اخبار اسنپ

سفرهای خنک اسنپی؛ با هر بازخورد مثبت مسافر، بدون قرعه‌کشی پاداش بگیرید!

اسنپ برای قدردانی از نحوه عملکرد کاربران حرفه‌ای راننده در روزهای گرم سال، قرار است از تاریخ شنبه 21 خرداد به صورت هفتگی به شما عزیزان به ازای بازخوردهای مثبتی که از مسافران دریافت می‌کنید، پاداش تقدیم کند.

این مطلب را تا انتها بخوانید و از شرایط و نحوه دریافت پاداش هفتگی اسنپ مطلع شده و درآمد خود را افزایش دهید.

درباره طرح دریافت پاداش هفتگی به ازای ثبت بازخورد مثبت

تهویه مناسب حین سفرهای اسنپی، یکی از الزامات مهم است. استفاده از کولر نه تنها موجب رضایت خاطر مسافران شده و امتیاز بالای کاربران راننده را به دنبال دارد، بلکه موجب حفظ سلامتی راننده و مسافر نیز می‌شود.

با در نظرگرفتن مسئولیت‌پذیری شما در مقابل مسافران، باشگاه رانندگان اسنپ تصمیم گرفته است که برنامه‌ای را جهت قدردانی و حمایت از شما کاربران راننده همراه و هم‌دل تدارک ببیند.

در این طرح از شنبه 21 خرداد به تمام رانندگان اسنپ که در طول یک هفته حداقل ۱۰ بازخورد مثبت از سوی مسافر درباره روشن کردن کولر و فراهم آوردن تهویه مناسب در خودرو دریافت کرده‌اند، پاداش هفتگی اهدا خواهد شد.

منظور از بازخورد مثبت درباره تهویه مناسب در سفر چیست؟

مسافر در پایان هر سفر در صورتی که از سفر انجام شده رضایت داشته باشد، با ثبت ستاره‌ها، امتیاز خود را اعلام می‌کند. بعد از ثبت امتیاز، صفحه دلایل ثبت بازخورد که شامل نقاط قوت سفر است، نمایش داده می‌شود. اگر شما بر اساس پروتکل‌های بهداشتی در خودرو از کولر استفاده کرده باشید، مسافر گزینه استفاده از کولر را به عنوان دلیل ثبت امتیاز مثبت انتخاب می‌کند.

اسنپ براساس تعداد ثبت این بازخورد که مسافر پس از انجام سفر، ثبت می‌کند، برای شما پاداش در نظر می‌گیرد.

دقت کنید برای دریافت پاداش، نباید در طول هفته، بازخورد منفی درباره تهویه مناسب برای شما ثبت شده باشد.

مقدار پاداش چقدر است و چه زمانی پرداخت می‌شود؟

با ثبت هر ١٠ بازخورد مثبت در ارتباط با استفاده از کولر و تهویه مناسب، روزهای ابتدایی هفته یعنی پیش از دوشنبه هر هفته پاداش ١٠٠ هزارتومانی به حساب شما واریز می‌شود.

به همین ترتیب در صورت دریافت ٢٠ بازخورد مثبت در ارتباط با کولر و تهویه مناسب، پیش از دوشنبه هر هفته ٢٠٠ هزارتومان پاداش به حساب‌تان واریز می‌شود.

نکات مهم روشن کردن کولر خودرو در شرایط شیوع ویروس کرونا

اگرچه شیوع ویروس کرونا مانند گذشته نیست اما هنوز این ویروس تهدیدی بری سلامتی ماست و رعایت نکات بهداشتی ضرورت دارد. برای اینکه خیال‌تان از ویروس کرونا در امان باشد، این چند نکته مهم را قبل از شروع سفر، حین انجام آن و پس از پایان سفر، رعایت کنید.

• پیش از آغاز سفر پنجره‌های خودرو را باز بگذارید تا هوای تازه وارد خودرو شود.
  • پیش از سوار شدن مسافر، کولر خودرو را روشن کرده و گردش هوای خودرو را در حالت تهویه از خارج قرار دهید.
  • پس از رسیدن مسافر به مقصد، پنجره‌های خودرو را باز گذاشته تا دوباره هوای داخل خودرو عوض شود.
  • استفاده از ماسک در سفرهای اسنپی را فراموش نکنید.

خدمات ویژه سرویس کولر در اسنپ‌کارفیکس

باشگاه رانندگان اسنپ با هدف حمایت از شما کاربران راننده عزیز، امکان دریافت خدمات سرویس کولر با تسهیلات ویژه را در اسنپ کارفیکس برای شما فراهم کرده است.

همین امروز به سایت اسنپ‌کارفیکس سر بزنید و خدمات سرویس کولر را با قیمتی استثنائی رزرو کنید.

سخن پایانی

با روشن کردن کولر، علاوه بر حفظ سلامتی خود و مسافر همراه‌تان، رضایت او را جلب کرده و این موضوع تاثیر به سزایی در میزان درآمد شما خواهد داشت.

با نظرات خود ما در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه کاربران راننده (445 دیدگاه)

1. سلام و خسته نباشید
    باتشکر از اسنپ بخاطرِ طرح سفرهای خنک اسنپی ، برای من واریز شده و سپاسگزارم .

2. سلام. من در همه سفرها کولر‌رو روشن میکنم ولی پاداشی برام واریز‌نمیشه و فکر میکنم مسافرها نمیزنن استفاده از‌کولر‌رو ، الان باید کولر‌رو نزنم؟

1. سلام
      من بوشهرم و امکان نداره کولر نزنم. توی نظر سنجی ها هم توی قسمت پر تکرارترین ها، استفاده از کولر ثبت شده. اما هیچ پاداشی تا حالا نگرفتم

3. با سلام
    کسانی که زیاد کار میکنند . به همین ترتیب فرضا اگر کسی طی هفته 30 بازخورد استفاده کولر داشت و بازخورد منفی نداشت 300 تومان پاداش میگیرد ؟
    یا 40 400 ؟
    هر 10 سفر یک 100 تومان هست و کمتر نیست

4. باسلام آقا من حتی مسافرام جلو چشمام استفاده ازکولرا زدن به حدنصابم رسیده ولی پولی نیومده بحساب یعنی چه

5. ضمن تشکر از اسنپ
    صدهزار هفته دوم برای من واریز شد، حرکت مثبتی از اسنپ این کار، ولی کاش در مورد کرایه ها کمی مهربانتر باشن با راننده ها

1. چجوری برای شما واریز شده فقط ولی برای دیگران واریز نشده
      ؟؟؟؟؟؟؟

1. مهدی عزیز،
        برای دریافت پاداش در «سفرهای خنک اسنپی» لازمه که در طول هفته حداقل ۱۰ بازخورد مثبت در مورد روشن کردن کولز از مسافراتون دریافت کنید و از طرف دیگه هیچ بازخورد منفی در مورد عدم استفاده از کولر نداشته باشید.

6. سلام
    وقت بخیر

لطفا دکمه کولر میخوام تو اپلیکیشن مسافر اضافه کنید و با فعال کردنش هزینه سفر بیشتر بشه
    شاید یه مسافر کولر نخواد و اصلا از سرما کولر خوشش نیاد

باتشکر فراوان

7. پس چرا برای من واریز نشده
    قطعا ۲۰ بازخورد مثبت بیشتر داشتم
    چون از مسافرهام تقاضا میکردم برام استفاده از کولر رو ثبت کنند و جلوی خودم ثبت میکردن
    فقط یه مسافر داشتم که بدون روسری سوار ماشینم شد که با احترام ازش خواستم لطفا حجابش رو درست کنه ممکنه اون به من نمره منفی داده باشه
    در غیر اینصورت الان دو هفته پیاپی بازحورد حد نصاب رو داشتم

خودتون‌گفتید روزهای ابتدایی هفته یعنی پیش از دوشنبه هر هفته پاداش به حساب شما واریز می‌شود.
    ولی نشد

8. لطفا پاسخ بدید قبلا هم سوال شده، از کجا بفهمیم که تعداد بازخورد مثبت برای کولر چند تا بوده؟

9. سلام خسته نباشید
    من یک هفته تمام که اسنپ کار کردم کولر رو روشن میذاشتم که ببینم واقعا پاداش میدن. خبری از پاداش نشد. اصلا بدون کولر تو این گرما نمیشه کار کرد. نمیدونم مسافرا چطوری امتیاز میدن.

10. من در اهواز کار میکنم و تمام مدت کولر ماشین روشنه یعنی روشن نباشه اصلا مسافر سوار نمیشه و از تک تک مسافرا خواهش میکنم امتیاز کولر رو ثبت کنن ولی بعد از دو هفته هنوز خبری از پاداش نیست . حداقل روزی 20 سفر هم میرم . یا مسافرا ثبت نمیکنن یا اسنپ پاداش نمیده . از کجا میشه فهمید . اینچا روشن بودن کولر حتی برای راننده هم ضروریه وگرنه توی دمای 48 درجه به بالا نمیشه سوار ماشین شد . بهمین دلیل مردم فکر میکنن کولر یه چیز لازم و عادیه و بنابراین بعنوان نکته مثبت ثبت نمیکنن . شایدم اسنپ ….

11. من حتی قبل از این تاریخ هم از کولر استفاده میکردم ماشین همیشه تمیز و خوشبو همیشه هم با احترام با مسافر برخورد کردم تا امتیاز کتمل رو بگیرم و گرفتم ولی متاسفانه هیچ پاداشی واریز نشده برای کولر

12. با اینکه تمام نکات رو رعایت کردم و بیشترین امتیازم مربوط به استفاده از کولر بوده ولی متاسفانه هیچ پاداشی برای من واریز نشد

1. با سلام

در صورتی که امتیازات شما به حد نصاب برسد و واجد شرایط باشید پاداش بهتون تعلق میگیره

1. سلام ببخشید خاستم یه موضوعی رو خدمتتون بگم…آقا من همین که سوارماشینم میشم قبل ازاینکه برنامه رو فعال کنم کولر رو روشن میکنم یعنی حتی اگه مسافربهم بگه به کولرحساسه وبایدخاموشش کنم خاموش نمیکنم چون تحمل گرماروندارم عرضم اینه که همیشه باکولرروشن رفتم سمت مسافر ولی نه کسی واسمون بازخورد ردکرد ونه کسی واسمون پاداشی واریز کرد بایددیگه چکارکنم کاری هست که نکرده باشم ماشین همیشه تمیز عین یه دسته گل تمیز

13. سلام خسته نباشید خدمت شما عرض کنم اگه میشه در تابستان کرایه ها بروز کنید چون واقعا خیلی پایینه ممنون میشم تو این تو م و گرونی لوازم یدکی خودرو یفکری بحال ما راننده ها بکنید ممنون میشم

14. اگه در طول هفته یکی از مسافرها به هر دلیلی امتیاز کولرو به دروغ منفی داد چی یعنی بقیه سفرهای مثبت بی فایده میشه و پاداشی در کار نیست درسته؟

1. با سلام
      کامران عزیز در صورتی که به حد نصاب امتیاز برسید پاداش برایتان واریز می شود.

15. باسلام اصلا مسافران آنقدر گرفتار کار دارنن به امتیاز دادن اینجور کارا فکر نمیکنن باید راننده بهشون بگه مسافر با رقبت میگه حالا باشه میزنم. من با صدها نفر شون صحبت کردم

16. سلام.برای سوخت بنزین هنوز بنزینی به حساب ماواریزنشده لطفا پیگیری کنید واگر برنامه ای بود که رانندگان واقعی که فقط شغلشون همین اسنپه بیمه تامین اجتماعی میشدیم واقعا رضایت بخش بود وما بخاطراین کارازشما خیلی تشکرممنون بودیم که به فکرما رانندهای بدون بیمه بودیم باتشکرازکادرفنی اسنپ

17. لطفا لطفا .برنامه ریزی کنید تا نقاط ضعف و قوت برای راننده قابل روئیت باشه .مگه عقل نداره طراح برنامه
    این اصلا یکی از واجبات برای پیشرفت راننده و مجموعه است !!!!!!!!.گاهی وقت ها باید به عقل طراح شک کرد!!!

1. با سلام

شما در قسمت جزییات امتیاز میتونید مشاهده کنید که مسافران کدام نقاط یا قوت رو برای شما انتخاب کرده اند و چه امتیازی بهتون داد

18. خیلی از مسافر ها وقتی سفر تموم می شه برنامه را می بندند و وارد قسمت نظر سنجی نمیشند و امتیاز نمیدند اگه جوری بشه که مسافر برای خارج شدن از برنامه حتما باید نظر سنجی را پر کنه بهتره بخصوص الان که طرح سفر های خنک اسنپی گذاشتید وقتی مسافر نره و فرم را پر کنه هیچ امتیازی نداره

19. خیلی از مسافر ها تو قسمت نظر دهی شرکت نمی کنند و امتیاز نمیدند نمونش خود من از قبل طرح سفر های خنک از کولر استفاده می کردم و الانم که طرح فعاله هنوزم از کولر استفاده میکنم ولی هنوز هیچ پاداشی نگرفتم معلومه که خیلی مسافر ها تا سفر تموم می شه وارد قسمت ثبت نظر نمی رند و برنامه را می بندند اگه جوری تغییر کنه که مسافر مجبور باشه این قسمت را پر کنه خیلی بهتره

20. به نظر میرسد در ورژنهای بعدی برنامه اسنپ رانندگان، باید قسمتی تعریف شود که رانندگان بتوانند بازخوردهای مثبت و منفی خود را ببینند.
    بدیهی است زمانی که راننده، علت رأی پایین و نقطه ضعف خود را بداند درصدد برطرف نمودن آن علت برمی‌آید.
    امتیاز بنده به لطف مسافرین عزیز، در هیچ زمانی کمتر از ۴.۸۱ نبوده است. با این حال اگر نقطه ضعف خود را بدانم مطمئناً نسبت به رفع آن در اسرع وقت اقدام خواهم کرد!

درصد بالایی از رانندگان با این پیشنهاد موافق هستند.
    پیشاپیش از بذل توجه شما کمال تشکر را دارم.

1. با سلام
      حمید عزیز شما در قسمت جزییات امتیاز میتونید این موارد رو مشاهده کنید.

21. باسلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان ،اگر مقدور هست در قیمت ها بازنگری کنید و پاداش وتخفیفات مسافران رو هرچه سریعتر به رانندگان زحمت کش و قانع اسپ پرداخت نمایید و هزینه کاهش سفرها رو کمتر کنید تا ما هم با دلگرمی به کار ادامه دهید
    با احترام وافر

22. باسلام.به نظرم با توجه به اینکه شرط نداشتن بازخورد منفی درمورد استفاده از کولر روگذاشتین دیگه عملا این پاداش غیرقابل دریافت می‌باشد…اگر شرط دریافت پاداش مذکور داشتن ۱۰یا۲۰بازخورد مثبت استفاده از کولر هست؛درنظر بگیرید ۱مسافر عمدا یا به هر دلیلی بازخورد منفی ثبت کند عملا بقیه ۹یا۱۹ بازخورد مثبت به هیچ تبدیل خواهدشد..لطفااگر قصد بهترشدن شرایط را دارید به نظر بنده این شرط را حذف کنید…ممنونم

23. سلام.خسته نباشید من خودم گرمایی هستم ازساعت ۱۰ صبح تا۷ بعداز ظهر کولر ماشینم روشنه ولی بازخوردی ندیدم

24. سلام من همیشه کولر روشن میکنم ولی مسافرا ۹۰٪ امتیاز نمیدن اصلا چه برسه به این که نظر ثبت کنن

25. لطفا گزینه باز خورد مثبت ومنفی را برای راننده ها فعال کنید واکثر مسافرها امتیاز نمیدن وتوجهی به دادن امتیازها نمیکنن چگونه از مسافر درخواست امتیاز کنیم

26. سلام صبح بخیر بنده در تمام سفرها از کولر استفاده میکنم دیروز سفری داشتم به فردیس کرج و مسافر پیرمرد مریضی بوده و 150کیلومتر مسافت طی کردم ولی مسافر امتیاز استفاده از کولر رو ثبت نمیکنه؟ ما چطوری پاداش دریافت کنیم

1. با سلام
      کمال عزیز در صفحه اول اپلیکیشن ، امتیاز خودتون که زیر عکس پروفایل قایل مشاهده است رو لمس کنید و در این قسمت میتونید جزییات امتیاز رو مشاهده کنید.

27. خیلی از امتیازاتی که مسافران میدن بی دلیل منفی میشه . یا حوصله ندارن که ستاره هارو بزنن مثلا یک ستاره میزنن و تموم. یا مثلا طرف نفر اضافی داره چون درخواست هزینه اضافی کردین اونم از خجالت در میاد . من سفر بهم خورده طرف ۵ نفر بوده کلی هم منو منتظر گذاشته بعد ۲۰ دقیقه اومده بعدشم شاکی هم هست .آقا به مسافران اطلاع رسانی کنید ما سواری هستیم نه اتوبوس .با تشکر

28. باسلام وخداقوت من همیشه نگاه میکنم ولی قیمت‌های همه لوازمهای وسایل نقلیه ازقبیل ماشین وموتوربامغازه دارهایعنی ازادقیمتها هیچ فرقی نمیکنه که بدونم اسنپ قیمتش کمترازفروشگاههای تهران هست لطفاقیمتهاروتغییردهیدکه
    ازشرکت اسنپ
    خریداری بشه باتشکر

29. با عرض سلام و ارادت
    خودرو بنده سمند ال ایکس دوگانه پایه کارخانه هست که برای طرح سفرهای خنک اسنپی با پاداش به علت عدم وجود گزینه مدل آن قادر به ثبت اطلاعات خودرو جهت دریافت پاداش کولر که در شمال کشور بطور دائم روشن میباشد نیستم،لطفا گزینه سمند ال ایکس دوگانه را موجود و مراحل ثبت اسنپ کارفیکس جدید را فراهم کنید با تشکر

30. سلام
    در توضیحات عنوان شده:
    دقت کنید برای دریافت پاداش، نباید در طول هفته، بازخورد منفی درباره تهویه مناسب برای شما ثبت شده باشد
    همین موضوع باعث میشه خیلی ها به این پاداش نرسن چون مسافر گزارش دروغ ارسال میکنه به شخصه حتی ۱ ثانیه بدون ماسک مسافر سوار نکردم ولی تو بازخوردها گفتن که ماسک استفاده نکردم دست راننده هم به جایی بند نیست

31. متاسفانه من هم کولر میزنم هم برخورد محترمانه و رانتدگی ایمن رو مد نظر دارم بطوریکه خود مسافر هم اعلام میکنه ولی آخر روز میبینم ۱ و ۲ و ۳ زدن قطعا هنوز مردم آگاهی کامل از نحوه امتیاز دهی و تاثیر اون ندارند و گاها میخاند دوباره اسنپ بگیرند دستشون رو هر گزینه بخوره میزنند و رد میشن نحوه امتیاز دهی رو اصلاح کنید

32. باسلام وخسته نباشید به تمامی اعضای محترم پشتیبانی ممنونم از شما وبنده شخصا رضایت کامل از شرکت اسنپ دارم ،دوستانیکه اعتراض می‌کنند، لطفا عیبهای خودمان را اصلاح کنیم ،بجای اعتراضهای بیجا و بی مورد.
    ممنون از همه

33. بزرگترین مشکل اینه که یه سفر رو اکسپت میکنی و میری میبینی 4 نفر بزرگسال سنگین وزن و یکی دوتا بچه همراهشونه
    شما بخاطر اینکه نمره منفی بهت ندن مسافر رو سوار میکنی و هیچی هم نمیتونی بگی از ترس اینکه نمره منفی و کم بدن
    در حالیگه اکثرا نمرات من 5 هستش خب مشخصه دوتا نمره یک رو به دلیل صحبت در مورد تعداد مسافران در یک سفر دادن نه مساله دیگه ای
    و اینکه این تعداد افراد کرایشون با کرایه یک سفر یک نفره یکی هست
    من سفری رفتم که یک خانواده 4 نفره سوار شدن که هر کدوم نزدیک به صد کیلو وزن داشتن و از یک طرف شیراز به انتهای طرف مقابل شیراز بردمشون
    با چه کرایه ای؟
    کرایه هر کدومشون 13 تومن شد
    در صورتیکه یه تاکسی شخصی این مسیر رو با این وزن مسافر کمتر از صد تومن انجام نمیده
    یه فکری به حال تعداد مسافرها و کرایه بکنید

34. من با تمام مسافران برخوردی محترمانه دارم.اما بعضی… . در حال حاضر ۸۵ عدد ۵ستاره و ۱۱عدد ۴ستاره گرفتم.ولی نمیدونم کی و چرا بهم ۱ و ۲ستاره داده؟واقعا بعضی از مسافران ….. .

35. باتوجه به اینکه دولت برای بنزین برنامه داره لطفا برای گاز سوز کردن خودروها فکری کنید..

36. وقتی طرحی میگذارید مقدار تعداد انجام شده در طرح هم باید بذارید راننده بداند چه تعداد مراحل طرح را رفته است مبهم قرار دادن تعداد طرح خودش نوعی غبن است

37. من اصلا ماشینم کولر نداره یعنی کمپرسورش جام کرده اگه کمک کنید تا کولر ماشین رو راه بندازم از ۵ تا ۹ میلیون هزینشه منم برا مسافر کولر میزنم

38. سلام.والا ما خوزستانیم.از خونه که میایم بیرون میریم اسنپ کولر روشنه تا برگردیم.چه با مسافر چه بی مسافر.چون بدون کولر نمیشه.متاسفانه بعضی مشتریا کم لطفن و نظر سنجی و بازخورد رو نمیزنن.طبیعتا راننده هم کم پیش میاد که بگه نظر بدید.لطفا از طریق اسنپ که برنامه چیده بشه که بدون ثبت بازخورد نشه سرویسو بست.لااقل حالا که با کولر سفر میکنن از اینور راننده هم تشویق بشه به استفاده از کولر.هم به نفع شرکته هم مشتری و هم راننده.ممنون

39. من که تا الان پاداشی از شما دریافت نکردم قیمت را حتی میزنین ۲۰ وقتی میریم طرف را سوار میکنیم شده پانزده دیگه من نمیتونم با این کرایه ها تون ادامه بدم

40. سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز و مسئولین محترم برنامه خوب اسنپ نظر به اینکه تعداد کثیری از رانندگان محترم به صورت کار ثابت به شغل رانندگی در مجموعه اسنپ فعالیت می کنند و فاقد هیچگونه بیمه تامین اجتماعی نمی باشند لذا خواهشمندیم در صورت امکان و حتی به جای پاداش های سوخت رانندگان را بیمه تامین اجتماعی کنید تا از خدمات بازنشستگی بتوانیم استفاده کنیم

41. آقا شما میگین راننده ماسک داشت یا نداشت اینجا تو شهر بابل هیچ مسافری ماسک نمی زنم چطور انتظار کلر از راننده دارین فردا راننده کرنا بگیره مریض بشه شما که مثل سری قبل پاسخ گو نیستید شما زحمت بکش کمسیون 20درصد کم کن نمی خواد پاداش بدی یا علی

42. سلام، یعنی اگه از سه شنبه کولر روشن بریم حساب نمیشه؟
    یا دوشنبه هفته بعد انجام میدید؟

43. اگر راست میگید به صورت اجباری پایان سفر از مسافر بخواین بگه که راننده کولر زده بود یا نه ، چند تا مسافر ممکنه برند ستاره بدن بعد کولر هم انتخاب کنند خب

44. با سلام خدمت شما
    شاید مسافر بازخورد ثبت نکنه و راننده هم از کولر استفاده کرده باشه!؟

45. سلام
    وقت بخیر

لطفا گزینه استفاده از کولر، صندوق برای مسافر اضافه کنید و با انتخاب خدمات هزینه سفر افزایش بدید

لطفا گزینه پرداخت انعام برای مسافر فعال کنید

با تشکر فراوان از اسنپ

46. از کجا معلومه مسافر گزینه استفاده از کولر رو در نظرسنجی بزنه ، یعنی تیری به تاریکی بزنیم یا به هدف می‌شینه یه نه ، در نهایت کدوم یکی از مسافران یا عزیزان در اسنپ باطری ماشین با قيمت ۱م ۷۰۰ برای ماشین ما می‌ذاره جز خود گردن شکسته راننده‌ ،
    شما خودتون زیر کولر هستيد غصه نخورید مسافر از خونه که میزنه بیرون فکر گرما و سرما رو می کنه
    من برای مسافر کولر بگیرم خودم هم استفاده میکنم بسیار هم عالی است ولی هنگام پیاده شدن دریغ از یک تشکر خشک و خالی ،
    اگه می‌خواهید این موضوع رو جزو وظایف راننده بذارید که اون مسئله ای مجزاست.

47. سلام
    وقت بخیرو شادی

لطفا گزینه استفاده از کولر برای مسافر بزارید و بعد از فعال کردن مسافر هزینه سفر افزایش بدید

لطفا گزینه استفاده از صندوق عقب برای مسافر بزارید و بعد از فعال کردن هزینه سفر افزایش بدید

لطفا گزینه انعام برای مسافر بزارید تا مسافر به تصمیم خودش انعام پرداخت کنه

باتشکر فراوان از اسنپ

48. واقعا با توجه به هزینه های ماشین وکرایه های پایین اسنپ کارکردن توجیه ندارد

49. من پنج شنبه ۳تا طرح تشویقی صبح ظهر شب انحام دادم پاداشمو ندادید نوشتید بهت تعلق نگرفت.چه تضمینی هست کولر بگیرم پولمو بدید؟

50. با سلام حرف من قطعا حرف همه راننده های اسنپ است امتیازات مسافرها بعضی هاش خیلی مغرضانه است بدون هیچ دلیلی امتیاز پایین میدن ملاک قرار دادن محض این امتیازها عادلانه نیست ما از صبح تا غروب تو این هوا و شرایط و استهلاک و هزینه ها داریم تلاش میکنیم منصفانه نیست

51. ایا از استانی به استان دیگر هم می شود با اسنپ برد به نظرم برای ایام تعطیلات خیلی خوبه اگر فعال باشه

1. با اینکه تمام بازخورد های من مثبت بوده و همه سفرهام از کولر استفاده کردم ولی پاداشی دریافت نکردم

52. و لطف کنید برای امنیت رانندگان به جای وعده و وعیدهای که انجام نمیشه برای حفظ جان و مالشون موارد امنیتی مثل بالا بودن شیشه ها و قفل درب ها در زمان انتظار یا استراحت مابین سفرها و عدم توقف در اماکن خلوت مخصوصا شب ها و… رو هم اطلاع رسانی کنید در پیام های روزانه.

1. سلام درصورتیکه بیش از 20 بازخورد مثبت کولر داشته باشیم وضعیت پاداش چجوری میشه؟
      مثلا ۳۰ بازخورد!!!
      لطفا جوابی بهم بده

2. ۹۵ درصد مسافرهای من ماسک نمی‌زنن وقتی هم محترمانه بهشون میگم هزار تا دلیل برای ماسک نزدن میارن.من خودم زیاد بماسک اعتقاد ندارم ولی وقتی توی گزینه های بازخورد مسافر هست پس باید اونها هم رعایت کنن. من برای خودم کولر میزنم ولی برای مسافری که ماسک نمی‌زنه نه

53. فکر میکنم بهتره در امکانات اپلیکیشن قسمتی رو طراحی کنید تا رانندگان بتوانند بازخوردهای مثبت و منفی خود را ببینند تا بهتر بتوانند نقطه ضعف خود را تشخیص بدهند و اصلاح کنند. شخصا امتیازم از ۴/۸ پایین تر نیامده تا به حال ولی چون نمیدانم همان تعدادی هم که کم شده بابت چه مواردی بوده نمیدانم چه موردی رو باید اصلاح کنم.

1. و با این احوال اسنپ انتظاراتی داره که برای مسافر ۱۲ تومنی کولر بگیریم ومنتظر امتیاز باشیم که آخر هفته ۱۰۰تونن پاداش بدهند وامتیاز منفی هم ندهند مگر شدنی هست

2. احسنت ایده خیلی جالب وتاثیرگذاری هست لطفااین ایده قشنگ را دراپلیکیشن بارگذاری کنید دقیقان من هم مشابه دوست عزیزم همیشه امتیازم بالابوده ودلیل کم شدن همان مقدارامتیازه کم شده چی هست
      مرسی دوست عزیز💝

3. سلام
      شخصا تا الان حتی ۱ ثانیه بدون ماسک نبودم ولی مسافر در بازخورد سفر زده راننده بدون ماسک بود خیلی از مسافر ها بی دلیل ستاره کم میدن

1. با سلام و احترام، خیلی از همکاران محترم و بزرگوار راننده، بدون هیچ مهنت و توقعی مثل خود من کولر ماشینشون همیشه روشنه، چه مسافر بازخورد مثبت بده چه منفی و در خیلی از موارد دیگه سعی و تلاششون در مراعات حال مسافر و حفظ وجهه و اعتبار اسنپ است، حتی بدون قرار دادن چیپس و پفک و غیره در خودرو مسافر همیشه از سفرش راضیه، چطور میتونید هوای این کاربرهای راننده رو داشته باشید؟

54. خداقوت به تمامی کارکنان اسنپ عالی هستین تشکربابت تمام زحمات خدا پشت و پناهتان باشد .
    خسته نباشید

1. من هفته پیش یک میلیون پانصد هزینه کردم تا کولر ماشین روبه راه شد ۴روز کولر گرفتم فشار آمد به موتور ماشین میل سوپاپ برید ۲میلیون هزینه کردم بنظر شما این کار عاقلانه ای اسنپ میاد این ضرر منو جبران کنه

2. درودها
      اگر رانندگان از کولر استفاده کنند و مسافری نقاط مثبت رو فراموش کنه ثبت کنه آنوقت چی؟
      لطفاً گزینه ای طرح گردد تا مسافر فراموش نکند
      با تشکر

55. سلام من همیشه ازکولراستفاده میکنم الادیگه مسافرکولرنخوادهمشه هم ازخوشبوگننده استفاده میکنم ماشین هرروزازداخل تمیزمیشورم اروم هم رانندگی میکنم یعنی سرعت مجاز ولی خبری ازاین پاداش هانیست مسافرهم انگاراسنپ گرفته مانوکرشیم ولی وقت امتیازدادن میرسه انگارمیخوادکلیه ش بده

1. خداییش ما که کلا کولر روشنه ولی هیچی واریز نشده یعنی ما باید کلا هزینه بنزین بدین بشینیم ببینیم مسافر امتیاز میده یا نه که اکثر وقتهاا نظری مسافرا ثبت نمیکنن.

56. با سلام به باشگاه رانندگان اسنپ!بنده چهار بار جریمه دویست و ده هزارتومانی شدم با توجه به سفرهایی که داشتم(تاریخچه سفر ها موجود می باشد) نمی شود از طریق باشگاه کاری کرد.با تشکر

57. سلام.یه پیامکی ازطرف اسنپ دریافت کردم که مبلغ دوملیون تومان وام بااقساط 10 ماههه ،جهت دوگانه سوزکردن خودروبه شماتعلق گرفت.متاسفانه تاالان که حدودیک ماهی گذشته خبری ازوام نشد.ممنون میشم اگه جواب بنده رابدید

58. ایا به تاریخ امروز میتونم از انزلی به رضوانشهر مسافر اسنپی ببرم .یا جریمه میشم توسط دوربین راهور

59. کولر هم تا دلتون بخواد روشن کردیم و البته یه ریال به حسابمون نیومد که هیچ کلی هم خرج اضافه اومد رو دستمون

60. سلام. در رابطه با واکسن پیامتون خیلی خوشحال کننده بود . ولبته فقط شرکت مونده بود مارو اذیت کنه و بهداشت هم مسخره کنه کردن. میگن هیچ دستور العملی برای واکسینه کردنتون نداریم . سهمیه نداریم . کلا مسخره درمسخره . خبر خوبتون همین بود؟؟

61. من برای تمام سفر هام از اول تابستون از کولر استفاده کردم اما هیچ پاداشی دریافت نکردم

62. باسلام بنده هم به نوبت خود خیلی سپاسگذارم…که خواهشمندیم این نوع تشویقها ادامه داشته باشد..ممنونم

63. حالا که اینها دروغ میگن من هم الان 4روز هست که برا مسافر دیگه کولر نمی‌گیرم

64. من که باور نمیکنم دروغ هست چون از برج 2امسال تا الان کولر گرفتم اما هیچ خبری نیست یعنی بااستارت که ماشین روشن میکردم کولر فعال بود تازمانی که ماشین خاموش میکردم

65. دوست عزیز من تقریبا چهار ساله راننده اسنپم و به شدت گرماییم یعنی امکان نداره کولر من خاموش باشه تو تابستون حتی اگه چهارتا شیشه ماشینم پایین باشه باید بهم باد خنک بخوره….
    اینا مهم نیست میخوام این و بگم که تو این مدت یک ماه یعنی یک هفته ام به ده تا بازخورد مثبت کولر نرسیدم یا رسیدم و بازخورد منفی کولر داشتم که خودم میدونم دروغ ثبت شده حتما…
    در ضمن من هفته ایی حداقل صد تا صفر میرم….

66. برای من چیزی واریز نشد، چجوری میتونم بفهمم چند نفر در مورد کولر نظر ثبت کردن. اینهمه کولر گرفتم و همون مبلغ کم هم بهم تعلق نگرفت، واقعا که

67. سلام اسنپ پاداش همکاری را نمی ده و متاسفانه پاسخگو هم نیست چه برسه به پاداش کولر 😠

68. سلام بنده کولر ماشینم هر روز روشن هست وتمام بازخورد کولر هم ثبت شده ولی خبری از پاداش نشده ونمیدونم کی پرداخت میکنن لطفا” پاداش من رو پرداخت کنید

69. سلام من سرویس دهی را از ظهر شروع میکنم وتا پایان سرویس ها همان جوری کولر ماشینم روشن هست وقتی مسافر سوار میشه خودم از تمیزی ماشین سرد بودن ماشین خودم لدت می برم و نظرم من این هست که مسافر نیم ساعت تو ماشین هست خودم بیشتر داخل ماشین هستم با روشن کردن کولر خودم بیشتر در اسابش هستم ممنون از شما

70. من ازشنبه ۲تیر تا جمعه ۸ تیر به شرافتم ۱۱۰سفر داشتم تا شائبه ای پیش نیاد همه سفرها کوار زدم با قدرت همچنین ماسک و خودرو تمیز و احترام !بدون هیچ مشکلی !چهارشنبه خود اسنپ پیام داد بیشترین بازخورد مربوط به کولر بوده !اما یکریال ندادن !!!چرا ؟اسنپ پاسخگو باش

71. من ماشینم صفره همیشه هم کولر روشنه ولی روم نمیشه بگم بهم امتیاز بدین.

72. خیلی از مسافر ها اصلا بازخورد رو نمیزنن
    اینجوری حق ما ضایع میشه

باید تو نرم افزار ثبت بازخورد بعد از هر سفر اجباری بشه

73. دوهفته پول من واریز نشد در صورتی ک بیشتر از ۱۰ نفر پشت سر هم هر هفته همونجا ثبت کولر میزدن ولی بازم هزینه رو واریز نکردید.

74. سلام متاسفانه علی رغم روشن کردن کولر مسافرها به خاطر کوید دلتا پنجره ها را باز میگذارند وعملا کولر هیچ تاثیری درخنکی فضا ندارد ومجبور به خاموش کردن آن میشوم وتحمل گرما خیلی سخت میشود حتی به مسافر گوشزد میکنم که شیشیه را برای تبادل هوا مقدار کمی باز گذاشته ام لطفا نبندید ولی چنر لحظه بعد از پشت سر هجوم هوای گرم را احساس میکنم

75. با این قیمت های افتضاح و شرایط کرونا چه انتظارات بالایی هم از راننده دارید.شما یکم از راننده حمایت کنید بعد زیاده خواهی های خودتونو مطرح کنید.مثلا لاستبک ارزان یا لنت و وسایل یدکی پر کاربرد رو در اختیار همه در همه شهر ها قرار بدید اول.

76. کولر من همینجوری یک سره روشنه فقط اس ام اس تشکر میاد وگرنه دروغه پاداش میدن هیچ پاداشی درکار نیس

77. من چند ساله کلا تا آخرین مسافر ساعت ۲۲ کولرم روشنه ولی تا بحال به مسافر نگفتم امتیاز بدید باید این موضوع به مسافر اعلام کنم

78. متاسفانه با وجود استفاده مدام از کولر و درخواست محترمانه از مسافر برای دریافت امتیاز کولر ، بعد از گذشت یک ماه هیچ جایزه ای واریز نشد ، بنده مطمئن هستم که تعداد بازخورد مثبت استفاده از کولر بالای ۱۵ بار زده شده اما هیچوقت جایزه ای دریافت نکردم
    این موضوع واقعا ناراحت کنندس

79. سلام، این طرح انگیزه به راننده میده اما سخته از مسافر بخوایم که گزینه کولر روشن بزنن
    چون ظاهر جالبی نداره، مسافرا هم دیگه حوصله اینکارا ندارن

80. من بالای ۱۰بازخورد مثبت گرفتم ولی خبری از پاداش نبود تازه خود اسنپ بهم پیام داد بیشترین بازخورد مثبت شما به دلیل روشن بودن کولر بوده به نظر من دروغه

81. من شانس ندارم این که بدون قرعه کشی هست به ما نمیرسه .من عید نوروز امیدم به ۱۰۰ملیون بود ۱۰۰هزار هم نرسید .ولی خوب راننده هارو سرگرم میکنین

82. سلام وقت بخیر . این طرح هنوزم پابرجاست و میشه پاداش رو گرفت ؟تا کی هست این طرح ؟

83. منکه همیشه کولر و نکات بهداشتی رو رعایت کردم واسه چی واسم پاداش واریز نکردن

84. با کوچکترین اعتراض ب مسافر سر زود آمدن یا رعایت ماسک ویا….. امتیاز منفی میدن

85. آقا من در کل سفرها از کولر استفاده میکنم چون هوا گرمه خوب ب خاطر خودمم باید کولر بگیرم ولی متاسفانه مسافر یکی ثبت نمیکنه و دوم دنبال بهانه است ک امتیاز نده از اوایل تیر ماه ب بعد کولر گرفتم ولی هیچ پاداشی دریافت نکردم چون مسافر امتیاز نمیده نباید پاداش بگیرم راهکار بهتری رو دنبال کنید خب برای چاره اینکار نمیشه ک من‌ هربار بگم آقا ب من امتیاز بده وخودش نم اکثرا امتیاز نمیدن

86. به نظر من باید برای اینکه حق کسی ضایع نشه یه گزینه بذارین ک بعد از اتمام سفر مستقیم از مسافر سوال بشه ک آیا راننده از کولر استفاده کرده یا خیر
    چون یکی مث من همیشه کولر رو روشن میکنم اما روم نمیشه به مسافر بگم گزینه استفاده راننده از کولر رو بزنیند و مسافر هم نمیزنه و عملا حق من ضایع میشه

87. سلام خسته نباشین ماشین من کولرم گاز نداره از گزینه های شارژ کولر هم ماشین من اسمش نیست ماشینم دووسیلو هست تخفیف ها اسم ماشین من نیست

88. سلام من هم از کولراستفاده میکنم چندماهی هست ولی ازپاداش خبری نیست باید به مسافراعلام کنیم که‌ گزینه استفاده‌ از کولررابزند

89. باسلام اقا اسنپ من تمام سفر هارا با کولر انجام می‌دهم چون خوستان خیلی خیلی گرم و شرجه ممنون 🙏نیاز به حمایت دارم چون خیلی مشکل دارم ممنون 🙏

90. سلام من خودم ازاول اردیبهشت کولرروراه اندازی کردم ماشین رواستارت میزنم کولرروشن هست تاوقتی که به منزل میام ولی یکبارهم چنین پاداشی دریافت نکردم به مسافر هم که میگم امتیازبدیدهمشون میگن ماامتیازکامل رو میدیم ولی خبری ازپاداش نیست بابت روشن بودن کولر

91. هستند مسافرانی که پس از پایان سفر، اقدام به ثبت امتیاز نکنند.
    حال اینکه راننده تمامی قوانین را رعایت کرده باشد. در این صورت امتیاز از دست رفته چطور محاسبه میشود ؟

92. من تو این تابستون دوتا باطری عوض کردم اونم فقط بخاطر کولر ولی ندیدن یکی حتی تشکر کنه اسنپ همیشه از دزد غافله کمک میگیره این همه ادم چرا مسافر…خود اسنپ دس بکار بشه

93. از دفعه اولی که گفته بودید پاداش میدید هیچی ندادید در صورتی که من همیشه کولرم روشنه هرکیم نیشست تو ماشین فقط دعاش نصیب ما شد وگرنه از پاداش هیچ خبری نبود

94. من تا الان به همه مسافرا این رو گفتم چون همیشه کولر میگیرم اما اصلا یبارم بهم پاداش تعلق نگرفته فقط الکی مثل همیشه وعده داده شده.

95. سلام من از ساعت نه صبح تا شیش غروب از کولر استفاده میکنم ولی پاداش نگرفتم

96. کولر من همیشه روشنه،حتی ساعت ۱۲-۱ شب،ولی دریغ از هزار تومن پاداش.کار درستی نیست به اسم پاداش،راننده‌هارو گول میزنید

97. باعرض سلام و خسته نباشید به همه همکاران و دوستان من راننده نیمه وقت هستم البته بیشتر شب تا صبح در خدمتون هستم. من مسافر به میگه کولر خاموشکن سردم شده یه خواهشی از شما دارم اینکه برای مسافرها تا چندروز میتوانند به ما امتیاز بدهند اما ما فقط یه امیتاز می توانیم بدیم درضمن مسافر هایشب و کنار خیابانی ها چرا مواظب نیستید فقط راننده باید منفی بشه چند شب پیش از شهرک هما سه تا جوان سوار کردم برای انتهای نازی آباد وقتی سوار کردم با تریپ های آنها دیدم خدابخیر کنه انتهای مقصدکه ازمقصد که تو درخواست بود بیست کلیومتر دور تر بود ازهمه مهم تر تلفن های پشتیبانی نمی توان گرفتک‌ و مسافر ها جدا جدا هرکدام یه مسیر جداگانه داخل نازی) آباد گیاده شده بازهم هیچ نفر آخر شماره کارت خواست گفتم اعتباری بزن گفت اسنپ دوستم گرفت و اول پیاده شد و من هم فقط کارت به کارت میتوانم انجام بدم بعد مجبور شدم شماره کارت دادم تازد اسم آمد نشان داد گفتم درسته تا گوشی خودم باز کردم پیام بانک نگاه کردم نا پدید شد متوجه شدم این همه مسافت طی شده فقط مجانی بوده چرا برای رانندگان جای نیست رسیدگی شه و آن مسافرم ده امتیاز داره ما فقط میگه آیا ماسک زده بود یانه حالا جای نمیشه دید این مسافران عزیز چقدر امیتاز به ما راننده ها داداند وقتی هم ما کنسل کنیم آن هم بخاطر پشت فرمان در هین رانندگی انتخاب مسیر و ضعیف بودن نت اشتباهی یه مسیر دیگه ای انتخاب شده و سه تا کنسلی هم از سفر محرم میشم و جالب تر از همه

من قبل از گرم شدن کولر ماشین یه سره روشن بود تا الان چرا امتیازی نگرفتم باتشکر از همه دوستان عزیز شایدهم اسنپ به من سفر نده به امید روزی که راننده عزیز هم بتواند راحت حرف و درد دل خودرا به همه بگن و اخراج نشوند

98. من تمام مدت کارم کولر رو روشن میکنم نبخاطر مسافر چون خودم بسیار گرمایی هستم واز مسئله مسافر سود میبره ولی دریغ از پاداش

99. سلام من حدود سه هفته پیش 60سفر رفتم و مطمن همه مسافرا از کولر راضی بودن ولی هنوز برام پاداشی واریز نشده ممنون میشم راهنمایی کنید…

100. سلام من بیشتر از 100 تا سفر اسنپی رفتم همش هم کولر روشن بوده مسافرا کم لطفی میکنن امتیاز نمیدن اونوقت تکلیف ما چیه

101. نميدانم جار حسابم متوقف شد
    براي افزايش اعتبار نمي دانم جكاركنم مسافروقتيكه حق سفرنقدمديده انلاين بحسابم نميكنه جرا حسابم متوقف ميكنن ورزق من وبجهام قطع ميكنن
    نميشه صبركنن تايه مسافرانلاين بول بحسابم حواله كنه كه حق كمسيون بكيرند

102. سلام من کومپرسر کولر ماشینم ضعیفه وتوی این گرمای خوزستان جوابگو نیست

103. با سلام و خسته نباشید ببخشید میخواستم بگم که اسنپ وام نمیده به رانندهاش واقعیت من معلول میباشم وتحت پوشش بهزیستی هستم ومستاجرم هزینه خرجی خونه ام را به زور در میاورم میخوام اگه اسنپ وام بده بدم ۴عدد لاستیک بخرم و موتور ماشین را تعمیر کنم حتی بهزیستی هم رفتم وام درخواست دادم ولی ضامن کارمند دسته چکدار خواستن عونم نداشتم خواهش میکنم اگه میشه یه وامی دهید تا ماشینمو یکم روبراش کنم خیلی تشکر سپاسگزارم از کل اسنپ انشالله همیشه پا بر جا باشه تا ما یه لقمه نون به یاری خداوند در آوریم با تشکر فراوان از شما بزرگواران.

104. سلام من از بهار همیشه کولر میگیرم واسه مشتری روزی ۶ ۷ تا هم سفر داشتم تقریبا ولی پاداشی برام نیومده

105. باسلام، بنده همواره در طول این روزهای گرم از کولر استفاده کرده و می کنم، اما تا به حال از پاداش هیچ خبری نشده، در ضمن بنده عادت ندارم که به مسافر گوشزد کنم که به بنده امتیاز بدهد، پس در این خصوص شما باید ترتیبی اتخاذ کنید که مسافر بدون تذکر راننده اقدام به دادن امتیاز شود و یا حداقل راننده پس از پایان هرسفر متوجه امتیاز خود از آن سفر شود. با سپاس

106. سلام. والا من یک ماه یکسره باکولر میرم ومیام برامسافر تمامه امتیازاشم بهم دادن.اما خبری ازاین پادشاه گران بهاخبری نشد.

107. این طرح فقط برای شنبه تا دوشنبه هستش ؟؟ روزهای دیگه فرقی نمیکنه کولر بگیریم یا نه ؟

108. من از ساعت ۱۱ظهر روشن میکنم تا ساعت ۷عصرکولرروشن میکنم بعدازساعت ۷ هرسفرمسافرکولر خواست روشن میکنم پس چراامتیازم کم میشه ممنون ازهمکارشما

109. سلام علیکم خسته نباشید من از ساعت ۱۱ظهر روشن میکنم تا ساعت ۷عصرکولرروشن میکردم امروز امتیازم کم شده

110. من دو هفته مدام کولر روشن کو از پاداش العان کولر خراب شده باید هزینه کنم ایا ی 1000 تومان برام پاداش زدید نشود دیگه ما داریم همکاری میکنیم ولی متاسفانه شما کوتاهی.

111. سلام . متاسفانه این ادعای اسنپ کاملا کذب می باشد . بنده پژو پارس دارم و کلا چه مسافر باشه و چه نباشه از کولر استفاده می کنم . مسافرها هم همه ضمن تشکر و قدر دانی جلو چشم خودم بازخورد مثبتشون رو ثبت کردن . از طریق پشتیبانی هم بارها پیگیر شدم ولی فقط گفتن درخواستتون رو ثبت می کنیم . و تا الان هم حتی یک ریال پاداش بهم ندادن . از بس هم که پیگیر شدم دیگه پشتیبان ها من رو با صدا می شناسن . متاسفانه نه پاداش کولر و نه حتی یک ریال حق کنسلی سفر طی این دوماه دریافت نکردم

112. سلام، اکثر مسافران بعد از اتمام سفر حتی امتیاز (ستاره) هم نمی‌دهند,(تا پیاده میشن دیگه کاری با ما ندارن) چه برسه که بخوان وقت بذارن و برن توی منو ها و فرم میزان رضایت خودشون رو از کولر یا بقیه آیتم های خوبی که راننده (مثل موسیقی،کولر،رانندگی مطمئن و …) در اختیارشون قرار داده رو پر کنن. اگه میشه پر کردن امتیاز یا این آیتم ها برای مسافر الزامی بشه.مرسی

113. یعنی کولر من همیشه روشنه بخاطر حساسیت خودم ولی تا به امروز که هیچی ندیدیم ممکنه مگه؟؟؟
    ذغال فروش محله

114. بخدا من شخصا کاری به بازخورد و پاداش ندارم الان خیلی وقته که کولر ماشینم با ماشینم خاموش و روشن میشه

115. بازخورد استفاده از کولر ازطرف مسافر خیلی داشتم ولی خبری از پاداش نبود

116. سلام حدود ۲ هفته پیش خودتان تو کانال اسنپی پیام دادید که شما تو قرعه کشی طرح شویقی
    برنده شدید ولی هنوز
    چیزی برام پرداخت نشده

117. بالا کشیدن پنجره و استفاده از کولر خطر ابتلا به کرونا را به شدت افزایش میدهد، اگر پنجره باز باشد، ویروس به بیرون هدایت میشود و کابین جولانگاهی برای کرونا، نمیشود

118. با سلام. من در استان سمنان هستم همیشه هم کولر میزنم اما خبری نشده. شاید مسافران گرامی در بازخورد از سوالات شرکت نمیکنن چون من دیدم هیچ کی بعد پیاده شدن از ماشین گوشی دستشون نیس. باتشکر

119. خیلی ها هزینه ها و قطعات خودرو کم است که برای هر مسافر کولر بزنیم که اسنپ راضی باشد کوجکترین قطعه کولر دویست هزار تومان است شما کجای این مملکت هستین که از گرانی فطعات خودرو خبر ندارید ما مجبور هستیم زیاد از کوار استفاده نکنیم ازاد کار کنیم چون استعلاک ان حداقل کمتر است کولر باعث زود ازبین رفتن باطری و تسمه تایم و کاسه نمد های خودرو زود خراب بشود روغن ریزی پیدا کند

120. سلام من پژو پارس دارم و همیشه از کولر استفاده میکنم باید به مسافر اعلام کنیم که گذینه کولر و بزنن یا نه

121. من چند بار کولر گرفتم توی این ترافیک لعنتی تهران جعبه فیوز کالسکه ای کنار باتری آب شد ، باتری ساز گفت دور تند فن همه چیز زود مستهلک میشه باید فن رو عوض کنی 2تا فن با پروانه عوض کردم شد یک میلیون . دینام سرویس کردم شد 200 هزار تومان، باتری هم داره مرخص میشه اونم باید 700 هزار تومان بدم. حالا چقدر جایزه باید بگیرم تا جبران بشه این خسارت 🙄🙄

122. با سلام خدمت همه همکاران من الان حدود ۴ سال است که مشغول بکار هستم و همه موارد را اجرا و رعایت کردم ،ولی تا بحال نه پاداش گرفتم ،نه امتیازم از ۴/۷۱بالاتر نرفته،ولی اینرا هم بگم از طرف شرکت فقط از طریق پیامک تشویق شدم،ولی چه سودی برایم داشته حتی در این ایام کرونا تمام وقت کار کردم.لطفا بجای حرف عمل کنید مرسی.

123. سلام بنده به عنوان راننده اسنپ قبل گرما کولر ماشین درست کردم که متاسفانه دوباره نشتی پیدا کرد الان به خاطر اینکه توانایی مالی درست کردن کولر ندارم هیچ مسافری سوار نتونستم بکنم

124. سلام اگه مسافر امتیاز کولر نده چیکار کنیم چون بنده بدون کولر اصلا مسافر سوارنمیکنم

125. هرکی مخالف شما بنویسه نمیذارید نظرشو فقط کسایی که دوست دارید گذاشتید
    چون حقیقتو میگم ۳ دوره هست هیچ پولی بابت کولر نمیدید نه من به هیچ کس
    منم که کامنت میذارم پاک میکنید
    چرا ما مردم ایران اینطوری هستیم اصلا نقد نباید ازمون بشه ؟؟؟؟؟

126. سلام خواستم ببینم بعدازهرسفر بایدبه مسافر بگیم امتیاز به مابده یااینکه مسافربعدازسفرگزینه هاازش سوال میشه برای دادن یاندادن امتیاز

127. سلام اگه در طول هفته بیش از 20 بازخورد مثبت در مورد تهویه مناسب و کولر داشته باشیم مثلا 30 یا 40، پاداش بیشتر می‌شود؟

128. باسلام خداشاهده کارم فقط اسنپ هست ولی کولر ماشین نداره وخیلی اذیتم هم خودم وهم مسافرمحترم. مستاجر هستم هزینه کولر ندارم. کاش یه وامی میدادین یه ماشین بهترمیخریدم.

129. سلام خسته نباشید .والله من همیشه کور ماشین را میزنم و هرکدام از مسافران هم میگن که چقدر خنک است ماشینت ولی نمی دانم که باز خورد می زند یا نه ولی تا حالا که چیزی نشیب من نشوده

130. سلام. مسافر امتیاز میده اما گزینه ها رو پر نمی کنه… خوب نتیجه؟؟؟

131. با سلام و عرض خسته نباشی

لطفا بازخورد هایی که از ناحیه مسافر ارسال میشود رو بعد از پایان سفر برای راننده ارسال کنید
    که اگر رفتار منفی بود اون رو اصلاح کنه و اگر رفتار مثبت بود اون رو بیشتر تقویت کنه

یا اینکه مثلا مقدار امتیازی رو که از سوی مسافر دریافت کرده رو بتونه ببینه

132. سلام چطور میتونیم از تسهیلات لوازم یدکی اسنپ استفاده کنیم من الان 100000کیلومتر با تسمه تایم رفتم ولی نمیتوانم عوضش کنم

133. من تمام سرویس ها با کولر میرم اما پاداش ندادن بعد مسافرا اصلا امتیاز نمیدن پیاده میشن میرن

134. سلام منم همیشه کولر استفاده میکنم ولی پاداشی که میگید هفته ای هست یا نه نمیدونم نیامده به حسابم

135. سلام من خیلی باز خورد مثبت داشتم ولی پول واریز نشده هر وقت هم زنگ میزنم پشتی بانی ۱۰دقیفه باید منتظر بمون

136. والا من که همیشه کولرم روشنه حتی درطول شب وسرویسهایی که شب انجام میدم حتی من طرح تشویقی روهم کامل کردم ولی پول پاداش طرح تشویقی یا پاداش کولر واریزنشده است

137. تقریبا روزی ۱۵ سفر میرم،بدون استثناء کولر میگیرم چون خودم اصلا تحمل گرما ندارم، اما هیچ پاداشی نبوده. فقط تبلیغ دروغ بود

138. باسلام من ازاول طرح بیش از بازخوردداشتم ولی پاداشتی دریافت نکردم للطفن پیگیری کنید

139. سلام كلا يه بار برا من ريختن بعدش ديگه ندادن از روزي هم كه پاداش كولر رو دادن سه تا از پاداش هاي روز كه سرويس رفتم رو ندادم هيچكس هم جواب نداد اونا رو چرا ندادن اون صد تومن كه دادن اينجوري جبرانش كردن با ندادن پاداش هاي روز كه رفتم

140. همش الکیه مسافر جلو خود من به تعداد ۲۰مسافر از زمان طرح تا دو روز بعدش بازخورد مثبت دادن از طرف اسنپ هم پیامک قدردانی اومد با پشتیبانی هم تماس گرفتم الان ۳هفتس قراره بریزن.هرچند من کولر رو برای رفاه خودم میگیرم ولی زشته که میگید فلان قدر هدیه میدیم دوستان یک قرون هم نمیدن.یاعلی

141. سلام وقت بخیر
    من همیشه کولر ماشینم روشن بوده اما هیچ بازخوردی ندیدم

142. سلام ایکاش‌درناوگان اسنپ افرادی زیر تظر مسولین محترم پروتکل بهداشتی نظافت اتومبیل خوشبو بودن راکنترل میکردند مطمن باشید مسافر بخدی درگیر امور زندگی است که اصلافکر امتیاز دادن راندارند بنده به اندازه ۱۵ مورد اطلاع دارم که مسافر از دادن امتیاز امتناع میکنند چون‌خودم اداره اگاهی خدمت کردم حالیه بازنشست وزیر سایه اقایان افتخار خدمت دارم
    احمد اسکندری

143. سلام والا نه کولر ماشین کولر ایستاده هم بزاری توی ماشین با آن قدر مردم مغرر دارن حاضر نمیشن یه امتیاز بدن باید امتیاز دادن اجباری بشه حالا چه خوب چه بد از عید تاحالا من کولر می زنم تا حالا یه پاداشی گیرم نیومد الان هم کرونا گرفتم تو خونه هستم حالا کی می خوات خرج زن بچه ها و هزینه دکتر بده لطفا اگر این پیام رو خوندین لطفا لطفا لطفا پیگیری کنید

144. به خدا از ساعت 3بعدظهر من شروع به کار میکنم تا 10 شب یک سره کلر روشن میزارم ولی نمیدونم چرا این جایزه به من تعلق نمیگیره
    فقط روحم نمیشه به مسافر بگم بهم امتیاز بده
    موفق باشی

145. سلام پاداش هفته اول من واریز شد ولی هفته دوم پاداش واریز نشد آن هم بیشتر از 20تا بازخورد مثبت داشتم فقط یک پیام اومد که بیشترین بازخورد مثبت کولر داشتم

146. سلام. یعنی تو این طرح از دوشنبه به بعد بازخورد کولر پاداش نداره؟

147. والله من برای همه کولر میگیرم یه بار هم واریز نشده هیچ چیزی الکی هستش بخدا
    آگه راست میگن بایدبه راننده تعداد بازخورد برای کولر رو اسنپ اطلاع بده که در روز چند تا هستش وگرنه خیلی راحت میپیچونن

148. سلام نظری نیست آگه اونایی که ماشین فرسوده دارنند یا اونایی که ماشین ندارند برای شون از ایران‌خودرو ماشین قسطی تهیه کنید و از کار روزانه قسط شون را کم کنید اینجوری هم ایجاد شغل کردید و هم ثواب کردید و همیشه برای اسنپ دعا گو هستند و همیشه راننده فراوانی دارید جایزه دردی دوا نخواهد کرد مثلا مثل من که ماشین فرسوده دارم هرچه کار میکنم استحلاک ماشین میشه مثل آون آقای اصفهانی که برای همه راننده ها شون اتوبوس قسطی خریده بود

149. والله من ک اصلا خودم بدون کولر سوار ماشین نمیشم ولی تاحالا چیزی نگرفتم

150. من از ساعت هشت ونیم صبح تا ظهر که به سمت خونه میرم کولر ماشینم روشنه ولی کلا یک بار پاداش به من تعلق گرفته

151. سلام به شما عزیزان پشتیبانی رانندگان اسنپ من از اول خرداد تاکنون کولر ماشین را روشن کرده و می‌کنم ولی هنوز پاداشی دریافت نکرده‌ام در ضمن ما نمی‌توانیم به مسافران بگوییم که باز خورد و نظر خود را ثبت کنند شما به مسافران محترم بگویید نظر مثبت خود را در رابطه با راننده اسنپ و زدن ماسک و روشن کردن کولر بگویند با سپاس حمیدرضا صادقی راننده اسنپ

152. اوکی ولی یه مورد رو چند بار تکرار میکنید
    عین دوگانه کردنه خودرو هزار بار تکرار بسه دیگه

153. من ۱ماهه طرح رشد برنده شدم زنگ زدن گفتن هیچ خبری نشد پول کشیدن بالا خوردن راحت

154. روشن کردن کولر یک وظیفه انسانی هم است و به راندمان خود راننده هم کمک میکند،اسنپ دوست دارم پرچم بالاست

155. سلام از بیستم تا بیست و ششم تیر حدود هفتاد سفر داشتم و مدام کولر استفاده کردم چون واقعا گرمه هوا اصفهان،امیدوارم با توضیح شرکت در نظرسنجی که به مسافرین دادم بتونم برنده بشم

156. سلام
    کولر روشن کردن هیچ گونه توجیهی برای راننده نداره و فقط هزینه ها رو بالا میبره ،مسافر ها با گستاخی از راننده کولر میخوان ، چرا اسنپ پلاس نمیگیرن……

157. والله من هر روز از ساعت ۱۰کولرم روشنه ولینه امتیازی دیدم بدن نه پاداش دروغه همش در حد حرف هستش

158. سلام من هرهفته بیش از ۵۰ سفرباکولررفتم اما هنوز ازپاداش خبری نشده لطفاً پی گیری کنید

159. سلام من از تاریخ ۱۲ تیر ماه تا ۲۲ تیر ماه تعداد ۱۴۰ تا سفر رفتم که برای تمام سفر هایی که رفتم کولر روشن کردم و در آخر سفر به مسافر یاد آوری میکردم که نظرسنجی رو شرکت کنه که همه مسافر ها هم راضی بودن و میگفتن شرکت میکنن ولی برای من هیچ پاداشی واریز نشد

160. وقتی اینقدر نسبت به استفاده از کولر اهتمام میورزید ومشوق قرار دادین خب خیلی ها کولر میزنن ولی مسافر تو فکر رای و انتخاب گزینه کولر نیست پیشنهاد میکنم با توجه به اهمیت استفاده از کولر آیتم مربوطه در نرم افزار به نحوی بولد بشود که مورد توجه مسافر قرار گیرد مثلا با آلارم حین سفر از مسافر سوال کند راننده کولر زده یا نه.. اینطوری رانندگان محترمی که کولر استفاده کردن حقشون ضایع نمیشه

161. سلام منکه یک هفته کولر روشن کردم از تشویقی خبری نشد و وقتیکه مسافر سوار ماشین است کولر روشن شیشه عقب ماشین را پایین می آورند و میگویند کولر را خاموش کن کرونا میگیریم ما باید چکار کنیم

162. برامن دوبار پیامک اومد که بیشترین بازخورد مثبتی که داشتم استفاده از کولر بود ولی پاداشی نگرفتم

163. سلام دو هفته پیش تقریبا همین پیام برام اومد و نوشته شده بود تا اخر هفته ۱۰۰ هزار تومن پاداش براتون واریز میشه طبق همین شرایطی که شرکت اعلام کرد
    بنده کلا کولر میزنم برای خودم نه مسافر و پاداش و اینا و پاداش ۱۰۰ هزار تومنی به حسابم اضافه نشد که یعنی یا مسافران کلا این سیستم امتیاز دهی رو استفاده نمیکنند یا به دروغ میزنن کولر ندارم اسنپ باید برای مسافرش فرهنگسازی کنه
    من که رفتم کولر روشنم همیشه میرم از صبح تا شبم روشنه کولرم خنکم میکنه باد گرم نمیده

164. همه مسافرها بازخورد مثبت و استفاده از کولر رو زدن واسه من یه ریال هم پاداش به حسابم واریز نشده به نظره من دروغی بیش نیست

165. بخدا من همیشه کولرم روشنه اول برا خودم چون نمیتونم گرما را تحمل کنم بعد برا مسافر ولی چیزی ب اسم بازخورد مسافر در مورد کولر ندیدم همیشه گزینه ماسک را میزنن شما ی فکری ب حال ما رانندگان بکنید

166. اقا من الان دو سه هفته است که دارم از کولر استفاده میکنم و از اسنپ هم پیام اومده که بیشترین باز خورد از طرف مسافر استفاده از کولر هست ولی هنوز خبری نیست پاداشی واریز نشده

167. سلام من از 15تیر الی18تیر حدود14سفر با کولر انحام دادم ولی پاداشی برای من واریز نشده لطفا پیگیری کنید ممنون از شما

168. این طرح سراسر مشکل داره، اول اینکه نمیشه روی بازخورد حساب کرد چون خیل زیادی از مسافران فرد دیگری براشون اسنپ میگیره و درون خودرو نیستن ببین کولر روشن هست با نه و طبق مشاهدات قبل خود امتیاز میدن یا اینکه مریضنو الکی امتیاز منفی میدن، دوم اینکه مساله ای که جدیدا بین مسافرا باب شده اینکه امتیاز باید کم بدی تا اسنپ قیمت خودشو بیاره پایین یا اینکه کد تخفيف بهمون میده این قضيه رو خودم بشخصه از چند مسافر شنیدم لطفا رسیدگی کنین، و یه پیشنهاد دارم اینکه حین سفر صفحه امتیازات رو برای مسافر روی گوشیش نمایش بدین تا بتونه همون لحظه امتیاز بده و الزام کنید با آلارم روی اپلیکیشن که امتیاز رو همون لحظه بدن، دوم اینکه از لحظه قبول درخواست مسافر توسط راننده، هشدارهای مثل بوق زدن یا آلارم ممتد به مسافر یادآوری کنید که راننده درحال نزدیک شدنه یا رسیده تا زودتر بیان پایین، چون مسافرا با لحنی طلبکارانه بعد از هفت هشت دقیقه که منتظرش بودیم میان پایین و میگن وظیفتونه منتظر بمونین و چندین پیشنهاد دیگه داریم که چون ما در دل کار وبرخورد با مسافر هستیم میتونیم پیشنهاد بدیم

169. با سلام … بنده همیشه و بیش از یک ماه هست که از کولر استفاذه میکنم (حتی یک مسافر نبوده که بشینه و کولر روشن نباشه ) اما حتی هزارتومان پاداش نگرفتم .

170. با سلام و درود طرح ارائه شده بسیار عالی و کارآمد است و قطعا موجب خرسندی مسافر و راننده شده و نیز باعث ایجاد انگیزه فعالیت بیشتر رانندگان می شود اما به شرطی که برخی ایرادات آن رفع گردد مثلا به ازای هر بازخورد مثبت مسافر مبلغی مشخص به امتیاز راننده افزوده شود و به ازای هر بازخورد منفی چندامتیاز از امتیاز راننده کم شود نه اینکه کل امتیاز وی صفر شود و در انتهای دوره هفتگی پاداش واریزی برای تمام رانندگان بر مبنای امتیازات آنها انجام شود ضمن اینکه چهارچوبی اتخاذ گردد تا مسافر حتما ثبت نظر نماید چون بیشتر مسافرین در پایان سفر از درج امتیاز و شرکت در نظر سنجی سفر خودداری می کنند با تشکر به امید روزهای بهتر در کنار اسنپ عزیزم

171. کاش به صورت رندمی از مسافرین سوال میشد چون ما کاملا کولر رو روشن میکنیم اما خوب بعضی مسافرا اصلا توجهی به نظر دهی ندارن یا اشتباه ثبت میکنن و به ضرر ماست

172. سلام من هم ازتاریخ5تا11تیر با انجام22سفر هیچگونه پاداشی نگرفتم چندبارهم با پشتیبانی و ارسال تیکت درون برنامه نیز درمیان گذاشتم
    وقبل از سوار کردن مسافر کولر خودرو روشن بوده
    چرا حق راننده رو نمیدین……

173. من ییشترین امتیاز رو بابت کولر گرفتم اما پاداشی به حساب من واریز نشد

174. من بخاطر گرما از مسافر اجازه میگیرم که کولر روشن کنم یا نه من همیشه کولرم روشنه ومسافرها بخاطر روشن کردن کولر به من امتیاز کم دادن میگن بیماری هستش من کاور هم دارم ماسک هم میزنم.

175. من ۲ روز دیرتر متوجه طرح شدم هفته اول چیزی نگرفتم پیش خودم گفتم شاید یه وقتایی کولر خاموش بوده ولی هفته دوم تمامی سفرها کولر روشن بود و با۲۸ بازخورد مثبت ۲۰۰هزار پاداش ریختن به حسابم ممنون

176. یک هفته شد کاربری من غیر فعاله چرا پیگیری نمیکنید بسه دیگه خجالت بکشید انقدر بی سواد هستید نمیتونید یک برنامه رو راه بندازید چطور بلدید غیر فعال کنید سری بلد نیستید وصل کنید حیف من با ماشین ۲۰۰ میلیونی تو اسنپ کار کردم

177. خدای من شاهده که دائما از کولر استفاده کردم ولی خبری از پاداش کولر نبوده!!!
    مسافر نمیدونه که ثبت بازخورد برای ما چه نتیجه ای داره و ممکنه بعضی هاشون بی تفاوت از کنار نظر سنجی عبور کنن،برای ضایع نشدن حق راننده باید فکری بکنید که ماهم به پاداش همکاریمون برسیم و دلگرم تر.
    با تشکر.

178. برای من دو هفتس حتی sms میاد تشکر میکنن ولی هیچی پول نریختن ۸ بار تماس گرفتم واحد شکایاتم زنگ زدم ۲۰ بار توی اپ پیام دادم هیچ پولی بهم ندادن
    Sms اومده خودشون نوشتن شما ۴۰ بازخورد مثبت داشتی بعد نمیدن پول
    عجیب ترن دروغ تاریخه

179. من همیشه کولر ماشینم روشنه،چون اهواز زندگی میکنم،و نمیشه کولر روشن نکنیم،چه مسافر داشته باشم چه نداشته باشم همیشه روشن کردم و میکنم،امتیازم هم توی اسنپ بالاست،ولی تا حالا مبلغی بابت پاداش استفاده از کولر برام واریز نشده،بنظرم برای شهرهایی مثل اهواز که معمولا راننده ها کولر میزنن به کسی این پاداش رو نمیدن،چون بهرحال روشن میکنن،پس لطفا الکی ملت رو سرکار نذارید.من حاضرم با سند و مدرک ثابت کنم که مسافرهام گزینه ی روشن کردن کولر رو زدن ولی اسنپ پاداشی برام واریز نکرده.

180. سلام.
    من از ۵ تیر ماه هر روز نه بخاطر جایزه بلکه واسه راحتی خودم و مسافر کولر رو روشن میکنم.مسافر جلوی خودم امتیاز میده و بازخورد استفاده از کولر رو ثبت میکنه ولی خبری از پاداش نیست!!
    موفق باشید.

181. با سلام من از اول تیر تا امروز از ساعت تقریبا ده صبح تا هشت و نه شب که سر کارم کولر ماشینم یه سره روشنه ولی تا الان هیچ پاداشی بهم تعلق نگرفته چرا

182. داداشای گل اسنپی من، مدیران ارشد و خوش خیال من، عزیزانم چه بهره ای، مگه نهال کاشتیم که میخوایم بعده مدتی بهره شو ببریم، خوشگلا من ماسک و کولر و شیشه های بسته یعنی مرگ، نکنه میگین شیشه رو هم باز بزاریم کولر بزاریم، بجای بازی دادن راننده ها، زوم کنین تو قیمت‌هایی که روز به روز أفول پیدا میکنن، باهر وضعیت قرمزی قیمتهارو میارین پایین

183. سلام برای دوگانه‌سوز کردن اسنپ چکار باید کرد من ثبت نام کردم جواب نیامد

184. با سلام، میشه بگین این آیتم های نظرسنجی رو کدوم فیلسوفی طراحی کرده از یه طرف زده جدا کننده فضا از طرف دیگه زده استفاده از کولر،اخه من اگه جدا کننده فضا بزنم که پشت ماشین میشه سونا خشک بعد دستکش بپوشم چجوری با گوشی کار کنم

185. من که ماشینم مجهز به جدا کننده فضا نیست چیکارباید بکنم تازه اسنپ که هیچ تجهیزاتی در اختیار راننده قرار نمیده

186. با سلام خدمت همه کار گروه اسنپ، ممنون از این همه احترامی که برای رانندگان قائل هستید!!! تو نظر سنجی مسافر یه آپشن ماساژ اسپا هم قرار بدین که یه وقت احساس بدی بهشون دست نده خدای نکرده، بعد تو نظر سنجی راننده فقط نوشته راضی و ناراضی تازه تیکت هم ثبت می کنیم ترتیب اثر داده نمیشه،بنده کولر ماشینم همیشه روشنه نه به خاطر مسافر برای راحتی خودم چون تو مدت فعالیتم تو اسنپ متوجه شدم یه عده از مسافرا واقعا جنبه و لیاقت احترام ندارند.

187. منم کولر استفاده کردم پاداشی ندیدم مسافرا درگیری فکریشون زیاده که بخوان وقت بذارن بازخوردارو جواب بدن

188. سلام وقت بخیر ، برا ما که پیام اومد که شما جایزه بردین و اما تا الان واریز نشده

189. سلام و خسته نباشید
    من دو هفته ست که هر هفته پاداش رو دریافت میکنم میخواستم از اسنپ تشکر کنم یه خواهشی هم داشتم اونم اینکه اگه میشه به فکر بیمه کردن رانندگان هم باشین ممنون

190. فقط دروغ برای من که نریختن من از وسط فروردین کولمو خاموش نکردم اگه کاری نمیخواید بکنید اطلاعات غلط ندین پیام قبیم هم که تایید نشد

191. اقا من مسافرم نداشته باشم کولرم خاموش نمیشه من خودم گرمایی هستم حتی شبا هم کولرم روشنه کلا ماشینم روشن باشه کولرم روشنه ولی پاداش کولر نگرفتم و مسافرم زیاد زدم

192. فقط دروغ من حتی با پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی هیچی ندادن من که خودم میدونم کولرم روشنی پس اگه مسافرا منفی میدن خوشا به شرفشون بلاخره یکی داره این وسط درون میگه یا شما یا مسافرا

193. سلام. من همیشه کولر ماشینم روشنه… اما خبری از پاداش نبود. احتمالا مسافرا حوصله ی نظر دادن ندارن

194. باسلام.والامن ازداخله خونه که ماشینوروشن می کنم کولرهم روشن می شه تاوقتی که بیام خونه وماشینوخاموش کنم حتی درزمان توقف هم خاموش نمی کنم.ولی برامن هم خبری ازپاداش نشد.ممنون

195. سللم.نه پاداش کولر دادید.نه طرح تشویقی میدید.هر چی هم میگیم.میگید دست ما نیست

196. باسلام من ازاوایل خرداد تا الان برای تک تک مسافرهام تا الان همش کولر روشن میکنم الا اینکه به درخواست خود مسافر کولررو خاموش کنم ولی تا الان پاداشی دریافت نکردم اسنپ مارو سر کار گذاشته ایااااا

197. با اینکه کولر ما همیشه روشنه و مسافر هم گزینه کولر را میزنه ، ولی هنوز پاداشی واریز نشده….

198. فکر نمیکنم الا دیگه همه مسافرها به امتیاز دادن اهمیت بدن چون من از اول تابستان ساعت ۱۰ صبح به بعد یکسره کولر ماشینم روشنه و هیچ خبری از پاداش نیست لطفن برای این کار روش دیگری در نظر بگیرید باسپاس فراوان.

199. با سلام به گروه زحمت کش اسنپ،اینجا چند مشکل پیش میاد ،یک، طرف توقف در مسیر داره چون خودشون این توقف رو انجام نمیدن بهشون بگید دلخور میشن،مسیر دور میکنن تا مسافر دیگه تو راه سوار کن یا پیاده بهشون بگی مسیر طولانی کردین نمره منفی،با صدا بلند تلفن حرف بزنن بهشون بگید نمره منفی میدن،و ده ها دلیل دیگه،ما راننده ها مجبور به سکوت هستیم،حق حرف زدن حق هم نداریم،

200. من یک هفته به طور مداوم از کولر استفاده کردم ولی هیچ خبری نشد…فقط دو تا پیامک اومد که بیشترین بازخورد مثبت شما استفاده از کولر میباشد…

201. من ساکن اهوازم بدون کولر هم کار نمیکنم چون اینقدر گرم هست که بدون کولر نمیشه.. اما نمیدونم چرا پاداش گیر ما نمیاد.. وقتی مسافر حال نداره یا حوصله نداره گزینه ها رو‌ بزنه یه راننده چطور میتونه برنده بشه

202. من از وقتی وارد اسنپ شدم اولین مسافر سوار کردم تا دیشب آخرین مسافر ساعت۱۲:۴۵ حدود پیاده کردم همیشه کولر م روشن بوده نمیدونم بهم امتیاز دادن یا نه

203. بابا چرا چرت میگین ۱۷تا بازخورد مثبت داشتم پیامم داد یک ریال ندادنم

204. دروغ محض
    نزدیک به ۱۰۰ تا سفر با کولر روشن رفتم بدون اینکه حتی یک سفر کولر خاموش باشه . اما هیچی برام واریز نشد . به پشتیبانی تیکت زدم میگه سیستم دقیق بررسی کرده و مشکلی از ما نیست !!!
    عمرا دیگه کولر روشن کنم

205. با سلام… فقط به یک روش می توان عدالت رو برقرار کرد… به اینصورت که پس از پایان سفر پیامی برای مسافر فرستاده شود و درباره استفاده کولر سوال گردد مانند سوال ماسک زدن مسافر که از راننده نظر خواهی می شود.. یا حق

206. من تا الان 15 تیر این موضوع را ونمی دانستم ولی کولر را روشن میکردم بهرحال لطفا اطلاع رسانی تون رو گویا تر بکنید ممنون میشم ایشالله برنامه های تشویقی تون در ایده های مختلف ادامه داشته باشه و این نشان از توجه مدیران ب امور محوله بهشان است که انگیزه خوبی ب رانندگان می‌دهد که متوجه میشن کارکرد مثبت شان مورد توجه مدیران میباشد.

207. لطفا در موقع نظر سنجی ترتیبی اتخاذ نمایید که اول گزینه نقاط قوت نمایان شود.. چون اکثر مسافران توجه نمی‌کنند و به اشتباه در این صفحه نظر می دهند… ضمن اینکه گزینه استفاده از کولر را اولین یا دومین سطر قرار دهید.. چون اکثرا توجهی به گزینه های آخر که کولر هست ندارن… با سپاس

208. سلام. من همه سفر هام از کولر استفاده کردم. تماما. حتی یک مورد هم نشده که استفاده نکنم از کولر. توی این دوهفته بالای ۸۰ سفر رفتم. اما هیچ پاداشی دریافت نکردم.
    یجای سیستم مشکل داره. بررسی کنید لطفا.

209. شماره رو که دارید و میتونید هم مسدود کنید ولی مرد باشید نظرمو بزارید بقیهرهم بخونن.حتی اگه یک نفر هم بفهمه که کولر گرفتن چقدر خطرناکه وظیفه انسانی مو انجام دادم.یکم انسان باشید و با جون راننده ها بازی نکنید

210. پول یه دونه رمدیسیور ۸۰۰ هزار و تزریقش ۷۵۰ هزارتومن تازه اگه دولتی گیرت بیاد.۶ تا ۶م باید بزنی بعد شماها با صدتومن میخواید بچه گول بزنید

211. سلام روزتون بخیر
    من از ۸ وارد اسنپ شدم و از روز اول تمام نکات رو که فرمودید چه از ماسک و کولر حتی چنتا از سفرهام مسافر ماسک نداشت بهشون ماسک دادم ولی از پاداش خبری نبود میشه دلیلش رو بدونم

212. اقاسلام عرض شد،خداییش تواین هوای گرم این ایام کسی بخاطر هزینه بیشترکولرروشن نکنه بخودش ومسافرظلم کرده اما یکی مثه من که کولرم خرابه وبهمین علت ازترس بازخورد منفی مسافر در طول رو سرویس نمی‌رم چندوقته دیگه رسیده به خودزنی که ۲تومن وام بگیرم ازکارفرمای گرامی اسنپ که هفت ساله دارم بی اعتراض وامتیاز۴/۶۰کارمیکنم بجایی نرسیدم نمی‌دونم پس کی بایدبدادمون برسه ،هرارگان ونهادی که زورش برسه به بهانه ای یه نیشی به درامدمون میزنه از بابت اوناکه ماست هم نمی‌تونیم بخوریم اماکارفرمامون که مثلاماکارمندش محسوب میشیم وباهم درارتباطیم جهت دریافت وام حواله مون کردن به باشگاه رانندگان چیه مطلب طولانی وکلی توضیحات گیج کننده کهبعدسهبارخوندن سروته ماشینم روگم کردم چه برسه به وام وپول وقسط .خلاصه نمی‌دونم ((آیا کسی هست !مرایاری کند))این جمله معروف و متعلق به۱۴۰۰سال قبل روحالاخیلی هامیشنوندوسینه چاک میدن،اقاحالاروبچسبیدو(یه کاربلدوکاردون که حرفش تواسنپ بروداره،پیدانمیشه «مرایاری کند»)که هم خداراضی بشه هم بنده خدا تواین ایام که تخفیف تعمیرات کولرهم داریم درمشهدتاماهم نایب الزیاره ایشون بشیم ودعاکنیم روزگاربروفق مرادش بشه!!؟؟فرزین فاضلی مشهد۰۹۱۵۶۶۹۰۱۰۶

213. سلام من کلا گرمایی هستم اگه این طرح نبود هم کولر ماشین من یکسره روشن بود ولی خبری از پاداش نشد!!!نمیدونم دلیلش چیه!!! یا اینکه مسافر به دروغ یا عمدا بگه که کولر روشن نبوده!!!!!!؟

214. کاملا دروغه من بیشتر از بیستا تا سفر رفتم
    تا قبل از دوشنبه و کولر زدم و به مسافر یادآوری کردم
    هیچی به هیچی
    گفتم چهارده تیر میریزن به حساب که نریختن

215. سلام من همه سفرهام تو اوج گرماس و همه رو هم کولر روشن میرم پاداش که نیومده تازه به پشتیبانی تیکت فرستادم جوابم هم ندادن

216. سلام وقتتون بخیر هر هفته این برنامه استفاده از کولر و جایزه هست یا فقط برای یک هفته

217. با سلام خدمت عوامل اسنپ شرکت چه تضميني میده که با استفاده از کولر راننده به ویروس کرونا مبتلا نشه

218. سلام شمایی که اون بالا پشت باد کولر نشستی با هیچکسی حضوری صحبت نمیکنی تقاضای کولر نداشته باش مسافر یکسره یا عطسه میزنه یا سلفه میکنه کولر چی بزنیم بعد منه راننده مریض شم تویی که اونجایی میخوای برای من چیکار کنی

219. رانندگان اردبیل تکلیفشان چیست وقتی اینجا نیاز به کولر نیست ؟؟؟؟

220. سلام من در هفته گذشته کولر روشن بود امتیاز خوبی از مسافران کرفتم ولی پاداش برای من واریز نشده لطفا اطلاع دهید تسگر

221. سلام راست حسینی همیشه کولرروشن میکنم نمیزارم مسافربهم بگه.اگه یکنفربگه من روشن نکردم اشتباه گفته .

222. کلر ماشین من خراب شده است 2 میلیون خرج داره یی وام نمی تواند به ما بدهد این را درست کنم آخی دیگر من نمی توانم کار کار کنم ممنونم

223. سلام همه اینها درست بهترین کار اینه که مسئولین بجای اینکه هزینه کنسلی بدن جریمه‌ای برای مسافرانی که راننده رابا این گرما وترافیک سرکار میزارن در نظر بگیره که جرات این کار را نداشته باشند

224. سلام وقت بخیر، من مطمئنم بیش از ۳۰ بازخورد مثبت باشرایط گفته شده و در زمان مقرر شده داشتم ولی هیچ مبلغی به عنوان پاداش دریافت نکرده ام حتی دفعه اول پاداش کولر که از ۲۹خرداد تا ۴ تیر فرصت داشت را هم دریافت نکردم،لطفا رسیدگی کرده و در صورت وجود جواب آن را به من اطلاع دهید،باتشکر

225. این طرح تا کی هست . متاسفانه بیشتر مسافرا نظر نمی‌دن . من بیش از ۵۰ سفر با کولر رفتم ولی ۱۵ بازخورد مثبت داشتم

226. سلام وقت بخیر مدت سه هفته کامل تمام سفرهاازکولراستفاده کردم حتی یک سفر بدون کولر نبوده از مسافرها محترمانه ثبت باز خورد کولر را گفتم بزنند ولی تابه امروز هیچ مبلغی پرداخت نشده نکنه سرکاریم

227. من خیلی کولر روشن کردم ولی مسافرها اصلا دوست ندارن امتیاز مثبت بدن
    کلا کم لطفی میکنن و نیمه خالی لیوان رو میبینن

228. سلام وقت بخیر.بنده هم باتوجه به شهری که درآن فعالیت میکنم، بیرجند مسیرها کوتاه و پرتردد و در بعضی مواقع بیشتر از دنده سنگین که این موضوع در کلان شهرها به دلیل بعد مسافت این طوری نیست اما من همیشه کولر رو روشن میکنم.وشکایتی هم ندارم اما نباید ملاک نظر مسافر باشد.

229. درهرهفته باید ۱۰یا۲۰ بازخورد مثبت بخوره یا اینکه‌مثلا در طول ۲هفته ۱۰تابازخورد بخوره قبوله

230. سلام. من تمام سفرهامو با کولر روشن انجام دادم. ایشالا فردا مشخص میشه مسافرام چقدر به این موضوع توجه داشتن.امیدوارم با بی حوصلگی از کنار امتیاز دقیق دادن نگذشته باشن.
    البته تشکر زبانی بعضی هاشون بابت کولر برام لذتبخش بوده

231. منم نه بخاطر مسافر بلکه به خاطر خودم و خانواده ام در تمام شبانه روز لز کولر استفاده میکنم اما هنوز پاداشی نیومده برام حتی بعضی از مسافرام میگن چه عجب یکی پیدا شد کولر داشت .

232. منم توی اینهفته بالای ده تامسافر بهم نمره مثبت دادن چون من امکان نداره مسافر داشته باشم وکولر روشن نکنم حتی ساعت ۳ صبح تاشش هم کارمیکنم کولرم یکسره روشنه ولی هیچی واسم نریختن گفتن دوشنبه واریز میشه ومنتظرم ببینم فرداکه دوشنبه هستش چیزی واریز میشه واسم یانه

233. باسلام من در تمام صدرصد سفرهام کولر روشن است ولی چیزی بدای من وازیز نشده

234. سلام خیلی خوب بنده که در تمام سفرهاازکولر استفاده میکنم اگر مسافر همکاری در ثبت باز خورد داشته باشه یه کمک هزینه خوبی برای کاربران راننده هست ممنون

235. من از امروز همکارشدم با اسنپیهای عزیز انشاا… بتوانم درکارم موفق باشم که سربلندی شما دوستان باشم .
    تشکرازمسئولین

236. سلام خسته نباشین کولر ماشین من خرج داره که کار کنه برا مسافر چرا تهسیلات نمیزارین برای گاز کولر و تعمیر ان شهر تبریز خیلی گرم هست و هم مسافر هم خودم به کولر نیاز داریم

237. الان مثلاً اگه من امروز که شنبه است یه بازخورد منفی داشته باشم ولی از فردا تا آخر هفته ۱۰ تا یا ۲۰ تا بازخورد مثبت متوالی بگیرم ، مشمول پاداش میشم؟
    ضمناً منظور از هفته شنبه تا جمعه است ؟ یا دوشنبه تا دوشنبه

238. اول که اسنپ به من تو اپلیکیشن پیام داده بود گفته بود بین این ۱۰ تا سفر که کولر روشن میکنی( حالا آیا بازخورد مثبت میگیری یا نمیگیری !!!!!! ) نباید بازخورد منفی بابت روشن نکردن کولر داشته باشی. اما الان تو سایت میگه کلا نباید حتی یه بازخورد منفی هم داشته باشی. ضمناً اطلاع رسانی اولیه تون هم ضعیف بود، اولش نگفتید که پاداش رو تا دوشنبه یا خود دوشنبه واریز میکنید. نمیدونستم اصلاً پاداش گرفتم یا نه؟ در حالیکه برای همه سفر هام کولر روشن کرده بودم.
    جالبه واقعاً

239. سلام برابر اعلان رسمی کتبی خودتان اسنب به اینجانب اکثر مسافران از شما راضی هستند و برخورد خوبی در طول سفر دارید….این کلمات را اسنب برایم فرستاده متاسفانه تا الان هیچگونه پاداش یا خدمتی از شما نگرفتم جز 20 درصد شما از بنده بابت کار در اسنب کسر میکنید با اینکه ایثاگر هم هستم توجهی نکردید. شما یکطرفه اقدام میکنید حق راننده ایثار گر 20 درصد کمیسیون نیست. درد دل راننده ایثار گر بازنشسته.

240. سلام. بنده کل هفته گذشته رو تقریبا کولر گرفتم
    امروز پیغام اومد که ۱۰۰ هزار تونان پاداش گرفتید بابت ۱۹ سفر موفق با کولر
    ممنونم از اسنپی ها ولی ای کاش اون یک سفر هم لحاظ میشد و پرداخت ۲۰۰ هزار تومانی داشتم
    بازم تشکر

241. با سلام.چجوری بفهمیم که چه مقدار بازخورد مثبت داشتیم لطفا جواب بدین سپاسگزارم

242. سلام . من توی تمام سفرهام از کولر استفاده میکنم نه بخاطر مسافر بخاطر احترام به خودم و میدونم همه شون هم ازم راضی بودن و تشکر هم کردن. ولی این نامردیه که یه آدم مریض میاد و بازخورد منفی میده میگه کولرش روشن نبوده (تازه فهمیدم که مسافره ساعت 10 به بعد شب هم بوده ظاهراً که من اونموقع کولر رو روی کم میزارم که اذیت نشن ) و خلاصه کل زحمت هفته مارو با این کارش نابود میکنه. تازه اسنپ هم میاد تائیدش میکنه و اسنپ اکو پلاس رو یک هفته از ما میگیره. این دیگه واقعا نامردیه. نکنید اینکارو بده بخدا داریم زحمت میکشیم.

243. با سلام و عرض ادب ، بنده از ارديبهشت ماه تاكنون هميشه از كولر استفاده كرده ام و هميشه امتياز ٤/٨٢ پايين نيامده ام ، آيل به بنده هم پاداش تعلق ميگيرم. با تشكر از شما دوستان

244. با سلام، ببخشید سقف نهایی بازخوردها20 تا بازخوردها یا بیشتر هم باشه، مثلا30 تا یا40تا بازخورد پشت سرهم تو هفته بدون بازخورد منفی باشه چی؟؟؟ پاداش بیشتر میشه یا نه فقط تا20تا سفر پاداش میدن، آخه ما تا شهرستان بعضا روزانه 40 تا50 سفر انجام میدیم
    جواب بدین ممنون میشم

245. سلام
    من کلا کولر ماشین رو روشن میکنم ولی از کجا باید متوجه بشم که مسافر بازخورد مثبت داشته یا نه
    به نظر من باید برنامه ای باشه تا راننده هم متوجه بشه که چند تا مسافر بازخورد مثبت داشتن

246. سلام.
    آیا گزینه رویت بازخورد مسافران برای روشن بودن کولر وجود دارد؟

247. سلام وعرض ادب من از رانندگان پاره وقت اسنپ هستم هفته گذشته یه مسافر گرفتم بعد از سوارشدن درخواست چند مسیر حدود ۵مسیر کرد که گفتم نمیشه تو برنامه درخواست کنه و باید هر مسیر جداگانه درخواست کنه بااین که من اطلاع نداشتم که این کار غیرقانونی متاسف اسنپ حسابم را مسدود کرده بدون اینکه به من اطلاع داده بشه لطفاً پیگیری کنید بااین که بهترین مسیر وکولر .رفتار درست .و…. هم بامسافر داشته ام

248. سلام
    لباس : ظاهر و شخصیت آدمی را آشکار می سازد . نظافت و احترام به حقوق دیگران : روح و خط فکری انسان را بیان می کنند.

249. بسیار برنامه خوبی در نظر گرفته اید.
    دادن جایزه مشوق واقعا خوبیست..ممنون

250. باسلام.استفاده از کولر حین سفرهای اسنپی جایزه نقدی هفتگی دارد؟لطفا توضیح دهید…ممنون و سپاسگزارم

251. سلام چرا حساب کاربری من بیش از دوهفته هست غیر فعال شده و با اینکه آزمون هم چند بار شرکت کرده ام فعال نشده….

252. یه پاداش هم من میدم به شما هر ۱۰تا ۱۰۰ گرفتید…نرید سواحل هاوایی تور ۲۰ روزه ….برید مکانیکی ۳میلیون بدید حجت اقا تا رینگ پیستون و منیفولد دود و هوا ماشین رو اگه با اون هزینه بشه جمع کرد درست کنه…اسکول گیر اوردید مردم رو یارو بره الکل فولان تومنی بگیره بزاره برا مسافری که شعور هیچی نداره تو اون لحضه خنکی ماشین جز چس بالا رفتن از توهم عقدهاش…مردم رو تشویق به چی میکنید…۱۰۰هزار.توف به ۱۰۰تاش….

253. سلام وقت بخیر بنده کلا کولر ماشینم روشنه در تمام سفرها ولی شاید ماسفر بعد از پیاده شدن گزینه استفاده از کولر را انتخاب نکرد .تکلیف من راننده چیه که حتی قبل از این طرح کلا از کولر استفاده میکنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

254. من همیشه از کولر استفاده میکنم همیشه کولر ماشینم روشنه چه روز باشه چ شب و تمام نکات پروتکل بهداشتی رو رعایت میکنم اما متاسافانه مردم اهواز به این چیزا اهمیت نمیدن و امتیاز نمیدن که ماهم صاحب پاداش کولر بشیم😑 کاشکی یک راه حل دیگه ای واسمون بزارید متشکرم

255. باعرض سلام
    خدمت تمام رانندگان و همکاران عزیز
    بنده بدون این جایزه هم درتمام ساعات کارم از امکانات وسیله ام استفاده میکنم چون حق من است و ساخته شده تارفاه رابرای من به ارمغان آورد . وباعث شادی روان شود….‌

256. باسلام و عرض خسته نباشی به همه ی کاربران اسنپی خودم آیا این طرح بازخورد مثبت از طرف مسافر کسانی که از شنبه شروع کردند شامل حال آنها میشه یا الان هم شروع کنیم آیا شامل این طرح میشیم چون امروز ۹ و شما ۱۱ تیر به حساب کاربران واریز میشه آیا این ۲ روز اهمیتی دارد لطفا راهنمایی کنید

257. سلام درود به عوامل پشت صحنه اسنپ و خسته نباشد من از اسنپ کلا راضی راضی ام ولی دوسه مورد رو اعصاب ادمه ک خستگی تو تن ادم میمونه.. من کلی سفر با کولر زدم یعنی همه سفرامو با کولر زدم به مسافرم گفتم مثبت بده کولرم ثبت کنهرالبته محترمانه وخواهشا گفتم ولی واسم اصلا ثبت نمیشه اخره روزم کلا یکی دو تا ستاره اضاف شدماشین من کاملا تمیز مدل بالا. اگه کوچکترین کثیفی اشغال دیدی بندازینم بیرون. من 60 هزار ضد عفونی گذاشتم مختص مسافر هزینه میکنم استفاده میکنن ولی ستاره یا ثبت نمیکنن چه فایده داره… یه جووونه 27ساله خوشبرخورد صبورم مشکل کجاس خدا میدونه. 😔

258. سلام.
    بخدامن همیشه واسه مسافرم کولرمیزنم.ولی تاحالابجابیشترشدن امتیازم.کمترم شده!دلیلشومیپرسم،جوابی نمیدید😔و خیلی مسافرهام وظیفهءاصلی میدونندکولرزدنو!وامتیازم نمیدن!حداقل یجوری بمسافرم اجبارکنیدک امتیازه کولروبده.ک فقط استهلاک ماشین بالانره وهیچی ب هیچی باشه!ممنون

259. وقتی به مسافر میگیم امتیاز بده یا نمیدن یا سختشونه بدن یا میگن بعدا میدیم یا همش بهونه میارن تکلیف چیه بعدا هم یادشون میره امتیاز بدن باید چکار کنیم .
    به عنوان مثال شنبه تا دوشنبه میخوای حداقل ۲۰ تا باز خورد مثبت بگیری ولی با این اوصاف ۱۰ تا هم نمیشه

260. برای پاداش ۲۰۰ هزار تومانی فقط تا دوشنبه میشه ۲۰ سفر مثبت بگیریم یا تا آخر هفته وقت داریم به پاداش ۲۰۰ تومانی برسیم ؟

261. سلام،خسته نباشید
    دمای هوا تو شهر ما طوریه که تا ساعت ۱۰ نیاز به کولر نیست یعنی اگه روشن هم بکنیم از سمت مسافر استقبال نمیشه
    میخوام بدونم من که ساعت ۵ و نیم میزنم بیرون اگه مسافرم بگه کولرش خاموش بود تکلیف چیه؟!!!
    اینطوری که من واجد شرایط دریافت جایزه نمیشم
    ممنون میشم اگه مشخص کنید

262. سلام وقت لخیر. اگا مسافر بازخورد رو ثبت نکنه چیکار کنیم که از کولرم استفاده کردیم؟

263. همش وعده الکی مثل پاداش راننده اولی ها گفتن ۱۴۰ تا سرویس برو پاداش میدن الان سه هفتس هرچی زنگ میزنم جواب قانع کننده ای نمیدن

264. بنده برای مسافری که ماسک نداشته باشه کولر روشن نمیکنم.حالااگه یه نفراز اونها بزنه عدم استفاده از کولر.کل بازخوردها میپره؟اینطوری که انصاف نیست

265. با سلام سوالی داشتم در خصوص پاداش سفرهای خنک اسنپی ، در پیج اینستاگرام نوشته بود تا دوشنبه ی هفته ی اینده به ازای ده تا بازخورد مثبت کولر ۱۰۰هزار تومن و به ازای 20 تا بازخورد مثبت کولر پاداش به راننده تعلق میگیره ، حالا خواستم بدونم اگه کسی بتونه بیش از 20تا بازخورد داشته باشه چی؟ برای مثال ۴۰ تا بازخورد مثبت کولر داشته باشیم یعنی ۴۰۰ هزار تومن پاداش تعلق میگیره یا همون ۲۰۰هزار تومن ؟؟؟ باتشکر از شما

266. سلام از کجا باید بفهمیم چند بازخورد کولر به ناممون ثبت شده

267. سلام . ۱۰ بازخورد باید توی یک هفته باشه یا اینکه توی ۲ هفته هم امکانش هست؟؟

268. سلام من دیروز طرح کولر و زدم… بازم اگه طرح و بزنم بهم تعلق میگیره.؟.

269. با سلام .ایا میشه مسافر بعد از پیاده شدن امتیازی رو‌ثبت نکنه و از برنامه خارج بشه بدون دادن امتیاز .

270. سلام خدمت شما و ممنون بابت حمایتتون، من شخصا اول کولرو برای ارامش خودم روشن میکنم ولی به هر حال هیچکس از پول بدش نمیاد، فقط میتونم بپرسم از کجا میتونیم بفهمیم چنتا بازخورد مثبت داریم؟

271. با سلام هفته پیش پیام برای کولر برای من اومد ومن کولر گرفتم گفتن این هفته پاداش هارو واریز میکنن که هنوز نکردن

272. من تو این هفته که گذشت بالای ۵۰سفر داشتم کل سفرهامم کولر روش بوده ولی چرا نریختن پاداش را؟حتی شب ها هم کوارک روشن بود که نگین فردا بازخورد منفی کولر داشتم ولی خبری نیست اینکار درست نیست وعده ووعید الکی دادن

273. از مسافران بخواهید تا بازخورد را انجام بدهد چون من هرروز با کولر استفاده میکنم ولی هنوز پاداشی نگرفتم ممنون

274. سلام.من والا این دو هفته که کار کردم از صبح که ماشینو روشن کردم کلا کولرم روشن بوده ولی پاداش نیومده واسم . از کجا میشه فهمید که مسافر بازخورد رو ثبت میکنه؟باید قابلیتی اضافه کنید که به محض پایان سفر راننده متوجه شه که بازخورد مسافر ثبت شده.با عرض پوزش سوتفاهم نشه ولی از کجا باید فهمید اسنپ کامل و دقیق انجام میده این پاداش رو ؟ چون من میگم کلا هر سفری رفتم کولرم روشن بوده

275. سلام ، از کجا بفهمیم که مسافر اون بازخورد ها رو اصلا اهمیت میده یا نه ؟؟

276. سلام
    از ۱۰۰ نفر مسافر ها ۱۰نفر امتیاز میده
    باید یه برنامه درست کنین که همون لحظه امتیاز بدن
    یه مشکل هم هست که هزینه کنسل ها چرا واریز نمیکنین؟

277. اقا از هفته پیش تا الان بالای ۲۰مسافر برای من استفاده از کولر را زدند ولی از پاداش خبری نشد

278. الان با این شرایط جدید پیشرفت ویروس کرونا به دلتا به خاطر چند دقیقه خنک شدن مسافر هم سلامتی و جان راننده و هم مسافران رو به خطر بندازیم که هفته ایی ۱۰۰ تومان بگیریم و اگر راننده که نه بیمه داره نه حقوق ثابت کرونا گرفت چه کسی جوابگوی مخارج زندگی و هزینه سنگین درمان و بستری کرونا میباشد؟؟؟؟

279. درود
    من همیشه کولر میزنم ولی تو شهری مثل اصفهان شب که میشه واقعا احتیاجی نیست. کاش تو اپلیکیشن راننده میتونست ببینه مسافر چه امتیازی بهش میده

280. 10 تا سفر جمعه رفتم هر ده تا کولر روشن بود ولی فکر نمیکنم کسی اطلاع داده باشه .بعضی از مسافرا خودشون اسنپ نمیگیرن. کسی دیگه براشون میگیره امتیازم نمیدن

281. از مسافر بصورت رندمی این موضوع پرسیده میشود یا باید از طریق رانندگان به آنها اعلام میشد ؟
    چون بنده از کولر استفاده کردم ولی خبری از این پاداش نشده است .

1. محمدعلی جان،

اولین موعد پرداخت پاداش‌ها روز دوشنبه ۱۴ تیر هست.

2. منم همینطور،ولی خبری از پاداش نشد.همش الکیه برا اینکه راننده‌ها کولر روشن کنن

3. مسافر اگه همه چیز اوکی باشه بهت امتیاز نمیده میگه وظیفشه اگه فقط یک مشکل پیش بیاد امتیاز منفی بهت میده.اینا فقط این طرحو گذاشتن که ما کولر بزنیم.فکر کردن زرنگن.حالم از اسنپ بهم میخوره

1. والا من از اردیبهشت دارم کولر میزنم کولرمم یخه یخ میکنه داخل ماشین رو به طوری که دما سنج گذاشتم داخل ماشین و دمای داخل ماشینم تا ۲۰ درجه سانتی گراد پایین میاد ولی متاسفانه هیچ پاداشی نگرفتم ماشینمم تمیزه همیشه بوی ادکلن پخشه تو هوا وبی هیچ پاداشی متاسفانه مشاهده نکردیم

282. سلام من هفته پیش 26 تا سفر اسنپی رفتم همش هم کولر روشن بوده مسافرا کم لطفی میکنن امتیاز نمیدن اونوقت تکلیف ما چیه

1. برادر عزیز ربطی به مسافرها نداره اتفاقا من خودم شاهد گزارش مثبت مسافرهام بودم ولیکن متاسفانه این وعدها اکثرا بدون عمل هستن . بنده اطمینان دارم و تجربه کردم متاسفانه

283. سلام وقت بخیر من با پشتیبانی داخل اپلیکیشن در قسمت درخواست این موضوع رو مطرح کردم ۱۰ بازخورد استفاده از کولر رو داشتم ۱۰ دقیقه طول نکشید ۱۰۰هزار به حسابم پاداش واریز شد کلی خوشحال شدم خواستم تشکر کنم ممنون بابت صداقتون تشکر

1. اخه میگن از دوشنبه واریزیها انجام میشه. شما رو چه حساب این حرفو میزنی

2. چرا دروغ میگی خودشون میگن اولین موعد پرداخت ۱۴ تیرهست اون وقت ۶تیر پیام میدی که ۱۰۰هزار تومن دریافت کردی🤣🤣🤣

3. واسه چی دروغ میگی خودشون میگن هر هفته دوشنبه بعد واسه تو رو ده دیقه ای ریختن.حتما خونت رنگینتره

284. دروغه بخدا. جلو چشم من تا الان سی نفر بازخورد مثبت زدن و گزینه کولر روشن رو
    ولی تف هم‌نریختن تو حسابم. ی عمره همینجوری دارن مملکت رو میگردونن با دروغ
    روغن ماشین رو سی هزارتومن گرونترمیگن بعد میگن بهتون تخفیف میدیم برید بخرین

1. علی جان،

در صورت دریافت ۱۰ یا ۲۰ بازخورد مثبت بدون بازخودر منفی، پاداش شما دوشنبه هفته آینده واریز میشه. ما تمام تلاش‌مون رو برای حمایت از شما کاربرای عزیز انجام میدیم. ممنون که نظرتون رو با ما درمیون میذارید.

1. سلام ایا نیاز هست از مسافر درخواست کنیم که نظر سنجی را تکمیل کنند

2. کاملا موافقم . ای کاش میشد این همکار محترمی که اظهار می کنن 100 تومان رو دریافت کردن کسی می شناخت . یا لااقل شماره تلفن دوستانی که نظر می دن رو برای همکاران نمایش می دادن .

285. اقا هفته قبل این پیام اومد برام و من بالا ۱۰تا بازخورد داشتم تو همون هفته ولی چیزی ب حسابم نیومده . چجوریه؟؟

286. سلام . من اگه ۱۰ بازخورد توی ۲ هفته برام ثبت بشه . آیا طرح تشویقی شامل من میشه؟

287. الان ما از کجا باید بدونیم چه کسی، کجا، چه وقت به ما تیک کولر رو زده؟ حداقل این رو میتونستین تو اپلیکیشن یجوری تعبیه کنین که راننده ها هم در جریان این امتیازات و نحوه امتیاز دهی و بالا پایین بودنش قرار میگرفتن.
    الان من دیروز ۱۶ سفر رفتم و همه رو کولر رو درجه ۲ روشن بوده، من از کجا بدونم چند تاش امتیاز داده چندتاش نداده؟
    یکم گنگه این موضوع، چون یه طرف قضیه رو ما نمیبینیم و نمیدونیم.
    یکم بازنگری بشه بد نیست.
    یا علی

288. سلام. برای رانندگانی که شبها (۱۲شب ببعد) کار میکنن هم طرح تشویقی در نظر بگیرید

289. با سلام ،بنده در شهرستان ماهشهر استان خوزستان مشغول هستم .باز خوردهای رانندگی که اسنپ ارسال کرده است در مورد رانندگی ایمن و روشن بودن کولر بود .تمام سعی و تلاش اینه که رانندگی حرفه ای انجام شود .از قبیل به موقع رسیدن به مقصد ،رفتار مناسب با مسافر ،صبر و تحمل ،دقت در رانندگی رعایت کردن پروتکلهای بهداشتی و…اما امتیاز من به جای اینکه بالا بره پایین میاد .یه روز میشه ۴/۷۵روز بعد شده ۴/۶۹و الی آخر .موارد دیگر نیز وجود دارد که جهت بهتر شدن اسنپ می تواند تاثیر گذار باشد که در اینجا نمی گنجد.با سپاس

290. سلام چطوری میتونیم از بازخورد های مسافر آگاه بشیم و نقاط قوت و ضعف خودمون رو بفهمیم؟

291. سلام ای کاش برای شهرهای کوچک هم برای ما راننده های اسنپ امکاناتی در نظر میگرفتین شهر کوچک بخاطر کوچک بودن و نزدیک بودن مسیر ها معمولا کارکرد پایین تری هم دارن و تمامی امکانات ک در مورد خدمات ماشین همه برای شهر های بزرگ هست امیدوارم بفکر شهرهای کوچک و یا شهرستانی ها بیشتر باشید .
    با تشکر فراوان

292. سلام من هرچه تلاش می‌کنم ماشین خوشبو برخورد خوب ولی باز امتیازم میاد پایین مسافر وقتی پیاده میشه حال نداره امتیاز بده اکثرا ماسک نمیزنن حداقل کاش ما میدونستیم به چه چیزی نمره منفی میدن اصلاح کنیم نقطه ضعفمون را چطور بهمییم مشکل از کجاست

293. باصلام درودبه گروه خوش رفتاوگفتاراصنپ..خداوکیلی حتی درشب هم ازکولراصتفاده میکنم.ورضایت مصافر را دراولیت کارمان قرار دهیم.والله هر3 صرویص که میرم بایدماشینمو ضدعفونی با محلول وافروز بدون بو پاک کنم.نظافت ماشین به راننده تمیز وخوش رفتار وکلام اصت.باتشکردوصتتون دارم .ایران من پاینده.لطفا طرح تشویقی برام بفرصتید.چون نیاز به خریدگوشی دارم.کلمات را نمینویصه.مانندص.دنودنه.عددص باحروف.ببخشیدادامه دادم..

294. سلام از کجا متوجه بشیم که بابت روشن کردن کولر امتیاز دادن مسافر

295. هفته گذشته یعنی اول تیر ماه هم این طرح شروع شده یا تازه قراره از ۵ تیر شروع بشه؟
    آخه ۳ روز پیش پیامش اومده بود !!!؟

1. محمود جان این طرح از هفته پیش برای کاربران راننده منتخب آغاز شده و از امروز ۵ تیر برای همه کاربران راننده فعال است.

2. برای من اول تیر آمده بود کلی هم کولر روشن کردم یک ریال هم دریافت نکردم

296. سلام خسته نباشید
    یعنی فقط تا دوشنبه میتونیم پاداش بگیرم تا آخر هفته این طرح نیست فقط ۳ روز اول هفته قابل اجراست ؟

1. محمود عزیز، این طرح تا پایان هفته ادامه داره.

2. کل هفته میشه انجام داد تا ۲شنبه بیشتر از ۱۰مورد باشه ۲۰۰ هزار پاداش دریافت میکنی

297. والله من روم نمیشه به مسافر بگم چون کولر گرفتم به من امتیاز بده .
    مسافر باید خودش متوجه باشه و حوصله امتیاز دادن داشته باشه

1. حسین عزیز،

اطلاع رسانی به مسافران نیز انجام میشه و نیازی نیست که ازشون بخواهید براتون امتیاز کولر رو ثبت کنن. فثط می‌تونید به مسافر یادآوری کنید که از بخش دلایل مثبت، عوامل رضایت رو انتخاب کنن.

2. اداداش در رو باز نکنه تا امتیاز نگرفتی…ندادن ببر تو بیابون تا آوکادو صرف کنن بعد با ماشین از رو هر چندتایی که هستن رد شو بیا….

298. سلام والله ما در استان خوزستان اهواز از فروردین کولر زدیم هیچ نتیجه ندیدیم ! بعد امتیاز م از ۴/۷۵ پایین امد شد ۴/۷ من نمیدونم امتیاز چجور میاد پاین بااین ایکه همه چی را رعایت کردم لطفا پیگیر باشید ممنون

1. اگه امتیازت میخواهی بره بالا،باید دل مسافر رو بدست بیاری به هر طریق ممکن🙄

2. سلام منم آبادان هستم خداشاهده همیناتفاق واسه منم پیش امده شد71/4بدون هیچ امتیازمنفی دوبارپیش امده واسم

299. با سلام اگه مسافر بگه من با توجه به روشن کردن کولر برای شما استفاده از کولر را میزنم و نقاط قوت را پر نکرد چه بتید کرد ویا شاید هم در انجام این سفرها با کولر مسافر از قسط نقاط ضعف را برای ما زد چه باید کرد

300. بنده هر روز کولر میزنم چون بخاطر گرمای اینجا حتما باید کولر بزنیم،و همه مسافر ها تا جایی ک میدونم برام بازخورد استفاده از کولر و دیگر موارد رو تایید میکنن ولی متاسفانه پاداشی بهم تعلق نگرفته

1. کاربر راننده عزیز، این طرح از ۵ تیر به صورت عمومی فعال شده و اولین سری پاداش ها روز دوشنبه ۱۴ تیر واریز میشه.

301. سلام،منظوراز۱۰بازخورد مثبت حتمأبایدقبل از دوشنبه باشه؟؟؟؟

302. شما کولر بزن دنبال پاداش آخر هفته میگی چرا نریختن. میگن یدونه بازخورد منفی کولر داشتین. حالا بگرد دنبال پرتغال فروش

1. جواد عزیز،

ثبت امتیازهای مثبت و منفی بخ دقت در اسنپ پیگیری میشه. بابت پاداش در صورت واجد شرایط شدن، خیالتون راحت باشه.

1. وقتی هفته‌ی قبل هیچ پاداشی ندادین و من مطمئنم که کولرم روشن بوده پس قطعا مسافر یا مسافرهای بی انصافی دارین که بازخورد منفی ثبت کردن

303. با این تعرفه پایین کرایه ها و هزینه های سنگین و گرونی هر روز اصلا کار در اسنپ به صرفه نیست، تازه کولرم دائم روشن باشه که دیگه هیچ…

1. دوست عزیز بسته های دریافتی رو فریز کن تاخنک به دستشون برسد

پاسخ دادن به حسن لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا