسهیلاتی رو برای شهر کرمانشاه هم فراهم کنیم.

2. برادر من تو حاضری برا یه گوشی یه دسته چک کامل رو تقدیم کنی؟؟ برو تو شهرتون بگرد الان گوشی اقساطی همه جا میدن

3. بزار داداش زلزلزله ی که اطراف کرمانشاه چندسال پیش اومده خونهاشون ریخته رو َرشون درست بکنن بعدا برای این کارم اغدام میکنن

1. سلام مجید جان. در تلاشیم به زودی این تسهیلات رو برای تهران و سایر شهرهای فعال اضافه کنیم.

248. سلام.با عنایت به راه اندازی اسنپ در کیش لطفا تمهیداتی در این خصوص خرید موبایل و لوازم جانبی در کیش داشته باشید.با تشکر از تیم فعال اسنپ

1. سلام علی جان. در تلاشیم به زودی این تسهیلات رو برای تمام شهرهای فعال اضافه کنیم.

1. جمیل عزیز سلام. چشم. در تلاشیم به زودی چنین تسهیلاتی رو برای اهواز و سایر شهرهای فعال اضافه کنیم.

1. حسن عزیز چشم. البته شما می تونید برای دریافت این تسهیلات به فروشگاه مهران در مشهد هم مراجعه کنید.

1. متاسفانه ۳ روزه دارم شماره تلفنی که گذاشتنو میگیرم که مسیرم دوره بدونم اون باطری گوشی که من میخوام موجوده ولی هر دو خطی که گذاشتن کلا جوابگو نیستن! حتی پیامک گذاشتم جواب ندادن! لطفا با کسایی قرارداد ببندید که حداقل جوابگو باشن. ایناها که فکر کنم بازارشون انقدر خوب هست که نیازی به خرید کاربرای اسنپ ندارن! اینو اگر اسنپ حالشو داره پیگیری کنه لطفا

2. سلام این طرح گوشی که گذاشتید خیلی خوبه ولی شهرهای کوچیک که زیاد با چک سرکار ندارند نمیشه از سفته بجای چک قبول کن و اصلا این طرحها شامل ما که یعنی کاشمر هستیم هست یانه ممنون

3. سلام،وقت بخیر،چرا هیچ طرحی برای نیشابوری نیست،اگه کسی بخواد همچین طرحهایی برای نیشابور بزاره،با کجا هماهنگ کنه،دوستی دارم جلوبندی ماشین داره،لوازم یدکی جلوبندی هم داره،برای اسنپیها شرایط خاص میخواد بزاره اما نمیدونه با کجا هماهنگ کنه،لطفا راهنمایی بفرمایید،تشکر

2. اگه با سفته گوشی میدادید خیلی بهتربود.کسی که دسته چک نداره چیکارکنه.که باطری گوشی دوساعت بیشترجواب نمیده بعدم گرمه توماشین شارژنمیشه

249. وابمونه که هر چی هست یا مشهده تهران حداقل پیغامش رو به کاربران همون شهر بفرستین چون اونایی که شهرای دیگه هستن فقط افسوس میخورن

1. علی جان در تلاشیم چنین تسهیلاتی رو برای تمام شهرهای فعال فراهم کنیم.

1. حیدر جان لطفا برای استعلام قیمت گوشی با فروشگاه مهران تماس بگیرید.

1. خب شما اینجا چکار میکنی کارات چیه بچه ها سوال دارن شماهی میگی زنگ بزن از فروشگاه بگیر. شما کارت زنگ بزن فروشگاهه

250. سلام و عرض ادب من از نیشابورم یعنی بخوام همین فردا با اتوبوس که برم شرایتش سخت نیست که دست خالی برگردم چون جاده ها بسدست شب عید هم که ی گوشی با سرعت بالا داشته باشی خیلی بهتر میتونی باهاش کار بکنی

1. سلام دوست عزیز. می تونید با مراجعه به فروشگاه مهران از این تسهیلات استفاده کنید.

251. سلام کسانی که مثل من نه خودشون نه اطرافیانشون دست چک ندارن چطور میتونن از این طرح استفاده کنند باسفته نمیشه؟

1. مهران عزیز در این طرح لازمه چک برای اقساط ارائه بشه. لطفا برای پاسخ این سوال با فروشگاه تماس بگیرید.

252. باسلام اگه بشه اهوازروهم اوکی بکنید خیلی خوب میشه باتشکرازمدیریت محترم اسنپ

1. علی عزیز سلام. چشم. در تلاشیم تسهیلات بیشتر و متنوع‌تری رو برای شهر اهواز و سایر شهرهای فعال اضافه کنیم.

1. رضای عزیز سلام. بله با مراجعه با فروشگاه مشهد میتونید از خدمات استفاده کنید.

253. سلام ببخشید کار فعال شهر مشهد هستم بدون چک اقساطی تلفن همراه میدن

1. سعید عزیز سلام. به ازای هر قسط 1 چک صیاد دریافت می‌شه و در صورتی که مبلغ هر قسط از 500 هزار تومان کمتر باشه، به‌ازای هر 2 ماه یک چک صیاددریافت میشه.

254. سلام خسته نباشید قربان از شهر دیگه باشیم هم میدید یا مشکل داره براتون ممنون .

1. قدیر عزیز سلام. کاربران راننده تمام شهرها با مراجعه به فروشگاه می‌تونن از خدمات استفاده کنند.

1. احسان عزیز سلام. در حال حاضر تسهیلات خرید قسطی گوشی برای تهران فعال نیست. اما در تلاشیم به زودی این خدمات رو اضافه کنیم.
      برای مشاهده تمام تسهیلات تهران به لینک زیر مراجعه کنید:
      https://club.snapp.ir/page/tehran/

1. عباس عزیز در حال حاضر خیر متاسفانه. در تلاشیم چنین تسهیلاتی رو در تمام شهرهای فعال اضافه کنیم.

1. احسان عزیز سلام. در حال حاضر تسهیلات خرید قسطی گوشی برای تهران فعال نیست. اما در تلاشیم به زودی این خدمات رو اضافه کنیم.
      برای مشاهده تمام تسهیلات تهران به لینک زیر مراجعه کنید:
      https://club.snapp.ir/page/tehran/

1. محمدرضای عزیز لطفا برای استعلام قیمت گوشی مورد نظرتون با فروشگاه تماس بگیرید.

1. جناب سلام و خسته نباشید
        میشه یه شماره برای خرید گوشی از فروشگاه های اطراف تهران کرج اسلامشهر بی زحمت لطف کنین
        من دوروزه بی کارم به خاطر نداشتن گوشی

1. وحید عزیز چنانچه در شهر مشهد هستید می‌تونید با مراجعه به فروشگاه مهران، گوشی مورد نظرتون رو به‌صورت اقساطی سفارش بدید.

1. حمید عزیز سلام. بله. به‌ازای هر قسط یک چک صیادی دریافت میشه و در صورتی که مبلغ هر قسط کمتر از 500 هزار تومان باشه برای هر دو ماه یک چک دریافت میشه.

255. سلام الحمدوالله خداراشکراحسنت برمسولین وخدمتگذاران ناوگان بزرگ اسنپ ان شاء الله خداوندنگهدارتون باشدولی برای یک شهرکافی نیست ای کاش درتمام شهرهای ایران عزیزم این خدمات راانجام بدهیدوخصوصا بیمه تامین اجتماعی رابرای رانندگان زحمت کش عزیزوخسته ناپذیرانجام بدید

1. محمد عزیز سلام و خسته نباشید. تمام تلاشمون رو می کنیم تا بهترین تسهیلات رو برای شما عزیزان فراهم کنیم.

256. سلام لطفاً در شهرهای کرج و تهران و بقیه شهرها هم فروش اقساطی گوشی قرار دهید ممنون میشم

1. رضای عزیز در حال حاضر تسهیلات خرید اقساطی گوشی برای تهران و کرج موجود نیست اما در تلاشیم به زودی اضافه بشه.

2. سلام زحمت کشیدین هیچ ادم عاقلی ۱۲ برگه چک برای گوشی یا چیز دیگه ای نمیده یک چک ضمانت کفایت میکنه الان خیابان عبدالمطلب و چهنو پائین خیابان با یک فقره چک مییدن یک ماهه ۲درصد یکماه تا ۶ماه ۴ درصد ۱۲ماهه ۶ درصد واقعا خسته نباشین ۱۲ تا چک بیارین

پاسخ دادن به غلام حسن نیکرو لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا