اخبار اسنپ

مسابقه «نوشته‌های پشت ماشینی از نگاه شما»، تا یلدای 1400

بیشتر به نوشته‌های پشت وانتی معروفند ولی برای راننده‌های خوش ذوق، نوع ماشین محدودیتی ایجاد نمی‌کند. دل‌نوشته‌ها و حرف‌های خود را ساده و آهنگین روی شیشه پشت ماشین یا یک جای خالی دیگر حک می‌کنند. دیدنشان گاهی ما را به خنده می‌اندازد، گاهی یاد خاطره‌ای می‌اندازد و گاهی هم به فکر فرو می‌برد.

حتما شما کاربران راننده عزیز هم، حین سفرهای خود، زیاد به نوشته‌های پشت ماشینی برخورد کرده‌اید و حتی شاید چند تایی عکس از آنها داشته باشید.

ما در باشگاه رانندگان اسنپ یک مسابقه بر اساس همین نوشته‌های پشت ماشینی طراحی‌کرده‌ایم. محتوای این مسابقه توسط خود شما فراهم می‌شود و برندگان آن را هم خود شما با رأی‌هایتان انتخاب می‌کنید.

در مسابقه «نوشته‌های پشت‌ماشینی از نگاه شما»، شما کاربران راننده عزیز، از نوشته‌های پشت ماشینی جالب که در سطح شهر و حین سفرهای اسنپی می‌بینید، عکس می‌گیرید و برای ما ارسال می‌کنید. تصاویر ارسالی شما در اینستاگرام باشگاه رانندگان به اشتراک گذاشته می‌شود و در چند مرحله، با رأی‌ شما، سه برنده مسابقه مشخص خواهند شد. فرصت ارسال تصاویر تا 23 آذر 1400 است.

مسابقه عکس‌های پشت ماشینی 3 جایزه هیجان‌انگیز خواهد داشت. در پایان مسابقه، ۳ نفر از شما عزیزان که عکس‌های ارسالی‌تان بیشتر رأی را کسب کرده باشد، برنده گوشی موبایل شیائومی POCO X3 Pro خواهند شد.

چطور در مسابقه شرکت کنیم؟

برای شرکت در مسابقه نوشته‌های پشت ماشینی اسنپ کافیست از نوشته‌های جالبی که پشت خودروها می‌بینید عکس بگیرید و برای ما بفرستید. فرقی نمی‌کند این نوشته‌ها پشت چه نوع خودرویی باشد، خودروی سواری، وانت و یا حتی کامیون. از آنها عکس بگیرید و به یکی از روش‌های زیر به دست ما برسانید:

  • عکس‌های خود را در حساب کاربری اینستاگرام خود با هشتگ #شعراسنپ پست کنید. برای استفاده از این روش، لازم است صفحه اینستاگرام شما عمومی (پابلیک) باشد.
  • در روش دوم، می‌توانید عکس‌های خود را به دایرکت صفحه اینستاگرام باشگاه رانندگان ارسال کنید.

توجه داشته باشید تصاویر ارسالی‌تان واضح باشد و نوشته پشت ماشین به خوبی در عکس قابل مشاهده باشد. هر چه تصویر ارسالی شما با کیفیت‌تر و خلاقانه‌تر باشد، شانس شما برای برنده شدن بیشتر خواهد بود.

تا 24 آذر 1400 فرصت دارید عکس‌های خود را از نوشته‌های پشت ماشین‌ها برای ما بفرستید.

برای ورود به صفحه اینستاگرام باشگاه رانندگان دکمه زیر را لمس کنید و برای دنبال کردن عکس‌های ارسالی مسابقه حتما آن را دنبال کنید:

جایزه برندگان مسابقه چیست؟

از بین عکس‌های ارسالی شما و البته با رأی‌های شما کاربران راننده عزیز، 3 عکس منتخب شناسایی شده و به عکاس آنها سه گوشی موبایل شیائومی POCO X3 Pro تقدیم خواهد شد.

برنده‌ها چطور انتخاب می‌شوند؟

این شاید یکی از معدود مسابقه‌هایی است که شرکت‌کنندگان در آن، برندگان مسابقه را نیز انتخاب می‌کنند. عکس‌های ارسالی شما در چند مرحله در استوری‌های صفحه اینستاگرام باشگاه رانندگان با شما به اشتراک گذاشته می‌شود. شما می‌توانید به هر یک از تصاویر مورد علاقه خود رأی دهید. مراحل رأی‌گیری تصاویر ارسالی به شکل زیر است:

  • مرحله مقدماتی: در مرحله اول تصاویر ارسال شده شما در استوری‌ها به اشتراک گذاشته شده و شما به عکس‌های مورد علاقه خود رأی می‌دهید.
  • مرحله نیمه نهایی: در این مرحله، 10 تا از تصاویر ارسالی که بیشترین رأی را در مرحله قبل کسب کرده‌اند، دوباره به رأی گذاشته می‌شود.
  • فینال: در مرحله نهایی 5 تا از عکس‌های ارسالی که بیشترین رأی را از مرحله نیمه نهایی کسب کرده‌اند، برای بار آخر برای رأی دادن با شما به اشتراک گذاشته می‌شود. سه عکس با بیشترین رأی شما، عکس‌های برتر و برندگان مسابقه خواهند بود.

راهنمایی‌هایی برای ارسال تصاویر

نوشته‌های پشت ماشینی، بیش از هر چیزی، بیانگر، ذوق و نگاه منحصربه‌فرد صاحب ماشین است که آن را بین سایر خودروها متمایز و جالب می‌کند و عکس‌های شما تجربیات خاص سفر و نگاه شما به پدیده‌های خیابانی است. هر چه این نگاه خلاقانه‌تر باشد و حق مطلب را در نمایش نوشته پشت ماشینی شما بهتر بیان کند؛ طبیعتا بیشتر دیده شده و رأی بالاتری را به خود اختصاص خواهد داد.

نکات زیر می‌تواند برای گرفتن عکس‌های بهتر کمک‌کننده باشد:

  • قاب تصویر را طوری تنظیم کنید که نوشته روی ماشین به طور کامل و واضح قابل مشاهده باشد.
  • اگر عناصر بصری جالبی در اطراف شماست که عکس را زیباتر می‌کند، قاب خود را بزرگتر کنید. این کار کمک می‌کند تا تصاویر خلاقانه‌تری را ثبت کنید.
  • اگر فرصت دارید و سوژه مورد نظر شما ثابت است، چند تصویر مختلف از آن بگیرید و بهترین عکس را برای شرکت در مسابقه بفرستید. عکس گرفتن از زوایای مختلف را امتحان کنید.
  • و از همه مهم‌تر، برای گرفتن عکس در جای مناسبی توقف کنید و عکس بگیرید. ایمنی سفر و حفظ سلامتی شما از هر عکس و جایزه‌ای پراهمیت‌تر است.

منتظر تصاویر زیبای شما هستیم.

نوشته های مشابه

14 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا